119
Karos - The War Begins /Free MMO/
  • Midgard1974
    #119
    Úgy gondoltam egyszerűbb lesz ide írni, mint új topikot nyitni.

    Nem rég indult el a Rosh Online.
    Keresem a magyar játékosokat az AsgardBajnokai klánba.
    Ingame név: MidgardHU

    Akit esetleg érdekel a game itt lehet regizni és letölteni:
    Rosh Online
  • alfonz00
    #118
    Hali érdekelne hogy vannak-e még magyarok ,mert ha igen csinálok guildot vagy egy meglévőbe csatlakoznék!
  • pandemonium
    #117
    Tolja még ezzel valaki?Írhatna egy rövid newbie guidet,mennyire item mall függő a játék,mennyire bot óceán? Ha jól értelmeztem marhára hasonlít a pvp rendszere az L2höz,erre vadászok.
  • sparrow35
    #116
    Másnál is fél órát tölti a login képet ez a fos?
  • Culram #115
    Hasonlít.
  • vegeta22
    #114
    Sziasztok.
    Nos néztem vidiket erről a gameről és így a videók alapján nekem kicsit a Lineage-hez hasonlít.Valaki aki játszik vele tényleg ahoz hasonlít?
    Mert ha igen letöltöm.
  • Mardel
    #113
    Még annyit, hogy Europe szerveren játszok egy Archerrel, Rangiku néven.
    Össze kéne hozni egy jó kis magyar klánt. :)
  • Mardel
    #112
    Gyertek inkább Priston Tale 2-zni, az is most nyitott és az is ingyenes.
  • zsombor94
    #111
    Sziasztok! Egy kicsit több mint egy hete elkezdtem játszani és nekem nagyon tetszik. Jó a szakosodás, egész jól is néz ki és már a bugok nagyrésze is eltűnt(nagyon ritka a loot bug, dc sosincs). Gyertek az Asarma szerverre van egy pár magyar.
  • tessai
    #110
    Sziasztok. Letöltöttem a hivatalos oldalról a Karos online-t. Mikor a login képernyőn beírom a felh.nevet meg a jelszót azt írja, hogy nem lehet kapcsolódni a választott szerverhez. Miért van ez? aki tudja írja meg. Köszönöm
  • Cat 02 #109
    Te úristen :D A WoW előtt is volt MMORPG, most akkor a WoW is egy koppintás ? -.-'
  • Culram #108
    Látom neked a WOW az alap. Előtte nem léteztek MMO-k? :D
    Szokásos beszűkült látásmód. Valójában a WOW is másol, már a megjelenéskor is elmaradott grafikával. Nálam az Lineage az etalon. A Karos is ehhez hasonlít mint inkább a WOW-hoz.
    Szerintem meg igen is van benne eredetiség, és fikázz akkor ha már részt vettél egy ekkora projectban úgy, hogy minimum két évig nem jön belőle fizud.
  • shaba23 #107
    Talált már valaki tattered fabric-et? :)
  • MR ME
    #106
    azért ha vki összehozott egy guild-et Serion-on az sikítson :D
  • triplet
    #105
    Milyen eredetiséget vársz? A WOW-ban benne van minden, azt másolja az összes MMORPG, csak kis változtatásokkal. Na majd az old republic az hátha hoz valami újat az mmorpg iparba.
  • Monoton
    #104
    Na én le is töröltem, nem tudom miért adták ki ilyen bugosan. :S
  • Palinko
    #103
    azért eredetiséget nehéz elvárni, ha valakinek lesz valami jó ötlete, egy kettőre lemásolják :D
  • shaba23 #102
    Pont olyan, mint a többi ázsiai mmo. Semmi eredetiség, vagy ha mégis, akkor annak értéke < 0.
  • Monoton
    #101
    Az más játéknál is van. Pl. 4Story + Xfire
  • MR ME
    #100
    az derék :D
    msn-t bírja :D
  • Culram #99
    Másik bug: Skype-pal nem megy együtt. "Game Hack"-el kidob. :D
  • Culram #98
    Na megint DC, és ugyanazt csinalja mint tegnap. LOL Azért még várok egy kicsit.
  • Palinko
    #97
    nekem sincs semmi bajom az irányítással
  • cSuwwi
    #96
    L2-vel játszottam pár évig, az irányítással sztem nincs gond. Bár a duplakattintás sztem zavaró, de gondolom kikapcsolható vhol (nem néztem).
    A dialóg ablakokban viszont elvesztem, és az a courier betűtípus iszonyat ronda. Egyik szemem sír a másik nevet. Jól néz ki, de ha npc-ek interakciót kell csinálni, az tragédia :|
  • Cat 02 #95
    Másodszorra már nekem ment. De én csak lvl 2-ig bírtam, ha rendes lenne az irányítás még talán, de így :)
  • cSuwwi
    #94
    nekem is kifagy teljes ablakban felbontásváltásnál -.-
    ablakban kell futtatni, ott felskálázni, majd vissza full-ra

    nem tűnik rossznak, bár a dialóg ablakok sztem nem elég átgondoltak, és rondák. és nagyon Lineage2 kinézete van az egész cuccnak
  • Tomy Lee
    #93
    Összehoztatok már 1 guild-et?Ranger-el jönnék
  • triplet
    #92
    Na, játszottam így hirtelen egy másfél órát, no lagg, no dc, no bug:)
    Szóval naggyon tuti, a questeket én élvezem, már 9-es vagyok, 48-at csapok skill nélkül, 80-at meg skillel:) Az külön + pont hogy van beépített quest helper. Bladert kezdtem.
  • Palinko
    #91
    na az már nem okés :S
  • Monoton
    #90
    Igen ugy meg lehet nezni, de ha ki van listazva a minimap ala akkor a terkepen mutatja hova kell menni. Mert ugye a listazas minig eltunik ha kilogolok.
  • Cat 02 #89
    Kifagyott felbontásváltásnál \o/
  • rvn
    #88
    Karos az egy kis falu borsodban:)
  • Cat 02 #87
    Elvileg vmi A betűs felső :D #35
  • Tatyla
    #86
    melyik szerveren vagyok én hirtelen a felsőre csináltam egy karit?
  • Palinko
    #85
    én mindég L betűvel vagy f8 al nézem meg.
  • Monoton
    #84
    Azt valaki tudja hogy kell visszavarazsolni a minimap ala a questlistat?
  • triplet
    #83
    Na, engem is beenegedett, kétszer is. Elsőre kiírta 2 perc után hogy server resi lesz, nem mozdult senki, aztán meg volt a server resi, és működött. Most meg laggolt egyfolytába vagy 1 percig, és kidobott egy hibával. De amúgy NAGYON tetszik:)
  • Palinko
    #82
    most nem lépek ki hogy megpróbáljak mégegyszer bejönni, mindenesetre a chat ablak nagyon kihalt :D
  • szabi34
    #81
    Mos már engem sem enged be... csinálhatnának már valamit.
  • Palinko
    #80
    nekem ok gogogo slythug néven megtaláltok