418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Forolto
    #4667
    10K gold,1 poló és egy Wot-os pendrive.
  • WaseK
    #4666
    És mi volt az ajándék?
  • WaseK
    #4665
    A készítők ki fogják szedni az artyt a játékból = nem
    Tegyük fel meccsenként majd csak egy arty lehet jelen. Kilő a pálya másik végéről, ha meglátnak = ki
    Élvezetesen játszható, ha túl sok az ágyú = nem
    Változtatni fognak rajta = nem tudjuk, nem mi vagyunk a fejlesztők

    Akkor egyenlőre fölöslegesen koptatjuk a billentyűzetet erről.
  • Forolto
    #4664
    megkapta az ajándékát a 100000.closed beta játékos!
    Azért ez nemsemmi!100K játékos egy ilyen rétegjátékban.Kiváncsi leszek a véglegesen hányan fognak fizetni.:)
  • TDantes
    #4663
    Ettől még mindig nem fogom megszeretni, hogy valaki a pálya végéből, kilő egyetlen lövéssel.

    Persze természetes, hogy mindenki azt védi, ami neki tetszik, de azért mindenki aki nem elfogult, belátja, hogy jelenleg ez így szar.
  • gvarga12
    #4662
    attol fugg mit akarsz, kiloni az ellent vagy simogatni
    hiaba a nagy damage ha nem utod at es lepattan

    amint mondtam ha furge vagy es moge tudsz kerulni az ellennek lehet szerencsed egyebkent 88-as
  • Eagle16
    #4661
    Hosszú csövű 88-ast. A Párducon is ez van, KT-t szemből nem igazán, Is-3-at átviszi.
  • WaseK
    #4660
    Nem, az átütőereje gyengébb. De a leosztott dmg nagyobb.
  • gvarga12
    #4659
    a rovidcsovuvel kozel kell menned mert pontatlanabb
    annyival nagyobb az atutoereje?
  • WaseK
    #4658
    Köszi :)
    A paramétereket én is látom, azzal nincsen gond.
    Viszont azt is látom, hogy IS-3 és nagyobb társainál már a 88-as sem sokat számít, mert nem viszem át. Ezért kérdeztem, hogy vajon a 10.5-es jobb lenne-e, mert talán azzal csinálnék valami járulékos kárt.
  • Torzonborz
    #4657
    nem az löveg paramétereit kérdezte hanem hogy kinek mi a tapasztalata , melyik jobb ! :P
  • gvarga12
    #4656
    mindenkepp a 88-ast
  • Forolto
    #4655
    Figyu,ott van a löveg leírása csak egy jobbklikk rá.
  • WaseK
    #4654
    Hali!
    Sima Tigrisnél melyik ágyút szoktátok használni? A hosszú csövű 88-ast(L71), vagy inkább a rövid csövű 10.5-est(L28)?

    Melyikkel járnék jobban?
  • gvarga12
    #4653
    Akkor valami epito jellegu is.
    Itt vannak az eddig publikalt nagyfelbontasu terkepek enjoy

    Karelia
    Malinovka
    Himmelsdorf
    Prohorovka
    Ensk
    LakevileMurovanka
  • Jeffjohnson
    #4652
    Ja még az autóaimról pár gondolat én használom rendszeresen 160-200 ping mellett mozgó célpontot nagyon nehéz ellőni. Közelharcban ha hirtelen kell valakire lőni akkor is jól jön vagy nagy távolságba. Akkor amikor speckó területet kell eltalálni vagy láncot lőni persze érdemes kikapcsolni.
  • Jeffjohnson
    #4651
    Itemshopnak egyenlőre nyoma sincs bár a jövőben lehet lesz de egyenlőre tankokat tudsz venni. Kb. 10$ 2500 arany ami 1 hónap prémiumnak felel meg (premium=+50%credit,xp) aranyból tudsz még specko lőszert venni (drága és nem tud sokkal többet a normálnál top tierben jó ha pár % előnyt jelent)
    ill. specko 1x elnyomható cuccokat pl: nem két percig gyógyítja az embered hanem a kör végéig.

