418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Me0w
    #370
    Inkabb ne jatssz vele, ha ilyen borzalmasan hulye vagy.
  • TDantes
    #369
    Na, elindult az angol, de ez meg azt írja ki ,hogy incorret e-mail, vagy password

    Ez megint hogy van? Azt a számsort kéne password helyére beírni amit e-mail-ban küldtek? Mert úgy sem jó.
  • TDantes
    #368
    Lehet csak szerver probléma, mert vissza tettem az oroszt, és működött. Most meg megint az angolt, és úgy tűnik jó lesz,
  • Hurkans
    #367
    Azzal nem játszok nem játszottam azt nem tudom bocsi:S
  • TDantes
    #366
    Értem. És az orosz mi francért nem indult? Ott volt a e-mail cím, a jelszó, úgy ahogy eddig. Beakarok jelentkezni, és ki ír valamit, és nem lehet. Annak mi baja volt? 2 órája még játszottam vele.
  • Hurkans
    #365
    az angol 999999999999999999 kell újraindítani nekem kb 6. újratelepítés és 5000.újraindítás után patchelte fel teljesen
  • TDantes
    #364
    Hát ez egyre faszább. Az orosz verzió nem hajlandó elindulni, valami zagyvaságot ki ír.
    Pár órája még ment, most nem megy. Amikor be kéne jelentkezni, nem teszi.



    Feltettem az angolt. Ez meg, ki írja, hogy update error, középen megy a loading, és ennyi.
  • TDantes
    #363
    Ja...basszus. És ööö....hm.Olyat lehet, hogy az egyikből átmenteni a profilomat a másikba? (azt hiszem van béta kulcsom is, csak az oroszhoz nem kellet)
    Mert semmi kedvem elölről kezdeni , épp gyűjtök már egy Panzer III-asra.
  • nagypite
    #362
    de az angol se annyira zárt ha kicsit rákeresel goole-ban kapsz könnyen kulcsot
  • nagypite
    #361
    van egy orosz és egy angol az orosz az open
  • TDantes
    #360
    Figyeljetek már. Hogy ez van ez, hogy zárt béta?

    Lehet hogy én vagyok a hülye, de semmiféle béta-kulcsot nem igényeltem, csak regisztráltam, letöltöttem az oldalukról(orosz nelyvű) kellet az e-mail címem, és ennyi.

    Most akkor hogy van ez? Két béta is van? Van egy zárt meg egy nyílt? Vagy mi?
  • nagypite
    #359
    még nem egy lövés
  • nagypite
    #358
    kicsit fura de szerintem a tier 1-2 kezdő csaták a legjobbak sokszor oda megyek inkább mert ott egy lövés még az ember
  • nagypite
    #357
    Az a baj hogy ha van a tankok közt 2 tier különbség már szinte esélytelen a szitu. tier 3-as esélytelen már egy tier 5-6 ellen. 2-3 tier szintenként külön kéne venni az embereket mint ahogy az első két kezdő szintre is van.
  • Supa
    #356
    Eddigi legjobb battlem: a csata sharpshootere,defendere es survivora egy szemelyben8 kilott tank,a kor vegere 6 vs 1 az ellen javara de valahogy sikerult kilonom mindegyiketJa igen tankvadasszal
  • csabiz
    #355
    nincs
  • XenHai
    #354
    Én élből artival kezdtem! De ha ki próbálod majd meg látod a gyengéit!
    1 ha közel jön valaki halott vagy!
    2 kibaszottul sok a tárazási idő
    3 ha folyamatosan mozogsz nagy % hogy súrolni fog a lövedék mert nagy a becsapódási kör és csak álló célpont esetén csökken és még idő mire el ér a löveg tehát bele kell kalkulálni a sebességedet is ! Ami a vér pistiknek nem megy!
    Tanács mozgás minél rendszertelenebbül és fedezék mögé bújás (domb ház).
    Akkor szinte alig fognak el találni !
    Aki meg fogadja az meg fogadja akii nem az meg sírjon!
  • Petko
    #353
    hát szerintem meg az arty sokkal élvezetesebb, de hál istennek különbözünk és ettől változatos a játék
    az elején a lichttraktorral próbálgattam a játékot, számomra geciszar volt, hogy nem kell hozzá célzáshoz ügyesség csak jobb klikk és magától céloz. már lassan egy évtizede játszok tankos játékokkal de mindegyikben megszoktam, hogy szépen elé kell célozni, és ha ebben jobb vagyok mint a másik akkor simán kinyírom... itt egyáltalán nem látom hogy bármi befolyásom is lenne arra mikor találom el, csak a szerencsén meg a tank paraméterein múlik
    csak azzal lehet operálni, hogy hogy mozgok

