418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • walert
    #366350
    Én régen azt hittem azért ragad be ez a map RNG, mert kevert valószínűséggel akarja osztani az egyenletes évszaki pályákat.

    Ez alatt azt kell érteni, hogy ugye három álcafestést vehetsz, három évszakra. De a pályák nem egyenletes számmal töltenék ki az évszakokat, ha random dobná, így hogy fair legyen a játék és biztosítsa magának a full cammo megvételét a kevesebb évszakból fellelhető pályákból többször kell adnia. Megfigyeltem kis tierben, ha a legjellemzőbb évszakra vettem csak cammot, tuti egy másik évszakra tesz pályára. De feltűnően megyek én is és hallom, hogy sokan himmelsdorfra minden tierben. Arra gondoltam azért van, mert az olyan téli pálya, ahol kevésbé érvényesülnek a medek, mert ugye most ezeket apályákat propagálják (sík medes map ki + városi map be). Szóval lehet, hogy azért hogy minden évszakba egyenletesen dobjon olyan RNG-t kell adnia, amelyben minden harmadik csata Himmelsdorfban lesz és ha te azt érzed, hogy túl sokat vagy ott, az lehet normális állapot.
  • killbull
    #366349
    "
    Az viszont érdekes, hogy ezt-azt elismernek. Például az utolsó esélyt. Azaz ha a minimum sebzésed alacsonyabb, mint az ellenfél megmaradt hp-ja, akkor szinte biztosan nem fogod kilőni, ezzel esélyt adva neki, hogy ő meg kiszedjen. Ezt látni is minden csatában egyébként, kár is lenne tagadni és félhivatalosan el is ismerték.

    Önmagában ez nem egy nagy dolog, meg nem is személyre szabott, tehát adott esetben nekem is maradhat pár hp-m ilyen helyzetben és én lövöm ki az ellenfelet, de ami miatt fontos, hogy ez azt jelent, hogy bizony a wg-s barátaink rendelkeznek az RNG módosító algoritmussal ebben az esetben. Ha ebben az esetben meg tudták oldani, akkor a deklarált céljuk érdekében, azaz a vérpisták sikerélményhez juttatása miatt vajon nem csináltak semmit ezzel a kiváló algoritmussal, csak hagyták, hogy sodródjanak az események tőlük függetlenül? Hmm. Ki tudja?"

    Nem kioktatni akarlak, csak nézd meg mire jó az adrenalin roham skill a legénységnél. Ez a jelenség ezt a skillt szolgálja hogy működjön. (már aki rak ilyet a legénységnek)
  • András77
    #366348
    Ez az RNG téma azért nagyon aljas, mert ugye mindent rá lehet kenni. Azt is ha valakinek láthatóan semmi nem megy csatában vagy egymás utáni csatákban, mert az RNG elméletben viselkedhet így, igaz nem tipikus véletlen eloszlás ez, de pont, és mehet csába a játékos a gondolataival együtt...

    Az viszont érdekes, hogy ezt-azt elismernek. Például az utolsó esélyt. Azaz ha a minimum sebzésed alacsonyabb, mint az ellenfél megmaradt hp-ja, akkor szinte biztosan nem fogod kilőni, ezzel esélyt adva neki, hogy ő meg kiszedjen. Ezt látni is minden csatában egyébként, kár is lenne tagadni és félhivatalosan el is ismerték.

    Önmagában ez nem egy nagy dolog, meg nem is személyre szabott, tehát adott esetben nekem is maradhat pár hp-m ilyen helyzetben és én lövöm ki az ellenfelet, de ami miatt fontos, hogy ez azt jelent, hogy bizony a wg-s barátaink rendelkeznek az RNG módosító algoritmussal ebben az esetben. Ha ebben az esetben meg tudták oldani, akkor a deklarált céljuk érdekében, azaz a vérpisták sikerélményhez juttatása miatt vajon nem csináltak semmit ezzel a kiváló algoritmussal, csak hagyták, hogy sodródjanak az események tőlük függetlenül? Hmm. Ki tudja?

    A WG nyilán mindent tagad és mindenki hülye, meg összeesküvés elméletes, aki a furcsa véletlen események miatt károg. Bizonyítani úgysem lehet semmit, hacsak a WG nem ismer el valamit maga, mert a véletlen generátor bármit dobhat. A bármi fogalmába meg a furcsa sorozatok is beleférnek, bár észrevehetően és gyanúsan gyakoriak, de hát evvan, mehet a csába mindenki a véleményével a WG szerint...

