418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Metalmilitiakid
    #365588
    Köszi szépen, pont ilyet kerestem!
  • bekescsaba
    #365587
    aslain.com
  • Metalmilitiakid
    #365586
    Hali! Iszonyat rég nem toltam (évek), megnéztem itt a gombokat fent (szét is sírtam az agyam a témalehetőségeken XD) de nem találtam köztük modos részleget, ez opció még ? Pls sebzés számláló, más célkereszt... És ha igen van valahol egy jól összefoglalt ? (lehetőleg angol, a magyar dolgoktól herótom van :D) Ha nem muszáj nem keresgélném végig a netet.
  • Kubukli
    #365585
    Amikor az ilyen férgeket meglátok akkor már lépnék is a gcibe.

    Hogy miért? Ezért, hogy rohadnának meg...
  • Gyuszopapa
    #365584
    Kedvencem az mikor 4 lövésből 4 kritikus 0 sebzéssel egy CDC-n 269 mm átütésű ágyúval.Meg ez a tetves Light tankok állandóan csak láncot lövök rajtuk vicc az egész.Annak a lövedéknek szarrá kellett volna szaggatnia az oldalát lánctalpastul mindenestül.
  • tutyimutyi2
    #365583
    pedig olyan jól néz ki hogy 2 csatából 400%-os survival 18 destroyed per battle 4400-as átlag sebzés és 63k+ wn8
  • Kronos79
    #365582
    Általánosságban elmondható, hogy az összes külső modul találata esetén nullás sebzést kapsz.
    Ha jól emlékszem eredetileg a lánc találatnál sebzés is volt és le is esett a lánc bárhol találtad el. Aztán a sok sírás, vagy a statisztikák miatt egyszer valamikor megcsinálták, hogy csak az első és az utolsó görgő meglövésével essen csak le. Azóta, ha a láncot bárhol máshol durrantod telibe, csak besárgul és sebzés sincs. Itt hivatkoznak még arra, hogy a lánc üreges páncélzatként működik és a továbbhaladó lőszernek már nincs meg az átütése, hogy bejusson a tank testébe és sebezzen.
    A parancsnoki kupola nem tudom hogy működik és mióta, de ott is kilőheted a pk-t és a kémlelőt is és ezekért nem kapsz sebzést. Pár patchcsel ezelőtt a KV-1-gyel hulldownban szembejött egy AT-7. Öt alkalommal lőttem a kupolájára, ebből csak kettő sebezte. Ezen a tankomon kísérletképpen bedobtam a sasszem, vagy sólyomszem képességet és bizony a parancsnoka és a kémlelő is sérült lett a nem sebző találatoknál.
    Ezek mellett nem megerősítetten ha legénységi tagot találsz el, akkor sincs HP veszteség. Ebből már anno is volt felháborodás, hogy ha a legénységi tag sérül, akkor a lövedék bejutott a tankba és kellene sebezni azt is. Az utóbbi időben ilyennel nem találkoztam, de régebben volt probléma vele. Ebben az esetben sem tudom, hogy ha léteznek, hol vannak ezek a pontok az egyes tankokon.
    Végül még valami. A parancsnok szövegét a mai napig nem változtatták meg. Így az üreges páncél meglövésénél is átütést mond, pedig csak a külső lemezt vitte át a skuló.
  • barret
    #365581
    Na ezért nem kell gondolkodni,mert bele zavarodsz! És nem nálad van a hiba :D
  • blackfalcon
    #365580
    Már vagy egy éve így nyomja wg.A csalásait, pedig szándékosan nem veszi ki, és azt írják rá,hogy bug.
  • tutyimutyi2
    #365579
    a Leichttraktor-nak illetve a SU-76-nak a destroyed per battle az hogy mehetett fel 15 fölé illetve a tulélésük 100% fölé?
    http://wotinfo.net/en/vehicles_extended?playerid=533580341&server=EU :D
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2015.12.19. 19:56:34
  • Kubukli
    #365578
    Engem mostanában a 1 vs 3 vagy 2 vs 5 heavy illetve a 1-2 k hitpointtal eltérő oldalak idegesítenek.
  • Lichtmaschin
    #365577
    nekem rendszeresen csinálja ezt a sebzés nélküli találatot...főleg a döntő pillanatokban...ilyenkor cifra káromkodás közepette átülök egy másik tankba....legtöbbször az orosz 122-es gun-oknál....su12244 és wz111 ez a két tank ami egy héten 7 napból 6 napig szar játszhatatlan, majd random egy nap jól adja.....
    minap su12244 én vs pershing (sima mezei): 300 méterről megspotoltam, ő egy domb mögött állt tornya teljesen kilógott. kb 10-et ellőttem rá abból 3 gold volt. Mellé,földbe, mellé,pattan,pattan, critikall, mellé, fölbe, pattan, pattan. többet nem lőttem mert egyedül maradtam körbe vettek és szúnyoghálóvá lőttek.
    Ami nekem igazából bántja a szemem az a közel 1 másodperces lag/késés. sniper módban ezért métereket teleportálnak a tankok, vagy olyan lassan érkezik oda a lövedék, hogy a légy rászarik menet közben. Vagy amikor az ellenség tornya nem is rád néz, de belédveri a létező legnagyobb sebzést.... Illetve a spotolás is fos....vannak olyan pillanatok mikor a spotter tankomat hamarabb észre veszi egy kv2 is, minthogy én kiszúrjam őt,pedig mind a tank és legények erre vannak megcsinálva.....
  • sempike
    #365576
    Lehet inkább új játékot kellene. Csak valahogy ez a vacak még mindig jobban megfog mint az AW.
    Azért nehéz azt az érzést überelni amit egy jól sikerült circle of death után érez az ember. Na de azt is tönkre teszi a 0. crit dmg.
    Így belegondolva úgy 2-3 évre visszagondolva ti emlékeztek ennyi 0 dmg-re mondjuk egy t71-el körözve egy ISU vagy GW Tiger körül? Volt egyáltalán 0 crit mondjuk a bétában? És hi időközben hozták be vmelyik patch-el, mi volt az indok?
  • Kubukli
    #365575
    Valami nem kerek nálad...
  • barret
    #365574
    Kezdjél új accountot,meg fogsz döbbenni!
    Én kipróbáltam :D Első 15 csata után 51000+ WN8 !!! Ez én sem hiszem el,de ezt írta ki a honlap :D És 100% túlélés természetesen.
  • sempike
    #365573
    Abban sem vagyok biztos, hogy ki tudnák venni. El tudom képzelni hogy ez csak úgy lett és lövésük sincs miért. Mindenesetre nekem ez a legidegesítőbb ebben a játékban.

