418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • kisbesi
    #363705
    ezt az érzést csak az ismerheti, aki artyzik
  • patchaou
    #363704
    Kb. Tegnap gurultam ott is. Medium pve csata: 2 öngyilkos, 1 afk, és 1 végig anyázó csapattárs = lose... (annak aki nem tudná 5 fős volt a csapat)
  • Plata
    #363703
    AW-ben több hülye van mint WoT-ban.
  • madmanic
    #363702
    áááá ma T5 ben CSAK pirosak és szürkék. Még csak sárga sincs.
  • patchaou
    #363701
    Az aw is ugyanígy tele van agyhalottakkal...
  • madmanic
    #363700
    a normálisabbja mond AW zik, ami maradt az meg a fos... Már csak trollkodni érdemes felmenni...
  • madmanic
    #363699
    a wot halott..
  • ilsalon
    #363698
    Nem reális, mert nem volt a másik kezében valami kaja. :-)
  • TOMSILENT
    #363697
  • ilsalon
    #363696
    Ja, mindkettő tornya ilyen. Érzésre nem sokkal volt rosszabb nekem az alap torony sem. Széjjel lőttek így is, úgyis. Néha sikerült egy-egy jó pozícióban a lövegpajzzsal tudatosan pattintani. A többi pattintást csak Sir Random adta be. :-)
  • R3nton
    #363695
    Ez a pershing stock torony?
  • ilsalon
    #363694
    Hát so-so. A lövegtorony sok mindent megfog, de amúgy sérülékeny a torony egyéb része a pershingen. Kicsit elforgattad már beütötték a lövegpajzs mellett. Bár egy jó hulldownban és kellő távolságból, meg ha még hintáztatsz is, akkor fognak káromkodni mire kilőnek.
  • R3nton
    #363693
    Az a kérdés, hogy ez a pershing alap torony mennyit bír el. Valakinek vannak róla emlékei? Ha az jó, akkor megéri, ha beütik, akkor nem éri meg a tank.
  • R3nton
    #363692
    WT-n kötelező az a cucc, annak mindig ellövik, amúgy tényleg hasznos perk, közben szerintem nagyon kevesen használják.
  • R3nton
    #363691
    Nekem nagy kedvenc az M26. Igazából, hiába jobb ennek a motorja, látom a talajellenállással kiegyensúlyozták...Igaz nagyobb a pen, de cserébe nem kapja meg a 268-as átütésű apcrt, igaz elég morci cucc a gold lőszer a simában. Ami még feltűnt, hogy 127mm helyett csak 101mm a torony. Kérdés, hogy ez így mit bír el, mert a simának nagyon jó a lövegpajzsa a sok spaced aromorral. Mindenesetre érdekes...Ja és a prémnek jobb a DPM-je is, nem is kicsit.
  • András77
    #363690
    Mentem egy jó kört a 113-al, de amiért feltöltöttem ezt a csatát, hogy érdemes megfigyelni az armorer, fegyverkovács képesség működését. Igazából a wz111 miatt raktam fel rá 4. skillnek, mert annak mindig ellövik az ágyúját, amikor a tornyot próbálják meg belőni, de a 113-nak is hasonló a kínja. 2x ellőtték az ágyúmat, 1x tudtam javítani és bár még csak 41%-on van az armorer, de mégis meglehetősen pontos maradt az ágyú. Nyilván nagy távolságra nem jó vele így lőni, de egyébként nagyon pontosan meglövi közelharcban sőt mozgás közben is, amit akarok vele.

    Az olyan tankokon, amiken gyakran sérül az ágyú (wte100, wz111, 113 stb) egyértelműen egy fontos skill. A wte100-n is le fogom cserélni a javítást (a kamo-t kéne igazából, de a lövész játszik a Dmax-ban meg az e25-ben is, oda meg fontosabb a kamo, mint a javítás) arannyal azonnal, ha lesz akció rá.

