418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Forolto
    #2274
    Elmondom neked a tigris 110%os legénységgel full upgrade-el ugy pörög,mint egy jégtáncos...Nem ezzel van a baja.Hamar sérül és könnyű célpont.Amig nem találják el addig nincs is gond vele.
  • Ulvar
    #2273
    VK3002(DB)

    Német nehéz páncélosokról meg itt lehet többet olvasgatni!
  • Achmed927
    #2272
    ,, ISU 152 vs. Ferdinand...fölényes Ruszki győzelem. "

    El kell hogy keserítselek ! :D Ferdi győzelem kisapám .... nagyon is. Azért tudom ezt mert Ferdivel nyomom. Minden pénzt megér. Meg sem tudom számolni hányszor kaptam már pl. Steel Wall mittudoménmit. Az ISU sokkal jobban sebezhető elölről mint a Ferdi. Jó hogy oldalról kapásból szinte kiszedik a lánctalpat hogy ha oda céloznak. De ez mindegyiknél így van. ISU oldalról meg hátulról háááát kampec. A Ferdi sokkal jobban páncélozott.
  • Forolto
    #2271
    Sose egymással vesd össze a tdket.Olyan csata kevés lesz,amikor két td küzd egymással.

    A jagdPzIV volt az a td amivel a legtöbbet csatáztam.Majdnem 400 csatát.

    Az valami istenkirály gép.Gyorsan fordul és kegyetlen ágyuja van.Alacsony építésü,szemből egy tigrissel is elbánik.Persze oldalról könnyű célpont de melyik td nem.Jól kell vele bánni és mindent pusztít.

    Az Orosz TD szerintem satnya,lassan tölt és szemből mintha vajba lőnék.ISU meg oldalról ugyanolyan papir mint az összes orosz td.
    Ha TD akkor német.Főleg hogy jön a JagdTiger.
  • crossy104
    #2270
    Nagyon drága, bár a tigris is.Tigris jobban kellene.De azt sokan szidják.Drága fenntartás, lassúság...miatt.
  • Me0w
    #2269
    Ja ize, azt hittem, hogy a Panther fele mesz, bocsanat :)
  • crossy104
    #2268
    DB??? Az mi?
  • Me0w
    #2267
    Nem lehetne, hogy a jatek topikjaban a jatekra koncentraljunk, keresztesvitez?
  • crossy104
    #2266
    Nem akarok heavy-t venni, mert lassúak, lassan töltenek,.... Dehát mindenki mást szeret.
  • Ulvar
    #2265
    Német TD? Soha többé...jagdpzIV felhúzott és azelőtt szinte minden kivéve talán a Stug és a Panzerjager. ISU 152 vs. Ferdinand...fölényes Ruszki győzelem. Ugyanígy IS7 vs Maus fölényes ruszki győzelem, ettől független én Orosz médium, Német heavy, Orosz TD TALÁN, de nem biztos az utóbbi.
  • Me0w
    #2264
    Az elejen szenvedes lesz, lassu, tul nagy - konnyu celpont. Fullra fejleszteni nem erdemes, minel hamarabb kell valtani DB-re. De amikor mar van rajta rendes agyu, akkor lehet vele jatszani.
  • crossy104
    #2263
    Ha a nehezen premium nélkül megszerzett 3601-et elveszik, agyvérzést kapok.Remélem legalább a tank árát odaadják.Holnap kinullázok miatta mindent.
  • Sunrider924
    #2262
    Kimaxolod, es 88as agyuval istenkiraly vagy a mediumok kozott vele, nagyot, lo gyors es nagyon jo a reward/repair aranya, nem premiummal nekem sikerult 500-kt osszehozni 8oran belul, es tuti van akinek ennel is jobban ment. Szeretni fogod, mert mar a heavyknek isodaporkolhetsz vele 1max 2 tier tavolsagig
  • Forolto
    #2261


    Tudsz oroszul?:P
  • Ulvar
    #2260
    A patch érkezésével az aranyon és krediten kívűl amit megszereztem minden elvész?
  • Forolto
    #2259
    Erre asszem a tigerre tudok valamit.Ha jól emlékszem.Megnézem neked.
  • crossy104
    #2258
    Holnap megveszem a 3601-et.Tényleg annyival jobb mint a IV-es?
  • Forolto
    #2257
    Szerintem a t-34 a csíter ágyújával viszi a prímet.Gyors,pontos és mikor lősz már lőhetsz ujra...
    A másik csíter tank a VK3002DB.szemből minden lepattan.Olyan gyors,mint egy light tank.
  • Boron Power
    #2256
    Nincs valami sebzéstérkép, hogy hol érdemes meglőni az ellent?

