418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lammaer
    #850
    150-et kapsz minden nap, ha legalább 1 csatát lejátszol.

    Az adott nap első csatája után kapod az aranyat.
  • Barrett 50 Cal
    #849
    Srácok honnan tudok aranyat szerezni a prémium account-hoz?Mert amikor elkezdtem vele tolni még nem volt aranyam,aztán a leg1. német tankkal toltam és utána néztem kaptam 150 goldot,de azóta semmi.Alig lehet fejlődni,vettem végre panzer3ast erre berak medium+heavy tankok közé:(
    Ezek általában kapásból szétszednek,szal ez így picit szar:(
  • lammaer
    #848
    "De goldot máshogy is lehet majd szerezni"?

    Hogy? Gondolom a minden nap kapsz csak úgy 150 goldot nem marad meg az élesben...
  • Me0w
    #847
    En vegre kidobtam a pzIII-at, es helyette van pzIII/IV, sokkal hasznalhatobb jargany, de hiaba a legnagyobb loveg, igy is kemenyen kell harcolni minden killert.
  • nagypite
    #846
    Jóez igy különben fél társaság felbotolná magát tier10-ig. Igy max tigrisig tud bottal eljutni.
  • Forolto
    #845
    1 nap premium olyan 1.3-1.6 milla exp.Attól függően mennyit nyersz.

    Premium accal csakis a legnagyobb tankal gyertek ki,akkor kapsz a legtöbbet.

    Tegnap a Grille-re visszaraktam a kisebb löveget.Igy ha nem is kerestem sokat,de legalább nem vesztettem.Tudtam venni egy BT-7est.Hogyaz milyen egy xartalicska.Ma este premium acc és cél az A-20.
  • TDantes
    #844
    De goldot máshogy is lehet majd szerezni meg nem igazán a gold a lényeg szerintem hanem a prémium account. Annélkül nem lehet fejlődni, legalábbis magasabb szinten tuti nem. A Panzer 3-asommal megvoltam lőve, szarra se mentem, lassan jött a pénz, a tapasztalat. Benyomtam hogy prémium, és hopp egy nap alatt meg lett a Panzer4.
  • lammaer
    #843
    Hát, sok MMO van ahol megéri... speciel a 250 goldot én kicsit keveslem (még egy crew upgradere se elég)
  • TDantes
    #842
    Oké, kösz. És ha ez tényleg ilyen árban lesz:

    ,,Alap csomag 10$ amihez jár 1 hónap prémium account (ami azt jelenti ,hogy +50%XP és credit) meg 250 gold"

    Akkor még meg is éri fizetni érte.Na ilyet is először mondok, hogy egy MMO-ért fizetnék havonta.
  • lammaer
    #841
    Ha van egy kártyád, bepötyögöd róla a nevet, számot, lejárati dátumot meg a CVS azonositot (3 digit általában), azt kész is vagy :)

    Az esetek többségében egy szimpla VISA Electron is megteszi, nem kell dombornyomott Amex :)
  • Me0w
    #840
    Debit- vagy hitelkartyas fizetes vagy paypal szokott lenni.
  • TDantes
    #839
    Engem az érdekelne, ha fizetni akarok majd a teljesben, akkor az hogy fog működni?

    Lehet, hogy ez hülye kérdés, de még soha nem játszottam semmi online játékot, így nem tudom hogy megy az ilyesminek a pénzügyi része.

