418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • ToCsEk
    #368474
    itt az új meta
    balfasz toptier szniper király a hegy királya, balfasz retardáltnak még neki állt feljebb, hogy ne ugassunk tud játszani, aha persze
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2016.02.12. 12:50:29
  • Plata
    #368473
    Szerintetek érdemes megvenni Matilda BP-t most le akciózva?Ha jól láttam 438 aranyat kérnek érte,de nem tudom mennyire jó még az a tank.
  • Angelus1991ster
    #368472
    Ugyanez az akció más szervereken is megvan. Ez a valentyin nap a wg-seknek.
  • Lokker
    #368471
    excelsior
  • András77
    #368470
    Ekkora cég és ilyen retardált marketingeseik vannak. Az ajánlat egy része ok, 20-30% körüli csökkentés, jó, lehetne akár több is, de az ok. Az alsó fele viszont egy kontraproduktív phaszság, 100ft ár csökkentés egy 12e forintos tankon, hát basszus az árfolyam ingadozás is többet jelenthet. Ultra gagyi. Az ilyen baromarcú marketingest egy léccel kéne jól seggen vágni és elzavarni.

    Ezt a céget elsősorban a totál retardált marketingesei fogják tönkre tenni, másodsorban meg az idióta fejlesztő bandája, akik nem képesek normális prioritásokat felállítani. (pl a mostani patch nagyon jó és érdekes dolgokat hoz, ezeket már korábban meg kellett volna csinálniuk).
  • bekescsaba
    #368469
    Csak röviden, így velősen:

    Matilda BP vagy Excelsior????
  • Lunki88
    #368468
    Ennyire néznek hülyének minket, ez azt jelenti.
  • tutyimutyi2
    #368467
    Én azon csodálkozom hogy ezúttal nem a szokásost csinálta a wg hogy nálunk hozzánk vág valami szart a többi szervert meg elhalmozza mindennel hanem ezúttal mindenkihez ezt a "pár százas ajánlat"-ot adta.
  • Tono34
    #368466
    Komolyan ez a hatalmas akció, hogy pár száz forinttal olcsóbbak a tankok?
  • haflac
    #368465
    Ez aztán hatalmas akció!
    VIII M4A1 Revalorisé;

    1 Garage Slot.

    26.95 €---akciós ár 27.45 €--régi ár
  • lexlutor
    #368464
    oh, mar latom! hamarosan ismet a vilagszinvonalu wg quality-re leszunk buszkek! :)
  • Angelus1991ster
    #368463
    Paranormális jelenségek a WoT tesztszereverén.


  • Angelus1991ster
    #368462
    Az már a fájlok között van. Ahogy az új prémek is.
  • Rammsch31n
    #368461
    jah akkor az valszeg a szupertesztereknek van... mint ahogy a WT utód is... meh... :D holnap kipróbálom a fizikát aztán letörlöm :P
  • Angelus1991ster
    #368460
    Azt írták, hogy superhipertesztereknek van még az. Valószínűleg az egy másik test kliens lehet.

    Amúgy de jó, hogy vérremenő csatákat kell vívni a tesztszerveren. Mintha számítana.
  • Rammsch31n
    #368459

    csak mert ezek a barmok mondták, hogy lesznek benne lengyelek valami lengyel "tab"-on... és gőzöm sincs mire gondoltak. ez a köcsög teszt-kliens meg már 5x-re szed valami külön megabyte-okat magának, hogy nehogy még ma megnézzem. :D
  • Angelus1991ster
    #368458
    Fájlok között nem látok polish nevű fájlt. Se egy TKS ikon, se egy TKS modell fájl.
  • András77
    #368457
    Pedig bíztam benne, hogy a házak között fogok a buldoggal cikkázni lehetőleg teljes sebességgel. Meglátjuk, nincs helyem a tesztet leszedni, de várom az élmény beszámolókat.

    Szerintem ez a patch jó lesz, ha mindent sikerül bevezetniük, érdekes funkciók, a hangok is jobbak lesznek és még a köröket is kirajzolják a minimapra, az nekem + 2-3 fps lesz, hogy nem kell rá mod. Tudom, nehéz kört rajzolni, azt nagyon le kell programozni, sokáig tart.
  • Rammsch31n
    #368456
    és akkor most polák tank van benne végül?
  • Angelus1991ster
    #368455
    Új sebességmérő:
  • yossarianHUN
    #368454
    Ezzel csak az lesz a baj, hogy az első kézifékes forduló után leesik a sebességed 5 km/h-ra, és mielőtt még újra felgyorsulhatnál, úgy kivág az arty, mint paraszt a taknyát. Nehogy azt hidd, hogy úgy fog menni, mint a látványos videókban, hogy csinál egy 180-as driftet a T-62, és ugyanolyan sebességgel megy tovább.
  • András77
    #368453
    Nekem ez a kézifékes forduló manőver teccik nagyon. Ezt nem fogja az arty aimbot lekövetni, tehát ha artyra megyek rá könnyű tankkal, akkor be kell neki vágni egypár kézifékes fordulót, mert már kicsit unalmas, hogy aimbottal állandóan kiszednek. Olyan gyorsan változtat sebességet és irányt így a tank, hogy nem lehet aimbottal (pláne arty ágyúval) lekövetni.

