418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lexlutor
    #363865
    azok az idok elmultak, h csak a bevetelre fokuszaljanak...
  • patchaou
    #363864
    Igaz, de ha belegondolsz az negatív módon változtatna bevételükön..
  • lexlutor
    #363863
    mondjuk szerintem jobb lett volna, ha a plusszoknal inkabb az xp/freexp/kredit/.. iranyba mennek el, ertelmes plusszokkal.. vagy mint a wt-ben, a talizmantankhoz hasonlot, kvazi premiumtank lehetoseget vezetnek be..
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.05. 19:30:50
  • patchaou
    #363862
    1 - csata közben nem a saját tankom nézegetem (nem az a típus vagyok aki fullHD max grafon 12 fps-el játszik csak hogy tudja verni a répát a tankokra...)
    2 - így sincs semmi realitás a játékban, csak kb a tankok kinézete.
  • walert
    #363861
    Elég drága lett volna a CW tankokat 4x felmatricázni, ha megkívánta volna a commander Igazából olyan keveset ad, hogy nem sok értelme lett volna minden irányba adni a %-ot, de ha a tank gyenge pontját pl a célkeresztszűkülést kellett volna megoldani, az a 4*3% összesen adott volna némi észrevehető javulást és anyagilag nem lett volna nehéz kifarmolni prém tankkal

    Igazából az a két dolog ami ez ellen szolt, az több negatív érzést keltett volna, mint amennyi előnye lett volna ;

    1 - egyrészt miért kell perui vagy szovjet zászlót eltűrnöm a tankomon, ha a commandert kell kisegíteni skillel. Miért kell idétlen démon, meg a stílusomtól független gagyi szavakat látnom a kedvenc tankomon ? Miért nem lehetett volna a saját emblémámat rátenni és a skillt én választottam volna ki.

    2 - másik pedig a játék humor kategóriába való degradálása. Amolyan WG lefekszik a LOL-osok meg más óvodás játékosok előtt, úgy hogy becsempészi a csicsa emblémákat ide. Később lett volna gagyi matrica is borítékolom. Mindenki tudja, hogy egy tank nem lesz jobb attól hogy ráírják, hogy démon vagy sátán kutyája és ez degradálja értékrendileg a játékot és a játékosokat is, aki ezzel játszik. Ne mondják, azt hogy normális kinézetü tankokon is idétlen csicsász matricák vannak ez gagyi játék. Igazuk van a játékosoknak.

    Nekem az volt a bajom, hogy a garázsban a legénységnél nem írta ki, hogy ez vagy az mennyi össz %-on állt.
    Olyan mintha hiába raktam volna fel, amikor nem érezni néha a hatását Hát mostmár nem is lesz.
  • lexlutor
    #363860
    vagy t1 cumit felmatricazva lemegyek t1be aratni :)
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.05. 19:17:48
  • patchaou
    #363859
    Na az nem biztos hogy jó, de mindegy is :)
  • joe662
    #363858
    Èn speciel,az artyjaimon szivesen elnèzegettem volna őket,2 lattintàs között:-)
  • lexlutor
    #363857
    en egy dolog miatt furcsalom ezt az egeszt picit, es nem lattam sehol felvetni meg, h a tankok balanceolasaban (hahahaha) felmerul valaha, h ezekkel megis milyen plusszokat lehet ossszehozni (bia, venti, extra porciok, stb), es valoban jo az, ha 140%os legenysegekkel szaladgalnak, bizonyos, mondjuk egyebkent is op tankok?
  • lexlutor
    #363856
    ezert max a wg-t lehet megint dicserni, mert a vagy van vagy nincsen kivul, semmi mas alternativara, nem voltak kepesek/hajlandoak..
    .. amugy jon, majd csak halasztjak.
  • patchaou
    #363855
    Nekem igenis frankó lett volna :) De komolyan. Van egy acc ami egy ágat húzok, meg van egy amin 2-3 tankkal csinálom a megmaradt küldiket. Meg van a sajátom amin csak akkor megyek ha kellek cw-re :) Ha ebből a szempontból nézed, akkor teljesen jó kis újítás lett volna.
    Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.11.05. 19:12:20
  • patchaou
    #363854
    Arra értettem a szűk látókört, hogy csak a végleteket látja mindenki aki sírt ellene. Több megoldás is lett volna amivel megoldható hogy mindenkinek jó legyen, de nem, ne legyen és kész....
  • lexlutor
    #363853
    senki nem akar meggyozni, de ne akard mar eloadni, h ez micsoda franko, fair eloremutato fejlesztes lett volna...
  • R3nton
    #363852
    szűk látókör? :D Szerintem rajtad és a WG-s embereken kívül nincs olyan ember, aki ezt normálisnak találta volna. De szerintem még a WG-n belül is megoszlottak a vélemények...
  • patchaou
    #363851
    Úgy sem tudtok meggyőzni, hogy nekem milyen szar lett volna... XD
  • lexlutor
    #363850
    quicky baby videojaban egy honapra fullosan festes meg ezek a szarok, mar felmilliora jottek ki.. az mar nem par kor, meg premiummal sem..
    arrol ne is beszeljunk, aki meg mar vett, mert tetszett neki, annak meg lofaszt a seggebe, mert igy jart, nincs refund..

