12
  • Szefmester
    #12
    hasonlóan érzek.. játszottam vele elég sokáig, de beleuntam az állandó hentbe.. gondolkodás 0... unalmas lett emiatt
  • Zolivok
    #11
    Tegnap megnéztem a cikket miután feltöltötték, mondom mi az az Epic-us na mind1, aztán ma megnzétem a cikket még1x mit kommenteltek, végül megnéztem még1szer a címet és arra gondoltam hogy ez az Epic-us ez az hogy epikus és komolyan lehet hogy ez így faviccnek hangzik de én megmosolyogtammagamban.
  • zombeeka
    #10
    Egy újabb ratyi!
  • Bhalage
    #9
    érdekes hgoy érdekesnek gondolod a véleményem.

    nem utálom, csak nem értem, hogy ki az, akinek ez a tömény fos bejön?
    átlagos játék vagy átlag alatti.
    mi ebben a jó? kérdeztem, de te sem válaszoltál..
    újra kérdezem, szerinted mi olyan isteni a GOWban tehát mire kell odafigyelnem?? lehet nem vagyok már a tizenéves generáció, akinek ez a faék bonyolultságú 'megyek oszt lövök' katonásdi bejön. az lehet.

    szeretem az igényességet - félreneértsd, mindenben - ez meg messze van attól : )
  • dronkZero
    #8
    Ez nem utálat, csak kurvára nem értjük, hogy egy középszerű, unalmas, középszar grafikájú, agyatlan megyek-oszt'-lövök játékot miért kell fényesre szopni? Oké, nem volt bűnrossz, egynek elment a tizenkettő-egy-tucat játékok közül, de mire ez a nagy tömjénezés?

    Egyébként én is csak úgy voltam képes rászánni magam, hogy koopolni kezdtük egy haverral. Kétszer álltam neki, és kétszer hagytam abba kb félúton, mert egész egyszerűen nem érdekelt, nem kötött le, unalmas volt. Koopban egy fokkal jobb, úgy legalább addig érdekelt, amíg végig nem toltuk. Egyszer. Többször már koopban sem állnék neki asszem.

    Szal úgy mégis, mi az, amiben újat nyújtott? Mi az, ami kiemeli a játékot a többi _totál_ ugyanilyen közül?
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Köszönjük az érdekes véleményt. Hál' Istennek, nem sokan vagytok, GeoW-utálók.
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Első lesz - villogó ikonoktól kezdve mindennel jelzi majd a program. "Newbie-lame"-biztosnak kell lennie, mert csak...
    S ez szomorú.
  • Bhalage
    #5
    a Gow 1 - pc annyira nulla, hogy felesleges az ilyet tovább erőltetni...
    megvettem anno, egy vicc. szar.
    multi miatt lett ennyire felkapott vagy miért? buzi szereplőkkel egy nemgyengén klisés sztori, ultraharmatos akciómenettel..

    komolyan, multi(v coop) miatt lett felkapott vagy miért?
  • Reg5
    #4
    Vagy legalábbis a hivatalos bullshit szerint. 87% mióta rossz? LOL.

    Inkább a gyenge eladásokban keresendő az ok, bár nem hiszem, hogy annyira keveset adtak volna el belőle.
  • zidder
    #3
    Mert a pc-s Gow 1 gyenge kritikát kapott (nem jogosan saját vélemény szerint is), és szerintem ezen besértődött a kiadó.
  • grebber
    #2
    Érdekes ezt kiadják pc-re a Gow 2-öt miért nem tudták?
  • Balumann
    #1
    Kérdés, hogy ez most az alábbiak közül melyik lesz
    -(szinte) kiírják nagy betükkel a képernyő közepére, hogy ezt most úgy érdemes megölni, hogy kirobbantod alatta a sziklákat, de akár el is kezdhetsz lövöldözni (beállított, erősen scriptelt helyzetek)
    -tényleg menet közben kell kreatívan kitalálni, hogy éppen akkor mit érdemes csinálni, és lesz sok lehetőség, és nem beállított helyzetek

    Természetesen köztes állapot is gyakran előfordul, de sajnos a mai tendencia inkább az első irányába megy :(