10
  • Mészy
    #10
    samsung b650 nem találtam még frissítést hozzá
  • Glutamin
    #9
    Épp itt lenne már az ideje ennek. Egy egyszerű, csak a weblapokhoz elegendő kapacitás kellően olcsón integrálható. Az ősrégi teletextet ezzel végleg nyugdíjazni lehetne.

    Elég kényelmetlennek tartom, hogy néha tv-zés közben fel kell kelnem a port.hu-t megnézni, mert még mindig gyorsabb mint a teletexttel szarakodni.
  • strogg
    #8
    Ami azt illeti nem vennék ilyen tv-t :))) A gyártó kötöttségei a terméket is behatárolják. Én inkább sima 42 colos plazma, amin van pc bemenet. Egy mai kis gép egy frankó tunerrel képesek a tv élményt megadni, ugyanakkor az oprendszer miat pedig semmilyen kötöttséged nincsen. Ha akarsz flv-t is tölthetsz, vagy weboldalakról mozizol.

    Nekem van egy ilyen rendszerem, azzal a különbséggel, hogy képminőség xar, mivel egy "hagyományos" tv-n nyüstölöm tv-out -al.
    Most gyűjtök a vga bemenetes nagyképernyős csodára, (egy LG-t néztem ki 82-ért), és innentől részemről a házi médiua center teljes lesz. :))))))))))))
  • fgy
    #7
    láttam egy samsungot ( talán le42b650..), amelyiknek volt lan portja, és youtube is volt rajta, mint egy"widget", de a youtube-ról csak a samsungnak tálalt tartalom volt elérhető, nem lehetett szabadon keresgélni, mint egy browserral.
    a tieden lehet?
  • willcox
    #6
    Milyen tévéd van? Az enyémen egy csomó minden elérhető.
  • Garfield
    #5
    Példa
  • mad mind
    #4
    Ja, bár évek óta nem láttam beégett lcd-t.
  • shenmuedc #3
    Jót is tesz ezeknek a nagy tv-nek a statikus képtartalom (nem csak a plazmának, beég az lcd is).
  • AgentKis
    #2
    Majd alakul ez idővel. A távirányítóba integrálódik az egér is. Lassan az antenna bemenet felejthető is lesz. Akkor jön el az én időm! Csak azért fogok fizetni és csak annyit, amennyit és amit nézek!
  • Mészy
    #1
    Nekem is ilyen TV-m van, de jelenleg csak a youtube és egy időjárásjelző cucc elérhető rajta sajnos...