    es csak a vegere.. egy matrica, 60k kreditert max 1-4%ot tud dobni. azt ne mondd mar, h ezt megerzed, es ezert megeri...

    jah es ha cromwell-b, vagy rudym van, akkor gondoltam volna meg h megveszem, hiszen jo ha egy matrica ramegy.. ehhee.

    szoval egy szimpla tapolo plussz, irrealis osszegekert, foleg aranyban, igen eloremutato es halado fejlesztes..
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.05. 19:06:02
  • patchaou
    #363849
    De fölösleges itt koptatnom a billentyűt. A szűk látókör győzedelmeskedett, nincs mit tenni :/
  • patchaou
    #363848
    És mennyiből tart azt megoldani hogy csak randomban működjön? És különben is, cw-re mennyi tank kell egy kis klánban? 2-5? Több nemigen.
    Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.11.05. 18:50:19
  • R3nton
    #363847
    Aki meg esetleg CW-zik egy kisebb klánban annak meg annyi nem??? Ez egy rohadt nagy lehúzás így, és egyben egy hatalmas nagy baromság is. Remélem be se teszik egyáltalán. Ha meg beteszik, akkor creditért lehessen megvenni állandóra.
  • patchaou
    #363846
    Egy tankra a matricák egy hétre 60k kreditbe kerültek volna, ez prémiummal egy közepes farmkör, de prém nélkül is 2-3 csata egy 5-6-os tankkal. Mi ebben a lehúzás? Annak aki 62 tankkal játszik minden nap lehet, hogy meg kellett volna gondolni mi az amelyikre kell és mik azok amiknek nincs rá szüksége, de ennyi.... De az aki egy-két ágra fekszik rá, vagy csak 4-5 tankra a küldik miatt annak igen hasznos lett volna és sajnálom hogy kibőgték hogy ne legyen.
    Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.11.05. 18:41:24
  • R3nton
    #363845
    Ne már :D Most komolyan egy full elbaszott szar lehúzás az egész :D
  • patchaou
    #363844
    Nem. Én örültem volna egy kis plusznak azokon a tankokon amiket húzok.
  • R3nton
    #363843
    Ez most irónia?
  • patchaou
    #363842
    Csak így semmi értelme a matricázásnak, csak kreditpocsékolás... fordulna fel a sok majom aki azért sírt hogy ne legyen..
  • walert
    #363841
    Van teszt szerver. Frissített Valami patchet kiadnak, de nem lesz benne a matricás hülyeség. Viszont lusták voltak megcsinálni normálisan, ezért továbbra is kiírja melyik legénységi tagra nem adja a tapasztalatot

    Ott vannak a matricák után a legénységi skillek listája és mind zérus. Lásd, hogy ha nem tíltakoztál volna ellene (nem lett volna negatív visszajelzés) milyen %-ot kapnál, melyik tagra. Megáll az eszem !

