418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Lunki88
    #363785
    Na végre meglett az LT-7, bár túlélni azt nem sikerült. :) Annyira izgultam hogy 3x is mellélőttem és a 3. artyt már csak rammolással tudtam sebezni. :D

    Még a TD-2-vel vagyok piszkosul elakadva. 5k sebzés már többször megvolt de hogy 3 modult is megsemmisítsek az nem akar összejönni. Akinek sikerült mivel csinálta meg?
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2015.11.03. 22:57:30
  • Solten
    #363784
    Excelsior-al bedob t6 csataba (szokasosan), 3 ellenseg lotavolban, Hellcat 2x pattan rolam, T-150 3x pattan rolam, Nashorn 2x pattan, hirtelen nyilvanvalova valt hogy a futyi jo oldalan allok ebben a csataban (avagy 3 ev alatt osszesen nem adott ennyi noob proteksont a RNG :D).

    (amig velem szorakoztak az agyhalott csapattarsaim behuztak a bazist igy nyertunk nagy nehezen)
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.11.03. 22:10:01
  • Solten
    #363783
    Ezert jo a konkurencia. A konkurencia a civilizalatlan barmokat is jo modorra neveli. Jo a konkurencia. Monopolium rossz.
  • sempike
    #363782
    Sok minden idegesítő a játékban de azért azt be kell ismernem hogy IS-2 -vel félpályáról one-shootolni egy t-54 mod 1-et (lőszerrekesz) még mindig nagyon kellemes érzést tud adni
  • Lunki88
    #363781
    Ahogy már az is bűn ha '88-ban született valaki. :D Engem nem egyszer náciztak már le játékban emiatt.
  • McFrost
    #363780
    Teszt szerveren az FCM-et vettem meg próbára, a T34 nem fért bele :(
  • yossarianHUN
    #363779
    Szerintem legközelebb karácsonykor érdemes számítani T8 prém leárazásokra.
  • McFrost
    #363778
    Várható mostanában T34 akció?
  • yossarianHUN
    #363777
    De azóta már masszív filantrópok lettek, nem tudtad? :P
  • lexlutor
    #363776
    - Wargaming's near future plans are based on the wishes of players - ezt a kibaszott bullshitet!!! :DDDD

    foleg ennek a fenyeben...

    - Artillery overhaul will not come anytime soon, it's not a matter that should be rushed
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.03. 20:16:01
  • lexlutor
    #363775
    erdekes, amikor a sztalin elteto felirtakorol volt, kirohogtek mindenkit izombol...
  • yossarianHUN
    #363774
    - Player polls (players answering and telling their opinion on various WG questions) will not be implemented to the game: "In the game players should play, not answer"

    Na azért még gyakorolniuk kell, nem megy még tökéletesen a jófejségkampány
  • yossarianHUN
    #363773
    - Official reason for the 9.12 patch is that the 9 11 numbers are associated with the 9/11 terror attack in New York, that is why it was decided to call the patch 9.12



    Akkor mostantól a szeptember 11.-én született gyerekeket kapásból vízbe fojtjuk?
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2015.11.03. 19:54:55
  • yossarianHUN
    #363772
    Az AW producerei rendszeresen nyílt levélben kommunikálnak a játékosokkal, innen az ötlet. Egyébként ironikus, amilyen pofátlanul koppintotta le az AW a játékmenetet, annyira pofátlanul próbálja most a WG lekoppintani az Obsidian üzletpolitikáját.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2015.11.03. 19:52:05
  • lexlutor
    #363771
    egyebkent hova lett a 9.11?
  • lexlutor
    #363770
    ..ejj.. ilyeneket 5 ev alatt nem olvastam toluk.. micsoda mezesmazos hangvetel.. ehhe..

    "We’d like to thank you for your continued support of the game. The amount of passionate feedback we have been receiving from you, about the upcoming version, is showing us once more how invested you all are in the future of World of Tanks."

