418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Me0w
    #2114
    Te fosoztad le ugy, hogy 2 percet nem jatszottal vele :)
  • Achmed927
    #2113
    Nesze neked WoW :

    http://www.youtube.com/watch?v=4m4_G2AP46c&p=036F616FCCBA91B7&playnext=1&index=44

    Senki ne mondja hogy ez normális ?!?!
  • Achmed927
    #2112
    Kinek a pap .... tudod.
  • Me0w
    #2111
    WoW-ot nem kell fikazni, sajnos meg mindig odabasz minden letezo mmo-nak.
  • Jeffjohnson
    #2110
    mmorpg.com -> game list és ahol a Fee mellé Item Mall van írva az szinte mind F2P rendszerű elég sok ilyen játék van sőt szerintem ezek vannak többségben.
  • Me0w
    #2109
    Akkor nem, ha van napi x orad kisebb tierekben penzt farmolni. Ok abbol indultak ki, hogy ugyis sokan megveszik a legkisebb premium accot legalabb.
  • Achmed927
    #2108
    Nincs példa ?!
    Na mondok én neked példát ingyen játékra:

    Silkroad

    Teljesen ingyenes !!! Letöltöd, felrakod játszol. Ha akarsz valamire jutni benne fizetsz prémiumért benne és sok-sok jót veszel magadnak. Még hogy nincs ingyenes játék. Dehogynincs !! Ha meg nem akarsz prémiumot venni játszol és kész. Ingyenes és nem kérnem semmiféle havidíjas lófaszságot, mint az úgynevezett faszom WoW-ban vagy mi a szarban. (ha már ott sem kérnem akkor elnézést, de erről tudok még én)
  • TDantes
    #2107
    Jó, hát majd kiderül.
  • Forolto
    #2106
    + a szervereket is ők adják,ezt lefelejtettem.
  • Forolto
    #2105
    Ebben mondasz igazat,de a Lotro játékot az elején meg kellett venned,ha jól tudom.
    Nálunk se nagy összeg a 10 dodó,ezért gondolom ugy,hogy nálunk se lesz sok ingyenes user.
    De ha belegondolunk az eddigi fejlesztéseket,szerverek költségét,béreket finanszírozni kell valahogy még a nagy országokban is,főleg hogy most ugye oroszokról beszélünk nem is nyugati országról.

    Igy visszagondolva,sehol nem tudok példát mondani ahol ingyen kezdtél játszani,ingyenes a játék és a premium cuccokért kellett fizetni.
    De ők tudják,nekem csak jó.
  • Jeffjohnson
    #2104
    Nem fogják nyugodj meg! Dev írta!
  • TDantes
    #2103
    Ki hozzák, úgy, hogy ne nagyon tudj.
  • Achmed927
    #2102
    Ez az amerikai Tree igen érdekes. Nem is olyan rossz. Nem tudom mihez kezdjek majd amikor nulláznak. :D
  • Jeffjohnson
    #2101
    Ne a magyar fizetéseket nézd nálunk szerencsésebb történelmi "fejlődésű" országokban 10$ nem sok pénz és egy ilyen típusú játék többet keres F2P rendszerrel mintha havidíjas lenne. Jó példa erre a LOTRO ami eddig havidíjas volt most meg F2P lett vagy a DDO ami 500% al megnövelte a bevételét miután átállt F2P rendszerre.
  • Forolto
    #2100
    Tudom,hogy a gold vásárlása a premium havi fizetése hozza a pénzt,de egy akár ezek nélkül is el lehet lenni alapon akár több user nem fizet.
    Ezektől legalább a játék árát azaz a fejlesztéseket a béreket és esetleg további fejlesztések árát tudnák finanszírozni.Ezért nem értem a dolgot.

    Manapság semmi sincs ingyen ezért tartom érdekesnek a dolgot.
  • Adjunktus
    #2099
    Előre leszögezem,hogy nem vitát kívánok nyitni,hanem tényeket közlök!

    A JÁTÉK INGYENES LESZ! pont.

    Prémium accot és goldot lehet venni rendes pénzért.megint pont.
  • Jeffjohnson
    #2098
    Ez sem igaz mert ha tierere lesz bontva a csata akkor minden járművel tudsz majd pénzt keresni fejlődni csak lassabban.
  • Jeffjohnson
    #2097
    Szerintem nem lesz gond a ballanceal most is elég jó. Jövőben folyamatosan lesz alakítva szép lassan bekerülnek a hiányzó járművek én nem látok ebben semmi problémát.

    Hidd el ingyenes lesz a game :) Nekik a premiumot aranyat + járműveket vásárló emberkék hozzák majd a pénzt F2P rendszer életképes nem egy játéknál itt is működni fog.
  • TDantes
    #2096
    Az, hogy prémium nélkül nem lehet menni. Mínuszba leszel. Nem tudsz fejlődni.
  • Forolto
    #2095
    Akkor se tudom elhinni azt,hogy egy ilyen léptékü,tehát nem a mai divatos flash játékok pl:facebook farmjáról beszélek,ingyenes lenne.
    Mert ha ugy nézzük akár premium nélkül is el lehet lenni.Ebben mi az üzlet?