    http://kepkezelo.com/images/0o32brsovdusmdxba8yl.jpg
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.11.05. 17:36:07
  • Lunki88
    #363840
    Ismerős amit mondasz. Amikor Maus-al játszok én is állandóan felülről nézegetem a tankot hogy lássam jól álltam-e be. Aztán jön a pofáraesés, amikor messziről kitáraz rajtam egy 50 B. Mondjuk ennek a tanknak tényleg lételeme az hogy be tudd rendesen forgatni, habár egy táras heavy ha az oldaladba jön akkor nem sok mindent tudsz vele kezdeni. A mellékelt videóban az is szerencséje volt az emberkének hogy nem voltak 10-es td-k. Pl. egy Jg.pz E100 ha betölti a goldot, ott a hajára kenhette volna a forgatást. Oké hogy időnként képes lepattintani azt is, de lefogadom hogy egy pár ilyen lövés még helyesen beforgatva is átütötte volna a tornyát vagy a hasát.
  • Angelus1991ster
    #363839
    On 7 November (probably at 5pm CET but not official yet), I will be doing a Q&A about the 9.12 Update on livestream together with Ph3lan, a new Community manager for EN/EU.
    I will be picking questions from this comment section and the forum so start shooting questions!

    - megvették kilóra :D:D:D
  • Angelus1991ster
    #363838
    T28 HTC és azutáni garázshelyes missziók megérik. T55A-ért már nem töröm magam.
  • ROMOTO
    #363837
    Nekem kihullana a hajam ha küldiket kéne csinálni, összekapartam a stug4 et de ennyi elég is volt, szart sem érnek azok a reward tankok, a kredithozamuk is átlagos, tele vagyok tankokkal így is, kb a harmadával játszom és még azt sem tudom leduplázni annyi idő alatt amig leülök gamelni, így semmi motívációm az egészhez.
  • András77
    #363836
    Lt-14 küldetés, végre beadta campinovkát és kikapcsoltam az encounter módot, úgyhogy normál csata, de 2 másik könnyű tank is van rajtam kívül. Mondom, nem gond, meghívom őket szakaszba és akkor meglesz együtt, 3 tank csak spotol 5e-t.

    A genyó t37, előrerohant a középen levő bokorsorig, de nem fogadta el a szakaszt, ki tudja miért nem. Többször kértem, semmi válasz. Így is spotoltam 2e-t, de a bulldog, aki elfogadta a szakasz csak 1e-t és a t37 meg 2,3e-t, szóval meglett volna, ha elfogadja. Csata után, amíg néztem az eredményt, belépett a szakaszba a t37 és kérdezi, hogy akkor megyünk együtt? Mondtam neki, b..szd te meg, miért nem fogadtad el a csatában a szakasz meghívót? Azt mondja, nem tudja az mi. Mondom nem kaptál meghívót? Ja de, de azt nem tudja micsoda. Azt a q... Kiléptem a szakaszból, menjen az ilyen a p.csába.

    Ráadásul most még napi küldetés is van és dinamikus szakasszal is lehet teljesíteni, szóval akár még ott is megérte volna neki.

    Nagyon ritkán adja be ezeket a pályákat és ha be is adja csak sokadik olyan csatára fog ez összejönni, ilyen agyhalott lemming roham, meg málészájú kőagyú báziskemperek mellett. Tegnap prokhón volt egy csatám és akkor csak 1 másik könnyű tank volt a csapatban, de ő már szakaszban érkezett. Kértem őket, hogy hívjanak meg, nem tudom, hogy ez működik-e, hogy már meglevő szakasz dinamikusban behív harmadik tagnap, de nem is válaszoltak egyébként, meg a scout előrement és kb 1 perc múlva meg is halt, úgyhogy tökmindegy lett volna végül is. Világítom az ellenséget a csapatnak az út mellett bozótból, sőt még a spotbokorban (rosszul) lapuló ellenfelet is, de mivel a lemmingek a sínen túl a hegyen vitézkedek vagy 10-en 5 ellenséggel, senki nem lőtte, mert a kőagyúak, akik mégis erre az oldalra jöttek, nem mozdultak, várták, hogy majd az ellenség jön közelebb. wtf. A végén a lemmingek lerohanták a kempereket, próbáltam spotolni nekik, de addigra ott volt a csapatom, megoszlott a spot, csak 2,8e-el zártam, pedig hihetetlen mennyi ideig világítottam nekik az ellenfelet.

    Nem könnyűek ezek a spotos küldetések. Akkor meg pláne nehéz, ha az agyhalott csapattárs nem is fogadja el a dinamikus szakasz felkérést...
    Eddig 3x volt olyan, ha elfogadja a csapattárs, akkor megvan az 5e összesített spot.

