418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Lokker
    #363265
    buzi az összes artista
  • ROMOTO
    #363264
    *utálat
  • ROMOTO
    #363263
    Attól hogy az arty a játék része, a játékosok túlnyomó része okkal küldheti a p...ba azokat a perverz f@szlámákat akik többezer csatát lezavarnak artyval, nem helyi sg fórum jellegzetesség az artista utálta...
  • Kubukli
    #363262
    Esetleg összeraknánk egy csapatot az 50 nyert küldihez?
  • lexlutor
    #363261
    jah.. es mondjuk azt is elmagyarazhatna nekem valaki, annak miert is kell orulnom, h mielott kibasz full hp-rol, neki volt 3 mellelovese valahova mashova???

    es folytathatnam az okossagoddal, h az rnga jatek resze, a rinyalas helyett meg kene tanulni jatszani :DDD
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.10.17. 21:52:58
  • lexlutor
    #363260
    blablablabla..
    .. aztan a szokasos faszsag: "Simán lehet tőlük játszani csak figyelni kell a lehetséges helyzetüket. "
    hat persze..

    mondjuk azt azert megneznem, amikor egy 3as artyplatoon csak teged lo az xvm miatt, akkor hogyan alkalmazod ezta brillians taktikat:)
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.10.17. 21:48:07
  • vasasgabri
    #363259
    Az a baj hogy az Arty is a játék része ami a wothoz tartozik.Ez meg a wot fórum.
    A sok képmutató aki szidja az ezekkel játszókat tuti hogy ők is nyomják ugyan úgy csak könnyebb meg játszani a nagy fiút. Sok itteni fórumozót is láttam már csatában de gondolom az csak illúzió volt. Ma délelőtt is lila 3 fős szakasz ment. Nem értem ezt a rettegést az artyktól mivel 10 lövésből 6 mellémegy.Ha betalál sokszor 35-öt sebez. 20k csatából 30 szor lőtt ki Arty. 200-szor kaptam lőszer rekeszt más tankoktól. Több 100-szor meg felnem szpotolt tankok lőttek ki.Simán lehet tőlük játszani csak figyelni kell a lehetséges helyzetüket. Ha kivennék az artykat akkor a td lennének a következők.A stat vadászok mindig találnak kifogást ha aznap 2-vel csökken a wn8.
  • lexlutor
    #363258
    soha a budos eletbe!
  • liberty2
    #363257
    Kizárt
  • Angelus1991ster
    #363256
    Van esély arra szerintetek, hogy a WG ezegyszer normálisan fog cselekedni és egy az egyben lemásolja az AW PvE rendszerét?
  • yossarianHUN
    #363255
    A flame az, amikor olyat posztolsz, amiről pontosan tudod, hogy a fórum többségét megbotránkoztatja, és egyből anyázás lesz belőle.

    "Tudom, hogy nem szeretitek az arty-kat, de ezt azért itt hagyom nektek. "

    A hsz-ed példamondat lehetne a flame definíciója mellett, pontosan tudtad, hogy senki nem fogja odaírni hogy szép játék, és pontosan tudtad, mi lesz a reakció, mivel nem most csinálod először. úgyhogy ne add az ártatlan báránykát. Továbbra is áll, amit mondtam.
  • liberty2
    #363254
    yossarianHUN: Nem ismerem a flame fogalmát, de van egy sejtésem. Igazából reméltem, hogy lesz valaki aki oda írja, hogy szép játék, de sajnos ez nem jött be senkitől. A gyűlölködés részét meg azért írtam oda mert azt tudtam, hogy úgy is jönni fog, akármikor írok mert én meg masszív arty scumbag vagyok.
  • lexlutor
    #363253
    t6 csataban 4db(!!) t6al van tobb a csapatban.. es ezekbol 6 volt kepes nullat!! sebezni!!
    agyhalott hetvegi fergek...
  • Gyuszopapa
    #363252
    Igen.Épp az volt ott.
    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2015.10.17. 20:33:35
  • Angelus1991ster
    #363251
    "A sokat artyzó majmokat akik csak azzal tudnak elérni valamit,csak az olyan emberhez tudom hasonlítani mint amelyik csávóval 2 hónapja megtámasztottam egy 10 emeletes falát."
    - ezt hogy érted? 10 emeletes panelház falát ?
  • yossarianHUN
    #363250
    Rendben, szerintem hagyjuk, mert pont azt éri el, amit akart, mégpedig hogy ráugorjatok.