    Nem mellesleg nagyon jó lesz driftelni meg kézifékes fordulókat csinálni és így nem kell lelassítani házak között sem, persze némi gyakorlás után csak.
  • Plata
    #368452
    Láttátok?Látttátok? Ott ment az én édes kicsikém.
  • Angelus1991ster
    #368451
    OFF!
    Egy érdekes misszió a RU-soktól.
    (fordított verzió)
    https://translate.google.hu/translate?sl=ru&tl=hu&js=y&prev=_t&hl=hu&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fworldoftanks.ru%2Fru%2Fnews%2Fpc-browser%2F11%2Fcapture_of_budapest%2F&edit-text=

    Eredeti verzió:
    http://worldoftanks.ru/ru/news/pc-browser/11/capture_of_budapest/
  • András77
    #368450
    Ezek átlőnek a lőrésen az arty G módban, komolyan. Majd kipróbálom ezt én is artyval, de pont ezen b.sztam az agyam én is, hogy utolsó tank voltam betolattam oda D4-hez, ami nincs ettől a helytől messze és a hátamba kaptam egy arty lövést. Nem splash, belém b.szott a lőrésen keresztül.

    Itt a te esetedben nem a lőrés a ludas, hanem ha megnézed itt a ház V alakban nyitott, le van rombolva, egy bishop (aminek kicsi a hatótávja, 500m ha jól tévedek, szóval inkább K1-G1 vonalra tippelnék, inkább g1), ami meredeken tud lőni simán betalál oda a V résen keresztül.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.02.11. 22:48:33
  • WR104
    #368449
    Ha ott alltal akkor csak G0-bol lohetett telibe vagy ha nagyon szerencses akkor a romok kozott a K1-bol.

    Utoljára szerkesztette: WR104, 2016.02.11. 22:40:08
  • sempike
    #368448
    Számomra most kapott új értelmet az arty safe.

    Valaki mondja meg hogy vert pofán az arty K-2-ről? Egy pillanatra lefagytam, nem sikerült időben rácsapnom a print screenre hogy a damage indicator még látszódjon a képen. Viszont a tankot nem mozgattam, pontosan ezen a helyen csapta meg a gránát.
    Tudom hogy a britt artyk meredek szögben lőnek felfelé (most a Crusader SP-nél járok) de nekem ez már túlzásnak tűnik.



    Utoljára szerkesztette: sempike, 2016.02.11. 22:35:49
  • András77
    #368447
    Az a baj, hogy ezek a szellemi nyomorultak nem értik ezt az arany körüli eszme futtatást.

    Mindig a sírással jönnek és írom nekik, hogy ez nem sírás, inkább sajnálom őket.

    Én sem vagyok a nulla arany használat híve, használja, de gondolkodjon, ennyi. A játék öröméhez hozzátartozik, hogy bizonyos helyzeteket megoldunk, megkerüljük, L alakban beállunk csapattárssal, helyezkedünk, leláncoljuk, HE-t használunk. Ezek mind valamiféle gondolkodást jelentenek, amiktől érdekesebb lesz a játék.

    Az arany lőszer nekem pont ezt az örömöt venné el vagy csökkentené, mert aranyat rántok, oszt az majd szétb.ssza a pofáját az ellennek. Én vok a király, meg az istencsászár.