    Pl. szemből hol? (nekem rendszeresen eltalálják az ágyút jgdpantheren)
  • Sunrider924
    #2255
    De ez pontosan az, es azzal hogy ilyen bolcs egymondatosokat irsz te se logsz ki nagyon. Vesd mar ossze az altalam kifogasolt dolgok listajat az uj patch notes-al, lassuk birod kapacitassal osszehasonlitani?
    Amugy az egesz abbol indult hogy az oroszoknal ket nappal a soft wipe utan atmentek "elesbe" es ott nincs mar napi 150 gold nincs tank, nincs semmi, kivancsi lennek ra hogy ha ez igy igaz akkor ott mit tesztelnek mar ezzel a huzassal? Erre reagaltam hogy a hibak javitasaval es a be nem vezetett funkciok tesztelesevel kellene elobb foglalkozni, meg akkor balanszolni amikor mar nem 2 heavy van egy palyan hanem 10.
    Az Ui problemat le se reagalta egyik megmondoember se, az uj hibakrol konkretan is irtam nincs kedvem felsorolni megint. Mind kajabalnak a fiuk hogy BETA, akkor ok hogy nem vagjak hogy ez bizony az, egy felkesz termek amin boven kell dolgozni, dehat belegazoltam a lelkivilagukba ugy fest, ez tenyleg hulyeseg(kar volt.Biztos jobban kopik a tankjuk azota, vagy mi ezert acsarognak).Nem tudom hany ember fogta fel amikor irtam hogy nekem eleg lenne elismereskent egy logo a tankomra, mert a sok matek zseni kiszamolta hogy bezony nekunk tesznek szivesseget a jatek fejlesztoknem forditva, es tulzas amit en kertem cserebe, tudod biztos ez az amiert "siros kurvakent" emleget a masik komolyember.
    Szerintem te is ritka buszke vagy magadra hogy kiizzadtad azt a remek beszolast, eltalaltam?
  • Jeffjohnson
    #2254
    Pz4et a mai napig utálom szerintem az egyik legbugosabb jármű persze pozitív irányban szinte mindenbe képes sebezni és talán még nem volt olyan ágyúm ami ne pattant volna le róla ha a kupakját meglőttem (no persze nem azt kell lőni) :) VK3601 meg szerintem messze az egyik legjobb jármű a játékban.

    Személy szerint azt gondolom ,hogyha a végleges verzió kijön akkor nem csak 1 oldalról lesznek járműveim amcsikról nem tudok semmit ők is érdekesek lesznek de a release fát tekintve Német TD, Német Medium, Heavy talán Ruszkik a Maust már próbáltam poénos volt de majd ha 1x lesz tieres csata akkor könnyebb lesz eldönteni ,SPG ben meg orosz.
  • lammaer
    #2253
  • lammaer
    #2252
    Közben kis hasznos hint:

    "You will keep your gold at open beta stage. No gold/credits reset."