    "Community feedback is crucial for us in making the best gaming experience possible. Your responses on update 10.0 “Rubicon” have shown us loud and clear that we will not meet all your expectations for the upcoming version"

    "We are truly thankful for your honest feedback and constructive criticism, and apologize for overpromising on 10.0 “Rubicon” and changes to the schedule. Together, we will improve your gameplay experience."

    community feedback, pasionate feedback, constructive criticism, apologize.. kurva anyatok.. hova lett a how terrible?

    u.i.: a kov patch nem 10.0 lesz hanem 9.12...
  • Pales27
    #363769
    lassan world of premium tanks lesz
  • yossarianHUN
    #363768
    Szerintem direkt csinálják :D Ez már annyira nevetséges, hogy nem lehet véletlen.
  • lexlutor
    #363767
    hat ez komolyan hianypotlo lesz.. t9 revard batchat.. gratulalok..

    http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/11/bat-chatillon-25-t-ap.html
  • Lunki88
    #363766
    A medes társa már megvan, ott az mt-15 hiányzik csak, de valóban az is szemét küldi volt. Én 1390-el próbálkozom de még ha viszek artyt szakaszban akkor is 10 csatából jó ha 3 csata olyan amikor van 3db arty. Ja és még akkor az is gond, hogy legyen közte nálam nagyobb szintű is...
  • András77
    #363765
    Pedig ez még könnyebb, mint a medes társküldetése, mert ott ki is kell szedjél 3 artyt, itt elég ha megsebzed. Szóval ha lelopják a frag-et, az még nem akkor baj ennél a küldetésnél (mert mindig lelopja a másodikat, harmadikat valaki).

    Itt tényleg bátor stílusban, de nem kimondott öngyilkos módon kell menni, ha jól emlékszem, csak a másodlagoshoz kell túlélni. Szteppén kicsit kivárni, hogy valamelyik sáv megnyíljon. Legjobb középen, de ott csak akkor jó, ha az öngyilkos light-ok már halomra lőtték egymást. Artic-on is vannak surranó pályák, de az sokkal nehezebb. Lakeville is jó lehet. Én ott csináltam meg, a völgyben elindult egy csapatunk, halomra pusztultak és a völgy teljesen üres maradt. Szépen elmentem ott, 2 artyt meg is találtam a bázison, mindegyikbe egy gyors lövés és futás tovább. Az egyedüli probléma egy bázisvédő e25 volt, de a trükk az, hogy nem szabad leállni vele harcolni, nekem küldetésem volt, belém lőtt kettőt, de én meg tovább rohantam, felspotoltam és belelőttem a harmadik artyba is, ott elment a másik sarokba a néhány ház mögé, még éppen a városon átvonuló csapatom előtt értem oda.

    Redshire is jó lehet, ha valamelyik sáv megnyílik.

    Azt lehet erre mondani, hogy az elején nem érdemes odarohanni, bármekkora is a kísértés, mert nem tudsz belelőni mindhárom artyba. Esetleg egy tárassal, bulldoggal,t71 vagy amx1390. De nekem ezzel a stílussal soha nem sikerült, vagy az arty lőtt ki autoaim-el mielőtt tudtam volna sebezni mindhármat vagy a bázisvédők vagy el se jutottam addig, hogy megtaláljam mindhárom artyt. A kivárás jött be és akkor indultam, amikor egy sáv megtisztult.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.11.02. 22:56:24
  • lexlutor
    #363764
    igen, az egy igen nepszeru kuldetes...
  • Lunki88
    #363763
    Objectnél aki kitalálta ezt az LT-7es küldit, áldom az eszét érte. Kb. 50 csata után kerültem végre olyan helyzetbe, hogy én spotoltam fel a 3 db artyt, 1 nagyobb szintűt ki is lőttem ahogy kell, a másodikat is megsebeztem, de a harmadikat már nem tudtam meglőni, mert menet közben, ahogy kanyarodtam kilőtt a T92...
  • yossarianHUN
    #363762
    Fene tudja, az AW head start kezdete.
  • lexlutor
    #363761
    ehhez mennyi ido kellett? 3 honap?
  • yossarianHUN
    #363760
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    BattleBudgie, we've noticed that your tanks are getting rusty. Show them some love!

