418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Ulvar
    #1010
    Én még csak most kezdtem el, de a T-26 brutális... egy két lövés lepattan a PzIIről meg inkább ők lőnek ki, de nem úgy játszok mint a PzIIvel. PzIIvel sokkal taktikusabban ezzel meg előre rohanok, ÉS ÍRT, ÉS ALIG LEHET KILŐNI...Ha már itt ilyen milyen lesz később? Oké hogy oroszok a fejlesztők, de nem kéne túlzásba esni. Mind1 kedvelem mert jó játék ellehet vele szórakázni :).
  • Me0w
    #1009
    Tegnap egesz estes jatekkal elertem, hogy a VK-P-n legyen uj turret :P Erre talalkoztam egy T34-88-al, ami korbetancolt, megalazott, jo hogy nem rohogott ki a vegen :) Ket loves ment a lanctalpra, meg sem erezte, nekem az elso, 200 meterrol leadott lovese ledobta a lancot. Gz ;)
  • Ulvar
    #1008
    Üdv! Én mióta kiadták a kulcsokat játszom szintén és beszarás hogy tényleg mennyivel erősebbek a Szovjet tankok. Még az MS-1 nem is, de bakker ha elég nagy szerencséd van és ügyesen tudod mozgatni a tankod akkor simán kitudsz azzal is lőni egy PzIIt is.

    Tegnap 4 órán keresztül próbáltam fejleszteni a Hetzerem, de még mindig vagy 5000 Xp kell a stughoz, csak hogy egyáltalán megvegyem...
  • LSSAHPAUL
    #1007
    Én felkeltem direkt 6 kor hogy tudjak egy órácskát játszani és megérte :) Volt egy csata amiben a végén 1v1 ben játszottam szintén egy T-44-sel, kezdésnél volt neki kb 15% hp előnye, a csata se úgy nézett ki hogy megnyerem pár ember nézte azoknak nagyon tetszett a harc, én végig azt hittem a másik fog nyerni, végül nekem maradt kb 5%-om :)
  • TOMSILENT
    #1006
    Jah hogy ez így működik....XD bocs all...
  • Me0w
    #1005
    Akkor te vagy az a faszkalap, aki miatt borul a normalis balansz, csak gratulalni tudok.
  • TOMSILENT
    #1004
    Nyomultok mi? :D Tegnap voltam bátor Ltraktorral be menni a nagy tankok köző 5 percig kibírtam....XD
  • Supa
    #1003
    Gyere fel nyugodtan a chatre,kerdezz aztan ha tudunk valaszolunk.A fennt levok tobbsege alt.egyutt jatszik standard battlet ami valahogy igy nezki:szamolunk,bemegyunk;hergeljuk egymast,csatat megnyerjuk/elveszitjuk,kijovunk,szidjuk:aki kilott,akit nem tudtunk kiloni,akit kilottek,aki megprobalt kiloni,a nemet tankot,az orosz tankot,a fejlesztoket,az o edesannyukat,a n00btier tankokat,a maxtier tankokat,a HE lovedeket,es legvegul az artykat.Ezek utan ujra szamolunk es kezdodik minden elolrol
  • Barrett 50 Cal
    #1002
    Igazad lehet,azért kösz:)
  • Madmano
    #1001
    Ma összefutottam a hun csatin pár emberrel innen.Zotyo néven voltam(vagy Zotyko).Játszottam pár kört,de nem volt semmi sikerélményem.Igaz trakival nyomultam,max-ra húzva.De nem vagyok benne biztos,hogy jól működik a recruit meccs szervező.Vagy nem tudom.Alig vannak benne kezdő masinák.Legalább is a két első gép.Szóval,ez az egyik.A másik az,hogy elég egysíkúnak tűnik ez nekem.Lehet,több időt kéne rááldoznom.Nem tudom.Nem akartam senkit megbántani,aki komálja a játékot.Sőt.Nyitott vagyok rá én is.De rengeteg kérdésem lenne.És valahogy idegenkedek már a chat-től.Nincs vala,i ts-etek vagy ventri vagy bármi?
  • Szpecnyaz
    #1000
    Valamit félreérthettél. Mert az van hogy éjjel 2 után küldik a napi 150 goldot.
  • Barrett 50 Cal
    #999
    Haverom mondta h fórumon írták,de akk lehet kamu az egész:)
  • Porsche911
    #998
    Sztem semmi,tegnap addig toltam és nem kaptam 1000 goldot:D
  • Barrett 50 Cal
    #997
    Am srácok abból mennyi igaz,h ha hajnali 2ig v meddig tolod,akk 1000 gold-ot kapsz
  • tegla
    #996
    Ha lehetne;foglald össze a gondolataidat egy hozzászólásba és ne spammold tele percenként a topicot egy-egy mondattal.

