418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Sunrider924
    #970
    Szerintem is csapat kommunikacio kellene de a jelenlegi UI/interface tokeletesen alkalmatlan erre, tobbszor is probalkoznak emberkek de ha nem egyszerre ir 2-3 ember akkor az az egy sor eltunik 15 masodpercen belul szoval lemaradtal es nem tudod mit is irtak eppen, nekem neha marhara nincs erkezesem chat sort figyelni amikor 1vs1 duozok es az utegek is szornak ezerrel. Amugy meg a jatekos kozonseg jo resze tokeletesen alkalmatlan taktikazasra, nem egyszer volt olyan ellenfel hogy a Leopard bevagtatott a bazisra es a tuzerseg azonnal rendet vagott kozottunk mire eszbekaptunk pik pak vegunk volt. Talald ki mit csinalt a mi tuzersegunk... oszevissza elboklaszott a fenebe meg se lotte hogy a felderitoinket szetlovik mert ok nem vegzik a dolgukat
  • Porsche911
    #969
    Én is láttam ezt,de most nem írták,hogy kb meddig nem lesz elérhető a server.Továbbá olyat is hallottam,hogy lesz egy-két bannolás is azok közül akik kihasználták a bugokat amiket nemrég itt is leírtak.Nemtom ebből mennyi igaz lévén egy harc közbe beszélték a csapattársak csak mindenesetre érdekesnek találtam:D
  • Sunrider924
    #968
    a 4-5-6 lehet hogy majd Consumable-s lessz, de most meg nem az, es ha nem nyomkodod akkor nem tudom mikor javit automatikusan, de ha nyomkodom akkor garantaltan, sajat tapasztalat
  • Sunrider924
    #967
    Kicsit tevedesben vagy nem"nagy kegyesen "jatszunk a jatekkal hanem nagy kegyesen megmutatjuk nekik a temerdek bugot ami abbol adodik hogy mennyi jatekost bir meg a szerver a jatekmotorja stb, szoval nem csak ok tesznek szivesseget nekunk, ez kb kolcsonos 50-50% odavissza. Mas jatekba se mindig toroltek a beta karikat szoval itt sem lenne muszaly, ha nem abszolute ugyanugy zerorol indul mindenki akkor tokmindegy , ajandek ide vagy oda
  • Me0w
    #966
    Yep, epp motort akartam venni a mosogepembe (VK-P), most varhatok 15 percet ;)
  • Eagle16
    #965
    We have to perform unscheduled server restart because of some technical problems on August, 3 at 16.00 GMT.
  • Eagle16
    #964
    Na megint van valami. Nem lehet belépni.
  • lammaer
    #963
    "Meg, valami plusz dolog járhatna a bétásoknak."

    Azt mire fel? Mert nagy kegyesen játszottál a játékkal? :)
  • Burca
    #962
    4-5-6on majd Consumable lesz amit kövi patchtől lehet vásárolni.

    A javítás automatikus és ha a legénységed 100%on van és másodlagos kepességnek felvetted a javítást attól gyorsabb lehet.
  • BKrisz79
    #961
    Nicknevet lehet módosítani?
  • TDantes
    #960
    Láttátok? Mekkora bug-ok már. Átlehet menni a házakon, fel a háztetőre, a víz alatt, a hegyre fel...érdekes lett a játék
  • Eagle16
    #959
    Ajándék talán lesz, a neved meg az account megmarad.
  • Me0w
    #958
    Meg hawaii-i puncik, akik legyezgetnek ;)
  • TDantes
    #957
    Az oké ha mindent elvesznek. De remélem a nevünk megmarad, nem kell újra beregisztrálni.
    Meg, valami plusz dolog járhatna a bétásoknak. Extra arany, ingyen premium egy hónapig, valami ilyesmi.
  • BKrisz79
    #956
    0-ról fogsz kezdeni. Megjegyzem jogosan, hiszen te most egy megtisztelt helyzetben vagy hogy tesztelheted :)
  • Barrett 50 Cal
    #955
    A bétás profilt és mentéseket át lehet majd tenni a teljes játékba vagy mindent elölről kell kezdeni??
  • TDantes
    #954
    Jó, ez igaz, meg ha előre rohan a tüzérség az tényleg hülyeség, csak az baj, ha nem ölsz ellenfelet, sőt nem is sebzel, és a csapatodat is elverik, akkor se pénzt, se tapasztalati pontot nem kapsz. A javítás meg a lőszer drága, és persze mindenki fejlődni akar.

