418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • tothgyorgy
    #414422
    Majd kapsz 10% kedvezményt abból, amit úgysem vennél meg.
  • tothgyorgy
    #414421
    Magyarul: elbaszták. Ezt is. Kárpótlás lesz az eltűnt cuccokért? Legalább annyi hogy bocsi?
  • suba53
    #414420
    Belekezdek, aztán jutok ameddig jutok. Addig is adogat ezt azt. A tankrewards-ba sem fektetek túl sok munkát, ameddig eljutok, azt bezsebelem, aztán kakukk.
    Kíváncsi leszek a nagy évfordulós ajándékokra, hátha nem lesznek annyira szarrágók, mint a rewards kapcsán.
  • tothgyorgy
    #414419
    Én biztos nem foglalkozom vele. Lehet hogy elkezdem az új ágat, de a küldetésük nem érdekel! 33 nap? Majd aki napi 100 csatát megy. Örüljenek ha 20 csatára rá tudnak venni. De lehet hogy már arra sem.
  • joe662
    #414418
    Nem tudom,nekem mennyi cucc tünt el,de sok
    Pár kivétellel,majdnem minden t10 fel volt szerelve,érdekes módon,most a felét se tudtam felszerelni
  • suba53
    #414417
    Na végül is miután sziszifuszi módon az összes tankomon átnéztem a felszereléseket, és átmozgattam a kiemelt helyekre, amik oda valóak, mondhatom hogy nagyjából tisztában lettem a lényeggel. Egy csomó tankon volt magasabb szintű felszerelés, mint ami rá való, jellemzően célzásgyorsító, meg optika, azokat ingyen le lehetett szerelni. Az egész műsorra kb 30 aranyam ment el, leszerelőt nem is használtam.

    Az viszont fura, hogy az olasz tankjaimról eltűnt minden felszerelés. Hogy a depóba kerültek-e, vagy a másvilágra, azt nem tudom, mert az olaszok a legvégén vannak, addigra meg már egy csomó motyó ment a depóba, így nem tudom felmérni, hogy az olaszok is oda mentek-e.
  • Plata
    #414416
    Az új lengyel küldibe ti bele kezdtek?
    Szerintem én nem,33 nap alatt T10-ig húzni,necces.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.04. 22:34:16
  • Plata
    #414415
    Fölösleges,úgyis tojnak rá.
    Én emiatt nem írok,visszakapni úgyse kapom,max felidegesítem magam.
  • tothgyorgy
    #414414
    Ha reklamálsz náluk, csókoltatom az édesanyjukat!
  • Plata
    #414413
    Nem tudom hogy mennyi cuccom tűnt el,töltésgyorsítóból nem volt raktáron egy darab sem,az két tankról tuti eltűnt,hogy még mi és mennyi azt nem tudom.Mivel szinte semmi sincs a raktárban csak álcahálók meg csigaszemek így gondolom a többi is eltűnt,pár célzórendszer meg függőleges stabilizátor,meg medekről repesz páncél.
  • tothgyorgy
    #414412
    Jó is az amikor kb 1 milla creditet ellopnak az embertől, de csak legyintenék ha normális köröket lehetne menni. Tegnap egész jól ment. Ma meg elfelejtettem játszani. Tegnap rám is jöttek 6-an. Meg is öltek, mert a dicső csapat végignézte, hogyan csinálnak ementálit belőlem. Annyi eszük sem volt, hogy amíg engem aprítanak, ingyen sebzést vihetnek be.
  • tothgyorgy
    #414411
    Úgy néz ki, ebben a hónapnan nem hajtok a tankra. Dugják föl magujnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A sok idiótaság helyett azzal kéne foglalkozni, hogyan legyenek kiegyenlített csaták. Jól felhúztak ma is. ..............................xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.......................... Ide mindenki gondoljon a neki legocsmányabb szavakra.
  • Plata
    #414410
    Full T8 csatában gold noobokkal megfűszerezve túléltem egy 6v1 csatát.

    Egyedül maradtam a vasúti oldalon,sokan jöttek.Körbe vettek,de így is túléltem,a csapat meg észrevette hogy ott szenvedek sok gyökérrel és jöttek segíteni,ami vicces volt,ezek a majmok kiakartak nyírni mindenképp és nem is figyeltek oda hogy a többiek jönnek.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.04. 21:56:43
  • Plata
    #414409
    Ühüm,nekem is eltűnt pár tankról a cucc,garázsban nincs az fix.
  • tothgyorgy
    #414408
    A p 44-emről hova tűntek a felszerelések? Elvitte a télapó?
  • tothgyorgy
    #414407
    Új fícsör hogy a tankrewards nem adja meg ami jár?
  • tothgyorgy
    #414406
    Ma megint szopónap wan.
  • Plata
    #414405
    Nem minden,van ami 10%-al.
    Nem viccelek.
  • popey8
    #414404
    Igen, 2-3%-al hatékonyabban működik.
  • suba53
    #414403
    Igen, a töltésgyorsító ha jó helyen van 10% helyett 11,5%-ot ad. Na mégis figyelni kell majd hogy mit hova rakok.
  • suba53
    #414402
    Amúgy úgy tűnik, hogy a rossz helyen lévő felszerelés hatása ugyanaz, mint korábban volt. Vagyis tök mindegy hova rakom.
    Viszont a jó helyen levők adnak valami pluszt?
  • tothgyorgy
    #414401
    Felőlem jöhet. Nem hiszem hogy vásárolok rajta.
  • Rammsch31n
    #414400
    nem csak az aranyra mentek, sőt szerintem inkább a kreditre...

