418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Forolto
    #130
    Mindent leszűr...már nem akarom ujrakezdeni,ha ez meglesz akkor írok a datanetnek,hogy az innen érkező levelet ne szűrjék már le.Sajna nincs is más mailcímem. :(

    Már beszéltem a supportossal,kell neki kitől kaptam és mikor és visszakapom a levelet.
  • szabii98
    #129
    Dataneted van?:S
    Ezek szerint az emailod is olyan, szerintem felejtős, inkább próbálkozz másik email címmel :)
  • Forolto
    #128
    Basszus ez a datanet egy pofátlan...

    Tudsz abban nekem segíteni,hogy milyen cimről érkezett neked a confirmálós levél?Ez az adat kell neki,hogy megnézzék télleg spamra futott-e a levelem.

    köszi,
  • Eagle16
    #127
    Nekem rögtön megérkezett, 1 perc se volt. Biztosan jól írtad be az e-mail címed? Esetleg nem rakta át spam-ba? (nekem a béta kulcsot onnan kellett előhalászni...gmail...)
  • szabii98
    #126
    Jah én is :D
    Ha tankozgatni akarok akkor mostanában a CoD UO-t szoktam nyomni, de már unom a sok noob f*szt:(
    Istenem de jó lesz :DD
  • Forolto
    #125
    Skacok az uccsó mailt a confirmálós levelet még nem kaptam meg.A kliens felrakva update-elve de az a fránya levél nem jön.Nektek is ilyen későn jött meg?

    Remélem csütörtökig megérkezik.
  • Eagle16
    #124
    Igen, csütörtökön. Már nagyon várom, jó móka lesz :)
  • szabii98
    #123
    És akkor 3 nap múlva 8-án indul a béta ugye?:D
  • Jeffjohnson
    #122
    Az orosz zárt bétában nem volt külön a két nemzet kevert csapatok voltak mindig itt sem biztos ,hogy másként lesz de ne legyen igazam mert nekem sem tetszett.
  • m1garand
    #121
    jól kezdődik, tipikus orosz faszság
  • LSSAHPAUL
    #120
    Gondoltuk. Thx!!!
  • Cowie
    #119
    A bigdownload.com -ról töltött változat nekem is ezt írta. A worldoftanks.com-ról töltsed az nekem működik, már fel is van telepítva akliens.
  • LSSAHPAUL
    #118
    figyuka! Letöltöttük a béta eu-t mindenkinek saját kulcsa van, de mind az ötünknek ezt írja ki telepítésnél:
    Tthe source file is corrupted

    A második mirror-ról töltöttük le..
    Nektek hogy hogy megy? és hogy hogy másnak nincs ilyen kínja?
  • szabii98
    #117
    Akkor én is német leszek:D
  • XenHai
    #116
    Sok lesz a német lehet ebből ruszki lesz de a német játékszerek nagyon jók
  • Eagle16
    #115
    Naná hogy német :D


  • lammaer
    #114
    Hát ha mindenki német... :)
  • 0Fritz0
    #113
    Ich Bin Laden, szóval német.
  • XenHai
    #112
    Én is németen gondolkodom szeretem a játékaikat ! Bár a ruszkik se szégyenkezhetnek!
  • Supa
    #111
    Ha valaki esetleg alapitana egy sg-s betaclant en szivesen csatlakoznek(factionok nem tudom hogyan mukodnek majd,en szivem szerint nemet oldalon lennek,esetleg orosz)Nem tudom amugy lenne e ra igeny,jo lenne vegre egy mmmo amiben van egy osszetarto magyar tarsasag
  • Eagle16
    #110
    Amúgy az egyik interjúban azt mondták a srácok, hogy ezt a béta regisztrációt majd tovább lehet vinni a végleges játékban, tehát nem fog elveszni semmi, ezzel lehet majd folytatni, szóval ha lehet, ne nagyon tiltsuk ki magunkat a bétában :D
  • szabii98
    #109
    Már én is töltöm a klienst :)
    Valaki játszott az orosz bétában?Milyen volt?:P
  • Doomista
    #108
    Én szintén ott leszek a bétában.
  • Forolto
    #107
    nem az mmorpg.com on.
  • Madmano
    #106
    Nah,nekem is sikerült a regizés,meg a kulcs szerva is.Már jön a kliens.
  • XenHai
    #105
    mmorpg.com on van még 6000 kulcs siessetek és kaptok én is kaptam!!
  • Madmano
    #104
    Basszus.Te a #91-ben lévőn regiztél?
  • Forolto
    #103
    köszi a segitséget,meg is kaptam a kulcsot,már csak confirmálnom kell a mailt és letölteni a klienst.Csütörtökön tankra fel!
  • Eagle16
    #102
    Én megkaptam a mailt, letöltöttem a klienst, már csak várni kell csütörtökig :)
  • Torzonborz
    #101
    mmorp.com-on van még 7000 kulcs

    hajrá !
  • Forolto
    #100
    Én is jelentkeztem,bár mailt nem kaptam.
  • Madmano
    #99
    Köszöntem.
  • 0Fritz0
    #98
    Regisztrálták a jelentkezésedet és majd kapsz mélt, ha elfogadják.
    (Bár gondolom akkor is, ha nem )
  • Madmano
    #97
    Úgy értem,lefordítaná ezt nekem egy angolul értő?
  • Madmano
    #96
    Nah,regiztem.Kaptam egy ilyen mailt tőlük:"Thank you for filling the form. Your application is accepted for processing. If the application is approved, an invite code and further instructions will be sent to the email pointed in the application form."Ilyenkor mi van?
  • XenHai
    #95
    Már regében regeltem ide de semmi
  • Eagle16
    #94
    #91 :D

    A videóban azt mondják ingyenes játék lesz, de pénzért "könnyebb lehet az életed a játékban". Tehát 100 dollárért cserébe nem fogsz tudni bárkit megölni, csak apróságokat lehet majd venni. Ez így jó.
  • XenHai
    #93
    Hogyan tudod Invite code hoz jutni?
  • Eagle16
    #92
    Megvan, köszi!
  • lammaer
    #91
    Osztják a béta kulcsokat - http://www.shatteredcrystal.com/index.php/world_of_tanks

    Nyomás nyomás! :)