    Remember the feeling when you unlocked a tank and took it out for the first time?

    The precision and ridiculous damage dealt by that new gun taking down your enemies almost in one shot?

    The sloped armour bouncing so many hits?

    The incredible top speed allowing you to circle your enemies, driving them mad?

    Your tanks are missing you. They are waiting for you. Show them some love.

  • joe662
    #363759
    Ezt látta már valaki?


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Évad: 1
    Epizód: 1-6. teljes évad

    Gyilkos tankok
    (Killer Tanks)

    színes, fekete-fehér, 6 részes, dokumentumfilm sorozat, 2008

    A sorozat a németek hadereje ellen kifejlesztett szövetséges tankokat mutatja be a II. világháborúban.

    1.
    A Sherman tankok
    (Sherman Tank)
    A fegyverkezési kényszer hatására az USA-ban alig több mint egy év alatt 6 ezer darabot gyártottak ezekből az óriás tankokból.

    2.
    Cromwell tankok - a britek nagymedvéi
    (Cromwell Tank - A British Heavyweight)
    A Cromwell terveit sokszor átrajzolták, mire végre gyors és fordulékony tank lett belőle, és 1944-ben végre bevethették Normandiában.

    3.
    A Szovjet acélmonstrum, a KV-tank
    (KV Tank - Russian Steel Monster)
    Mikor 1939-ben kifejlesztették, ez volt a világ legjobb tankja, mely más tankokat is ki tudott lőni. A németeket sokkolta az új, hatékony fegyver megjelenése.

    4.
    A Churchill tank
    (The Churchill Tank - Britain Fight Back)
    Hogyan fejlesztették a szövetségesek egyre tökéletesebbé tankjaikat a II. világháború során?

    5.
    A szovjetek legjobb tankja, a T34-es
    (T-34 Tank - Russia's Cutting Edge)
    Mikor 1939-ben kifejlesztették, ez volt a világ legjobb tankja, mely más tankokat is ki tudott lőni. A németeket sokkolta az új, hatékony fegyver megjelenése.

    6.
    A Grant M3-as tank: az amerikai válasz
    (Grant M3 Tank - America's Answer)
    A II. világháború alatt közel 50 ezret gyártottak ebből a harci járműből, mert megbízhatóságban és olcsóságban nem volt párja.
  • Plata
    #363758
    Győzelem!
    Csata: Windstorm
    Járművek: T49
    Szerzett tapasztalat: 963
    Szerzett kredit: 25 013
    Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    2120 sebzés 4 lövésből,1159-et kapott stb-1 maradékot amx 13-90 kapta.
    A két tankban 10 modul vagy személyzet sérült meg.
    AMX közelről kapta,de Stb 300 méternél messzebb volt.Egy lövést sme kaptam be,állati mákom volt a dombon,mindig pont akkor sikerült elmozdulnom mikor jöttek a lövések,pedig páran le akartak kapni.
  • Angelus1991ster
    #363757
    http://worldoftanks.ru/ru/news/pc-browser/1/social_networks_11-02/
    Mennyiből állt volna rendesen megrajzolni? Utánna nézni?
  • Angelus1991ster
    #363756
    Amúgy az ilyennek blokád alá vonnám t7-es és a feletti tiereket, hogy hozzá ne férhessen. Elpusztítandó igénytelen férgek. Több xp-t és kreditet kap ha győztes, mint a vesztes csapat top elsője.

