13
  • TommyGun
    #13
    Szerintem is baromi eredeti az univerzum amit mellé kerítettek, sajnos a film gyenge lett de a látvány és a körítés baromi érdekes és eredeti lett.
  • bmw
    #12
    Hat igen a kettot kellene inkabb tovabb nyomatni....
  • csimmasz
    #11
    "Ez így első hallásra meg egy Menekülő Ember lesz aki lát a sötétben."

    Sajna igazad lehet!
    De remélem tévedsz,és akkor lehet valami jó is kisülhet belőle.
  • Woland88
    #10
    Csatlakozom, érdekes sztori lett volna, Riddick és mögötte egy akkor hadsereg. Ez így első hallásra meg egy Menekülő Ember lesz aki lát a sötétben.
  • Jrex
    #9
    Akárhogy is nézem annak a kutyának 4 lába van :D
  • blessyou
    #8
    Egyébként az első rész meg, ha jól tudom, Asimov és Silverberg Nightfall című közös regényének alapötletét használja fel.
  • CaptainRumi
    #7
    ennyi
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Én imádom ezt az univerzumot - az Alien/Dune-világ óta ez a legeredetibb számomra. Nekem teljesen mindegy, hogy hol folytatódik, ha tudja hozni minimum az első rész tempóját, a második rész akcióit, és árnyalásait [dialógusok].
    Riddick-et élőszereplős sorozatban zabálnám!
  • Johnny Maize
    #5
    Ezen a képen inkább a sárdémon van.
  • Terlis
    #4
    Szerintem a kettő teremtett igazán univerzumot! Ez így úgy hangzik, mint az egy koppintása, csak dupla annyi mindenből, mer majd úgy biztos nagyobbat fog szólni. A kettőnek volt egy kis Dűne mellékíze, szerintem jól eltalálták, azt kellett volna tovább vinni.

    Az SG színvonal továbbra is a béka segge alatt.

  • Zomil
    #3
    Akkor most el is lesz felejtve, h mi történt a 2. rész végén? :(
    Kár pedig azt is lehetett volna sztem érdekesen folytatni.
  • sly007
    #2
    Kedves cikkírónak nem a legjobbak a vizuális képességei. Ha nem biztos benne, akkor mi a faxnak írja le? Meg amúgy is 3 lábon elég hülyén járna kutya szerű testtel. XD
  • pixx
    #1
    Mintha négy lába lenne ennek a dögnek, vagy csak a képzeletem játszik velem?