96
Chevrolet Corvette
  • Pistike 007
    #96
    :DDDDD
    Kicsit olvass vissza ha már így említetted a flémet... -.-

    ---

    Ronda :))
  • pszihopata
    #95
  • pszihopata
    #94
  • pszihopata
    #93
    91'-92' hsz!

    flémen kívül értelmes hsz-t nem bírtok produkálni?

    ott vannak a hsz-eim érdemben reagáljatok!-nem megy mi?

    corvette a téma


  • Pistike 007
    #92
    Nem tudom, ki is akar itt vezényelni.
  • chalezlopez
    #91
    jajj maradjál már... nem vagyok én önjelölt admin csak a fikázógépeket ki nem állhatom, nem értem hogy mi is lehet az embereknek ezzel a valódi célja. többek között a tiéd is...
    amúgy hogyne ültem volna már Corvette-ben többek között (ZR1-ben igen régen), én az old scool verdákról beszéltem, amit szvsz sose fogok próbálni, mert arra nem lesz lehetőségem. kapise?

    na mind1 oszd meg a tapasztalataidat ahogy akarod, fikázz ahogy akarod én meg ignorállak, aztán ennyi
  • solo
    #90
    Én egyszer láttam, hogy a vett néha mekkora szar tud lenni, talán 5-6 éve az amerikai autó találkozó, egyik tecsó parkolóba egy fekete vett elhugyozta magát.Ha jól emlékszem akkor az olajszűrő környékén volt valami szarság, de nem vagoyk benne biztos.Lehet csak odaverték az olajteknőt.Rég volt már.De elég látványosan eldobta a 2 napis fillszint. castrol olajat:D
  • pszihopata
    #89
    sehol sem írtam hogy szarok!

    egyet ismerek,amerikai autók találkozóján néztük ki,utána egy héttel később lett megvéve
    mai napig megvan,de igen keveset fut

    vezettem többször,és tudom hogy mennyi gond volt vele
  • solo
    #88
    Én ismerősömnek nincs a mostanival se és a régebbi c5 össel se volt semmi baja.
    De azért nem egy viper, vagy egy mosler mt900:D Bár ugye mosler mt900 is vett alketrészekbőlvan.Csak kicsit jobb minőségben összerkava..Pléda erre az XXX landshark twinturbo:]Legjobb köbcenti-lóerő arány:D Bár, gazdaságosságról nem beszélhetünk XXD képes a rendszer megenni percenként 23,5 liter benyát:D
  • pszihopata
    #87
    kicsit sokat képzelsz magadról kisöreg!

    nem foglalkoztam veled amíg csak a magad hülyeségeit irogattad,de nekem itt ne viszlátozz légyszives!

    látom visszaolvasva itt bebújtál az önjelölt admin szerepébe mert mással is ugyanezt játszod /29 hsz/,csak azt nem tudom milyen alapon?

    ajánlom hogy húzd meg magad,merengjél a v8 dübörgésén engem kurvára nem érdekel,de ne szóljál már bele olyan dolgokba amihez lövésed sincsen!

    érdemi hsz-ed úgysincs,nekem itt ne védjél olyat amiben még életedben nem ültél csak elképzeled a határtalan fantáziáddal
  • nonicks
    #86
    végül is csak a tapasztalatait meg a véleményét írta le
  • chalezlopez
    #85
    Nem te a kérdésedre vártam, egyébként meg nyithatnál magadnak egy saját sci-fi topicot, amiben előadhatnád magad ahogy neked tetszik. Nem hinném, hogy itt az okoskodásra meg a Corvette fikázására lennének kíváncsiak az emberek.
  • pszihopata
    #84


    ez is nyomórudas alulvezérelt
  • pszihopata
    #83
    ecsetelgesd az unalmas közhelyes életérzésed mást úgyse tudsz!

    fogalmad sincsen mi az hogy corvette,úgyhogy ne vezényelj ebben a topicban, mert látom az nagyon megy!
  • pszihopata
    #82
    téged meg ki kérdezett?

    a corvettről irogass ne velem foglalkozz!
  • pszihopata
    #81
    a nyomorudas motor literteljesítménye kicsi és magas fordulaton pontatlan a vezérlése

    nem sportautóba való
  • chalezlopez
    #80
    Figyu én trabanttal 170-el dobtam el magam, és még csak bordám se tört. szal mindent túl lehet élni, sőt a bugatti Veyron 6x jobban összetörik mint a akármi, de biztsonságos.