    Pl. az ilyenek már fel sem tudnak cseszni igazából (a csapattársat azért lőttem meg, mert az első tíz elhibázott lövés után el sem tudtam képzelni hogy vkit el tudok találni és hát tévedtem):


    Ez a kép kb 5 perces
  • barret
    #365572
    http://ph3lan.hu/replays
    Ide Te is feltöltheted...
  • kisbesi
    #365571
    Ja értem :)
  • barret
    #365570
    Igen,olyat ami kikerüli az ellenséget :)

  • kisbesi
    #365569
    Görbét?
  • barret
    #365568
    Ha kivennék a 0 crit-et,akkor görbét kellene lőnöd! Az meg még hihetetlenebb lenne ugye? :D
  • walert
    #365567
    "Több milliárdjuk van és mégis úgy fejlesztenek játékot hogy egy 5 éves, programozó kis srác jobb motort ír, s arra játékot készít. "

    mert a programozók a szopóróllert írják.
  • sempike
    #365566
    Meg fogsz lepődni, van replay :) A multkor kerestem youtubbert aki gyűjti ezeket. Ha feltölti, szólok.
    De aki játszik WOT-al az tudja hogy mi megy. Az uccsó csatámban egy csapattárs IS lőtt 0 crit-et egy Lori 155-be.
    Komolyan mondom nem értem hogy miért van ez egyáltalán a játékban. Mennyi volt valódi csatában az esély arra, hogy átment egy lövedék a tankodon és nem okozott semmi féle kárt. A tökömért nem veszik ezt ki.
  • walert
    #365565
    Tehát gyakorlatilag nem csinált semmit sem. Ennek ellenére sikerült elérnie, hogy még csak egyetlennapig ne játszhasson.

    Akkor már a mai napi hulladék wz111-es ajánlaton meg sem lepődök. Betúrbzott a wg ! Már goldot sem, ezüstöt sem kapsz a tank mellé, ráadásul drágábban kaphatod meg és még ortopéd is az a tank

    Örülök, hogy ezt ajánlatnak nevezitek. Nálam mindössze ennyi.

  • yossarianHUN
    #365564
    Erről azért megnéznék egy replayt.
  • sempike
    #365563
    Ma elérte a csúcsot nálam a játék.
    t-34-2 -vel csak és kizárólag 0 criteket lőttem egy RHM oldalába, hátába. Cikázhattam én fel alá a dombok között percekig hogy úgy lőjem hogy ne tudjon visszalőni, hiába az RNG azt is megoldotta... RHM snapshot a domb mögül épp kilátszó parancsnoki kupolára és csodák csodájára ammo rack. (kályhacső volt rajta)
    Nem érdeklene a artyk hordája, a szar balance, csak ezt a csesznyett RNG-t tennék már rendbe, mert az utóbbi időben a játék kezd egy kocsmai cserkó játékgépre hasonlítani.
  • Angelus1991ster
    #365562
    Igen tévedtem.
    De a "Tiger mit 8,8cm KwK 36 L/56" egy ideig a kliens része volt. 1700 HP-val rendelkezett. Valószínűleg ebből faragtak t6-os japán Heavy Tank No.VI-t.