    Köszi.
  • Porsche911
    #995
    ha jól értem,vagy holnap délig?XD
  • Porsche911
    #994
    tehát éjfélig érdekes lesz a dolog:D
  • Porsche911
    #993
    Kicsit kiegészítették az előbbi figyelmeztetést:
    Due to server configuration change the server may be periodically unvailable for 20-30 minutes starting from this moment till 11.00 GMT, August the 4th.
  • Porsche911
    #992
    Hát jó nagy gubanc lehet akkor ha ennyiszer újraindítják.
  • Sunrider924
    #991
    Ezert beta hogy kideruljon mekkora szamtol omlik ossze a jatek motorja/ hol bugos a halozati kod stb
  • Adjunktus
    #990
    Hát ezt már tényleg nem hiszem el! Nem is számoltam,hogy hányadszor tehetetlenkednek a szerverrel.
  • TOMSILENT
    #989
    Nah bammeg végig toltam 1 mecset erre Server busy....XDXD
  • Sunrider924
    #988
    Szeretned mi ?
    Annyit azert hogy ha nem tuzerseggel tolod es abbol is legalabb tier 3-al akkor ne standard battleba menj mert ott szetlonek a nagyon nagyok, menjel recruit battlera hidd el jobban fogod elvezni es nem mellesleg tobb xp/credit is
  • Barrett 50 Cal
    #987
    Nah akk már mind1
  • Barrett 50 Cal
    #986
    Pedig sima ügy,4 napja regeltem rajta én is.World of tanks-ot megkeresed és onnét már tudsz tájékozódni:)
  • TOMSILENT
    #985
    Kösz van kulcsom....nah meek lenyomlak titeket... :D
  • TOMSILENT
    #984
    Érdekes én azon az oldalon nem tudok regisztrálni....
  • Sunrider924
    #983
    probald meg a curse.com-on ott meg elvileg kaphatsz invite kodot a regisztralashoz
  • Barrett 50 Cal
    #982
    Nem kell gamestar hozzá.Regeltem egy oldalon és már adtak is egyet.
    MMOHut.com
    Ja és srácok nem tudjátok h meddig lesz a béta?Mert nagyon szar lenne ha meglenne végre egy jó tank és pont akk lenne vége:/
  • TOMSILENT
    #981
    0 Keys left....de jó....bassza szájba magát ez a *************....
  • TOMSILENT
    #980
    Bazd....akkor a faszé kínlódok ezzel....xd
  • Porsche911
    #979
    Hát felsoroltak jónéhány oldalt ha visszalapozol ahol lehetett bétakulcsot szerezni.De nemtom abból mennyi maradt...még úgy tudsz ha veszel egy gamestar-t.
  • Eagle16
    #978
    Passz. Béta kulcsot nem tudom osztanak-e még valahol. Hátha jön valaki okos és tud válaszolni.
  • Eagle16
    #977
    Megy.
  • TOMSILENT
    #976
    Van egy baj...be kell reggelnem...de nincs invite code-om....most mit tegyek? o.O
  • Eagle16
    #975
    Ja.

    One more server restart - at 17.40 GMT.
  • Eagle16
    #974
    Hidd el nem bonyolult, mindenre rájössz magadtól is.
    F1 játék közben, és megjeleníti a segítséget.
  • Porsche911
    #973
    Működött egy ideig,de most megint nem.Még egy server restart volt most olvasom.
  • TOMSILENT
    #972
    Játszotok mi? XD franc egye a pofátok válaszra várhatok XD
  • Eagle16
    #971
    Működik!