    Tehát van ügye bankszámlám, és akkor átutalás? Vagy hogy?
  • exoterm
    #838
    Én úgy hallottam, h pont fordítva akarják. A lőszer árát emelik és a javítás költségét csökkentik. Tisztán látszik mi a céljuk....
    http://noob.hu/2010/07/29/shot_264.jpg
    1 lövés 1025 kredit, lehet matekozni :) (prémium accounttal)
  • csirketarkó
    #837
    Én nem is értem miért rakták bele őket mert hát ha úgy nézzük nem is tankok mert csak tüzérség lánctalpakon... de végül is így későbbi szinteken már nem annyira erősek csak a tier 1-2-es SPG-ket kéne butítani mert az eléggé idegesítő hogy egy lövéssel szétlőnek mindent...
  • Cukii
    #836
    A köv. patch-ben az SPG-ket tuti hogy csak butítani fogják, azt mondod így sem éri meg ezentúl szerintem használhatatlanok lesznek...Mondjuk taktikai szempontból sokszor jól jönnek egy két szituációban, de teljesen meglennék nélkülük is. Valljuk be az önjáró tüzérséget soha nem vetették be tankok ellen, esetleg végszükségbe. Nem is arra találták ki hogy x ezer méterről egy tűhegyet eltaláljanak (a valóságban). Sokkal inkább erődítéseket és gyalogság ellen voltak használhatók!
  • Barrett 50 Cal
    #835
    Azon kívül h veszek gamestar-t(amiben elvileg beta key van),nem tok máshogy játszani ezzel a gyönyörűséggel?Gondolom ha most regeltem akk már nem kapok key-t:S
  • Forolto
    #834
    Tudod nem azért töltöttem annyit a játékban,hogy egy Tigris és egy JagdPanther után üljek vissza egy PzIIIasba.Azt a lépcsőfokot már kijártam.

    Túl az 1500. csatán már nem ez lenne a játékcélom.
    Mák,hogy elkezdtem az orosz oldalt,igy ott talám még kereshetek pénzt és nem adom el a tankokat.
  • csirketarkó
    #833
    Pz3-ast állatába 1800-ból javítok + lőszer mondjuk 5k haszon van rajta..
    De igazad van egy SPG-t elég nehéz életben tartani, szerintem nem is nagyon éri meg és úgy vettem észre el is tűnnek lassan, legalábbis nincs annyi mint recruit-on. Inkább hagyd a francba te is ülj át egy panther-ba
  • Jeffjohnson
    #832
    Legénységnek semmi köze ahhoz ,hogy mennyit kapsz.
  • Eagle16
    #831
    Én pont ugyanígy játszok a Párduc-cal :)
    De szerintem ha sokat játszik az ember közepes tankkal, magától is rájön hogy mik a feladatai, hogyan is kell vele hatékonyan harcolni.
  • Forolto
    #830
    Nyaaaaa...itt is van a video.Medium tankosok tessék tanulni!Ne egy JagdPanther vigyázzon már egy artyra!

  • Forolto
    #829
    Ne csak azt nézd mit kapsz,hanem azt is mit kell fizetned.
    Mondjuk egy PzIII-as javitása 3k a lőszer 1K.Nehéz belöle rosszul kijönni.
    A Grille javitása 4K,fullban 5 is megvan.A lőszer meg 12K.Azért itt van egy kicsi eltérés nem gondolod?
  • csirketarkó
    #828
    Nahh itt a link: http://kephost.hu/image-21F6_4C5166B1.jpg
  • csirketarkó
    #827
    Ez egy átlag menet két kilőtt tankkal:




    Tehát az 5-6k nem elérhetetlen
  • csirketarkó
    #826
    Nekem szinte mindig megvan az 5-6k /1-4 kilőtt ellen.-nel/ a Pzjager-rel kivéve ha vesztünk bár gondolom azért mert max-os a crew benne? egyáltalán az számít valamit hogy mennyi kreditet kapsz a végén? Pz3-al csak akkor kapok 5-6k-t ha pár tankot felfedezek ha még ki is lövök akkor már 6k felett megvan.Persze ez függ hogy mit lövök ki...
  • scherier
    #825
    A GW2 is olyan rendszerű lesz mint az előző mert nagyon bejött!! Ennyi, ez tény. Mmo-nál elfogadom ahavi költséget, ami felháborít azok nem Mmo-nál a dlc-k, az mekkora kufár "főniciai" szokás!!
  • Cukii
    #824
    Na elértem a célt, meg van a Párduc!
  • Forolto
    #823
    felrakták a medium tankról a vidit,hogyan is kell játszani...baromi jó.Ha lesz jutubos link felrakom ide is.

    Nagyon várom már a klános csatákat,ahol nem noob vérpistikék,kezdő aztsetom mi az a fejlesztés,grindelő azonnal kilépő játékosok lesznek.

  • Jeffjohnson
    #822
    A GW 2 ha jól tudom már nem lesz olyan rendszerű mint a régi. Valszeg nekik se jött be annyira.
  • Forolto
    #821
    Mert ez egy MMO aminek a szerverköltségei a szerviz a folyamtos fejlesztések napersze fizetéseket állni kell.