    WOTban én nagyon nem látom a lehetőségét a csalásnak user client csak grafikai részt dolgozza fel páncéláttörés sebzést stb. szerver számolja de ha a jövőben látok ilyesmit az első leszek aki hivatalos fórumon sírni fog miatta :). Exploitolás minden mmoban van és a fejlesztők feladata a minimálisra csökkenteni persze ez nem megy ha nem segítünk nekik. Mondjuk annyira gamebreaking dolgot még nem tapasztaltam olyasmit cheatelést meg ami az FPSekben megy azért az mmok nem engedhetnek meg maguknak.
  • Zoolesz
    #4650
    Azért jókat lehet röhögni azon hogy szidják itt egyesek az arty-t meg miket gondolnak róla, hogy az olyan egyszerű. Azt viszont egyik nagyokos sem tudja, hogy arty csak a patch óta éri meg és nem a változtatások miatt, hanem azért mert sokkal több a heavytank amibe bele tudsz lőni. Patch előtt volt hogy prémiummal is mínuszba zártam mert olyan kört rakott össze. És mióta az ellensége tüzér is figyel így sokkal nehezebb lőni. Mondom ezt úgy hogy arty-val 1vs3-ba hoztam a kört úgy hogy 100%-os KT volt az egyik ellen. :D
  • Jockey
    #4649
    jó, csak lehet én nem néztem útána a fizetési rendszernek de nem havi fix díjjas lesz? vagy itemshopos?
    jeff: rengeteg csalási lehetőség van, valszeg lesz WOT-hez is, ha csak már nincs, az akérdés fejlesztők mit csinálnak ezzel...
    nemtom hogy kezeli a játék a dolgot, de minél kevesebb a user általi számítás annál kisebb az esély a cheatre, ha szerver kalkulál mindent akkor nincs gond..
    no mind1, én optimista vagyok, de sajnos 1 kezem nem lenne elég ahol láttam csalást, sandbox-tol egészen a nagyokig..:-)
  • Jeffjohnson
    #4648
    Tartósság a clanwar meg a sok játékmód miatt lesz
    pl: lesz nemzet nemzet ellen, hardcore, történelmi csaták, ööö hírtelen ennyi jutott eszembe. Ja meg 2 hetente 1-2 új map. Meg a jövőben nem lehetetlen ,hogy gyalogság is belekerül bár ez ebben az évben szvsz nem fog megtörténni. Clanwarban meg sok lehetőség lesz.
  • Jeffjohnson
    #4647
    Walkernek mi köze a WOT hoz? Teljesen más mmo más felépítéssel itt nem kell 500000 basilisket szétfarmolni 1 kardért. Botolás meg a cheat két külön téma anti bot rendszer meg van itt is mégha kezdetleges is de a Pb nek meg a Vac nak továbbra sincs semmi köze az mmokhoz. Minden mmo saját maga fejleszti a védelmét. Exploitolás komolyabb probléma az mmokban mint a nemlétező cheat. Eddig egyetlen mmoban sem volt gond ezzel mert vagy javították vagy bannolták azokat akik a játék hibáit ki akarták használni de a téma nagyon érdekel téged és mindig egyszerűbb cheaternek kikiáltani valakit mint megtanulni jobban játszani. Majd ha bizonyítani is tudod ,hogy wotban cheateltek na akkor térjünk vissza erre a témára de inkább nem is.... írj inkább a hiv. fórumra ,hogy szerinted hogyan is lehet cheatelni alátámasztva azzal mert ,hogy máshol is csinálják.....no comment
  • Forolto
    #4646
    Mi?A klánharc neked nem tartós?Nézd meg a COD-ot vagy az összes FPS játékot,rengetegen játszák még a mai napig is.
    Behoznak néha egy új pályát,új nemzetet és ennyi.Lehet ezt húzni.
  • Torzonborz
    #4645
    szvsz a klánharc a területfoglalással eléggé lefoglalja majd az embereket.

    ha a kedves orosz barátaink nem basszák el a játékot ( pl nem lesznek még mohóbbak pl Allods ).
  • Me0w
    #4644
    Ja, hogy a koreai f2p szemetrol beszeltel mmo alatt, elnezest :)
  • Jockey
    #4643
    nekem amúgy 1 gondom van ajátékkal, az, hogy nem látom a tartosságát...
    lesz ugyebár elvileg a klán harc..és ennyi?
    esetleg új playefiedlek ,meg behoznak még rakat új tankot..
  • LeonSilver
    #4642
    #4634 Néhány mmo-val azért játszottam. Egyébként az mmokat nem pb hanem a legtöbb esetben a gg védi. Arra azért szeretnélek megkérni, hogy amíg én normális hangnemben beszélek veled, addig Te is tedd ezt. Köszi.

    #4637 Ha tényleg játszottál például az l2-vel, akkor talán ismered a walkert is és tudod mire képes. Köze meg csak annyi van amit itt írtál : #4626 "de mondj egy mmot ahol van pb,vac akármi".
  • Jockey
    #4641
    mondjuk azt én sem engedném, tanuljon meg mindenki célozni szvsz
  • Forolto
    #4640
    Most mondjam azt,hogy a legtöbb védtelen team kill az autoaimból adódik.
    Azt ugy ahogy van ki kellene kapcsolni.
  • Jeffjohnson
    #4639
    Arty mostanában nem sokat fog változni nem terveznek a közeljövőben komoly változtatásokat.
  • Achmed927
    #4638
    Arty kell azért 1-2 egy meccsre. Jól jön, persze csak ha normális tag irányítja. :D

    Egymást meg ne itt fikázzátok. :P Lehet a valóságban egymást is ismeritek, vagy egy klánban lesztek, stb.
  • Jeffjohnson
    #4637
    Nagyjából az összes nagynevű mmoval(L2,WOW,WHO,Conan,Lotro,Eve,Aion....stb) de árúld el plz ,hogyan lehet csítelni mikor a kliens csak a grafikai megjelenítésért felelős? Meg ,hogy más mmo-nak mi köze ehhez? Minden program más felépítésű de ha majd bizonyítani is tudod akkor okoskodj. Addig meg trollkodj máshol.
  • Jockey
    #4636
    nemtom, sztem is kell arty, mindenestre azért az tényleg furi, hogy 56al repesztek és 1 shootol:p
  • DummyBoy
    #4635
    Azért nem biztos, hogy a No artillery az olyan jó ötlet ...