  • Forolto
    #2094
    Akkor érdekes lesz a német ág,mert a II.Vh után az első német tank a Leopard 1 1965-ben került ki.
    Tehát a német oldal igy gyenge lesz.Nesze neked Balance.

    Egy T-54/55 szerintem már sok lenne ebbe a játékba.
  • Achmed927
    #2093
    Thx a sok választ. :D Akkor jelenleg a Release Tree-t nézem meg.
  • Me0w
    #2092
    A release tree a jatek megjelenesekor elerheto tree, a full tree pedig az idovel befejezodo teljes tree, ami x ido mulva a megjelenes utan lesz.
  • Porsche911
    #2091
    Hát attól függ mit akarsz tudni,ha a releaset nézed az az ami akkor lesz benne mikor a játék megjelenik.A full meg az ami végül bele lesz rakva a játékban gondolom hónapokkal később.
  • Jeffjohnson
    #2090
    Full Tree a végleges ami kitudja mikor lesz majd benne a játékban a Release meg ami most van benne kivéve az amcsikat
  • Achmed927
    #2089
    Art rész. Okéss. Annyi kérdésem lenne, hogy melyik Tree-t kell nézni ami lesz ? Release Tree vagy a Full Tree ?
  • Torzonborz
    #2088
    miért olyan hihetetlen ? rakás microtranzakciós mmo van már ( lásd pl DDO és Lotro ) amit ingyé letölthetsz és játszhatsz vele.
  • Forolto
    #2087
    Ezt nem tudom elhinni,hogy full ingyenes lesz.

    Most rákerestem erre,de konkrétum nincs,hogy a végleges játék letöltéséért nem kell fizetni.
    A dobozos verzióban lesz gold, gift tank és valami cucc(poló-t emleget)

    Már csak annyi a kérdés lesz-e magyarhonban dobozos verzió.
  • Jeffjohnson
    #2086
    P-1000 nem lesz a végleges fákat megtalálod a hivatalos oldalom a Media szekció-> Art részében.
  • Porsche911
    #2085
    őőő...most mondták,hogy ingyenes lesz:D
  • Forolto
    #2084
    én ugy tudtam II vh-s...na ma is tanultam.

    Akkor nekem P-1000 kell! :)
  • Metontour
    #2083
    Remélhetőleg akkor ha GW szerű lesz eljut hozzánk a dobozos verzió!Bár ha nem, gondolom leszedhető lesz a fejlesztők honlapjáról kártyás fizetéssel.
  • Jeffjohnson
    #2082
    A játék teljesen ingyenes lesz!!!
    Lesz dobozos verzió is (legalábbis tervben van) ami premium accot fog adni meg néhány ajándék tankot.
  • Torzonborz
    #2081
    ingyen leszedhető és játszható DE a pénz a premiun accountokból folyik be. remélem eléggé egyértelmű.
  • Jeffjohnson
    #2080
    30 as évektől kb.az 50es évekig "készült" tankok vannak a játékban nem 2.vh-s játéknak készül.

    Soft wipeban nagyjából csak a crewt fogod elveszteni és technikai okai vannak a wipenak (formátum váltás ha jól tudom). Patchel együtt jön majd.
  • Forolto
    #2079
    A GW is ingyenes MMO de a játékért fizetned kellett.Bemész a boltba megveszed a játékot pénzért és utána ingyenesen játszol,majd rájössz hogy inkább fizetsz,mint ingyen játszol.
  • Forolto
    #2078
    Ne mond már nekem,hogy ingyen letölthető lesz.A sok munka és fenntartás az eddigiekért szerinted ingyen volt?
    Saját szerverparkjuk van,ezek fenntartása pusziért ment?

    Annak örülhetünk ha dobozos verzió eljut egyáltalán hozzánk.
  • Forolto
    #2077
    T-54???? Már az IS-7 se IIvh-s tank!

    A játék élesben olyan Október-November környékére számítok.Talán idén tudunk klánháborúzni.
    Ugy hallottam az oroszoknál több bug is érkezett a 0.5.x patchel ezt nem engedik rá az EU-s szerverre ezért csúszik az egész.

    A soft wipe-ról nem olvastam semmit.
    Ezt a patch elött akarják megcsinálni.Konkrét dátumot tudsz esetleg?

  • Porsche911
    #2076
    Én úgy tudom ingyenes MMO lesz csak ugye a prémium accért kell fizetni.Az meg magasabb tier-en már elengedhetetlen a normális játékhoz.
  • Me0w
    #2075
    Ha nincs pontos infod, inkabb ne irj hulyesegeket legyszi. Nem irtak sehol, hogy a jatekot meg kell venned, sot, mindenhol ott a F2P.