418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • viper07
    #365027
    Nekem pl. nem kell, mert belátom, hogy nem tudom megcsinálni a követelményeket. Rá nem feszülök az biztos ! Inkább húzom a brit TD ágat, ott még sikerélményem is van. Na mondjuk ha lehetne azért megvenném, lehet írok a WG-nek hátha mond egy árat :).
  • yossarianHUN
    #365026
    Szerintem pedig az emberek mentalitásával van gond. Mégpedig azzal, hogy én mindenképp megszerzem, amit akarok. Ha béna vagyok hozzá, majd csalással szerzem meg, és ha csalással szerzem meg, akkor az a WG hibája, mert "rákényszerítettek" (lol) a csalásra. De én nekem akkor is meglesz, meglesz ha beleszakadok is, meglesz ha mások is beleszakadnak, mert nekem kell, én akarom, kell, kell, kell. Az, hogy esetleg belátom, hogy a képességeim elégtelenek, és egy vállrándítással elintézve lemondok róla, szóba sem jön. Egy lófaszt. Nekem kell. Akarom. Akarom, akarom, akarom. Nekem jár.

    Valami nem stimmel a mai világgal.
  • yossarianHUN
    #365025
    Nem teljesíted a feltételeket, mivel csalsz. Az, hogy fizikailag teljesítésre kerülnek, nem jelenti azt, hogy teljesítetted őket. Gimnáziumban is bevágják a kapát, ha a matekdogában nem az elvárt módon oldod meg a feladatot. Az eredményt megkapod, csak épp a tanárt nem az eredmény érdekli, hanem a megoldás folyamata. Itt ugyanez a helyzet.

    Az meg, hogy "a WG bevallotta", nettó baromság, egy-két WG-s individuum vallotta be, hogy ő nem tudta megcsinálni. Ezekkel ne azonosítsuk már a WG-t.

    Én azt mondanám, a tank OP-ságát figyelembe véve jelenleg ésszerűek a követelmények. Lehet könnyíteni rajta, de akkor nerfeljék a tankot.
  • Forolto
    #365024
    Ez is igaz,ne legyen meg mindenkinek,mert elveszti az értékét,hogy igen én megküzdöttem érte
    Valószinű nekem se lesz meg,ahogy a 260 sem.Ennyit nekem nem ér a játék.
  • Forolto
    #365023
    nem jó a hasonlatod.a feltételeket teljesíted,de nem ugy ahogy a WG szeretné és ráadásnak bevallja,hogy még nekik is nehéz,akkor meg mit sírnak?
    Csinálják meg rendesen és nem lesz csalás.
    Annyira irigyek egy jutalomtankra?Ugyis lenerfelik amint egy létszám fölöttinek meglesz.:)
  • McFrost
    #365022
    Ha könnyű lenne, akkor meg azt bírálná mindenki, hogy a sok piroska 10-es szinten rohangál a T-22-vel, miközben fingja sincs a játékról....
  • suba53
    #365021
    Ez egyértelműen a WG sara. Ha fair játékot várnak el, akkor az akcióikat is fair feltételekkel kellene meghirdetniük.
    Olyan követelményekkel, amik csalás nélkül reális ráfordítással teljesíthetőek.

    Ha ők valamilyen szadista vágyaiktól indíttatva lehetetlen feltételeket támasztanak, akkor egyértelműen csalásra ösztökélik azokat, akik meg akarják szerezni az ajándékot, de hamar rájönnek hogy normális játékkal ez szinte lehetetlen.

