418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Jeffjohnson
    #4627
    Hivatalos oldalon van egy topic pont arra ,hogy ezeket a képeket postold devek kérték. Van szavazás is ki mennyire elégedett az új rendszerrel. Korábban már más is írta úgyhogy én is csak ismételni tudom ha nem tetszik valami ott kell sírni nem itt mert míg ott olvassák a fórumokat itt csak egymást hergelitek.
  • Jeffjohnson
    #4626
    Aimbot már most is van a játékba beépítve úgy hívják autóaim..... de mondj egy mmot ahol van pb,vac akármi? Nincs rá szükség mert az mmok teljesen másképp épülnek fel mint egy hagyományos FPS. Egyébként is a PB től lazán cheatelnek azok akik akarnak vacról már nem is beszélve MW2?!....no comment
  • Ulvar
    #4625
    Jó...akkor én mit mondjak? Tegnap kilőtte a tigrisemet egy Bison...úgy hogy ház mögött voltam csurig és a házon átlőtt.....
  • gvarga12
    #4624
    valoban igy van anhogy irod es mar vagy 100* elsirtak a bajukat masok is
    szerintem ezt inkabb a hivatalos forumra kellene irni
    ami erdekes hogy mindez a ruszkiknak a teljes kiadasban nem tunt fel? marmint a tul eros sniper artillery?
    ahogy en latom a jonep mar kezd alkalmazkodni a rendszerhez egyre tobbet kerulok Panzer III-al olyan csataba hogy egy valag Tier harmas konnyutank kerult ossze oldalankent 4 vagy 5 SPG vel ezt hivjak artillery rape-nek :)
    kiveve ha valami zseni ki nem talalja hogy vedekezzunk Tier harmas konnyutankal ...
    egyebkent mar azt is kitalaltak hogy az agyunak pontatlanabbnak kell lennie es a sebzesnek kb. 1/5 nek kellene lennie viszont 2* nagyobb teruletre hatna
    igy a kis tankokat sebezne ha eltalalna de a neheztankban nem tudna akkora kart tenni pl.
  • Holmatro
    #4623
    Te át tudsz menni a másik oldalra? Engem már félúton kilőnek ARTY-val, pedig 65-tel megyek... Lobby rendszer kellene, ahol én lennék a host, én választanám ki a térképet, a tier-eket, és be tudnám "X"-elni a NO ARTILLERY opciót. Ennyi lenne a sikeres játék kulcsa, és itt mindenki megkapná azt, amit akar. Gondolom óriási fejlesztés lenne, és dollár milliókat igényelne...
  • DummyBoy
    #4622
    Nekem egy bajom van csak az arty-kal ...

    Minden láma azzal akar farmolni, mert könnyű ... Na most a csodás tímbelensz fog 10 artyt- az 5 pro-t berakja az ellenfélhez, az 5 lámát meg hozzánk ...

    A20-al csapatok, sokmindent kezdeni nem tudok, mert túl nagyok az ellenfelek, de ha scoutolok, talán az 5 arty besegít ...

    2!!! kört sikerült élve mennem az ellenfél bázisán ... heavyk, TDk, Artyk, egyrakáson állnak egyhelyben ... és semmi ... egy kósza lövés sem ... semmi ...

    És miért sír a szájuk ... Nem scout kell nekik, hanem védelem ... Fasza ...
  • kerla
    #4621
    összegzem: az arty ebben a jáétékban rendszeridegen.
  • Holmatro
    #4620
    Ja klán csatákban...csak az a baj, hogy a játék 99%-ban nem klán csatát játszunk. Aki meg arra veri magát, hogy mekkora penge artival, az megnyalhatja. Kérjen habos kakaót, és anyuci simogassa meg a pici fiacskája pofikáját, ezért a hatalmas teljesítményéért...
  • kerla
    #4619
    Ezzel sokan egyetértünk, de sajnos egyelőre ez van, majd talán a klán csatáknál ezt lehet szabályozni.
  • oGaben
    #4618