    113 Ace
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.10.29. 23:52:37
  • yossarianHUN
    #363689
    A 12 milliméter átütés nagyon is komoly előny. Pont azért nem szerettem a Pershinget, mert meggymagköpködőnek éreztem az ágyúját, még a T-44 175 penesét se éreztem annyira pattogósnak.
  • Antimat
    #363688
    Lol, ez az.. :)
  • bornofakone
    #363687
    én se tudtam volna elképzelni h veszek t8 prémet, JT.88 mégis landolt a garázsba. Igaz 1 ideje nem használtam, de jó pár milla +-hoz segített hozzá, a JT legénysége szépen képződik benne. Majd 10.0-ba szépen a buff után újra előveszem. Fasza lesz :Dz

    Visszatérve ez az m46 kr olyan tank, h ha szívesen szórnám a pénzt, megvenném, mert legénységképzésre jó, pénzt termeli és legalább olyan jó, vagy jobb mint a perzsa, amit szeretek nagyon, tehát win-win...csak na. Mégis 1 qrva stock t9 tank csilli-villi státusszal 1 tierrel lentebb. such creativity much wow...
    Utoljára szerkesztette: bornofakone, 2015.10.29. 22:38:46
  • lexlutor
    #363686
    2. en is ezt vartam volna, ezert nem ertettem..

    nem unjak, minimal befektetessel lehet oket gyartani. majd kijelentik h talaltak az egyik tikos nemet/orosz/ cia/ moszad/gyikemberbazis leveltarabanes mindenki boldog lehet.
    mondjuk en nem tudok elkepzelni oylan szituaciot h t8 premiumot az eletbe valaha meg vennek. t8 mostanaban kimondottan szar elmeny jatszani. de biztos lesz vevokore ennek is. ha mar egyet eladnak az is tiszta haszon :)
  • Gyuszopapa
    #363685
    Ez nem lesz tierlimites.Alap torony és az a 12mm plusz átütés nem menti meg a paradicsomokat.
    A goldja viszont gyengébb.
  • bornofakone
    #363684
    a 2. ponttal az volt a gond, ami úgy átlagba szokott lenni a normális ötletekkel a játékkal kapcsolatban.
    A normális játékosnak semmi gondja nincs ezzel, csak a sok tomato-nak. Érdekes kis dolog lett volna pedig, színt vitt volna a játékba, az ember folyamatos mozgásra, alkalmazkodásra lett volna kényszerítve, a tomatok is csak tanulhattak volna belőle, igaz rögösebb, nehezebb úton....csak nekik ez már túl megterhelő volt.
    e,
    Amúgy az az m46 kr röhej...nem unják még ezeket a copy-kat? Az meg külön vicc hogy ez lazán jobb mint a perzsa...statra ránézve hirtelen csak a gold pen-je tűnik kevesebbnek, lévén h m3-s löveg. De az a 192pen APnál az nem tom honnan jött...160 lehetne az, akárhogy nevezik a gun-t.
  • yossarianHUN
    #363683
    A Pershingnél.
  • yossarianHUN
    #363682
    Izgi. Ja, nem.

    Egyébként mi a tököm ez? Mert a leírása alapján egy totál átlagos, első sorozatbeli M46. Legalább próbálnák valami másnak álcázni, prototípusnak, el nem fogadott módosításnak, vagy ilyesmi.
  • Gyuszopapa
    #363681
    Minél jobb az ágyú és motor?
  • lexlutor
    #363680
    hat ez erdekes.. premium es jobb az agyu, jobb a motor.. ehhe..