    Jól seggbe kellene már ott rúgni néhány magától elszállt managert, mert a jelenlétükkel csak ártanak a cégnek.
    Utoljára szerkesztette: suba53, 2015.12.10. 12:34:06
  • yossarianHUN
    #365020
    És ha én lopok egy Mergát, az a Mercedes hibája, mert annyiba kerülnek az autói, hogy a magyarok 95%-a nem engedheti őket meg magának?:)
  • Forolto
    #365019
    ettől függetlenül elég sok FAME,PTS,ZWACK os embernek már megvan a tenk.Nem irigykedem miatta,ha ügyesek csinálják meg akár csalással is,én is megtehetném,ha olyan kapcsolataim lennének,de hogy ezért bannoljanak,mert olyan nehéz küldetéseket raktak ki amit ők se tudnak megcsinálni,kicsit röhejes.
  • yossarianHUN
    #365018
    Le is csapott a banhammer.
  • ROMOTO
    #365017
    bocs 6000 fő kaparta össze
  • ROMOTO
    #365016
    orosz szerón kb. 3000 főnek lett meg eddig, riggelt, kölcsön acc kifarmolás, stb. vel, a wg ennek a tízszeresére tippelt, kicsit fölékalkuláltak
    a kib@szott személyes küldikben a mázlifaktor volt eddig a döntő nem a skill, a mostaniban lehetetlen magasra tették a követelményszintet még emellé
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.12.10. 11:59:40
  • R3nton
    #365015
    Persze, aki kiriggelte és nem vették el tőle. Nevetséges küldetések...
  • bekescsaba
    #365014
    Tovább megyek.....

    Ilyenkor már dübörögtek az akciók.

    Leárazások, credit növelő akciók, többszörös első xp akciók.
  • SzocsA
    #365013
    Hogy lehet visszahozni a kérdőívet?
    Megvan valakinek már a t22 es tank?
  • killbull
    #365012
    Sturmtiger játékmódban, kicsit nagyot mondtam de hátha!
  • suba53
    #365011
    Ti hogy emlékeztek?
    Évek óta ilyen idő tájt már ismertük az ünnepi programokat, akciókat. Most meg sehol semmi infó.
    Akkora durranásra készülnek talán? Vagy olyan semmilyen lesz, hogy nem érdemes reklámozni?
  • suba53
    #365010
    Úgy tűnik, hogy ez mindenütt probléma.

    - the problem with Wargaming staff is that they hired a whole bunch of useless people (HR) who go around offices and disturb the workers, causing chaos in organization
  • tiszabalazs
    #365009
    mondjuk aki 30k aranyat akar venni, annak megéri, mert hozzácsapják ugyanannyiért
  • tutyimutyi2
    #365008
    elérhető a tank csakhogy bt-sv-hez hasonlóan ehhez is hozzácsaptak egy nagyvalagnyi goldot(30500 gold)
    és így az ára: 31,487.05 Ft (99.99 EUR)
    Pz.Kpfw. II Ausf. J
  • tutyimutyi2
    #365007
    Úgy utálom az ilyen nyomorékokat akik arra verik otthon hogy húú van egy saját tierjében átlőhetetlen prémtankja azt feltölti gold lőszerrel ezzel szarrá lő mindenkit és kap egy raklapnyi medált és mindemellet ráadásul még minusz 40-50k-ba jön ki csata végén mindezt úgy hogy ő lilul a folytonos gold spam miatt mindenki más meg paradicsom.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2015.12.10. 09:42:25
  • killbull
    #365006
  • joe662
    #365005
    házak között teli-gázon se biztonságos
  • Lunki88
    #365004
    Én ott heavyként már annak is örülök, ha nem szed ki az arty egy lövéssel a csata első percében és legalább tudok lőni párat. :)
  • lexlutor
    #365003
    t10ben redshire nulla artyfedezekkel top heavykent, ellefelnel 3 arty.. 3 percig eltem.. mert jo h nincs semmi problema a sok clikker csotannyal..
  • bekescsaba
    #365002
    Én most nem értelek walert.

    Most akarsz venni prém tankot, vagy sem?
  • yossarianHUN
    #365001
    A WoT mindennapos dolgai évek óta így mennek, egyesek mégis úgy nyígnak miatta még mindig nap mint nap, mintha kötelező lenne.
  • walert
    #365000
    elolvastad a teljes hozzászólást? nem csak a csomagokról van benne szó. ez a wot mindennapos dolgai kategória. mégis hol beszélgessünk wotrol az aw-ben ?
  • yossarianHUN
    #364999
    Ha kiakaszt, vár az AW. Kézcsók.
  • walert
    #364998
    Ha eddig kiakasztott, hogy a tankhoz pénzt kell költened goldra is, hogy megvehesd a járgányt. Ezentúl fizethetsz az ezüstre (kreditre)
  • yossarianHUN
    #364997
    Komolyan nem értem, miért kell ezeken a csomagokon lovagolni. Ha nem tetszik, nem veszed meg, end of the story. Erős luxus ezért minden nap telefosni a fórumot.
  • walert
    #364996
    Bocs. De így teljes a tőrénet !