    Hát sokan ezért ilyenek.

    Meg a másik, ha a 15 tankból, 14 előre rohan, (és még ki is nyíratja magát) nem fogok tán hátul maradni egymagam, és harcolni a túl erő ellen.

    Vagy, mindenki kirohan középre, erre az ellenség szépen megy zászlót foglalni. Na most, én mennyek vissza védekezni? Nekem lassú tankom van mindig, mikor vannak közelebb gyorsabb tankok is, miért nem mennek ők?
    De volt ,hogy én mentem vissza védekezni, és ki is lőttek.

    Természetesen az lenne a legjobb, ha a csapat megbeszélné, hogy ki mit csináljon.
  • BKrisz79
    #953
    Nekem azért van egy tippem hogy lehetne megoldani klánháborús ki mehet ki nem részt. Mondjuk úgy hogy a tankoddal kell lenned egy régióban ha nem ott vagy, esetleg nem olyan közel hogy "odaérhess" akkor nem is mehetsz abba a támadásba védésbe. Ez értelmet adna annak is, hogy minél több tagod van annál nagyobb esélyed győzni és több területet elfoglalni, sőt kifejezetten taktikázási értelmet is adna a térképnek. Így mondjuk egy 15 tagú klánnal nem tudsz megvédeni 6 régiót mert nem lehet elosztani 15 tankot normálisan. Gondolom ilyenkor jön a diplomácia. Mivel 100 lesz a maximális tank tagság. Ezért egy idő után már a nagy klánoknak is gondolkodnia kell melyik frontot védi rendesen és melyiket kevésbé. A klánvezérek pedig ésszel osztják el ki merre legyen a térképen.

    Ezenkívül valahol olvastam azt is, hogy stratégia jelentőségek is lesznek, pl gyár ami klán aranyat termel.