    az artynál legalább van valami célzási ügyesség, hogy ha mozog akkor elé kell célozni

    meg szerintem nem is unbalanced, mert engem ezerszer leszednek a gyors könnyű tankokkal azok akik megkerülik a frontot és gyorsan hátravágtatnak, az ellen nem tud az artys semmit se tenni, csak az a megoldás hogy csapatjáték van és valaki védi őket
  • Hurkans
    #352
    Télleg kaptam bocsi csak tegnap óta játszok nem tudtam
    Amúgy a rádiót fontos kifejleszteni meg milyen sorrendbe érdemes nekem már csak rádió kell a pz2esemre
  • Hurkans
    #351
    150 goldot? :O
  • nagypite
    #350
    minden nap kapsz 150 goldot amit ha átváltasz 60k exp nem kell olyan sokat játszani szép lassan összejön viszonylag kevés játékkal is
  • Hurkans
    #349
    Hazudtam....
    Na jó igazából csak megakartam tudni mitől olyan jó az arty de már el is adtam annyi értelme volt hogy megtudtam h lehet ellene védekezni
    Amúgy meg sztem túl imba...
    +tök unalmas is... csak állsz mikor tűnik fel valaki ha elhibázod akkor meg megint vársz fél órát mire betölt a pz2es ellenben amit most vettem nemrég az kurvára bejön mész,rohansz előre és darálsz
    Sokkal élvezetesebb
  • Eagle16
    #348
    Akkor az szép teljesítmény :)
  • Meteora4
    #347
    az orosz nyílt bétában van angol nyelv????????????
  • csabiz
    #346
    de én csak napi 30 percet játszok :)
  • LSSAHPAUL
    #345
    mármint az EU cloed bétával. Nem is annyira closed mert még mindig lehet kulcsot kapni.
    Amúgy pont ma jöttem rá én is hogy ágyusnak kellett volna menni, de már tényleg késő, némettel páncélvadászra orosszal meg a T-34 vonalra áltam rá.
  • bosco05 #344
    nincs a rendes bétával semmi gond szerintem :)
  • Eagle16
    #343
    Nekem 3 nap alatt lett meg a Pz. III/IV, teljes fejlesztéssel.
    (igaz, elég sokat játszottam)
  • csabiz
    #342
    csá mindenkinek!
    aki nem akar bajlódni és azonnal ki akarja próbálni a játékot jöjjön az orosz nyílt bétára sok magyar van ott :)
    és elég ha letöltitak az 1 gbos játékot és ott nem kell patchelni se:D
    2hét alatt már panzer 4esem van :D
  • bosco05 #341
    Én is vicceltem, reméltem, hogy hasonló felfogásban játszol mint én :)
  • Hurkans
    #340
    Csak vicceltem amúgy de ez akkor is rohadt nagy faszság
  • bosco05 #339
    ennyi :D nem elég a buzi még állj be közéjük :D
  • Hurkans
    #338
    Akkor mostantól én is tüzér leszek ez marha nagy g*ciség....
  • bosco05 #337
    van ilyen buzi rádiója és látja ha téged bármelyik másik tank kijelöl és egyszerűen csak odalő egyet...
  • Hurkans
    #336
    Hát igen enyhén hülyeség hogy szószerint bárhonnan kiszed én azt nem értem hogy pálya másik végéről hogy lát meg?oké hogy a közeliek látnak de pálya végéből hogy lát?
    És ha azért mert kijelzi akkor én miért nem látom?
  • bosco05 #335
    Hát igen, mi is próbáltuk, hogy akkor közel lopózunk, de 1 méterről is röhögve ellőnek... Vicc az egész.
  • bosco05 #334
    Picit gecikurva erősek lettek az artik, főleg ahogy a sok kis geci játszik velük. Kezdőn a legnagyobb bokorba beáll, aztán onnan egy lövéssel szed 4-5-6 tankot 10 kattintással. Nevetséges...
  • Me0w
    #333
    A masik pedig, hogy kellene nekik valami minimalis lotav, nem egyszer mogejukkerultem, es 4 meterrol lottek ki, ez is kemeny.
  • Me0w
    #332
    Detto. Ket tankkal csatazok, bujkalok, egyszer csak paff, telibetalal a tuzerseg a vilag masik vegebol. :(
  • bosco05 #331
    Rohadt idegesítő...