418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • suba53
    #413043
    Szerintem úgy van, hogy minden játékos az event alatt tud szerezni maximum kétszer 500 plusz kreditet valamiért.
    Sajnos az nincs sehol egyértelműen leírva, hogy miért. Nekem az első nap beadta mind a kettőt, azóta semmi.
    Igaz, aznap sokat toltam.
  • green64
    #413042
    Szintén zenész, tegnap volt nekem is egy gyújtás bele is halt, de nem kaptam semmit, bár már nem emlékszem előtte mennyit éget...
  • Plata
    #413041
    Nem már.akkor én mért nem kaptam?
    Egyszer kaptam gyújtásért 500-at azóta sem többet,pedig volt gyújtásom több is.
    Sőt volt olyan is tegnap ami belehalt a gyújtásba.
  • McFrost
    #413040
    Meg a robbantás is.
  • Angelus1991ster
    #413039
    Gratulálunk! Kaptál 600 tokent.
    Volt egy kigyújtásom, ami az ellenfél "haláláig" tartott. SZóval az event alatt végig mehet ez a kigyújtásos dolog.
  • Lucifer001
    #413038
    credit
  • haflac
    #413037
    A tank rewards-nál ha már megvan a tank, aranyat ad vagy kreditet?
  • Lucifer001
    #413036
    Köszi . Stug , T28 mind kiváló :)
  • joe662
    #413035
    Stug, t28, t55, 260,mindet kiválora:-)
    Sok sikert!
  • Lucifer001
    #413034
    Köszi . T-55A küldetéseknél csak 1 -2 ami nem kiváló . Ha az Obj jelvényt akarom , akkor az előtte lévő T-55 küldiket is full kiválóra kell ? Tudom csináljam meg , és megtudom :D
  • joe662
    #413033
    Igen, mindet meg kell csinálni kiválóra.
  • nemtudommivan
    #413032
    "mikor közelvagy a következő kifejlesztéséhez akkor újra elkezd szopatni az RNG is és az MM is"
    Adom.
    Alig birtam megszabadulni az emil1 tol. Pedig mar majdnem megkedveltem.
  • Lucifer001
    #413031
    Ha meg szeretném szerezni a képen bekarikázott jelvényt , akkor minden küldetést kiválóra kell teljesíteni , vagy elég csak a 15.et ?


    Rossz jelvényt karikáztam be . Kampány 1 Bajnoka jelvényt akartam , nem azt amelyik a Frontvonalra vonatkozik.

    Utoljára szerkesztette: Lucifer001, 2020.04.12. 11:09:34
  • Lucifer001
    #413030
    Ebben a csatában a végére picit beremegősödött a kezem .
  • tutyimutyi2
    #413029
    Áhh épp ellenkezőleg addig amíg alap a tankod addig szopat gőzerővel utána alábbhagy és mikor közelvagy a következő kifejlesztéséhez akkor újra elkezd szopatni az RNG is és az MM is :D
  • McFrost
    #413028
    Én tudom, azért írtam.
  • nemtudommivan
    #413027
    Megvettem az emil 2-t. Első csata, kb 1 percet varakoztatott, majd berakott a maximalisan legrosszabb leosztasban tizesek koze. Koszonom. Mar nem ugy van hogy az elso csatahoz konnyitett MM jar? .
    Remelem erthetoen fogalmaztam.
  • Lunki88
    #413026
    #413025 Próbáltam ezt elmagyarázni nekik a chaten de csak azért is lőtték széjjel az ágyúkat... xD
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2020.04.12. 08:01:17
  • Angelus1991ster
    #413025
    A sok egysejtű iQ Von betyár nem érti meg, nem képes felfogni, hogy ha vereséges is a csata : akkor is farmol, ugyanúgy plusz jobban előre haladhat.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2020.04.12. 00:03:59
  • suba53
    #413024
    A szuperül kiegyensúlyozott MM összerakásához idő kell. Biztos tapasztalod, hogy milyen egyenrangú csapatok csapnak össze.
  • nemtudommivan
    #413023
    Engem mindig 28 vagy 32 másodpercnél rakott csatába velük.
  • Rammsch31n
    #413022
    ne játszá' kerekes szutyokkal :D
  • haflac
    #413021
    Valakinek ötlete,hogy 70k játékos mellett miért kell több, mint egy percet várnom, hogy csatába dobjon a 7-es EBR-el? Az sem lenne baj ha a wg elkezdené már végre büntetni az afk játékosokat, mondjuk 10-szeres javítási költséggel.
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2020.04.11. 08:55:07
  • Ford78
    #413020
    Köszi az infókat és a segítséget.
    A hátsó tornyosokkal már van némi tapsztalatom K91 vonalból(per pill 9s tierbe vagyok), így a Mutz lesz megvéve.
  • Plata
    #413019
    Én most lőttem egyet.
    Győzelem!
    Csata: Overlord
    Járművek: Prototipo Standard B
    Szerzett tapasztalat: 2 967 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Szerzett kredit: 31 752
    Csatában elért kitüntetések: Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: "Az Orionra!" embléma hozzáadva: (x3)
    "Master of Orion" felirat hozzáadva: (x3)
    "Master of Orion" matrica hozzáadva: (x3)
    Bazz,-70k credit.
    4k sebzés 5 kill alap lőszerrel és minusz 70k bevétel.
    Mi lenne ha lenne benne gold lőszer?
  • suba53
    #413018
    Használj te is kerekes szarokat!
  • Rammsch31n
    #413017
    az isten verné meg a hülye WG-t hogy a kerekes szaroknak olyan paraméterei vannak, hogy 3-ből 2x vagy lepattanok vagy 0 dmg critical-t lövök... szétb@sszák a játékot...
  • Maala
    #413016
    Guardnak 390 alfája van, és elég pontos ágyúja, picit lassú csökkenéssel. Nem utolsó sorban orosz medekhez legénységképző is.