    Sziasztok!
    Jó LENNE a játék, de a tüzérség koncepciója merőben téves. Az egész játék szinte csak a tüzérekről szól, szinte mindenhol elérnek és belőnek, és kilőnek. Alapvetően szinte semmiféle tudás nem kell hozzá, maximum csak imádkozni kell hogy ne deritsenek föl. Valósidejű felülnézeti térképen még a kisöcsém is tudja nyomkodni az egeret... Túl erős a lövedékük, túl gyorsan töltenek blabla..Abszolút élvezhetetlenné teszik a játékot! Ja igen, és amikor egy csapatban 6-8 tüzér van...Ami még gáz, hogy elvileg beta a játék, és szinte semmit sem változtatnak ezen (sem). Miért nem csinálnak lobby rendszert? Ott ki lehetne "X"-elni hogy no artillery, és mindenki boldog lenne. Túl van értékelve a tüzérség a játékban, és mint már mondtam, semmiféle tudást nem igényel! Van nekem is arty, és össze tudom hasonlítani a tankokkal, mielőtt még vki noob-ozna. Amennyire jónak tartottam a programot, már annyira csalódtam benne.
  • kerla
    #4617
    Miből gondolod, hogy nem értettem a hsz-t? Csak én meg azt írtam, hogy ezzel szemben a sok ratyi ruszki, kezdetleges szar is használható, ami valóságban semmit sem ért. Pro és kontra: rengeteg a hiba és marhaság (és unom már, hogy de oroszok a készítők és ezért erősebbek az oroszok tankok, meg ha élethű lenne, németek mindenkit nyírnának stb dumát...) ugyanakkor hatalmsa öröm, hogy készítenek egy ilyen játékot, amire régóta várunk. Számomra ez minden hibája ellenére nagy örömbódottág és ha "csak" ennyi hiba marad én biztos sokáig tolom!!

    Ja, és nem csak a tank miatt volt erősebb egy német tank anno, hanem a képzett legénység is rengeteget számított....
  • LeonSilver
    #4616
    Ezt azért ugye Te sem gondoltad komolyan?
  • Sunrider924
    #4615
    Szerintem meg arra gondolt hogy a Tigris ebben a jatekban egy rozsdas hulladek, golyofogo stb, es azert ilyen, mert ha lemodelezzik a 2ik vilaghaborus allapotokat akkor kb 15 drb T34es kellene egy Tigris kilovesehez, ami ugye lehetetlen ebben a jatekban
  • f4ember
    #4614
    Tegnap Én is megkaptam a kódot és volt szerencsém kipróbálni. Így elsőre bejön a játék, a hangulata nagyon jó, rombolható minden, és a fejlődési rendszer is tetszik. Különben ez beta után f2p lesz vagy fizetős?
  • Sunrider924
    #4613
    Hat igen, ez az amit en se ertettem, akkor minek a csillagozas ha egybol banoltak meg a jatek kozben(!) a csata elejen, miutan kilottek es a 2-3 mondatos eszmecsere lezajlott, semmi warn se semmi mas, hanem bumm mar egybol a rendszer uzi. De van itt meg egy baromsag, mert utana a kovetkezo meccsekken nem tudtam mar kijelolni senkit az aiming+T-vel mert az a chatre irja be hogy kire celzol es ugye onnan banolva voltam. De a dev-eknek ez az arty fele valo seggnyalasa mar rohejes, azt irtak hogy implementaltak egy better matchmaking system-et, erre az ocsem es en az 2x IS4 es berakott ellenunk 3 drb IS7et, irtak hogy limited number for artilery, erre volt 5 darab arty az ellenfelnel stb. Szaz szonak is egy a vege, a devek makacsul eroltetik ezt a szart, mert igy ebben a formaban ez szar, senki ne mondja nekem hogy 3 reloadbol 3 szupertank kilove az elso 2 percben az okes, csak mert az idiota platoon rendszerben ez is belefer hogy harom top tier spg legyen egyutt, akik raadasul TS-en kozosen ugyanazt a celpontot lovik egyszerre, hogy annak eselye se legyen visszaloni peldaul. Mert ujabban az arty mar annyira pofatlan hogy nem is bujkal hanem jon szembe velem....
  • lammaer
    #4612
    De ha más nem arra, hogy tudják, hol kell még javitani a profanity filteren :D
  • lammaer
    #4611
    Az ilyen imba platoonok pont arra jók, hátha felfigyelnek a devek hogy mit kéne kicsit átalakitani.
  • kerla
    #4610
    azért vicces, ahogy a sok roncstelepre való, anno semmit nem érő szovjet tákolmányok ebben a játékban milyen nagy tűzerőt képviselnek...
  • JethroHUN
    #4609
    Akkor valszeg, az arty csak erősebb lesz a jövőben...
  • JethroHUN
    #4608
    Hamar rájössz majd, hogy ebben a játékban, nem több mint egy roncstelepre való rozsdás hulladék.
  • JethroHUN
    #4607
    Hát te nagyon tévedsz, ha arra gondolsz, hogy majd egyesek cheatel, pénzt stb, írnak be maguknak, az igaz, az nem lesz. DE aimbot, és társai lesznek, mert cheat védelem az nincs... se pb, se vac, se semmi...
  • Cukii
    #4606
    Ismét egy megmosolyogtató balance:



    A végeredményt gondolom könnyen kitaláljátok, egy A-20at és egy Pz4-et vesztett az ellenfél.
  • Sunrider924
    #4605
    Na nekem a jatek ma lehuzta magat a budin, sok baromsagot lattam mar benne, de ez volt a legdurvabb: berak ellenem egy platoont, amibe van 2x SU14 es egy SU8, es mind a 3 kocsog fokuszba ugyanazt a celpontot lovi, kepzelhetitek az elso 3 reloadbol a 3 legnehezebb tank kilove, beirtam nekik chaten , visszairtak hogy szerintuk en vagyok balfasz(Hills palyan balfasz vagyok mert mentem kozepre foglalni a hegyet, ertitek, mekkora lamasag mar) erre visszairtam hogy menjenek az anyjuk picsajaba, mert az arty onmagaban is tul eros de platoonba 3at es raadasul fokuszba lonek mindent, talaljatok ki mit irt vissza a rendszer, UGY VAN, BANNOLTAK a chatrol mert inzultaltam az erzekeny lelkuletu arty-t. Hat felolem a dev-ek bekaphatjak. Ocsem szolt, hogy masokrol is tud, akik beszoltak az arty-nak es ugyanugy banoltak oket, mert a kedves fejlesztok igy akarjak ezt a fos rendszert es akinek nem tetszik az repul. Hat bekaphatjak, elso alkalommal, hogy irhatok megint chatre el is kuldom ujfent az arty-t az anyja picsajaba a dev-ekkel egyutt
  • kerla
    #4604
    na, én is belefutottam egy baromba, azaz ő belém, induláskor oldalról belémjött, lánctalpam leszakadt, erre még le is lőtt....
  • V43 1105
    #4603
    Csinálsz pár képet ha megkérhetlek? Apropó, valakinek van már Mausa? Vélemények róla?:))
  • V43 1105
    #4602
    Messze járok még ettől a nagymacskától :((( Pedig a kedvencem :(((
  • kerla
    #4601
    bár gondolom játékban nem, mivel A könnyű, míg III alap, az közepes tank...bár vezetésben...
  • kerla
    #4600
    gondolom a PIIIA cuccok jók PIII-ra is ugye? illetve az A személyzet jó lesz simára is?
  • gvarga12
    #4599
    most mentem egy kort Panzer III -al meg BT-7 el agyu nelkul 3 kill 8 sebzes
    1100XP 12K penz igaz ez ritka de eleg jo kis farmolo tank
    a leopard Panzer III vitahoz annyit hzzatennek hogy a Leopard javitasa tobbe kerul viszont mintha hajszalnyival jobb lenne marmint mozgekonyabb
  • Jeffjohnson
    #4598
    Mindent a szerverek számolnak így a cheatelés hacsak a servert nem tudod feltörni lehetetlen
  • Hurkans
    #4597
    Pz III A amúgy mérföldekkel szarabb mint a sima Pz III szóval jó az én néha még mindig tolom pedig már magasabban járok mert kurva jó kis gép
  • kerla
    #4596
    Igen, sajnos túl egyértelmű, de egy kérdést megért... kihagytam volna, de sebaj, majd rögtön J-t veszek belőle
  • Tuvok #4595
    Túlságosan hozzászoktál az aimbot-hoz te ŐGY :)
  • gvarga12
    #4594
    Pedig a Tech Tree eleg egyertelmuen mutatja Panzer III/IV hez Panzer III kell.
    Ha ki van fejlesztve akkor az ott is van a STORE-ban.
  • kerla
    #4593
    PIIIA-m van kimaxolva, szeretnék PIII/IV-et fejleszteni és venni, de csak a PIII elérhető.. nem tudom ezt kihagyni? mindenképpen előbb kell egy PIII-at is vennem, majd utána a III/IV-et, aztán IV usw...
  • LeonSilver
    #4592
    Emberek.
    Lesz valami anticheat a végleges cuccban?
    El nem hiszem, hogy itt egyesek nem használnak valami okosságot.
  • Ulvar
    #4591
    Na most indulok HARCBA!
    (ezzel)
  • lammaer
    #4590
    Camo-t raktam, de nem lettem tőle láthatatlanabb bokorban kempelve :)
    Mindenesetre, van aki esküszik rá hogy neki működik és bejött.
  • Sir Charles
    #4589
    Az lenne a kérdésem, hogy szerelt-e már valaki valamelyik tankjára azokból a felszerelésekből, amelyek 200 és 500 ezerbe kerülnek(camo kit, repair box stb.) Ha igen, észrevehető a hatásuk?
  • BoneDragon
    #4588
    Velem is volt már ilyen. Elindult a meccs és belémlőtt valaki. Én azzal viszonoztam, hogy kilőttem a tankját... -1, de megérte =D