    Ennyi a történet, több arany = kevesebb értelmes szórakozás. Van persze egy értelmes szintű arany használat, amikor konkrét célből nyúlok hozzá, például hogy biztosan kiiktassam az ellenfelet aki már csak egy lövés és ezzel egy ágyút a csatából. Jó, azt is elfogadom, aki azt mondja, hogy ez is sok és az arany ott kezdődik, ahol a játékos tudása véget ér, de egy ésszerű arany használat nálam még elfogadható.
  • barret
    #368446
    Lassan át kellene már keresztelni a gold lőszert nem? Creditért is kapható,bárki megveheti. Mindenki egyenlő esélyekkel töltheti be,nem kell hozzá aranyat vásárolni.
  • Angelus1991ster
    #368445
  • viper07
    #368444
    Pár napja láttam Nejo kommentelt munkáját, ahol is egy HÖLGY Wot játékos csatáját kommentelte. Nejo előtt le a kalappal, tisztelem. DE ! A hölgy csak prém lőszerrel jött be a csatába ! Értitek ? IS8 vagy most T10 vagy mi a csuda only GOLD ! Ez kiverte a biztosítékot nálam. Semmi bajom a golddal , ha valóban szükség van rá. De itt nem volt. Ez nem példa értékű csata volt - szerintem. Egyébként meg megmondták nekem : Gold = Possibility. ha élsz vele ok, ha nem nem de - no cry River pls.
  • András77
    #368443
    Amúgy ez egy szimpla matek. Ha a cél a minél magasabb wn8 elérése a jelenlegi játéktudás mellett (ha kizárjuk, hogy az illető hajlandó fejlődni is, ami sokakra igaz), akkor nem az OP tankok a jó választás. Erről lehet sokat írni egyébként, de abban biztos lehetsz, hogy az op tankokkal jókat lehet játszani, de nem vagy jobb, mint a játékosok 96,4%-a, akkor kevés vagy. Tehát olyan tankot kell keress, ami pl most kapott buffot (e5 pl), kerüld a nerfelt tankokat (rhm pl) és még azt is érdemes nézni, hogy a stílusodnak milyen tank felel meg a legjobban, mennyi aranyat vagy hajlandó lőni (arannyal lehet igazán húzni).

    Persze továbbra is a kérdésem, hogy mit kapok olcsóbban, ha mesterségesen kiszinezem a statomat???
  • walert
    #368442
    Nem akarom spannelni az oldalt, de nagyon sok csatában találkoztam ugyanezzel a jelenséggel : jó játékosok veszik meg ezt a tankot, mert jó a winrateje

    Jó a winrate -> jó lesz a stat is. Nem számít a hulladék karakterisztika, nekik. Jönnek a magas effik pedozni low tierbe ezzel az olcsó darabbal.
    Azt mondja, hogy az egyik 15k a másik 22k csata után arra a következtetésre jut, hogy ezt a hulladékot meg kell vennie a winrateja miatt és jönnek vele pedózni ! Én még zöldnél rosszabbat nem láttam ma Gr.Tr-al menni

    Ja és azt írja a szegény, hogy a tank az OK, erre gondolok kiszedem nektek a tankból, de nem tudtam, mert lassú vagyok és ő már az első tűzben elesett. Cegényke
    Mégis hogyan lehet ennek a leheletvékony tanknak az 5. legjobb winrateje?


  • walert
    #368441
    Nekem semmi. A jelenlegi játékosok tendenciája hozza létre egymás körében ezt a tini szubkultúrális divathullámot.
  • walert
    #368440
    Egyet értek. Hisz ezt írtam én is ©WR104-nek a https://sg.hu/forum/uzenet/1271188541/368424 #368424 válaszomban, hogy nem attól lesz valaki unicum. Mégis a mai tendenciákban azt látjuk, hogy az unicum felé törekvés az OP, statpadder tankok keresésében és azokkal való randomozásban teljesedik be ez a divathullám. Ennek rlsze a pedo tankok hisztije és azok statgeneráló hatása. Erre céloztam
  • András77
    #368439
    Egy kérdést válaszolj meg nekem, miért jó zunikumnak lenni? Úgy értem, hogy mesterségesen előállított színnel büszkélkedni. A legtöbb embernek van olyan tankja, amivel már a normál fejlesztés közben is tudja hozni a zunikum statot, némi aranyozással még több tankja lenne erre célra és egy reroll és ezekkel megy és zunikum. Ennyi, gyakorlatilag a legtöbb játékos tudná ezt, legalábbis sok.

    Az alapvető kérdés viszont annyi, hogy minek? Ad kedvezményt a párizsi árából a hentes a zunikumnak vagy mi a kézzelfogható előnye? Esetleg kiemelt arty célpont, vagy jobban elfogadják a szakaszfelkérést meg ugye nevesebb klánba belépő (de amennyire tudom van próbajáték, meg azért ránéznek, hogy mivel is érte el a szintet, nem hülyék teljesen).
  • tutyimutyi2
    #368438
    Én speciel citrom vagyok és szívesen használnám is ezt a valamit ha nem 43 lenne az átütése.
  • Pityu0
    #368437
  • lexlutor
    #368436
    en ezt sosem ertettem.. 43k meccsel es lila stattal csak t10ben szabadna jatszani?
  • walert
    #368435
    43k csatával ment pedózni Gr.Tr-al az unicum