    Legalábbis én elsőre kb ezt képzelném el.
  • Eagle16
    #952
    Vagy nem. Most beengedett.
  • Adjunktus
    #951
    A támadó fél kijelöli a támadandó területet.A védekező fél 2 időpont közül választhat,hogy mikor akarja lebonyolítani a csatát.Ha egyik időpontban sem jelenik meg akkor automatikusan a támadóé a terület.
    Ilyen egyszerű a story.
  • Eagle16
    #950
    Addig egyetek vagy valami, mert 1,5 órán át csinálják...
  • Eagle16
    #949
    Újraindították a szervert.
  • Jeffjohnson
    #948
    Minden egység 1 kis bábút fog majd jelenteni a mapon (vagy valami ilyesmi) tehát minél több mozgatható klántagod van annál nagyobb erőd van és annál több irányba tudsz támadni védekezni.
  • Barrett 50 Cal
    #947
    Már megint szarakodik:( "Unable to connect to the network"
  • TOMSILENT
    #946
    Üdv! Most töltöm a játékot, legalábbis a BETA-ját de nincs valami F.A.Q.? magyar módra? :D De ha valaki elmondja az alapokat azt nagyon meg köszönném!
  • Sunrider924
    #945
    Ja igen, ti mar talalkoztatok bottal a jatekba ? eleg lehangolo elmeny volt, az egy szem tuzersegunk mast se csinalt 13 percig minthogy a palay szelet jelzo piros csikon probalt nyilegyenesen keresztul hajtani ami nyilvanvaloan nem ment neki, aztan szoltunk a masik csapatnak hogy lojek mar szet
  • Sunrider924
    #944
    hehe, mondjuk ezutan megneztem meg egy aprosagot mitol el is ment a kedvem azonnal: a garazsba a lovedek meletti 2 ures slotra kattintva mit arulnak es mennyiert zzzzzzzzzzzzz......................
  • Torzonborz
    #943
    hoppá na ez hasznos info volt , köszi. pedig olvastam helpet csak ezek szerint nem elég figyelmesen :)
  • Sunrider924
    #942
    hehe egy aprosag amit nekem is megsugtak, pedig eleg lett volna nyomni jatek kozben egy F1-et es olvasni: mindenki panaszkodik hogy egy loves utan lerobban az engine es nem tud mozogni es allo helyben kenyelmesen bemerik es szetlovik akar tuzerseg akar a messzehordo nehezpancelosok, ha azonnal nyomsz 456-ot akkor a tankod legenysege javit, megjavit az motort, lanctalpat, agyut, a tank elete nem megy feljebb de viszont megint mukodokepes lessz es el tud mozogni arrol a helyrol pont idoben a kovetkezo tuzersegi ajandek elol. Nekem tobbszor mukodott, elveztem hogy nem sikerult a vadkacsvadaszat az elenseges tuzereknek
  • Sunrider924
    #941
    Szerintem account sharing az bannolva lessz, nem erdekuk a kozos acc mert az annyival kevesebb fizeto vendeg. Amit bemasoltam az egy fejleszto kijelentese , ezert talaltam erdekesnek mert arrol irt mit fognak betenni a jatekba meg, ez nem filozofalgatas hanem ezek a konkret tervek. Ami a klancsatakat illeti barmelyik mukodo modelt masolhatjak, a regiokra meg egyszeruen lessz server, europai es mas foldreszre kulon - kulon.A harcban valo resztvetelhez meg ertelemszeruen nem egyszeruen csak online jelenlet kell hanem gear is, szoval a jobban felszereltek mennek elsore, aztan ha szetlohetetlen tankokbol megvan az eros mag johetnek a csereberek a tobbi fentmarado helyekre, szerintem igy megy ez mashol is.
  • LSSAHPAUL
    #940
    Erre a szösszentre én is egy szösszentek egyet.
    Miben nyilvánul meg az hogy erősebb lesz a klánod minnél több tagod van:
    "The more panzers you have the more powerful your clan is, but in order to start fighting and capturing the provinces you should gather a team of 15 players."
    Szerintem semmiben ha van 15 olyan embered aki éjjel nappal ráér :D
    Tudni kéne inkább hogy mikor vannak a csaták? Bármikor? Szal akkor mint traviánban hajnali fél 3? :D
    Van egy érzésem hogy ebből az idén nem lesz semmi!!! Ez a térképes játékmod rengeteg kérdést tesz fel.. pl: támadás, az az egy kiváltságos emberke aki nyomogathat ezen a térképen rákattint a másik provinciára hogy megtámadja, talán még dátumot is megadhat. Mivan ha a másik hasoló nyomogatós ember nem fogadja el vagy elutazott.. sőt mi van ha a két klán nem tud megegyezni az időpontban mert egyik amcsi a másik magyar? Nem lesz csata? Akkor már van is egy kibúvó.
    És még nem is mondtam a legdurvább részét a dolognak amit saját tapasztalatból (2004 óta vagyok egy hasonló játékban klánvezér) tudok: mi van ha adott pillanatban nem 15 hanem 18 ember tud játszani.. dönteni kell ami sajnos a döntőnek és a károsultnak is igen szar lesz. Anno én írtam egy programot pascalban :) ami ilyenkor kisorsolta kik játszanak de úgy hogy lehetett +-% bonuszt adni az embereknek attól függően hogy fegyelmezett-e, szar a netje, gyenge :) stb. De ez se jó mert volt úgy hogy a legjobb emberünket nem rakta be :D
    Azzal kéne foglalkozni ami már biztos tuti dolog, pl arra gondoltatok e már hogy megosztani egy accountot pl olyan emberrel aki sose ér rá délután vagy este csak hajnalban stb.
  • Sunrider924
    #939
    hehe talaltam ezt a kis szosszenetet:
    As I started receiving more and more private requests on revealing the information about the clan wars in World of Tanks, here I will provide some updated info on that exciting mode. In outline, let's imagine a global map (Earth 1940’s, similar to that of Hearts of Iron or Total War) divided into hundreds of provinces. At the very beginning, we will start from the western boards of Germany to Volga and from Scandinavian countries to Romania. There are some several economic categories of provinces, from basic ones to “capitals” that will give most monetary benefits to their owners. Once per day Clan Masters declare attacks on neutral or enemy provinces, and a corresponding number of battles are scheduled and take place accordingly. The bigger your clan is, the harder it gets to repel attacks and expand your empire. That’s why diplomacy plays an immensely important role. Clans can sign treaties, non-aggression pacts, become vassals, etc. The exact distribution of Clans’ forces among captured provinces is not visible to opponents (thus, many battles will have the element of surprise), but the game allows special recon and anti-spying techniques, which increase/decrease the “strategic visibility”. Having a couple of solid alliances will help protect the Clan’s flanks and rear. But we also expect a lot of treachery, changing alliances, double-agents, stubbing in the back and other political tricks. New clans enter the map by having a chance to fight a battle for one of the “coastal” provinces. If they kick the owner out, that province will be their new home, from where they will expand deeper into the continent. The more panzers you have the more powerful your clan is, but in order to start fighting and capturing the provinces you should gather a team of 15 players. Clans can also participate in Clan Tournaments; those will last for much shorter time: from a couple of hours to a couple of days.

