58
  • Csak77
    #18
    Hülyeség, 5000 forintból nem lehet megélni egy hónapig. Amúgy, két főnek valóban 5000 forint körül van egy mozi, kólával, kukoricával.
  • Retechegér
    #17
    Igenis 5000 Ft egy mozi.
    És akkor még csak 1 barátnővel/feleséggel számoltam, gyerekekkel nem.
    1300-1800 egy felnőttjegy, ebből veszel kettőt.
    Kaját is kell venni, mert úgy illik, hiába én kibírom, a nőknek ez igény.
    Kaja 850-1100 Ft.
    Összeadjam?
    4300-5800...
    És akkor még csak arról beszéltem, hogy lesátálok a városban a moziig. Aki vidéken lakik fizetheti a benzint, a vonatot, a buszozást, stb.
    Anyagi csőd aki dolgozik és saját lakást tart fent!
    5000 Ftból élek meg egy normál hónapban ha minden rezsit befizetek...

    Döntse el mindenki magának hogy megéri-e moziba venni, vagy megvárom míg kijön "más formátumban"...
  • bumbi0
    #16
    Azért ne vicceljünk és túlozzunk már, hogy egy mozi 5.000 ft. Persze ha Szegedről jársz az Imaxbe és ott VIP szobában nézed, akkor lehet szép árakat összehozni. És biztos vagyok abban is, hogy lehet annyi szart vásárolni, beleértve a kaját is, hogy egy átlag mozi 5.000 lesz. De én elmegyek a moziba kifizetem a jegyet veszek egy üdítőt vagy még azt sem és 2.000 Ft-ból megúsztam az egészet. Kedvezményes napokon még annyi se.
    Akkor miről beszélünk? A moziban nem jóllakni kell menni hanem élvezni a filmet szerintem.
  • Etinger
    #15
    Tök nyolc. Idejöttél és kommentelsz, bár a reklámokra nem kattintasz, de a lényeg hogy itt vagy.
  • Silenzio
    #14
    Mocskosul hosszú a szöveg. Minden tiszteletem az SG-s tudoroké (vagy nem), de akkor ti most mi a franccal foglalkoztok? Gazdasági elemzők vagytok, a kommentelők meg a kontrollcsoport? Vagy Hollywood beépített ügynökei? Én biztos hogy nem fekszek és nem kelek box office adatokkal, nem értem, hogy tud valaki erről megírni, hogy lehet igénye ilyesmire? Pláne hogy nem egy kardinális, hazánkban is népszerű kulturális jelenségről van szó, hanem képregényfilmekről. Hogy is van ez?
  • Etinger
    #13
    winnie a környékén sincs a cikknek.
  • algost
    #12
    Ne felejtsük el, hogy a Batman sikeréhez nagyban hozzájárult (nem kis mértékben) Heath Ledger sajnálatos halála....Teszem fel, ha Mickey Rourke meghalt volna / meghalna, minden rekordod megdöntene a film... Tudom, érdemes csak a filmet magát nézni, de nagyon sokan csak ezért nézték meg a sötét lovagot....
  • MartonRoby
    #11
    A batmant is magasztalták már a premier előtt, és piszok jó film lett. Ennek ellenére, én ettől nem várok sokat.
    Nem tudom, hogy a vasember első része miért volt akkor nagyszám. imdb 8.0 szerintem enyhén túl van pontozva. Én úgy 6 ot adtam volna rá. És a baj az, hogy ahogy megnéztem a második rész trailer-ét, úgy érzem, hogy azóta csak csökkent a színvonal. Drasztikusan.
    A sötét lovag azért volt képes akkorát ütni, mert nem tipikus szuperhősös film volt. Még csak nem is batman volt a főszereplő. Mélyebb, általánosabb, sötétebb gondolatokkal bírt. Ez viszont egy egyszerű szuperhősös nyavajának tűnik nekem egyelőre, ahol a fő sztorivonal a bosszú.
    Remélem nem lesz igazam, és valóban egy minőségi filmet kapunk.
  • Narxis
    #10
    Vasember erősebb mint Batman viszont Batman menőbb mint Vasember mert dárkosabb!
  • kukacS3K
    #9
    annyira magasztalja mindenki hogy ennek sírás lesz a vége - ilyenkor jön az hogy majd anyáznak a kritikusok hogy milyen szar lett az egész
  • Griphons
    #8
    "A nagy kérdés, hogy a hazai mozis hype mennyire fog működni a Vasember 2-nél..."
    Már megint olyasmit magyarázol bele a dologba, ami nem igaz Winnie! Mo-n sajnos nem költ az átlagember mozira, mert választania kell, hogy eszik, vagy mozizik. Én is szívesen megnézném moziban - lehet, hogy be is spórolok rá -, de inkább leszedem torrenten, mert nem akarok éhenhalni. Egy mozizás benne van majd 5000 magyar forintba, márpedig ennyi pénzből én fél hónapig kajálok. Ja lehet, hogy neked nincsenek ilyen problémáid?
  • rágógumi
    #7
    de most mit hasonlitgatják folyton a betmennel? :o másik cikkbe is ugyanez a szarság olvasható.. csak pókemberrel.
  • Justil
    #6
    kihagyom :)
  • Etinger
    #5
    Picit vitaindító a cikk. Én nem teszek különbséget a két film között. Mind2 zseniális :):) Remélem a Vasember 2 is az lesz.
  • Szolnokboy1
    #4
    nálam még annál is jobban. :) Favreau az ász! :)
  • ata4100
    #3
    Történjen bármi, én ezt a filmet megfogom nézni! :P Moziban.
  • Darth Sith
    #2
    kiváncsi vagyok!
  • fu89
    #1
    Nagyon várós film.Mint anno a TDK.