418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • McFrost
    #413523
    Sima angol Firefly kihúztam óriási csalódás, az ágyún kívül minden rémes benne: nagy bálna papír lámpa.
    A Dicker is megvolt, lomha, kevés lőszerrel, átütése nem jó, a Nashorn simán megeszi, eladtam.
    A fiammal kihúztuk ezt a toborzást, én a Kv-122-t választottam: IS-6 ágyú van rajta, így még kilences tierben is lehet vele aprítani, ha az jut, farmra nem jó.
    A Panther lehet jó farmra, mert limites, előről némi páncél, jó ágyú, sok lőszer, gyorsan tölt.
    A Su is limites, némi páncél de orosz ágyú viszont farmra az is jó lehet.

    Ezek a saját balfasz tapasztalataim, nem mérvadóak.
  • Maala
    #413522

    Elvileg ez, meg még PZ 4 Schmaltrum, és Su-122-44.

    Én KV-122-t vinném el, vagy Su-t.
  • Maala
    #413521
    Gondolom pudingot nem tervezel használni. Csigaszemmel 472m lesz a látótávolságod (Situational awareness és recon nélküli, de BIA-s Cent AX legényekkel néztem), míg optikával 416m... Ami semmire sem jó.

    Szóval marad a csigaszem. Viszont ha csigaszem, akkor vert stab helyett venti, mert nem fogsz annyit mozogni, max a toronymozgás célkeresztszétugrását csökkenti egy kicsit. Bár az ideális az lenne, ha csata közben meg tudnád nézni, hogy 2 lövés között beszűkül-e teljesen a célkereszt, vagy sem. Mert ha nem, akkor még el lehet gondolkodni esetleg célzásgyorsítón is.
  • McFrost
    #413520
    Mi a kínálat?
  • lammaer
    #413519
    Van mostanában vmi működő prémium nap vagy rental tank kupon?
  • asolyom
    #413518
    Szerinted van jobb választás? Amúgy a bottom tier esetén is max. 3 db T8-as tank lehet.
  • McFrost
    #413517
    70%-ban tier 8ban fogsz vele csücsülni miközben farmolásos álmaid könnycseppje gurul végig arcodon......:D
  • Maala
    #413516
    Jézusom, ha valaki azt mondja, hogy az első M60-as tank ászom aközben lesz, hogy spotolni és trackelni próbálom az ellent, míg kinyírják őket a társaim, kinevetem... :-D

    De ez történt, T_T
  • asolyom
    #413515
    Hali!