    ha még most sem költöttek el a playák... akkor majd jön egy black market.... :"D
  • suba53
    #414399
    Van 240 tankom, ebből legalább a fele teljesen felszerelve. A periszkópokat, álcahálókat, szerszámos ládákat leszedtem korábban, ahogy javasolták. De hogy ekkora szívás lesz az átszerelés, azt nem nagyon említették sehol.
    Baromira kell nekik az aranyeladás, hogy ilyen szemét húzásokkal kényszerítsenek pénzköltésre.
  • Rammsch31n
    #414398
    akkor nemtom, használd a hülye demount kit-et... mindenkihez odavágtak 30-at :S
  • suba53
    #414397
    Eddig csak azt engedte ingyen leszedni, amit az új rendszerben nem is lehet majd felrakni, és ezt írta is. A többit, ami szerinte nem passzol, azt csak zsozsóért. De hogy mit hova lehet rakni, arról nem ad semmi infót.
  • Plata
    #414396
    Ha nem rá való akkor ingyen lejön.
    Nekem is lejött Is2-ről az összes cucc ingyen át tettem Is4-re.
    De egy csomó T5-7 tankomról le kellett szedni a régit mert már nem rá való és oda volt írva ha nem szedem le a köv javításnál megy a levesbe.
    És le szedtem tök frííííí.
  • Rammsch31n
    #414395
    ha nem passzol van vmi sárga jelzés... és azt le lehet szedni ingyen... utána ad vmi hangot is meg eltűnik egy szintén sárga jel...
  • suba53
    #414394
    Én a korábban felrakott felszerelésekre gondolok. Nem úgy volt, hogy ami nem passzol az ingyen leszedhető?
    Pl Cromwell. Van rajta egy közepes kaliberű töltésgyorsító, az most egy 2.osztályú, de akármelyik slotba rakom nem jó neki, de csak úgy tudom leszedni, ha fizetek.
  • Rammsch31n
    #414393
    nem baj... a wg elérte a célját, elbasztam 1 rakat kreditet...............

    cserébe most még kevesebbet játszok majd xD
  • Rammsch31n
    #414392
    a legelső a spéci, de a venti az összesnek megfelel... lehet rossz szintűt teszel rá... mert a töltésgyorsító az az...

    akkor stimmel ha sárgán világít...
  • suba53
    #414391
    Nem értem ezt az új felszerelés dolgot. Bármelyik tankomat választom, azt írja hogy a felszerelés és férőhely kategóriák nem egyeznek.
    Honnan lehet azt megtudni, hogy melyik férőhelyre milyen felszerelés passzol?
    Például töltésgyorsító. Azt mondja, hogy szereljem fel a tűzerő helyre. De melyik a tűzerő hely, mert bárhová teszem, nem tetszik neki.
  • Rammsch31n
    #414390
    ha ilyen lesz, mint tavaly... hogy összebeszélnek, akkor felejtős....

    meg remélem most már nem lehet rangot bukni... mert azért sem csináltam :D
  • Plata
    #414389
    Nem,mert sokszor összedumálnak játékosok és le van vajazva a meccs.Te meg szívsz mint a torkosborz.
    Ez egy ilyen hülye pubg WOT módra.Aki túléli az nyer,aki minél hamarabb minél több felszerelést gyűjt az annál erősebb lesz,majd csodálkozol mikor T2-es tankodat egy T8-as szarrá lövi.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.04. 17:03:52
  • Plata
    #414388
    Igen láttam,Mauer-en 60%-os dmg növelés van.
  • Rammsch31n
    #414387
    1 dolgonak örülök a patch miatt...hogy van ez a turbocharger...

    meglesz a mausra... teszem ezt, a spall-liner-t meg a hp-nővelőt...

    ja és PLATA a spall liner adja továbbra is a ramming dmg-et... most már megleltem :"D
  • popey8
    #414386
    Pffff, ezt a fost, nem hangzik túl jól -.-
  • Plata
    #414385
    Acélvadász az szar,nem saját tankoddal mész hanem kapsz egy Tier 1 szutykot amit csatában kell upgradelni megszerzett ládákból.
    Csalók előnyben.
  • Rammsch31n
    #414384
    ott saját tankokat kell összepuzzlözni... nem saját tankkal játszol :D
  • popey8
    #414383
    Az nem, de vmi másik mód lesz (acélvadász), igaz azzal még nem játszottam. Nem tudom erre jó lesz-e, de ettől függetlenül be akarok rá ruházni, megkedveltem a kis dögöket :D