418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Hurkans
    #330
    Kezd idegesíteni ez a játék maga a játék tök jó tetszik de az hogy minden 2. meccsen úgy halok meg h egyszer csak CSÁTT és meghaltam a kurva tüzérség miatt hihetetlen hogy 1 lövéssel bedarál...
    Lehet inkább nekem is olyat kellet volna vennem panzerjager helyett...
    Mindig bisonoknak van a legtöbb killje és mindig engem is az öl meg...
  • Petko
    #329
    akinél patcheléssel van gond, annak javaslom fogja a World_of_Tanks_closed_Beta\Updates könyvtárban a torrent fileokat és valami normális torrent kliensel manuálisan töltse oda a patch fileokat
    a programban beépített torrent kliens van a patcheléshez, és úgy néz ki elég szar
    ha egy patch megvan akkor megpróbálja elkezdeni a következőt, és ekkor kerül be a következő torrent file, amit megint manuálisan letorrentezhetünk
  • Adjunktus
    #328
    Na szóval!
    Tegnap 19h után pár percel kezdtem a játékot.Csak azért is pzjg ágra mentem,gondoltam megnézem mitől is olyan rossz az.
    Nem az!
    23.00-ra már elit besorolásu pzjg 1-em volt,23.45-kor pedig én lettem a csata hőse,1 ütközet alatt kilőtt 5 ellenséggel.:)
    Tetszik!
    Kíváncsi leszek,hogy milyen lesz a bővített tech fa,és hogy hogyan lesz megoldva a guild war?
  • Hurkans
    #327
    Újra is telepítettem de most is 50%nál megáll valami patchnél:S
  • Eagle16
    #326
    :D Ilyet még nem láttam.
  • DonZorro
    #325
    Azért van itt még hiba:

  • LSSAHPAUL
    #324
    hmm érdekes, megnézem akkor megint.
  • bosco05 #323
    Én meg azokat amiket becélzok majd 20 métert ugranak előre :D
  • spiczi91
    #322
    Én a semmiből elémugró és egy lövésből kiszedő tankokat szeretem. :D
  • Hurkans
    #321
    Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy letöltöttem a játékot,feltelepítettem elkezdte patchelni, elmentem visszajövök és megállt és azt írja probléma az internetemmel hát jó újraindítom és akárhányszor újra indítom ezt csinálja
    Ötlet?
  • Kristooof
    #320
    Már semmi,megvan
  • Kristooof
    #319
    Sziasztok!
    Egy kérdés:regisztem a bétára,de nem kaptam kulcsot...ilyenkor mit kell csinálni?Már nagyon játszanék vele
  • XenHai
    #318
    Át lehet képezni őket ingyen így az alap legénységnél 1 minimálisnál jobbak lesznek!
  • LSSAHPAUL
    #317
    egy jó tanács, megint csak a saját tapasztalat: pl ha van egy jagd-egyesed és megveszed a köv szintü hasonló kategoriájú eszközt akkor ne tedd át a fasza kis legénységet az új jószágba mert végig kilesz írva hogy a legénység jagd-1 kiképzést kapott és kapnak vagy -12 pontot. Nem gondoltam volna.. azt hittem egy idő után megtanulják :D :p ez is hülyesége a gémnek. Persze nem muszáj eladni a jagd-1et és akkor a tapasztalt legénységed tovább fejlődik és te leszel a király a béna tankok között, az újtank meg jobb helyen van a garázsban :)
  • TDantes
    #316
    Aha...na majd kipróbálom.
  • LSSAHPAUL
    #315
    Jobb gomb az ellenségre, és kiis mondja hogy követi, ha meg elvesztette akkor újra megkell nyomni. Arra kell figyelni hogy mikor már követi akkor ne nyomd meg mégegyszer mert akkor kikapcsoltad.
  • TDantes
    #314
    Hogy kell automatára tenni a célzást?
  • XenHai
    #313
    Automata célzás ,hogy ??...
  • LSSAHPAUL
    #312
    Mindig automatára kell tenni a célzást és csak húzni a ravaszt.
    Amúgy meg nehogy azthiggyétek hogy majd ha szorgalamasan összegyüjtitek a pénzt és vesztek egy jobb tankot akkor hú na most de jó lesz :) MERT NEM!
    A marder II-el mindig olyan csókák közé tesz be hogy a csapatban az utsó 4ben vagyok, szal messze a legszarabb tankom van :D Ja és ott már Werspe meg PZ4 az ellenfél szal bújkálok tényleg mostmár :)
  • TDantes
    #311
    Remek ez a játék, átnyergeltem egy Panzer II-sre, de mi francért nem találok el senkit?
    Áhhhh....alig-alig van találtatom. Bezzeg volt olyan is, hogy elindítom a tankot a legelején, és már ki is lőttek.
  • m1garand
    #310
    előbb könyörögni kell egy sort
  • spiczi91
    #309
    + tulajdonképpen az echte vezérkar
  • Adjunktus
    #308
    Ok bent vagyok.2 csata után nem mondok véleményt.
    De elsőre bejön.:)