    Úgy tűnik, hogy csak meglesz a harmadik 500 pontos szakasz is ebben a kadét programban, és választhatok egy T6-7-es prémium tankot. Szerintem minden bizonnyal a Sherman Firefly VC lesz a befutó, mert egyrészt tudom benne használni a Matilda legénységét, továbbá T6 szinten ennek a legjobb az átütése alap lőszerrel, ami azért farmolás szempontjából nem elhanyagolható. A töltésgyorsító, és stabilizátor alap, viszont nem tudom, hogy optikát, vagy csigaszemet rakjak rá. A legénység még csak kb. 1,5 skilles.
  • Plata
    #413514
    Győzelem!
    Csata: Karelia
    Járművek: 53TP Markowskiego
    Szerzett tapasztalat: 1 598 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 5
    Szerzett kredit: 18 049
    Csatában elért kitüntetések: Kamikaze, Spártai, Kiváló sofőr jelvény: "III. osztály
    Amx 30b-t rammoltam 54 hp-val.
    Nekem 11 ment le neki az összes.
    Dombról rongyoltam le full gázzal.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.19. 15:07:18
  • joe662
    #413513
    Szépen felszerelted, és már dudálni is tudsz vele, majd A0-ban:-DDD
  • Maala
    #413512
    Na én ismegvettem az improved Battle Passt... :-D
  • Plata
    #413511
    ŐŐŐŐŐ.Passz,melyik?
    Angol light?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.18. 17:13:45
  • viper07
    #413510
    Találós kérdés : Melyik az a TIER 7 -es kiválóra sikeredett fostaliga, amelyiknek a saját HP -ja már 3 GM?
  • asolyom
    #413509
    Addig sem kell a csatára figyelni. Bár számomra kérdéses, hogy egy két bites agyba hogy fér be a W, egér klikk mellé még a kürt is. :)
  • joe662
    #413508
    Új ficsör,Ödönkéknek
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.05.16. 14:06:06
  • Plata
    #413507
    Tegnap jött valami frissítés ami után új opciók lettek a beállításokban,kürt gomb,meg kürt hang elrejtése,satubbi.Mi ez a hülyeség má megen?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.16. 13:51:03
  • asolyom
    #413506
    Felfüggesztették a fiókot, mert a "Road to Berlin" eseményen a botok jobban játszanak nálad.
  • joe662
    #413505
    Miért nem tudok belépni?
  • viper07
    #413504
    Nem tudom, gondolom kevesen, de azok úgy tűnik jól :) !
  • bekescsaba
    #413503
    Ez az, én is ezzel akartam Tankászt menni az Objecthez, Gondoltam annyira szar, hogy nem kellhet sok a Masterhez. 2400 Damage, meg 3 kill ért 1 osztályt a 9-esnél, és ezért is vért hugyoztam. 24 lőszere van. Agyrém......
  • Maala
    #413502
    Es hanyan jatszanak vele?
  • viper07
    #413501
    Érdekes módon a Manticore MOE 1 - 3000; MOE2:3999, MOE3:4666, ez utóbbi pl. több, mint a Centurioné, és mind több, mint a 10-es orosz / német light-é. Én szeretek a Manti-val játszani.
  • Maala
    #413500
    Gyűjtőknek free xp költő cucc.
  • tutyimutyi2
    #413499
    Kb arra hogy a menet elején beállsz egy spot bokorba és végig afkolod a meccset, menekülni nem tudsz, magadat megvédeni max egy elc even 90-től tudod bármi másnak jobb a dpm-je plusz ott vannak még a csodás kerekes tankok is ami ha van nagyjából felesleges vagy :D
  • asolyom
    #413498
    Azt mondjuk a józan ész hiányával határosnak tartom, amikor a MM berak Malinovkára top tierbe 3-3 T6-os tüzért (a hatból 5 db M44). Mondanom sem kell, hogy ezek azt csináltak, amit csak akartak. Mindkét csapatban az első két helyen tüzér végzett. Ez így azért eléggé botrányos.
  • Plata
    #413497
    Stug heavy küldiket azzal csináltam.
  • asolyom
    #413496
    Én most kuponnal megvettem a fiamnak az accountjára a T14-et, és meglepő módon egészen élvezetes köröket lehet menni vele. A tornya eléggé jó védett, és néha a test is tud szépen pattintani. A mozgékonyságára sem lehet panasz, sokszor el lehet menni a med oldalra, és ott irtani a népet.
  • Plata
    #413495
    Passz T8.ig mentem,az is fos,bár kb minden századik csatában jó.
  • bekescsaba
    #413494
    Ja és a tornya sem fordul. Szerintemez inkább TD, mint light
  • bekescsaba
    #413493
    Hali!

    Ennek a brit light ágnak mi az értelme?

    Most e 9-esről beszéle. Úgy fordul, mint egy heavy, nem gyorsul, több mint 8 mp-ig tölt, s lomha is.
  • McFrost
    #413492
    Értem, nem tudtam, hogy újabban miért rohangál mindenki ilyen számokkal.
  • Plata
    #413491
    Szereztem egy Kamikaze medált,de úgy hogy most nem én támadtam.
    Győzelem!
    Csata: Highway
    Járművek: Super Hellcat
    Szerzett tapasztalat: 2 996 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Szerzett kredit: 35 595
    Csatában elért kitüntetések: Kamikaze, Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Út Berlinbe token (x1)
    Barom Su-130 ötször mellém lőtt és miközben harcoltam wz-vel meg svéd td-vel nekem rontott.
    Padlógázzal belém rohant és meghótt.
  • Maala
    #413490
    Ha Battle Passon eléred a 45. szintet, akkor a következőnél megkapod ezt a dinamikus kakit, ami mindenkinek jelzi, hogy mennyire vagy kocka... akarom mondani, hogy hanyadik elite szinten jársz.
  • Maala
    #413489
    Mondjuk azt nem mutattad, hogy mennyi a HP-je. :-) Ha 100 környékén, akkor tökre érthető, én is ezt csinálnám azzal a fossal. :-D
  • McFrost
    #413488
    Átérzem a csávó erőfeszítését :)
    Mi az a szám a tank neve előtt, honnét lehet ilyeneket szerválni?
  • Lucifer001
    #413487
    Keresd a képen a hibát ! Ki a 3. arty ?
  • Maceehun13
    #413486
    Egy bizonyos tankokra érhető csak el.
  • asolyom
    #413485
    Na olyan nekem nincs. Álcafestés után egyből az Emblémák jönnek. A matricák csak egy bizonyos tier felett vannak?
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.05.12. 19:31:48
  • Lucifer001
    #413484
    Matricák