19
  • Etinger
    #19
    Hogy legyen valaki aki megnézi.
  • morden
    #18
    Szerintem is az utóbbi idők legsikerültebb magyar filmje, jó színészekkel, van benne paródia és dráma is , érdemes elolvasni Füst Milán ide vonatkozó művét. Aki nem csak egy szimpla maunika rajongó annak bizonyára tetszeni is fog a film :P és nem nyomja ki az első percek után.
  • Dynamic
    #17
    Az miért jó egyébként, hogy rögtön az első napokban felrakják a netre?
  • AZTA
    #16
    só is van benne?
  • FoodLFG
    #15
    Voltak benne jó ötletek és szól is valamiről, nem céltalan, csak a téma unalmas már. Ráadásul ilyen hosszútávon Mónikát nézni kicsit fárasztó is.

    Érdekesség, hogy a mónikából konkrét szövegeket vettek át.
    pl ezt: http://www.youtube.com/watch?v=CjhTWv5J4y8
  • Dynamic
    #14
    Szerintem zseniális film. Magasan jobb, mint a sok más magyar fércmű. Árpát az Argo óta egyre jobban kedvelem, és most ebben az alkotásban is megmutatta, hogy van köze a filmes szakmához.
    Elég érdekes volt látni azt a kontrasztot, ahogy a "vendégek" között kibontakozik egy valódi dráma, miközben stáb teljes közönnyel szemléli azt és csak a munkájukra figyelnek.
  • semmikozod
    #13
    Hát én megnéztem mert eléggé unatkoztam így az éjszaka. Ingyen volt... Akik hamar kikapcsolták azok fussanak neki még egyszer.
    A film egyébként nem a legjobb, a magyar igénytelenség megmutatkozik. Próbálták a mostanában divatos hirtelen kamerarángatóztatást, meg zoomolást alkalmazni, de elég gyötrelmes lett a végeredmény. Az írás sem túl jó, rengetegszer kellett beletekernem, mert nem haladt előre, vontatott. Jó ötletnek tartottam volna, ha nem az egész cselekmény a show teremben zajlott volna.

    A színészi teljesítmény közepes és akkor még jószívű vagyok. Gyakran túljátszották a szerepüket, néha nem éreztem valódinak a karaktereket.

    Azért a cselekmény maga nagyjából rendben volt. Érdemes egyszer megnézni. Amikor néhány percre leül, akkor érdemes beletekerni.
  • ADAMEX9
    #12
    Nannana.... szerintem megéri végignézni! Csak hirtelen tűnik úgy mintha a szokásos szar magyar kritikán aluli film lenne. Ennek azért van mondanivalója, ha végignézed. Igen jól bemutatja, hogy valójában milyen is egy ilyen "tók só". A vége pedig elég drámai... szóval megérte megnézni.
  • endrev
    #11
    Gyerekek a sztori nagyon jó, így a végére már értem hogy mit láttak benne. Csak valahogy túl kellene lépni ezen a magyar filmes színvonalon. Talán nem volt pénz profibb kamerákra, és a profi hangulatteremtésre, jobb kidolgozottságra. Amin mondjuk nem lehet csodálkozni, de ha lett volna, szerintem exportálható lenne.
  • endrev
    #10
    De a Mónikát és a Gyulát játszó szereplő nagyon jól játszik.
  • endrev
    #9
    Én sem értem, hogy miért kell olyan filmet készíteni, amit hányingerrel nézünk végig, és hogy miért ilyen amatőr pl. a kamerahasználat.
  • pann
    #8
    ezt a szart, ki az a barom aki erre pénzt ad? 3 percig bírtam plusz belenéztem a közepébe és a végébe. Hát ez a magyar film színvonala.
  • kalapos01
    #7
    Vagy akkor szűnik meg a Mónika, mikor kijön a film. Mert annak a premierje pár hónapja ismert volt.
  • Etinger
    #6
    Tovább bírtad!!! :D

    Én 19. környékén kapcsoltam ki.

    Sterilnek érzem az egészet... egyfelől. Meg még sok más gond is van vele...
  • TommyC
    #5
    hozzátenném, szimpatikus h felkerült a netre (szerencse h nem mentem el ezért a moziba)

    Az "1" című filmet (rendezte:Pater Sparrow) viszont moziban láttam és az naggggyon tetszett :)))
  • TommyC
    #4
    éppen ezt akartam írni, a 26. percig tudtam nézni.
    túl van játszva, eddig 0 történet, számomra nézhetetlen.
  • Etinger
    #3
    Egy nagy kalap szar ez a film is :)

    (előre is elnézést attól akinek tetszett.. ez csakígy jött :)
  • Loverman
    #2
    Megszűnik a Maunika?
  • Irwine
    #1
    Milyen érdekes, hogy akkor jön ki a film, amikor bejelentik, hogy megszűnik a Móúnika...