    Gondoljunk még egy dologra, aminek a kapcsán a WG maga is nyilatkozott és végül is a nyilatkozatból arra következtethetünk, hogy elismerték a létezését. Amikor egy térkép beragad és nagyon gyakran kapja az ember. Értem, hogy a WG bizonyos térképet előnyben részesít egy napon, de a beragadás ténye egy véletlen rendszer egy nettó f.szság és parasztvakítás. Hogy a csába ragadhat be egy RNG generátor, ami kiválasztja a térképet a játékosnak, még akkor is, ha nem 30, csak mondjuk 5 térkép forog éppen? Úgy ragadhat be, hogy lóf.szt tiszta véletlen generátor, a jóég tudja mit számol és figyel és lehet, hogy az elején egy véletlen számból indult ki, de mire eljutunk a program végére, annak elég kevés köze van a véletlenhez. Aki programozott már kb el tudja ezt képzelni, máskülönben mondjon már nekem egy olyan algoritmust, ami véletlenül kiválaszt egy térképet, mondjuk először a 30-t leszűkíti 5-re, aztán aztán 5-ből véletlenül próbál választani és az algoritmus beragad? Ez programozói szemmel nézve egy qrva nagy parasztvakítás, csak a legnagyobb hülyék hiszik el, hogy egy véletlen generátor be tud ragadni.

    A WG javaslata az, hogy váltsunk szervert. Khmmm. Azaz elismerik a jelenséget közvetve.

    Szóval ez a második eset, amikor az RNG manipulációját látjuk.

    Nyilván ezekből még semmi nem következik, bizonyítani semmit nem lehet se pro se kontra. Én inkább a tendenciákra figyelek és ha látom, hogy kib.szottul nem adja a játék, akkor arra következtetek, hogy a vérpisták már sokat szívtak ma és most én következem. Következnék csak, mert olyankor általában egy alt + F4 következik. Érdekes másnap elsőre-másodikra leduplázom a tankot, amit az előző nap 5-8 bukó csata után se tudtam.

    Megmagyarázni én se tudom, hogy pontosan mit gányálnak a programjaik a véletlennel, de valamennyire lehet alkalmazkodni hozzá.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.01. 21:18:26
  • Angelus1991ster
    #366347
    "nugo1998 (2016.01.01. 20:01:52) THIS IS FUCKING GAME , ADMINISTRACION WORLD OF TANKS FUCK YOUR WIFE , FUCK YOUR MOTHER FUCK YOUR FAMILY ALL 2016 YEAR! Who invented THIS GAME FUCK ALLS FAMILY"
    - elégedett vásárló XD
  • walert
    #366346
    "MM manipulás van, hivatalosan is meg volt megerősítve, a sorozatban vesztett meccsek után beraknak a topba, meg sztem tanktípusokhoz külön is hozzá van rendelve vlmi mm pozícionálás, "

    Az, hogy sorozatban kapsz ki 7-12x na, az a manipulálás ! Ez ugyanis homogén valószínűségtér eseteén nem lehetséges 50% kimenetel esetén egy 30 változós függvény ugyanúgy egy irányú eseményeket eredményezne manipuláció nélkül

    Olyan is lehetséges, hogy nem szeretnének egy típusú tankokat a pályán látni és azt szivatják aki azzal játszik. Ezt a felvetést passzolom.
  • walert
    #366345
    "Aki kitalálta a játékba a manipulációt "

    Az a WG volt
  • ROMOTO
    #366344
    Józsika miatt nem aggódnék a helyedben, mivel az elképesztő magabiztos agyszüleményeim 80-90% kb. helytálló és vagy nyugodtan lehet vitatkozni vele, ha tévedek azt meg be szoktam látni, a fennmaradó 10-20% bőven belefér a hibahatárba, tekintve az itt fórumozók többségét...
  • yossarianHUN
    #366343
    Elbírná, ha nem lenne az a szokásod, hogy elbűvölő magabiztossággal, kész tényként tálalod az agyszüleményeidet (mint alább). Józsika meg feljön a fórumra, meglátja, és már adja is tovább, hogy ő még csak most kezdi, de még az SG fórumon is azt mondták a nagy okos veteránok, hogy a Maus 50-nel repesztő könnyű tank, SerB pedig személyesen szupervizálja a meccsek kimenetelét a "szopó" és a "kegyelem" gombokat nyomkodva, de esetenként akár a szerverek lekapcsolásával is, ha túl jól menne a játék. Épp elegen sírnak itt a manipuláció miatt, nem kell még több gyanútlant áttéríteni erre a baromságra.
  • ROMOTO
    #366342
    Sztem elbírja a fórum néha tőlem is a sok szép és jó mellett...ráadásul itt vagy te nekem, aki kész rögtön korrigálni ha vlmi félrmegy
  • yossarianHUN
    #366341
    Elég szégyen is, hogy én jobban emlékszem rá, mint te, aki linkelte. Úgyhogy akár be is fejezheted a hülyeségek terjesztését.
  • ROMOTO
    #366340
    Igen, kösz, most rosszul írtam, egyébként nem emlékszem hogy ezt sokszor írtam volna félre, sőt linkeltem is korábban vlmi hiv. verziót, úgy hogy bekaphatod mellesleg
  • Angelus1991ster
    #366339
    Nagyon ritkán sebzek csapattársat. Pedig megérdemelné a rivaseloy klónja.
  • killbull
    #366338
    CCCP life!