    We will gradually add various fascinating features and options into the World of Tanks clan war mode to make it run for years.

    itt az oldal linkje is:
    http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/61-clan-wars-mode/page__st__40
  • Sunrider924
    #938
    Szerintem ugyanez lessz mint mist max a fizetos reszen fognak csiszolgatni, meg belekerul a klanhaboru/csapataos bejelentkezes, nehany uj terkep, az amerikai es angol, francia tankok. En szivesen latnek valami nem hasznos de latvanyos pimp-elesi lehetoseget, faszaul nezve ki a tigris seggeben egy zaszlo vagy a lovegtornyon egy brutalis halalfej/koponya,sztem, hasznos valtozaskent meg sulyozni a harcban valo resztvetelt, hogy a nehez tankoknak ne erje mar meg a light tankokra vadaszni free kill-ert
  • Porsche911
    #937
    Ez igaz,Panzer IV-essel is próbáltam védeni az arty-t az elején de mivel public így magasról szarik mindenki mindenkire.Így egyedül maradtam szerencsétlennel 2 tigrisre meg egy VK-ra...Na azóta én is inkább megyek a csapat nagyobbik részével meg általában az egyik benga tank mellett/mögött.Amúgy mikor jön az új patch?És meddig tart a zárt béta?:D
  • Me0w
    #936
    Jelenleg nehez komolyan venni barmit is, mivel senki nem tudja, mi lesz a vegleges jatekban :)
  • BKrisz79
    #935
    Hi,

    Magyar klán még nem alakult, akik komolyan veszik a játékot? Mert sajnos eddig még nem találtam.
  • Me0w
    #934
    Az uj patchben, ami majd jon, mar benne lesz a max. 3 fos csapat csatlakozas. Igy nem kell szamolni, stb.
  • Sunrider924
    #933
    meg egy eszrevetel, 3 napja tolom 12 oraba naponta es ebbol szurodott le ez isȘ a jatekosok 75%nak lovese sincs mi is az hogy taktikai csapatjatek, mind azt nezi kinek hosszabb a agyucsove es rohannak mind a nehez pancelos melett roszabb esetben elotte hogy nekik is jusson a koncbol(kill). Ez nem lenne baj kozepnehez pancelosok eseteben, de amikor elol rohan a tuzersegi uteg attol zsibbadok anikor latom...
    Az meg hogy tiszta capture lenne es erre a 3 bazisfoglalobol 2 elmegy megkeresni a fenmarado ellenseget es elrontjak a nyerest mert oket lovik ki elobb... szoval ilyen csapatokkal lassu a haladas, a javitas/loszer kijon, de az xp, ami a research-hez kell az marha lassan(nem probaltam meg ki PREMIUMOT, a goldbol inkabb creditet vettem, hogy tudjak panzerkraftwagen IVest venni)
    Meg egy kerdes is akkor: tesom 1 nappal hamarabb csinalta meg az acc-jat es neki volt kezdesnel egy M3stuart is, nekem egy nappal kesobb mar nem adta a stuartot....
  • Sunrider924
    #932
    Amugy volt par hozzaszolas, hogy aranytalansagok vannak a jatekban, hogy vegyes tierbe rakja ossze az embereket, na az a standard battleba van.Wespe-ig(azzal toltam eddig a legtobbet) letezik a recruit battle opcio, amiben sajat sulycsoportba rak ossze ellenfeleket es igy tobb xp/credit mint a standardon kinlodas(ugye ott szetgazolnak, lonek 2 masodperc alatt- velem megtortent nem egyszer, hogy sajat csapatbol a tigris ment at rajtam es meg neki alt feljebb...)
    A masik meg hogyha haverral szeretnel egy palyan jatszani, egyszerre kell feljelentkezni es ugy nagyon nagy eselyel egy palyara kerultok, ena tesommal partiztam igy fel napig, o scoutolt en meg agyuztam, majd csereltunk, allati jo moka volt, foleg amikor ellenseges csapatba kerult es sugott nekem
  • Sunrider924
    #931
    Hat nem tudom, lehet hogy a Kiraly tigris jo a tobbi nehez pancelos ellen de mindig szetagyuzzak szempillantas alatt, a scout tankok kedik megerteni mi a dolguk es egyre tobb a sasszemu tuzer is, ahogy felvillan a tigris/kiralytigris mar megy is az agyutuz es ott elolvad a legnagyobb tank is marha gyorsan