    Jóez.Nem drága és ezért egy folyamatosan megújuló progit kapok.
    ez a pc-s játékok jővője,nem mellesleg az egyetlen kiútja,hogy egyáltalán erre a platformra kiadjon bármit is.
  • Torzonborz
    #820
    majd mingyá' jönnek azzal a szöveggel , hogy bezzeg a GW :D
  • Me0w
    #819
    A pay2play rendszernek megvan az az elonye, hogy relativ hosszu tavra biztositja a jatek fejleszteset, az uj contentet, stb.
  • mrzoltan
    #818
    Azért mert egy MMO-nál fennt kell tartani a szervert ,a folyamatos felügyeletét, meg a fejlesztést is fizetni kell. A játék ára arra elég ,hogy a fejlesztési költséget és max. egy kevés profitot hozzon.
  • Cukii
    #817
    Én ezt a fizet nem fizet dolgot hülyeségnek tartom, mért nem lehet úgy megcsinálni egyszer megveszel egy játékot 12ezerér a boltba és onnan nincs vele baj, aki megveszi az egyenlő esélyekkel indul és kész.
  • Forolto
    #816
    Sose keresel egy tier 1es Tdvel te 5-6K-t.(Premiummal se)
    Pz3asal is csak akkor ha kilősz 4-5 tankot,de manapság már mindenki nehézpáncélossal jön,örülsz ha túléled.S ez egyre nehezebb lesz,ha minél több ember eléri a tier 7-8 as szintet.

    Ujra leírom,ezzel nincs gond,ha kijön a végleges játék.Hülye lennék nem premiummal menni.De most még tesztelünk bétázunk és nem látom a megélhetés lehetőségét.
  • Forolto
    #815
    A goldot ne számítsd,az kell a premium accra.

    Vegyük akkor egy esetet:

    SPG:Tier 4 Grille.20 lőszert visz.Egy lőszer Számoljuk 600-al,mert igy könnyebb.
    Mondjuk nyersz.Nem találnak el.A lőszer maga 12K.Egy tier4es sose keres annyit!
    A JGPZIV(tier 6) keres ollan 10-12K-t.
    Na szal ha győzől és nem sérülsz se jössz ki,érted?
    De ugye az első célpont te vagy,max 2 lövés és véged,nem mindig győz a csapat...szal több a buktató.Itt ez a gond.
    Mit csinálsz?Leszeded a löveget olcsóbb lőszer.Ennyi.
    Tehát premium acc nélkül megállsz a fejlődésben.Ergó nem éri meg.
    Ez rendben is van,el kell tartani az orosz éhes szájat,de betánál miért is ez van?
  • csirketarkó
    #814
    Ezért jó megoldás ha tartasz 1 vagy 2 kisebb tankot amikkel egész szép summát össze lehet szedni. Csak a Pz3-assal 10-14ezer kredit összejön egy meccs alatt Pzjager-el meg 5-6e ebből bőven tudod majd finanszírozni a nagyobb tier-es tankokat.
  • Forolto
    #813
    Ez igy van.

    Örülj neki,hogy ingyenesen tudod használni a játékot.
    Tudod ez manapság jó szlogen:No Pay,no play.

    Aki fizet,az a cégnek jó és azt jutalmazni kell.Aki nem fizet az éljen meg ahogy tud.De könyörgöm még béta teszt van.De komolyan én is előhozom ezt a 3-4 traktort be a csatába és kilépni.exp nem kapja meg de az expt igen.
  • Me0w
    #812
    Nem ertelek. Tehat az a baj, hogy a napi 60.000 credit, ami a 150 goldbol jon + a credit az adott korokbol nem fedezi az estenkent 20x elpukkano tankokat?
  • Forolto
    #811
    Szerinted nekem nem érné meg a 10 dodó havi szinten?
    Persze hogy nekem is premium acc kell.De most még beta teszt van!
    Ha már ott játszok és nincs kedvem munka után 4 óráért premium accot fizetni akkor miért nem lehet megélni?Könnyen beszél aki egész nap ott van és játszik.Hétvégén én is befizetem a premiumot.
    Nem fejlődni akarok,megélni.Minek fejlődjek,mikor már minden olyan tankom megvan amit szerettem volna?
    Fun játékra se elég a normal acc.Ez itt a gond.