    Most ahogy nézem a fájlokat csak két tier 7-es német prémium nehéz tank van a játékban/kliensben: VK 45.02 ausf B7 és VK 45.03.
    Első SD modelles a másik HD modelles.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.19. 18:26:34
  • MuldR
    #365561
    Lehet nem ugyanazzal a játékkal játszunk de jelenleg egyetlen tier 7 premium nehéz német sincs a WOTban.
    A Tigris 36L/56 japán treeben van, japán legénységgel, a másik kettő meg nincs a játékban. Nem értem mi a para tárgya. :)
  • Angelus1991ster
    #365560
    Tier 7-es német prémium nehéz tank: a VK 45.03.
    Így már 3 db német t7-es prémium nehéz tank van a játékban: Tiger mit 8,8cm KwK 36 L/56, VK 45.02 ausf B7 és VK 45.03.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.19. 18:04:24
  • Lokker
    #365559
    1 napra csökkentették...
  • Angelus1991ster
    #365558
    Szóval elengedték?
  • Kubukli
    #365557
    Mostanában nehezen viselem tier8 felett a 30% win esélynél rosszabb csatákat és általában a 3. percben 0:7, 2:9 tájékán lépek a pcsába.
    Kaptam is egy ban-t jan. 10-ig, mert éppen folyamatban van egy csetbanom is.
    Írtam a supportnak, hogy valamit engedhetnének a büntiből, mert valószínűleg a vérvörös statú hordák tömegével nyomják rám az ingame reportot.
    Meglehetősen gyorsan reagáltak:
    "Thank you for contacting Support.
    Please accept our apologies for the late reply. We are currently experiencing an increased income of tickets which leads to longer than usual response time.
    Your penalty was reduced to 24 hours. Please note that the system automatically increased your penalty time to the your long record of suspensions due to this same reason."
    Szerintem jó irányba változik a hozzáállásuk.
  • yossarianHUN
    #365556
    Nem is feltétlenül azzal van baj amit mond, hanem hogy naponta tizenötször mondja, hónapok óta. Hócipője tele van vele már mindenkinek.
  • Angelus1991ster
    #365555
    Battlefront. - ez a kifacsarás remek példája. Battlefront 1 demó reboot-ja :D
    Pc iparnál végleg megszakadt az, hogy minnél nagyobb egy Cím után lévő szám, annál jobb a játék. r
    Régen az első részeket jobb részek követték:Pl. Battlefront 1-> Battlefront 2, CoD 1-> CoD 2, Battlefield 1942 -> Battlefield 2

    Pc ipar átvette a filmipartól ezt a rossz tulajdonságot, hogy a filmiparban egy folytatás nem éppen a legjobb dolog: Battlefront 2-> Battlefront 2015, GTA San Andreas -> GTA IV (bizonyos pontjaiban visszalépések vannak), Empire Total War-> Napoleon Total War.
  • McFrost
    #365554
    És? Egyszer elmondja, azt jónapot! Minek kell állandóan ezt nyomni? Benéz ide az ember és 100 hozzászólásból 95 erről szól, ami itt a többséget pont 100-ból 95-ször nem érdekeli! Írja le ezeket a WG-nek levélben.
  • Angelus1991ster
    #365553
    Ezt nem negatívumnak szánom.
    De nem arról van szó, hogy inkább befektetőnek vedlettek át?
    WoT nem az Order of War átírása? Vagy egy alapra csináltak egy RTS-t vagy MMO-t?
    Hangok is hasonlók.

  • TOMSILENT
    #365552
    Rólad meg nem is beszélve, hogy hogy még itt vagy a berkeinken matyas_hun?
  • TOMSILENT
    #365551
    Lsd.: a konzolos portok. Leszarom hogy mit írtok hogy "könnyebb rá fejleszteni meg anyámkínyja...blablalbalbal" nézd meg az Xbox 360-os wotot. Eléggé feldobja pár "apró" szar a gameplayt nem?... és abban nem egetverő config volt a maga 512mb-os VGA-jával... Xbox ONE meg már piciviel komolyabb ahogy a PS4 is. De könyörgöm, a mai játékosoknak a 70-80% játékos configgal nyomja nem 1 magos meg 256kb-os vga-val. Igen, jön a sablon duma hogy de hát ha mucsán a gyereknek nincs meg a config nem fog játszani...érdekes, EA-nak ez a része bejött...mégis veszik a battlefield szarjait egymás után, a battlefronttól is többet vártam...az a kurva nagy igazság, hogy minimális munkával, milliárdot keres az illetékes de aki a milliárdot adja neki, azt a réteget pofán röhögi majd telibe szarja. Ez van.
  • TOMSILENT
    #365550
    Lehet védeni, de igaza van Angelusnak. Több milliárdjuk van és mégis úgy fejlesztenek játékot hogy egy 5 éves, programozó kis srác jobb motort ír, s arra játékot készít. Elgondolás nem rossz, sőt! Tényleg jó hogy legyen tankos meg izé...de ahogy kivitelezik na azért az már szót hagy maga után...
  • Angelus1991ster
    #365549
    Kár, hogy tier 3-ban ilyen alacsony HP-k vannak.
    Jobb lenne, ha nem 190-280 hp-kal hanem 700-800-hp-kal lehetne menni azon a szinteken.
    T5-ön lenne 1900-2500. Egy t10-esnek meg 8-10 ezer.

    37 mm-s ágyú arányában akkora t1-2-ben, mint t8-ban egy 128 mm-s.