    Nyugdíjasoknak jobb játékosoknak kéne lenniük, ott a NYUGI ( Nyugdíjasklub) klán sok csatások és érdekes mód jó játékosok.
  • killbull
    #363755
    Ok csak ha belenézel a szolgálati jelentésbe ott fityegnek a tankok, ebből tovább lépve nem sokból tartana egyeztetni, bár ez nem egyezik a pénzlehúzásos elvükkel.
    Utoljára szerkesztette: killbull, 2015.11.02. 10:03:05
  • Angelus1991ster
    #363754
    Szerintem nem. Talán valamilyen adat elévülés miatt nem adják vissza.
    Bár ha rajtam múlna az 1-2 évnél régebben eladott tankok vissza szerzéséhez arányos missziót írnék ki.
  • killbull
    #363753
    Sok ilyen nyugdíjas van, ismerek szimulátorba egyet, facebookon csoportba vagyok vele, gyakorlatilag 12 órába gép előtt van és a macskámat a gép elé ültetném többet tudna nála hiába ér rá egész nap gyakorolni ilyen tomato mint amit mutattál.
  • killbull
    #363752
    Sziasztok!

    Szerintetek a WG fog valaha olyan opciót adni hogy bármilyen eladott prémiumtankot visszaigényelj és bármennyit? Tudom az 1 hónapos opciót, csak úgy talán mint a játékosok visszacsábítása céljából.
  • Angelus1991ster
    #363751
    Láttam már ezt, asszem hazánkfia ez. De ilyen "csillagrombolo" játékos. Ezek wot-démonok.
    Jelenlétével a mindenkori csapata 14 fővel számolhat. Nem értem én sem ezeket.
    Valaki ennyire nem lehet rossz, 2/3-os statisztikát minimális teljesítménnyel el lehet érni.

    Valószínűleg az lehet, hogy az illetők valamilyen betegségben szenvedhetnek, ami kihathat szem és kéz koordinációkra és egésznap elzártan kell élniük a szobában, steril körülmények közt .
  • Gyuszopapa
    #363750
    Ha látnád milyen majmok vannak.Úristen.
  • András77
    #363749
    A napi újabb "érdekes" játékos. wot játékos király

    Igazából csak azért néztem rá, mert xwm-t nem használok csatában és ez a nyomorult kiállt egy at15-el sztyeppén a mező közepére és basszus a panther2-vel nem bírtam belőni, de aki szemben volt vele, senki nem bírta belőni. Minden lövés mellé ment és ez egy genyó tank, nagyon el kell találni neki a gyenge pontjait. Próbáltam a tetejét de fölé, mellé. Utána az ágyú mellé belőni, de mind mellé és lepattanó. Aztán közben a társaim kiszedték flank pozícióból, de mondom ez most tényleg noob protection, döbbenet. Szemből lőttük hárman és szerintem senki nem sebezte, mert figyeltem a sebzéseket és csak az oldalsó tankok voltak (hacsak valaki nem stock ágyúval jött, de azt már nem néztem meg, meg aztán mindegy is).

    Aztán néztem meg, hogy mekkora király játékos már. Lement 15e csatát a stug3-al, 379-es átlagsebzés mellett b+, ez mit élvez azon, hogy ül egy bokorban és lő párat? Mindezt 15e alkalommal??? Vagy tolja előre és hirtelen halál, akárhogy is azt a qrva. A többi tankkal is impozáns sebzései vannak, mert persze ennyi csata után már tier10-ben is nyomja keményen. T57h-val csinál kemény 1,1e sebzés átlagot, gondolom qrvára örülnek neki a csapattársai.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.11.02. 08:56:47
  • ROMOTO
    #363748
    Ne sírj, ne zokogj lesz mikropeccs, a Rubicon meg legkorábban újév előtt, de inkább tavasszal...
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.11.02. 02:54:56
  • Plata
    #363747
    Mivel nincs bekapcsolva replay így nehéz lesz.
  • walert
    #363746
    Sirathatom a T 34 buffot vagy az lesz ?