    Amúgy köszönjük a sok negatív kritikát, viszlát egy másik topicban!
  • tom235
    #79
    Van jó oldala is a nyomórudas konstrukciónak: Egyszerűbb, kevesebb alkatrész kell, mint egy többvezérműtengelyes motorba.
    Mellesleg az új ZR1-es már ha jól tudom 4 vezérműtengelyes felülvezérelt.

    Meg most őszintén, hova nem elég a sima corvette a maga 400 lóerejével? Szerintem bárhova, sokan még azt sem tudják rendesen kihasználni kipörgésgátló meg egyéb hókuszpókuszok nélkül.
  • pxxl
    #78
  • pszihopata
    #77
  • pszihopata
    #76
    [IMG]http://iaro.3dmax.hu/kep/10905gmhtp_11_z+2002_ls6_engine+for_z06_models.jpg [/IMG]
  • pszihopata
    #75
    nyomórudas vezérlés ?-vicc

    sportautókban 40 éve elfelejtette mindenki,traktorba való

    http://iaro.3dmax.hu/kep/10905gmhtp_11_z+2002_ls6_engine+for_z06_models.jpg
  • Pistike 007
    #74
    egyetértek.!:)
  • pxxl
    #73

    jó ellenpélda a honda. S4-es motorból 1liter/100Le és ennek a motornak majd 30 éves múltja van :) azóta csak jobb lett.
  • pszihopata
    #72
    5.7 és 300 paci literteljesítménye még a dízeleknek is több európában

    vezettem 4500-nál elfogy a kakaó-vicc:D
  • pszihopata
    #71
    nekem c3-ig kéne utána nem
  • shumika
    #70
    Én annyira nem szeretem max. a C5-öst de ha hozzámvágnák akármelyiket, nem dobnám vissza :)
  • pszihopata
    #69
    neked fogalmad sincsen miről beszélsz!

    havernak lassan 10 éve megvan a corvette-je,most van benne 100 ezer kilóméter!!! 3-szor égett le a váltó,állandóan elektromos zűrök olajfolyások stb.

    nyáron a motortértől-váltótól olyan forró az utastér hogy a klíma nem bírja lehűteni
    gagyi széthulló belső,tetőmozgatásról nem beszélve

    mindíg is egy olcsó tucatautó volt

  • solo
    #68
    Azért más egy kávédarálót vezetni ami 10k környékén adja le a max 233 lovat, mint egy v8 at ami már alulról olyat húz, hogy a segged az ülés hát és ülőlapja közt átcsúszik:D
  • solo
    #67
    Challengerből nincs 69 es.70 től van.
    Amire te gondolsz az a charger.
  • solo
    #66
    Hát, azért mikor elmegy egy amerikai autó minimum 400 000 mérföldet úgy, hogy a 400k végén kell cserélni szimeringeket, meg talán egy hengerfejtömítést akkor azthiszem azért annyira nem szarok.

    MIkora a szar mercik kise tudnak jönni a kereskedésből, mert lehal az elektronika:C

    Mai amerikai sport-luxusautók fenntartása sokkal olcsóbb mint az európaiaké, japánoké.
    Alkatrész szarért hugyért van hozzájuk.behozatni se nagy ár, és belerakni meg még annyi se.
  • pxxl
    #65
    mert nagy szerencséd volt :) 160nál már esélyes h több darabban szednek össze ha közbejön 1 fa pl :D
  • nonicks
    #64
    160-nál leugrottál a motorról?
  • pszihopata
    #63
    nem bírod felfogni látom!

    a corvette is biztonságos,csak 5-ször jobban összetörik

    bármiben túlélhető egy 150 feletti karambol,én dobtam el fzr 1000-est 160-al csak a bordáimat törtem semmi mást
  • pxxl
    #62
    és különben se menj 150 felett :D
  • nonicks
    #61
    tök mind1 mibe ülsz meghalsz:D
  • pszihopata
    #60
    nem ennyire,arról pofázok éppen
  • nonicks
    #59
    igaz de ha egy tankkal elérsz 150 km/h-t(vagy felett) az is szarrá törik :D
  • pszihopata
    #58
    a sportautók mint a corvette is rideg aluváz + műanyagkaszni ami sokkal gyengébb mint egy hagyományos acélkarosszéria

    egyedül az utaszónát erősítik meg hogy a törésteszteket teljesítsék,de minden más szempontból jobban törnek mint egy hagyományos autó

    ez a karambolos fotókon is pontosan látszik
  • Fürtös
    #57
    Na persze ez nem széria:D
    A Gordon féle LS7 ről beszélünk.