    Mutzról már beszéltek.
  • suba53
    #413015
    Nekem megvan a Scwarzpanzer, az ugyanaz mint a Mutz csak fekete festéssel. Átlagos. A fekete piac alkalmával vettem, mint a Lansen C-t.
    Na a Lansen az egy kiváló tank. Mindkettőnek nagyon jó a löveg süllyedése amúgy, de a Lansen gyors, és kiváló ágyúja is van.
    A Mutz ágyúja gyengébb mint az Indien-Panzeré. Ha az megvan neked. És a sebességétől sem ájulsz el.
    A hátsó tornyosokkal nekem is gondom volt, amíg meg nem lett a K-91. Na az egy vadállat. Szerintem a legjobb tízes med ágyúja van.
    A Guard? Elég ritkán látom a mezőnyben, talán mert annyira nem jön be sokaknak.
    Én a Mutz-ot venném, ha mindenképpen el akarnék költeni 8000 kötvényt közepes tankra. De én kötvényért inkább a két nyolcas nehezet vettem meg. És nem csalódtam egyikben sem. Nem OP, de jól használható mind a kettő.
  • Lucifer001
    #413014
    Vedd figyelembe , hogy a Guard hátsó tornyos . De viszont rákényszerít a Side-scraping-re . Megtaníthat rá ( nekem soha nem jöttek be a hátsó tornyos tankok ) Pz. 58 Mutz 10 csatára nálam volt . Nincs benne semmi extra szerintem . Számomra teljesen átlagos gép volt ez a 10 csata alatt . Nem okozott csalódást , és semmi élvezetet sem . Én a kettő közül inkább az utóbbit választanám . ( ismétlem hátsó tornyos nekem nem jön be )
  • Ford78
    #413013
    Szisztok!
    Szerintetek melyiket érdemes megvenni?
    Guard vagy a Pz. 58 Mutz
    Nem igazán ismerem őket.köszi előre is
  • Maala
    #413012
    Légicsapás könnyebben páncélozott célpontokra nagyot tud ütni, és bármelyik irányból küldhető, nagyobb területre hat; artytűz nehezebben páncélozottakra üt nagyobbat, egy irányból küldöd, kisebb területre hat;

    Mind a kettőt (védőként) elsősorban foglalt bázisra fogod lőni a cap pontok miatt (amihez kell az Engineering)...

    Légicsapás?
  • tutyimutyi2
    #413011
    Frontline-ba légicsapást vagy artytüzet érdemesebb használnom nehéz tankkal(műszaki segítség és ösztönzés az nálam alap)?
  • suba53
    #413010
    Egyelőre még nem is tudok velük mást csinálni, csak megtartani.

    Japán TD, és Olasz nehéz ág?
    Utoljára szerkesztette: suba53, 2020.04.09. 17:15:46
  • Maala
    #413009
    Állítólag gondolkodnak rajta, hogy legyen velük valami... Ugye pl. ha már valamiből kifejlesztettél mindent, abból a nemzetből nem is kapsz semmit.

    De azért a japán-olasz cuccokat tartsd meg, mert idén még kelleni fognak. :-)
  • suba53
    #413008
    És mi lesz az univerzális töredékekkel? Jelenleg kb 2000 darab van, plusz nemzetenként 60-100.
    És nem tudom elhasználni őket, mert minden ki van fejlesztve.
    Remélem erre is gondolnak. Legjobb lenne, ha eladható lenne akármennyiért.
  • tutyimutyi2
    #413007
    Én valahogy jobban ki vagyok békülve a 20-30 perces meccsekkel ahol elérem az utolsó vagy utolsó elötti rangot, mintsem hogy 10-15 percesek legyenek és 350 vagy 600 pontot kapjak csak.
  • Maala
    #413006
    Inkább örülj a gyors vereségnek, rangpont/perc arányban jobban jössz ki. :-)
  • Maala
    #413005
    Minta az rémlene a cikkbül', hogy univerzális fragmenty lesz belőle.
  • tutyimutyi2
    #413004
    Mi lesz a sorsa az 1.9-ben azoknak a tervrajztöredékeknek amik mondjuk a T-62A-n gyűltek össze(az utóbbi 3 napban három töredéket is kaptam rá a kedves "játéktól") ?