    Nem egyszer futottam bele abba, hogy ha nincs arty, akkor mindenki nekiáll kempelni ... Hiszen nem jön fentről az áldás ...

    És mindenki áll ... és vár ... 1-2 jól jönne ilyenkor, hiszen mozgásra készteti a brigádot ...

    Én még mindig azt mondom, hogy a balansz necces jelenleg ...

    Remélem a véglegesnél ez már nem lesz ilyen.
  • Me0w
    #4634
    Mert a te hulye hozzaszolasod alapjan mmo veteran vagy, mi? :)) pb meg vac, lol.
  • Forolto
    #4633
    Emberek!

    Miért itt höbörögtök?Ott a hivatalos fórum,lehet jelezni ami nem tetszik.
    Beta teszt van,te most tesztelsz.Ez alatt azt értjük ha észreveszel valamit jelezd a játék fejlesztőinek.
    Itt veritek magatokat,mert ez nektek csak egy játék,ami még kész sincs!
    Felejtsétek már el azt az arty-t!Ha nem tetszik játszatok ti is vele.
    Arra nem gondoltok,hogy ők az első célpontok?Már nemcsak a light tankok veszik célba,hanem az ellenség tüzérsége,mert igenis már kirázzák kisujjból hova rejtőzködnek.
    Az arty hadviselés nem abból állhogy beállok egy bokorba mint egy szaró galamb és lövök.Mozogniuk kell,ha nem akarnak a harc elején kihullni.

    A pontosságáról csak annyit,hogy mozgó célpont ellen semmit nem ér...Ha a kedves csapattársaid tudná,hogy mediummal light tankal gyors elölremozgás,felfedezés és nem heavy tankal kellene scoutolni akkor más lenne a helyzet.
    IGEN,a klánharc ezt meg fogja változtatni,mert ott nem 15 akarat megy 15 felé,hanem 1 az irány.

    Részemről az arty kérdés lezárva.
  • LSSAHPAUL
    #4632
    Tehát minden adat a szerveren van. (milyen tankod van, mit láthatsz perr pill,mikor lőhetsz,stb a lényeg hogy te egy kliens vagy akitől csak egyedül billenytűzet leütést vár a szerver, semmi egyebet. Hogy mit lehetne tenni.. van egy ötletem, ha hazamegyek beis makrozom :) szal az autocélzási rendszert belehetne csapni gyorsan változó irányvektor módosítási kérelmekkel (ezzel a végsebességünk és fordulásunk drassztikusan leesik,szal lehet még szarabb lesz a helyzet). Tehát van a valós irányunk amiket lenyomunk,ahova menni akarunk és ebbe bele lehet szúrni egy pillanat erejére ellentétes irányokat, hátha amikor az ellenség megnyomja a ravaszt épp egy fake irányt tekint a szerver irányadónak. Ezt pepitában bárki most is megcsinálhatja, ha zongorázik előre menés közben a A-S-D gomkokkal minnél több az aránya a fék irányoknak annál lassabb leszel de annál kiszámíthatatlanabb. És ez nem csít.
  • LeonSilver
    #4631
    Feltételezem jó sok mmo-val játszottál már.
  • Ulvar
    #4630
    Ahha...látom itt is vannak még ilyen emberek :D. Okoskodj öcsém végülis mióta a patch kiött 80%ban Tigrissel tolom és 2 negatív statom volt vele...OOKKOOSKOOODJ...isteneeem. -.-"

    Ezt bírom egyesek jobban tudják mit tud kezdeni egy másik ember a Tigrissel, ha ő nem képes vele menni akkor más se tud gondolja...ahha...tegnap én is így gondoltam, és kilőttem egy IS3at 1v1be.

    Most direkt jöttem még egy csatát...8000 bevétel jött be tehát javítás és lőszer minuszolás után ennyi maradt. egy vesztes körön...egyedüli túlélőként ...+steel wall...
  • Jeffjohnson
    #4629
    Developer írta nem én találtam ki. Ha olvasgatnál kicsit hiv. fórumot akkor te is tudnád....
  • gvarga12
    #4628
    te akkor valamit rosszul csinalsz vagy nincs szerencsed
    en csak akkor nem erek at ha valami kosza TD lefejti a lancom vagy egy ellen le nem rammol
    a balf*szok ellen nem ved semmi akarmiben ul
    tegnap Lakeville palyan 4 arty 1 td meg 1 light maradt 2 nehez tankra es persze en mentem wespe-vel felderiteni mert a konnyutank ugy gondolta o inkabb vedi a bazist...