  • yossarianHUN
    #366337
    "MM manipulás van, hivatalosan is meg volt megerősítve, a sorozatban vesztett meccsek után beraknak a topba"

    Hiába írod le ezt huszadszor, még mindig baromság. Nem a sorozatosan vesztette meccsek után rak topba, hanem ha sorozatosan nagyobb tierben kellett játszanod. Ugyanígy, ha folyamatosan top tank voltál, előbb-utóbb átrak a lista aljára.
  • ROMOTO
    #366336
    Nálam safe shot van már tök régóta, semmi trollkodás és ugyanúgy hektikus az MM, mondjuk nekem nem esik nehezemre ezzel együtt élni hiszen sosem volt másként és a kezdetektől játszom. Ami mindenkit frusztrál az nem az MM hanem közvetve a saját idővel javuló teljesítménye, amire a random negatív tulajdonsági irritálóan kihatnak a pozitív mellett, amit ugye a játékos magától érthetődőnek vesz... sajnos ez nem a játék hibája, hanem a játékosé (az enyém is ), mert nem képes belátni hogy a random nem erre van kitalálva, a kláncsaták, esl és társai való erre, csak ugye az némi kötöttséggel jár amire a többség lusta.
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2016.01.01. 17:32:06
  • killbull
    #366335
    Aki kitalálta a játékba a manipulációt azt beültetném egy hideg pincébe és 24 órán át ezt játszanám neki.

  • Sunsetjoy
    #366334
    A-a, és akire még csak csetben se szóltak rá, meg rendesen viselkedik, azt miért szopatja a rendszer?

    Statisztikai hiba? :D
  • Angelus1991ster
    #366333
    Csak a lealjasodás ízéért , a trollkodás öröméért? XD
  • walert
    #366332
    Az simán lehet, hogy akiket büntetnek, azaz autómatikusan sok report vagy ban került rá, azt a rendszer egy szopó MM-be teszi be.Rengeteg programozója van a WG-nek és nem a játékot fejlesztik ezt már tudjuk. Lehet ezzel foglalatoskodnak ?
  • ROMOTO
    #366331
    Bocs most nézem hogy félreolvastam, Indian ba lőttél 3 crittet, ebből meghetett a görgőkbe is, azon is eléggé kitöltik a láncot, RNG mimás...
  • Angelus1991ster
    #366330
    Olyanban nem nagyon hiszek, hogy játékosokra van megírva a szar MM-jük. De abban hiszek, hogy tanknál ezt tudják állítani.
    Valami számmal.
    vagy csak ez van beírva: Pl. Toldinál
    <battle_tier> 2, 3, 4, 5 </battle_tier>
    <tank_types>light, spotter</tank_types>
  • ROMOTO
    #366329
    MM manipulás van, hivatalosan is meg volt megerősítve, a sorozatban vesztett meccsek után beraknak a topba, meg sztem tanktípusokhoz külön is hozzá van rendelve vlmi mm pozícionálás, az RNG más tészta, az RHM görgőibe (kb az egész oldal egy görgősor) gyakori a 0 critt, szinte jobb vele ezért oldalazva védeni mint szemből.
  • Angelus1991ster
    #366328
    Azt még golddal is nehéz kinyírni. Ennek a játéknak mostanában egy csimpánz vagy kiskutya lehet a balanszolója?
  • joe662
    #366327
    Ugyanez meddel persze,hogy nem sikerül,már vagy 3 hónapja
  • Gyuszopapa
    #366326
    De hát azt szajkózza mindenki hogy nincs MM manipulálás.Pedig de és nem csak MM de minden manipulált.Tegnap 3 lövést nyomtam RHM-el egymás után egy Indian pz oldalába mindhárom 0 sebzés volt.Már a 2.-nál tudtam hogy mesehabbal.Persze vérvörös volt a lelkem de kapta a mágikus védelmet.Utána egy 8-as light-ba kritikal és csak sárga lett a lánca.Ja persze csupa kritikal mindenbe.
  • dave9004
    #366325
    Toldival szinte mindig vannak kv1-ek ellenfélnek. izgi..
  • Angelus1991ster
    #366324
    T4-ből is csak pár tank amivel még el lehet lenni t5-6-ban.
    Hetzer,Stug 3 B, Matilda, T-28, T-28E, SU-85B, szaros artyk.
  • lexlutor
    #366323
    t5 alatt szerintem nincs ertelme a +/-2 tiernek, es akkor meg hozzajuk sem kellene nagyon nyulni.
    bar a pz1c, matilda es op barataikon azert lehetne meg mit csiszolni..
  • Angelus1991ster
    #366322
    Nálam is ugyanez van. Leichttraktorral sincs gusztusom már menni. Ezekkel a változtatásokkal kiherélték a égi játékonak a tier 1-2-t.