    U.I.:Az Oroszoknak nem feltétlenül a tankjaikkal volt a probléma.Sőtt!Sok szempontból még jobbak is voltak mint a németek.Legalább is stratégiai megfontolások alapján.
    Inkább a legénységük volt kevésbé rátermett,elszánt,bátor és jól képzett,mint a Németeknél.
  • bosco05 #307
    toljad fejlécbe :)
  • m1garand
    #306
  • m1garand
    #305
    vhol láttam jobbat is
  • m1garand
    #304
    tipikus orosz beállítás, jobbak gyorsabbak az oroszok
  • mrzoltan
    #303
    yah, fos zárd be és indítsd újra.
  • Adjunktus
    #302
    nekem állandóan megszakad a patch-elés.connecting error hibaüzenettel.
    53%-nál tartok de megszakad.
    Nektek is ilyen nehezen jött,vagy nálam van valami gáz?
  • Adjunktus
    #301
    Kaptam kulcsot!
    Most patch-el a játék.
    Mindjárt jövök!:(
  • Halesz89
    #300
    Szia ezeken az oldalakon még elméletileg tudsz:)
    Pcdome
    Oldalt van eldugva a jelentkezés.
    Vagy itt is tudsz kérni még
    Mmosite
  • Adjunktus
    #299
    Üdv!

    Hát igazából a páncélvadászoknak nem is az volt a szerepük,hogy nekirohanjanak az ellenségnek mint tót az anyja p......nak.
    Nem manőverező harcra lettek kitalálva.
    Többnyire faszául leálcázva várták az ellenséges tankokat,és viszonylag nagy távolságból leadott pontos lövésekkel operáltak.
    Nem tudom,hogy a játékban mennyire jelenik ez meg,sajnos nem kaptam kulcsot.:(
  • Forolto
    #298
    hááát tankokat és speckó löszert lehet venni valós pénz befizetése után kapott goldért,előnyhöz jutsz vele,de nem kötelező.
  • Eagle16
    #297
    Apróságokat lehet majd venni, szóval a második. Nem lesz havidíja.
  • tenthrodil
    #296
    Hello!
    Előfizetéses, vagy item-shop lesz?
  • hungaryws
    #295
    Bannernek:

  • Forolto
    #294
    BT2?Nya ezt ma kiprószálom.:P

    A Marder II-re spórolok éppen..kell a hetzer. :P
  • LSSAHPAUL
    #293
    Töltsd le az eu bétát a játék honlapjáról, downloads.
    A gameplay-re visszatérve nagy gázban lesznek a készítők ha a nép rájön hogy gyors könnyűtankra kell gyúrni és menni mint a meszes, mert vagy az internet vagy maga a játék motorja de valami nem bírja követni kb BT-2 gyorsaságnál a mozgást. Egyszer itt van köv kép: sehol.. dikk kilőtték? áh nem csak 20 méterrel arrébb vanmá. Legjobban az antitankosok szívják meg mert: ugye az nemsokat "enged" mozgatni a csövét, ha belső nézetből nézed akkor 1x látod és soha többbé, ha külsőből akkor meg foroghatsz mint a ringispír, közbe tuti hogy kapsz egy oldalast, ami elég is a meg boldoguláshoz :D nekem Marder II-em van de rosszabb mint az alaptank)
  • Forolto
    #292
    Smellesleg csak a páncélvadász tud ugy eltalálni,hogy leesik a lánctalp.
  • Forolto
    #291
    Pedig jó az a páncélvadász..1 lövés 1 tank...
    Toronyra vagy az üzemanyagtartályra kell célozni.