    Liberty te meg nyomhatod a flémet, de a következőről a moderátorok is hallani fognak.
  • Master91
    #363249
    magasságba parázok én is, egyszer voltam állvány 3. szintjén, ne sikítottam de behugyoztam szinte :D
  • Gyuszopapa
    #363248
    Tudományos kutatások kimutatták hogy a játékokban való viselkedés nagyrészt egyenesen arányos a való életbeli emberi természettel.
    A sokat artyzó majmokat akik csak azzal tudnak elérni valamit,csak az olyan emberhez tudom hasonlítani mint amelyik csávóval 2 hónapja megtámasztottam egy 10 emeletes falát.
    30 éves gyáva szarrágó embert még nem láttam úgy visítani mint amit ő leművelt.Szerintem még buzi is volt vagy valami hasonló.Súroltam is a kezem utána fertőtlenítővel.
  • Angelus1991ster
    #363247
    Minden MMO-ba vagy MOBA-ba vagy a mi a túró a WoT műfaja. Van egy nagy sebző "powercreep" karakter.

    Nos ebben az esetben ez nem az arty, hanem a nagysebző harcjárművek: Hetzer, Stug III B, Alecto (?), KV-2, O-I(dzilla) ( Kaiju ág t6-os tankja :D), FV 183b, FV 4005 Stage II, E-100 (?) és JagdPanzer E-100

    Az arty csak legális csalás. De szégyenemre mentem már artyval több mint 1000 csatát. Szaros küldetések lezavarásánal elismerem jól, jön, amikor már fáj a fejem, fáradt vagyok stb.
  • liberty2
    #363246
    Sunsetjoy: Köszi. :)
  • Angelus1991ster
    #363245
    Miért kérdezed? Szerintem lesz Torrente 6. Bár az 5.-ik rész igen furcsa volt.
    De Spanyolországnak szüksége van az ő megváltójukra, mert Torrente megváltja az ember bűneit. Persze nem olyan módon , mint Jézus. Csak a tetteit nézve a néző erkölcsileg jobb embernek érzi magát.
    Bárcsak nekünk lenne ilyen figura. Színészek megvannak, források is hozzá, van téma pl.: fostos politikai helyzet "jobboldal" versus "baloldal". Csak szánalmasan politikai korrekt az egész média. Átítatta a PC szennyvíz és bűzlik. Alpári vígjátékot össze lehetne hozni, csak a karaktert lekéne másolni. Talán az Argo filmek tekinthetők ilyennek, de ehhez is mennyi év kellett.
  • lexlutor
    #363244
    de lehetne, vagy eppen egy csomo masik hasznos valtoztatas is lehetne, de nem lesz, emrt ez a wot.
  • Angelus1991ster
    #363243
    Nem lehetne az összes mocskos artyból inkább alternatív td ág?
    -nagyobb rng-vel 25 helyett 30-35%-os
    -kisebb pontossággal,
    -jobb mobilitással
    -és sima td nézettel, ami wows szerűen a maxium zoomnál kicsit feljebb menne a kamera
  • Sunsetjoy
    #363242
    Szar a zene. Az eredeti finn folk jobb. Tessék, gyűlölködtem. lol.
  • yossarianHUN
    #363241
    Tisztában vagy a flame fogalmával?
  • liberty2
    #363240
    Tudom, hogy nem szeretitek az arty-kat, de ezt azért itt hagyom nektek.



    Lehet gyűlölködni!
  • lexlutor
    #363239
    hetvegi fereginvazio!!!!
  • Angelus1991ster
    #363238
    Szerintem a fia. Tundrán láttam már a duót.
  • yossarianHUN
    #363237
    Ki volt a másikkal? Tudtommal mindkét acc a tiéd.
  • joe662
    #363236
    Ö viszont befoglalt,kapott is szép medálkát
  • madmanic
    #363235
    Hogy az isten verje meg a sok nyálcsorgató debil NOCAPKILALL faszlámát... Állnak a kör körül HÁRMAN és egyik sem foglalna amíg egyedül resetelem 5x a bázist.. Hétvégi szarok...

