418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Gbor81
    #90
    Sziasztok!Valaki megtudná mondani, van e esélyem bejutni az eus zárt bétára?És hogy az oroszoknál meddig tartott a zárt béta?
  • 0Fritz0
    #89
    Létezik angol nyelvű leírás, hogy miként is néz ki az egész játékmenet?
  • exoterm
    #88
    július.8!
  • Jeffjohnson
    #87
    Kis új infó lesz valamiféle területfoglalós része is a játéknak. Lesz alapszintű terület és lesznek fővárosok is amit ha egy klán elfoglal akkor az aranyat termel neki (pl aranyból veszed a specko lőszert tankot de átválható a creditre is ami a játék alap fizetőeszköze). Továbbá a klánok gyárakat tudnak építeni ahol specko tankot,lőszert stb. tudnak gyártani.
  • Jeffjohnson
    #86
    Ha minden igaz a héten indul az EU zárt béta. Konkrét dátumot nem írtak de azt mondta az egyik fejlesztő ,hogy olyan közel van ,hogy már érzi a szagát :)
  • Jeffjohnson
    #85
    Nincs! Az EU zárthoz lesz de oda még nincs reg. ill akik részt vettek az oroszban azok kaphatnak kulcsot (jelezni kell egy topicba a forumon) soron kívül.
  • XenHai
    #84
    Ha jelentkezem orosz nyíltra akkor van angol kliens hozzá??..
  • Jeffjohnson
    #83
    Az orosz zárt bétának vége elindult az orosz nyílt béta és nemsokára az EU zárt béta is indul.
  • Jeffjohnson
    #82
    Biztosan lesz én benne vagyok az orosz bétában azt ígérték ,hogy ebben a hónapban lesz. Most az a gond ,hogy jött egy új patch és még nincs hozzá angol UI így nem nagyon próbáltam még az újdonságokat de sokmindent átalakítottak.
  • LSSAHPAUL
    #81
    Szeva,
    Csak győzzük kivárni :p , tegnap néztem fel a játék honlapjára, nincs még angol beta.. és lehet már nem is lesz csak a véglegesben.
  • Jeffjohnson
    #80
    Szia Paul!
    Nagyon helyes gyertek csak :)
  • Meteora4
    #79
    az vagyok :D De egy angol patch akkor se ártana :D
  • LSSAHPAUL
    #78
    Te a bf1942-es meteróra vagy? Mert ha igen akkor jól ráhibáztál erre játékra :), megint találkozunk -a többi klántárs is jön nyomulni ezzel.
  • Meteora4
    #77
    angol patch-ot honnan lehet tölteni hozzá???????
  • Meteora4
    #76
    az angol oldalról le lehet tölteni????
  • XenHai
    #75
    Én tok 1 megoldást 64 bit win 7 em van ha át passzolod a kulcsot ki próbálom és megmondom hogy megy e ..
  • Cowie
    #74
    Hello!

    Én is megkaptam a béta kulcsot. Sikerült is regisztrálni, le is töltöttem és telepítettem is, de nem hajlandó elindulni (Win7 Ultimate 64 Bit). Van valakinek hasonló gondja, vagy valami tipp a megoldásra?
  • szabii98
    #73
    Lehet?(biztos)
  • lammaer
    #72
    Lehet az angol eredeti üzenettel többre mennénk...
  • Meteora4
    #71
    Hello

    Meg kaptam a béta kulcsot és amikor regisztrálni akarok ami adatot kitöltök (e-mail cím, felhasználónév...stb.) mindenre azt írja hogy a "Csekk ideiglenesen lehetetlen." (ezt webfordítóval fordítottam) és egyszerűen nem tudok regisztrálni. Mi lehet erre a megoldás??? Ha vki tudja pls!!!!!!! Írjon! Előre is köszi
  • szabii98
    #70
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Jeffjohnson
    #69
    Június végén indul az Eu beta.
  • Jeffjohnson
    #68
    Remélhetőleg hamarosan jön az EU/US beta mert az újdonságokat abba rakják majd bele. PL: Lesznek fejleszthető tankmanok amik befolyásolják majd pl: a célzásod stb.
  • XenHai
    #67
    AZ nagyon állat hír...Rég óta várom a játékot!
  • Supa
    #66
    "Best Signature Contest

    We are announcing the last contest before the start of the World of Tanks beta test!"Na ez igen jol hangzik,ezek szerint hamarosan indul az EU/US beta is
  • Desiderata #65
    majd linkeljetek képeket, érdekel
  • XenHai
    #64
    Most engedte.
    Remélem be kerülök én is.
  • Jeffjohnson
    #63
    Ne a google fordítón keresztül próbálj meg regisztrálni. Ha meg nem ez a gond akkor nem tudom haver ma regisztrált nem volt semmi gondja esetleg próbáld meg később hátha.
  • Jeffjohnson
    #62
    LINK
  • szabii98
    #61
    adsz linket?
  • XenHai
    #60
    403 error regisztrálásnál....
  • Jeffjohnson
    #59
    Próbáljatok meg regisztrálni az orosz betára (google fordító) én 2 hete regisztráltam és tegnap kaptam kulcsot. Van angol patch így a nyelv se gond.
  • Supa
    #58
    Brit tankok meg nincsenek a jatekban,de tervezik betenni azokat(francia,olasz es japan tankokat is)
  • Legend Killer
    #57
    áhá. kár. nahát... de kösz az infót. pedig először azt hittem ez egy tanokról lévő ismertető topik és nem játék. akartam mondani, hogy párduc, párduc és párduc :D.
    de így, hogy még ott is hamisítvány volt, vahh.
    de attól még német tankok a királyak.
    és ebben a játékban is persze alap a szovjet vs német, de most legalább amcsi, meg brit is van. vagy brit.
  • m1garand
    #56
    M47 Patton-ok (koreai háború) voltak benne a németek, az Amik meg Chaffee light tankkal



    Chaffee

    A story az jó de a megvalósítás
  • Legend Killer
    #55
    az ilyenek mér mind ruszki szarok? hogy szart se értsünk belőle?
  • Legend Killer
    #54
    LOL. azt hittem azok voltak. LOL.
  • Supa
    #53
    Mivel meg OB(open beta) teszt sem volt,legalabbis international meg eus(jelenleg a orosz beta zajlik)ezert ne csodalkozz hogy nem tudod letolteni
  • szabii98
    #52
    Nem tom letölteni
    PLZ help
    am +fav topikg
  • m1garand
    #51
    A 90mm amerikai ágyú azért elég kemény!