    http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/10/m46-patton-kr-tier-8-medium.html

    aki abba ringatta magat h itt fejlesztes lesz meg verseny, az csak arra nem gondolt, h gozerovel raallnaka pay-to-winre inkabb..
  • joe662
    #363679
    A wot ès a wot blitz az miota hasznàl kőzős jelszót?
    A fiam 2napja megvàltoztatta a blitzes jelszőt,ami sms kodot kèrt,màr ezt furcsàlltam.Mert a sima wot-hoz volt a telszàm hozzàrendelve,erre ma nem engedett be a wot,a règi jelszóval.Wtf??
    Mèg szerencse,hogy megjegyezte,9 èves fejjel:-)
  • lexlutor
    #363678
    amugy mi volt a baj a masodik ponttal? nekem ertelemsnek tunt, a campelos bujkalos drawra meno meccsek ellen, ez a gaz dolog..
  • lexlutor
    #363677
    "we do care and listen to this feedback and pass it on to the developers"
    ezzel mar, ennyi evnyi lekezelo mocsokos okadek ruszki gecizes utan, egy icipicit elkestek..

    hat persze.. gondolom ugyanigy allnak a Chieftain mizeriahoz is ugye? meg az artykhoz is? :DD
  • yossarianHUN
    #363676
    Jézus, elkezdtek felvenni 21. századi, kulturált emberi kommunikációra képes alkalmazottakat? Nagyon kétségbe lehetnek esve:)
  • xotyi
    #363675
    Ez Mr.Conway volt egy új EU-s figura, a streamekből egész jó arcnak tűnik,bár előbb-utóbb úgy is megkapja az egyen wg-s agymosást:)
  • yossarianHUN
    #363674
    "First of all we want to thank all of you that took the time to not only test the 10.0 update, but also shared your feedback with us. It is important for us that you guys understand that we do care and listen to this feedback and pass it on to the developers."

    Jajj de drágák vagytok, el is morzsolok egy könnycseppet a szemem sarkában. De mi lett a "how terrible" és a "it's done when it's done" szövegekkel?
  • patchaou
    #363673
    Teszten teljesen rendben voltak az árak :)
  • xotyi
    #363672
    A bónuszok jók csak az árszabás pofátlan és eléggé egysíkú a variálhatóság, dehát kinek mi:)
  • patchaou
    #363671
    Na mégis mi? Az a kis plusz amivel fel lehetett volna javítani egy picit azokat a tankokat amikkel épp játszik az ember.
  • Lokker
    #363670
    A hangok is korrektebbek mint a WoT-ban. Ha nem csak képzeltem a dolgot, akkor a lesebzett tanknak olyan hangja van menet közben mint ami mindjárt szétesik. :D
  • Angelus1991ster
    #363669
    WoT még jobb lenne ha a wg nem buziskodna állandóan. Bár még jobb lenne , ha felszámolnák őket és a WoT-ot átvenné valami normálisabb cég.

    Az AW-t és a WoT-ot egy játékként kezelem. Számomra egy interaktív enciklopédia ez a két tankos játék.
    Így , hogy az AW kijött , már a wot-ban lévő t10-es medek jórészét ki se kell fejlesztenem.
    Remélem az AW megoldásait egyszer átveszi a wg. Tegnap például a Starship M60-as variánson azt láttam, hogy az ellőtt motor körül füst terjeng. Ilyen van a WoT-ban? Csak a lángoló motor effektet láttam eddig.
  • xotyi
    #363668
    Mi lett volna jó benne? Nem flamekeltés, csak érdekelne a nézőpontod. :)
  • patchaou
    #363667
    Több embertől hallottam már, de valahogy nem tudom elfogadni mint érvet. A büdös életbe ne kezdjek el egy másik játékot, csak mert egy régebbivel toltam pár évig? Attól az még ugyanúgy megmarad...

    Amúgy aw-ban sem minden szép és jó. A wot legnagyobb hibája még ott sem lett kiküszöbölve...
  • Gyuszopapa
    #363666
    Nekem nem jött be,plusz most mindent kezdjek el újból a semmiből.Másrészt megy ott is a beetetés.
    Most minden szép és jó,dől a lé,ingyen prémnapok stb.,de nekik is meg kell majd élni valamiből mivel nem egy jótékonysági intézmény.
    Lesz még ott is fekete leves.