    - Apu, kell egy olyan játék, ahol a pénzemért kapok egy átlőhetetlen járgányt amivel megölök mindenkit. vegyél nekem apci
    -Fiam a World of Tanks a te játékod. Aztán miután megvan, már csak az kell, hogy kivegyék a játékból, hogy nehogy olyannal találkozz a pályán, akinek szintén van
    -Szeretlek apci !
    -Én is szeretlek. Minden másra ott a MasterCard !
  • walert
    #364995
    Ja bocs 58% az egyikkel. Amúgy mit szoltok a mai kérdőívhez ? Belépve a játékba kaptuk. Kitőltötted ?
  • Lokker
    #364994
    javítás meg camo azt hiszem
  • McFrost
    #364993
    Igen, gyorsabb töltés miatt elsősorban. Utána jön a javítás mindenkinek. Amúgy van olyan skill ami 100% előtt hat?
  • walert
    #364992
    A WG megadta ma nekünk a választás lehetőségét
    Már négy módját is választhatod, hogy megvedd ma "az AMX CDC-t az egyiklegjobb VIII.-as prémet". Három lehetőség ezek közül a prémium shopban rejlik.

    1. Csak mai lehetőség az adventi kalendáriumban 9.500-

    2. A Lets rock csomagban 11e-ért

    3. A többi prémtankhoz híven csupán slottal együtt is. 8e.

    Egyetlen tankot választhatsz. Kíváncsi vagyok hányak cseszték el, azt hogy nem azt a csomagot klikkelték be. ÉRTHETŐ MÓDÓN

    Hozzáfűzném, hogy a prémtankok azon túl, hogy jól farmolják elvileg a creditet és a legénységet ebben képezheted, nem utolsó sorban fun faktor is. Azaz élvezetes a játék vele. Régebben piacra dobott prém járgányok közül nem egy, akkora OP, hogy csekély tudással is könnyen leszedheted az ellenfél csapatának felét

    - Apu, kell egy olyan játék, ahol a pénzemért kapok egy átlőhetetlen járgányt amivel megölök mindenkit. vegyél nekem apci
    -Fiam a World of Tanks a te játékod.

    Most nem beszélve a 9.4-es patch baklövéséröl, hogy azt a prém szovjet páncélvadászt engedték piacra dobni, majd csak pár óra mulva vették ki a játékból örökre, mert "túl OP" volt számos régi tankkal lehet ezt az eredményt produkálni. Nekem is mióta az adventi kalendáriumnak hála szert tettem 2 ilyen Op prémcsodára felvette a statom a képességemhez illő értéket

    A két OP prémmel, ami 3 hete meg tegnap előtt vettem 50% a winratem és 1.6 a killrátám. Úgyhogy keverve a többi tankkal így is majdnem kék a wn8-am és több mint 50% az összes winrátám az elmult 7 napban, úgy hogy az effem csupán átlagon felüli citrom értéket ad az egész accomra a wn8 összes csupán enyhe citrom, azaz csak átlagos voltam edig.....

    Lényeg az, hogy elvileg megéri funnolásra = az élvezet kedvéért venni prém járgányt.

    Van még olyan, amiről még csak én is és sokan álmodunk csak, mert ugye nem kapható már.

    FIGYELEM : 18+ csak nagykorú tankosok részére ajánlom ezt a kiváló videot. Megmutatjuk frontból átlőhetetlen prémtankkal, hogy szedjük ki az öszes ellenfelet (15 kills), úgy hogy meg sem mozdolunk !!!!!
    WoT-os szubkult nyelven : full camp and goldspamm

    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.09. 18:08:15
  • Lunki88
    #364991
    Nem kötekedés, csak egy észrevétel: miért BIA-t adtál a legénységnek első skillnek? Szerintem te is tudod hogy addig semmit nem ér, amíg nem éri el a 100%-ot.
  • tutyimutyi2
    #364990
    asszem a grafika jobb alul színvak mód és akkor átvált asszem piros és lila színre
  • blackfalcon
    #364989
    Sziasztok
    Az lenne a kérdésem, hogyan lehet a bázis zászlóit megváltoztatni. A (pirosat meg a zöldet). Előre is köszi.
  • bekescsaba
    #364988
    6