96
Chevrolet Corvette
  • pxxl
    #56
    ~150-200 fölött mind1 milyen a kasztni :D ha reccsen abból nagy eséllyel nem szállsz ki élve.
  • Carlos
    #55
  • pxxl
    #54
    én alapból imádom a japán autókat főleg a (régebbi) hondákat, de nem vetnék meg egy hemi cuda-t, vagy egy 69-es challenger szép bigblock-al :) régebbi mustang is jöhet :D vettekből is a c4-c5...hmm szép álmok de ha most vehetnék bármilyen régi autót akkor valszeg countach, vagy diablo lenne.
  • chalezlopez
    #53
    Persze, hogy két külön kategória. De a böszme nagy motor a segged alatt egész más életérzést kölcsönöz, mint egy kicsi de erős kávédaráló.
    Persze ezt nem érzi, nem is érezheti mindenki. Én is csak "látatlanban" "érzem" sajnos.
  • pszihopata
    #52
    az 1.8-as lotus leszopatja a mustangot amit stig vezet

    ennyit a köbcentiről
  • pxxl
    #51
    2 külön kategória, felesleges ezen "vitázni". sztem meg egyáltalán nem kell elsunynognia a spydernek, bőven lehet ellenfele, ha jól meg van csinálva. csak azért mert böszme nagy motor van a gépben nem biztos a győzelem...korántsem
  • csabush
    #50
    Igen a ford gt is annak idején mennyire fos volt, tejószagú atya úr isten. Persze most mondhatod, hogy ez Corvette topic, de ha te általánosíthatsz, akkor én is. Amúgy felhívnám a figyelmed a Nordschleife-i köridőkre, azért ott kiderül, annyira mégse szarok a Corvettek.

    #45: Igen, elinduláskor az ignis is eszik 30 lityókat. Persze ha taposod a lelkét akkor nyilván magába rakja a 90litert, csak viszonylag kevés lehetőséged van mondjuk városba LeMans-osat játszani.
  • Themebuilder
    #49
    igazat mond

    amerikai kocsik 1 szarok

    Nürburgring 24H versenyen többet voltak a box-ban mint a pályán ezek a fosok
  • chalezlopez
    #48
    Eszembe jut amikor a Halálos Iram2-ben odaáll a Hemi mellé a Spyder...
    Kb bocsánatot kérve kellett volna elsunnyognia az Eclipse-nek a túlzott merészségért. Az első házimozi filmjeim egyike volt, minden ismerősömnek megmutattam full hangerőn azt a jelenetet, amikor rángatózott a Challenger.

    Bocs az offért, de azért lehet érzékelni a különbségeket.
    Én inkább beszállnék egy old scool kiglancolt 100k-s 67' SS Camaro-ba, mint egy 1 millás Ferrariba, holott a kedvenc versenyautóm mégiscsak a ferka...
  • solo
    #47
    Az lehetetlen:D
    70 es challenger TA ban a 440 SP nem evett annyit XD

    90 litert még Ismerősömég 7.2 es CaD je se evett:D
  • nonicks
    #46
    mint egy régi orosz teherautó :D:D
  • Fürtös
    #45
    Nekünk 90 litert eszik százon Az LS7
    De megnyugodhatsz a Lambo is beszürcsöli simán ezt a mennyiséget:D
  • nonicks
    #44
    :D nem hiszem hogy c4-ről lefele még gyártanak:D
  • pxxl
    #43
    "Iszonyat csúnyák." szted. sztem meg a sevik nagy része ronda. de ez így van jól. nem vagyunk 1formák. :)
  • tom235
    #42
    újat?
  • tom235
    #41
    Nyílván sokkal jobban megéri a corvette, de azért az 10-12 liter legfeljebb autópályán 6. ban kb. 1500rpm mellett lehetséges. Ha meghajtják jóval többet eszik.
  • nonicks
    #40
    az sok... fele annyiért is lehet venni már..
  • tom235
    #39
    Ezer dollár szerintem
  • nonicks
    #38
    mi az a 40k meg 90k?
  • Pistike 007
    #37
    Hát, valahogy a '70 alatti évjáratok mind Dodge-ban, mind Chevyben eléggé keményre sikerültek, és pusztítanak még ma is az utakon:D
  • solo
    #36
    KRHM......Ezzel vitetkoznék:D
    Az a 2 nagy rakás szar amit te felsoroltál rendre 30-40 liter közt esznek.Iszonyat csúnyák.És kurva drágák.
    Egy sima vett 40k, egy zr1 es pedig 90k.sima vett eszik 10-12 litert.zr1 es 17 et.És nemmellesleg sokkal jobban néz ki mint az a digó szar:]
    De még mindig a 70 es challenger a legjobb:]
  • Pistike 007
    #35
    ezmiez?:)
  • edios
    #33
    ezek qvaszépek:O
  • Pistike 007
    #32
    Két különböző kategória.
    Arról nem is beszélve, hogy egészen más az életérzés egy Lamboban meg egy Chevyben.
  • chalezlopez
    #31
    Szerintetek lepadkázta??

  • chalezlopez
    #30
  • chalezlopez
    #29
    Köszönjük Emese! Viszlát!
  • nonicks
    #28
    jó ügyes vagy!mehetsz is!
  • sz4bolcs
    #27
    Ez annyira szép... Vagy egy ilyen, vagy egy c1-es.
  • High end PC #26
    Corvette egy szar, bazi nagy motorból lófasz erőt nyernek ki, még az új Corvette ZR1-es kompresszorral is egy fos...

    Murcélago LP670 SV a király, de még egy Gallardo LP570 Superleggera is hozza a Corvette ZR1 szintjét...
  • Pistike 007
    #25
    Na ez a felni már bejövős
  • Tinka123
    #24
    Bazz ilyenkor kivánom azt, hogy bárcsak milliárdos lennék!:D Akkor mind meglenne Kocsi, CSAJ :D
    Felni nemkell
    De eladni jólenne :L
  • greg benz
    #23
    :DDDD
  • Apus
    #22
    szívemből szóltál.


    ez kell nekem azonnal:
  • bardocz
    #21
    Az ilyen buzi krómfelniket leginkább el kell pusztítani, a hummerekkel, meg pimp gépekkel együtt.
  • greg benz
    #20
    Nem a színéhez nem megy,hanem az autó karakteréhez:) Ilyen buzi króm felnik a h2-es hummerekre meg a pimp gépekre kell,nem egy sportos autóra
  • Pistike 007
    #19
    Nemtudom... Talán a króm nem megy az ezüst festéshez... Szerintem is fura.
  • greg benz
    #18
    Ilyen felnit tenni egy ilyen autó alá...van ám ízlésficam
  • N o N a m e
    #17
    Pár hete volt a Sebringi 12 órás verseny. Gyönyörűek ezek a Corvettek!


  • nonicks
    #16
    azért ezzel a véleménnyel óvatosan:D(vagy jót vagy semmit)