    Szóval lehet gyűjtögetni a goldot a havi premiumra, az nem fog elveszni a soft resetek során (closed beta -> open beta átmenet)
  • Forolto
    #2251
    ha a COD elötted van akkor ott ugy működik,ha meghal az ipse akkor kapott pontot aki megölte és aki sebezte.Tehát tankonként kapsz pontokat,nemugy mint most a végénél.nem lesz ezzel gond.Már várom ezt a módot.Ha grindelés akkor ez.
  • lammaer
    #2250
    Hát, erről még sokat nem tudunk, lehet nem kapsz érte egybuznyákot se
  • Forolto
    #2249
    A t-34 nekem nagyon bejött.Annyira,hogy a Pz3 mellett a legkedvesebb tankom.Szerintem TD-német Közepes tank-Német Nehéz tank-Orosz Arty-Orosz.
    Igy ennyi.:P
    Attól függetlenül lehet hogy benézek a t-44 felé,de ahhoz már skill kell játszani.Nekem olyanom nincs.:P
  • Forolto
    #2248
    Figyu,egy olyan csatában,ahol respawn van ott aztán lehet grindelni.Ez olyan COD stílus lesz.
  • lammaer
    #2247
    Ma este nyergelek át t34-85-re, a t34 eléggé bejött (párhuzamosan tolom JPZIVel és Vk3601), jobban tetszik mint annó PZIV. Mobilitás és nagy tűzgyorsaság, főként tán emiatt.
  • lammaer
    #2246
    "Mikor fejleszti a tankját."

    Azért az a legtöbb idő, nem? :)
    De amúgy igazad van, sok potenciál van benne meg "nyami" feature, de először sztem a grind részt érintő részekre kéne fókuszáljanak, mivel a játékidő nagyrésze sztem ott megy.
  • Jeffjohnson
    #2245
    ööö jó kérdés próbáld ki mind2-t :) tényleg nincs nagy különbség köztük ha még nem nagyon próbáltál orosz járgányokat akkor a tapasztalat kedvéért érdemes a T-44et de aztán ha nem tetszik ne én legyek a hibás :)
  • Forolto
    #2244
    Az új map engem hidegen hagy...a módok sokkal fontosabbak,hogy épp mi a cél.Eddig csak kapirgáltuk a játék lényegét azaz lődd ki az ellenfelet.De mikor 4 bázis van,bajnokság van,csapatharc,klánharc,szerinted ki fog menni sima csatába?Mikor fejleszti a tankját.
    Ez lesz a játék sava-borsa,amit eddig láttunk a bugokon kívül csak a jéghegy csúcsa.Jó lesz ez,csak győzzék megoldani.
  • lammaer
    #2243
    Végülis, orosz játék ugye.... :)

    Tegnap este láttalak leszakadni, pedig már örültem hogy megyünk egy kört.
  • Me0w
    #2242
    T44 :P
  • lammaer
    #2241
    Igy ránézésre kicsit sokat akarnak egyszerre - tény, rengeteg dolgot bele lehet tenni.
    De elsőként, lássuk már azt a patchet ami fixálja a távoli teleportálást meg a squad featuret.

    Utána jöhetnek az új mapok :)

    Speciel már Malinovkát is megszoktam, én mindig megyek ki oldalra ott mozgalmas az élet, nincs kempers paradise :)
  • Forolto
    #2240
    Armitxes said:
    "I already know that there will be a mode with 4 bases"

    Na és ez a hír?
  • lammaer
    #2239
    Szóval Jeff, Panther vagy T44?

    Éppen grindelgetek a T44 felé, de a Panthertől is kb ugyanolyan messze vagyok :)
  • Forolto
    #2238
    merig00, on 24 August 2010 - 03:12 AM, said:
    Well here is a list of battle modes that I'm aware of:
    1.random battles.
    2.team battles.
    3.championships.
    4.historical campaigns.
    5.clan wars.

    All of the above except championships and clan wars can be created by players. So yes you'll be able to play team vs team in team battles or in historical campaigns. Also a hardcore mode should be available for all of those.

    Overlord said:
    Moreover we are workin' on some new types of standard battles: defend the base mode and battle mode with respawn. They are in development at the moment.

    ÁÁÁÁÁ Jeff, ez kurvajó lesz!
  • Jeffjohnson
    #2237
    A nagyobb tűzgyorsaság meg a +10% loading speed az ugyanaz =Rammer. Te a nagyobb aiming speedre gondolsz szerintem. Egyébként a patch után majd 3at lehet felrakni ezekből a cuccokból.
  • Forolto
    #2236
    A nagyobb tűzgyorsaság inkább spg-re ajánlatos tenni,a stabilitás meg a gyors mediumokra köll.A +10% loading speed-et akarom még megnézni,szerntem ezeken kívül sok jó perk nincs.
  • XenHai
    #2235
    Ez jó hír!