    Lehet az lesz a végén, hogy nekem magamnak kell 5e spotolnom valahogy, csak ritkán kapom a két alkalmas pályát.

    u.i. most nézem és látom a cz országjelzést a t37 klánja nevében. Így akkor már mindent értek...
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.11.05. 16:04:44
  • ROMOTO
    #363835
    A HD is6 is kapott egy rönköt végre valahára
    http://vk.com/newsblog_wot?z=photo-70226354_385582119%2Fwall-24571337_76865
  • ROMOTO
    #363834
    "Az izgés-mozgás is sokat segít..." ről valahogy beugrott

    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.11.05. 14:03:57
  • R3nton
    #363833
    Gatling laser gun on IS-7 was real project
  • András77
    #363832
    Egyébként a tank helyes szögbe beállítása sokkal nehezebb dolog, mint elsőre tűnik. Vannak csaták, amikor ráéreznek az emberek vagy csak szerencséjük volt. Az izgés-mozgás is sokat segít, mert nem tud rászűkülni az ellenfél teljesen és a másik dolog, ha mozog a torony, akkor a szerver oldali késlekedés meg egyáltalán a nagyobb szórás miatt sokkal gyakoribb a lepattanó vagy mellé lövés. A lényeg, hogy nem szabad az ellenfelet nyugodtan hagyni becélozni egy pontra, el kell érni, hogy mozgatnia kelljen a tornyát. Ezt jól csinálta a srác és sikerült a szöget is eltalálnia.

    Egyébként a legnagyobb probléma a tank beforgatásával az, hogy az ember a saját nézőpontjából máshogy látja a szögeket és a takarásokat. Én bementem a gyakorlóba és megnéztem sokszor ezt a dolgot madárnézetből, de még bőven lenne mit fejlődnöm.

    Mutatok egy képet, mert az ezer szónál jobban elmagyarázza, hogy mire gondolok. Ránéztem a tankra az én perspektívámból és azt gondoltam, hogy jól van beforgatva, de nem. A bal elejére rálátott a t57h és a második ammo lövés felrobbantott. A helyes beállás az lett volna, ha ráforgatom balra a házra az elejére, de szerintem ez rohadtul nem látszik egyértelműen az én részemről, ezt csak gyakorlással lehet elsajátítani és mindenképpen rá kell nézni a tankra madárnézetből vagy a legjobb a szabad kamera mod (bár ezt még nem használtam, csak láttam a QB-nál).

    A sidescrap lett volna a legjobb, de az ellen arty miatt nem mertem, mert az átellenes sarokból rám láthatott. Egyébként a sidescrap szögekre is ugyanez vonatkozik, a saját szemszögből jónak tűnik, de mégis rossz a szög, mert az ellen be tud lőni. Csak gyakorlással lehet megtanulni és meg kell figyelni a tankot az ellen szemszögéből is madárnézettel.

    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.11.05. 11:48:24
  • TOMSILENT
    #363831
    - E-25 with 88mm gun is a fake
    - GW E-100 is a fake
    - 105mm L/52 on Jagdpanther is a fake

    yuri pasholok bla bla bla ilyen olyan kérdezeknemválaszolok szar...
  • Angelus1991ster
    #363830
    Édes álom.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.11.05. 11:31:45
  • ximix #363829
    A WT megkapta a vérfrissítést egy szolid 8.1 GB -tos patchban.
    Gondolom a Wg figyeli a két tankos játékról a juzerek visszajelzéseit és majd megpróbál esetleg belőlük egy pár jobb megoldást átmenteni ?
  • Lunki88
    #363828
    Akkor nem figyeltem eléggé. Amúgy egyik videó alatt azt írta hogy még 5 küldije hiányzik, de a statjához képest szerintem nagyon ügyesen játszik a tag.

    ilsalon #363826 Ez simán megfelelne a HT-7-es küldinek az objecthez. :)
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2015.11.04. 23:42:54
  • Antimat
    #363827
    Csomóan lőttek rá goldot, de nagy részüknek esélye se volt még golddal se átütni.. kivétel a Leo1, az meg elég balfasz volt szegény...
    Az viszont tényleg durva, hogy mekkora mákja volt, de egy ág kevés az Obj. 260-hoz (mint ahogy nincs is meg neki).
  • ilsalon
    #363826
    5 kill
    5437 dam
    2511 spot
    meg 100 foglalás :-)