    T3-nál van az a szint, ahol még az ilyen fél perc alatt elfogyó 180-280 hp-k fusztrálóak ugyan, de a pályabeosztások ezt a zavart csökkenti.

    Ha rajtam múlna t3 tierlimitet kapna és kis hp növelést. T1-2 is hasonló hp buffot
  • ROMOTO
    #366321
    Ne is mond, azóta porosodik a szupper statpadder OP MS-1 em a garázsban, a legjobb winrate örökös tulajdonosa, kellett a francnak mindenféle német troll PzAusf. J vagy PzAusf. C golddtemető

  • Angelus1991ster
    #366320
    Tier II meg lett gyalázva. Mittengard poklába került. Province óta nem szívesen játszom ott.

    Mi volt erre a wg-s megoldás: Proving grounds, mini PvE mód.
    Érdekük, hogy ne legyen jó az alsó szint, és hogy lépj át azonnal azokon.
  • ROMOTO
    #366319
    a SU-100Y nak is ez volt a feladata (mármint az ojjektumok rombolása), asszem emiatt is kapott hajó löveget, azt millen jó kis td-t fabrikáltak belőle
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2016.01.01. 15:36:02
  • lexlutor
    #366318
    a patch napjan amikor aztan tenyleg mindenki az uj cseh tankokat nyomta, akkor a t2essel folyamatosan a sor legaljan csucsultem, 2-3 masik t2vel.. az osszes tobbi t3, vagy t4.. 3 ilyen utan adott egy t2es meccset, aztan kezdte elolrol..
  • Angelus1991ster
    #366317
    De ,2 napra bannoltak, Mr. Unsportsman Kondukátor megjelent. Hála a sok núbiainak, akik lövés helyett reportolnak.
    Ezután szar mm jár?
  • Angelus1991ster
    #366316
    Igazad van :) Visszagondolva jó hogy nem kaptam azt, hogy 15-ből 12 t6-os:D amilyen ócskán van ez megírva, lehetséges.
  • Zsoze19
    #366315
    Valakinek nincs kedve Tier X szakaszhoz?
  • WR104
    #366314
    Ez mar a masodik ilyen MM neked ket napon belul ahol csak te vagy egyedul tier 3 vagy 4. Nem banoltak mostanaban unfair jatek miatt? Mikor kaptam egy 1 oras kenyszerpihenot ez visszaleptem akkor voltam a lista aljan ha nem T10-essel toltam. Plusz szoptam mint a fene a sok lepattanoval meg nulla damages criticallal. Persze az maskor is elofordul, hogy egy-egy csataban elfelejtek celozni meg atutni papir tankokat, de akkor jobban eszreveheto volt.
  • lexlutor
    #366313
    pedig ez meg egy viszonylag epkezlab elosztas.. ennel sokkal hajmeresztobbek is rendszeresek.. :)

    amugy, nem csodalkoznek, ha szep lassan elkezdenek felnyomni az mm sulyat a t28e-nek avval az agyuval..
  • Angelus1991ster
    #366312
    Megérdemlik a pénzüket a "fejlesztők" a kiváló licenszelt MM-ért.
  • Megamax
    #366311
    Azert nem nevezném rombolhato kornyezetnek azt mikor HE loszerrel meglovod az epuletet és aztán mágikussan elkezd leomlani pár másodperc késéssel