  • Kubukli
    #363234
    Este valaki az 50 csatás küldihez?
  • Userx2
    #363233
    A sok szirsz*r rohangálós lájt meg BC miatt kell a 7 k sebzés, nem azért mert kihívást jelentene T10-ben. Ugyanis nem kötik fix (bér)tankokhoz a játékmódot, mehetsz pl. az FCM-el is, meg könnyű taknkkal is. Kipróbáltam elfogadta az előbbit, igaz nem nyomtam startra a teszten.
  • Lunki88
    #363232
    Nyilván ő is keményen megdolgozott érte.
    (Mondjuk 50 ezer csatával biztos megvolt neki a tankállomány hozzá, még ha nem is ő csinálta.)
  • R3nton
    #363231
    Bele-bele néztem a küldikbe, olyan iszonyatost, mint a obj260 8000 TD-vel nem nagyon láttam...
  • Userx2
    #363230
    Lehet. 3 tankkal indulsz. És azok is 30 mp alatt javítódnak.
  • R3nton
    #363229
    De ezekben a módokban lehet respawnolni nem? Ott azért 9k-t nem olyan nehéz összelőni
  • Lunki88
    #363228
    Az unicumoknak már az első két hónapban meglesz ez a tank le merem fogadni. Emlékszem már február tájékán lehetett látni Obj. 260-akat randomban. :)
  • Sunsetjoy
    #363227
    Nem tudom/nem tudhatom, hogy mennyire népszerű és kedvelt játékmódok az ehhez a változathoz tartozó módok (steelhunt, domination, rampage)... De ezzel meg fogják növelni a résztvevőket valamennyire ez is egyértelmű.

    Most a kérdés az, hogy a random "véletlenszerű" játékostudású csoportja áttér arra a módra, vagy azok mennek be, akik jól tudnak és látnak esélyt megszerezni, vagy azok mennek be akik nem látják át a helyzetet (rosszabb játékosok)?
    Első esetben semmi extra, a harmadik esetre nem látok nagy esélyt... de második esetben a jó játékosok még ritkábban vesznek részt random csatában, így az esélye is megnő annak, hogy akkor se a te csapatodba kerül :D

    (ironikus/szarkasztikus hozzászólás, kéretik így kezelni)
  • András77
    #363226
    A status report-os kommentek szerint közel lehetetlen küldetések is vannak köztük. Illetve nagy véletlen faktorú küldetések szokás szerint. Ahogy számítottam. Az egész logikát nem értem. Csak a nagyon jó ÉS nagyon szerencsés játékosok kaphatnak, akiknek elég idejük is van a próbálgatásra. Ez mind rendben van és nagyon szép, de pont nekik hiányzik a legkevésbé egy plusz tier10 tank.

    Az valóban nem lenne jó, ha segg hülyék könnyen tier10 tankhoz juthatnának, tehát kell egy szintet húzni az ő kizárásuk miatt. Az IM-ben viszont látható, hogy egyáltalán nem hemzsegnek a játékban ezek a tankok, pedig a stugot tényleg csak a nagyon faék tudású nem szerzi meg, de még a t28htc is elérhető megfelelő tankokkal viszonylag könnyen. Szóval nem kockáztatna nagyot a wg, ha kicsit lejjebb venné a szintet, szerintem vagy ha tényleg ennyire f.snak attól, hogy túl sok lesz ebből a tankból, akkor inkább húzzanak egy határt, hogy az első 10e kap mondjuk.

    Sokkal értelmesebb dolog lenne, mint elmebajos rng szerencsét kérni a teljesítéshez vagy olyan küldetéseket, hogy 1000 csatából 1x ha összejön, de leginkább majd megint megpróbálnak csalni az okosok és összeszámolt csatákat csinálni, ha lesz rá lehetőségük.

    Néha az IM esetében is látni olyanokat, hogy két oldalon ugyanannak a klánnak a játékosa. IS3 mindkettő. A mi IS3-unk elbújt, semmit sem csinált, hanem amikor már elfogytak a tankok elég jól, akkor egy kihaltabb részen szépen pattingattak egymásnak. Engem korábban kiszedtek és figyeltem a csatát hogyan alakul és csak lestem egy ideig, amíg rá nem jöttem, hogy ezek egy klánból vannak, akkor lett világos, mit csinálnak. Addig azt hittem, hogy ekkora barmok. Igaz, tényleg barmok, mert még így is sebezték egymást, hogy pedig nagyon látszott, hogy pattintásra mennek.

    Ez vajon miért jó a WG-nek? Ha túl nehezek a feltételek, akkor elkezdenek csalni a zemberek, mindegy mit csinálnak a WG-nél. Akkor húzzanak inkább egy határt, mondjuk 5e, 10e vagy 20e és kész, de értelmesebb küldetésekkel.