281
GTR 2011?
  • JonasSandor
    #281
    Kihagyja az E3-at?
  • lac coo
    #280
    Úgy tűnik csak lesz belőle valami .....

    https://www.punchtechnology.co.uk/2017/10/04/punch_technology_simbin_custom_gaming_pc/
  • Adam Jonas
    #279
    GTR3
  • lac coo
    #278
    No, 2018 !! :))
  • lac coo
    #277
    2017... ? :)
  • Alexease
    #276
    Sokaig;) A RaceCenter-ekbol valszeg jon be penz, foleg ha megvan szorva szponzorokkal is. Valszeg sok versenyen es helyszinen ott vannak. Es azohoz a cuccokhoz mar boven jo a mostani RR allapota is.
  • Laceee
    #275
    Ideje lenne valami épkézláb játékot kiadniuk... , meddig lehet még a múltból megélni?
  • Alexease
    #274
    A kapcsolatuk meg maradt, sot mar majd az osszes auto bent van az RR-ben:)
    Csak a program meg nincs kesz (se AI se online).
  • Szabi #273
    passz, de pl. a 2007-es WTCC autókon Race logó volt :D
  • lac coo
    #272
    Es az mit jelent ? :)
  • Szabi #271
    Az ADAC GT Masters teljes mezőnyén ott az RR logó



    Corvette Z06.R GT3
    Porsche 911 GT3 R
    Audi R8 LMS ultra
    McLaren MP4-12C GT3
    BMW Z4 GT3
    Mercedes-Benz SLS AMG GT3
    SaReNi Camaro GT3
    Lamborghini Gallardo FL2
  • Alexease
    #270
    Ha kesz lesznek a RaceRoom-mal (AI, online, es osszes artalom), akkor szerintem lesz;) De valszeg nem kulon dobozoskent, hanem integralva, hozzacsapva (DTM-szeruen) a R3E-hez.
    Addigra meglesz hozza minden auto es palya, amit mar egyszer eladtak a R3E-hez, igy ha megjelenik a GTR3 (vagy valami hasonlo GT sorozat, talan BES), nem vesztenek semmit a kiadasal (megjelenessel).

    De amin nincs AI es online az R3E-hez, addig felesleges ezt eroltetni. Meg legalabb 1 ev, amire osszeall a dolog, talan majd utana.
  • lac coo
    #269
    Akkor lesz vagy nem lesz ? :)
  • Solt
    #268
    Elérhető steam-n keresztül.
  • Szabi #267
  • unrealnoise
    #266
    Biztos lesz GTR3. szerintem nincs olyan szimbuzi aki ne várná valamilyen szinten. egy nagyon nagy cím folytatása lenne, amit ha nem basznak el, biztos szépen kaszálna a maga területén. Bár én sem értem mire fel eröltetik az RR-t.

    Mire ilyen hozzáállással kijön a GTR3, addigra már itt lehet itt lesz a csúcsszuper nextgen cuccos, a pCARS is tuti megjelenik addigra, szóval kurva nehéz dolga lesz. És bár tudom, hogy Forza és GT nem ezzel versenyzik, de azokat, akiket le lehet csípni a szimes közösségből, azokat le is fogja.

    a GTR3-nak 2012-ben kellett volna megjelennie. Ideális lett volna minden szinten. De persze nem... és akkor még a AC-ról nem is beszéltem...

    Szvsz elbaszták...

    Ez az RR is tökéletesen elég lehetne, de nem ilyen állapotában...
  • Alexease
    #265
    Allitolag lesz GTR3, csak valszeg kiado nelkul akarjak megoldani, es elotte osszrakjak hozza az autokat es a palyakat, es a RR:RE rendszerrel begyujtenek hozza egy kis penzt;)
  • Szabi #264
    GTR3 szerintem nem lesz, helyette ezt a RaceRoom-ot erőltetik :D





  • Dietrich
    #263
    Akkor ez a GTR3 is behalt?
  • lac coo
    #262
    Hát az négy keréken csúszás, meg ahogy átmegy a kerévetőn, sőt nem átmegy rajta hanem bele megy... elég gáz.

    Továbbra sem tudok mást mondani, de GTR2 után egy Simbintől ez nagyon kevés ...
  • Alexease
    #261
    RaceRoom Racing Experience - New free content & closed Beta

  • Alexease
    #260
    Eleg erdektelenne valt ez a cucc, eddig csak azert nem uninstalaltam, mert elfer es talan jon hozza valami update;)

    Interju, veluk is:
  • Alexease
    #259
    Most update-eltek valamit. Nalam 2-3 controller config jott le, a futtato es 2-3 biztonsagi exe. De lehet hogy csak Steam sync :) Bar ezekbe nem piszkaltam bele:D
  • Alexease
    #258
    Kodolva van;) Mint minden mas fontos dolog;)
    Azt irtak, hogy a csalas miatt (online versenyek, hotlapok), de azert az is szamit, hogy ha fizetosek lesznek az autok es palyak, ne lehessen oket egykonnyen kiszedni;)

    A legtobbet a tikositassal, kodolassal, biztonsaggal foglalkoztak;)
  • TG Gida
    #257
    Na ja...Sikerült már valakinek a PLR file-t megnyitni? Próbáltam szerkeszteni, de csak egy csomó krikszkraksz jelenik meg.
  • unrealnoise
    #256
    Ezek utál el se merem képzelni milyen lesz a GTR3, amitől meg én mindenféle alázást vártam, és minimum őszi, téli megjelenést, de addig még lehet kép és videóanyag sem kerül ki, bár már egyre kevésbé is érdekel... :p
  • lac coo
    #255
    Jahm, így van, ha nem -simbin akkor azt mondom OK, de esküszöm valami rF2 alázást vártam tőlük :))))
  • Alexease
    #254
    Azert komoly szegyen, hogy egy ilyen multu ceg (SimBin - GTR, GTR2, GTL, RACE), egy nagyon varos programot csusztatva (GTR3), ilyet ad ki, es kotelezo AMATOR moddal:////
  • WinStar
    #253
    neked is sokat töltött az elején?Én meguntam a várakozást....20 percig töltött aztán abbahagytam... :S Kiléptem és töröltem,pedig ki szerettem volna próbálni :(
  • TG Gida
    #252
    Amateur driving model egyelőre.
  • lac coo
    #251
    Hát ez nekem hatalmas csalódás a Simbin-től !

    Gondoltam, piszkálgatják kicsit a grafikát és a fizikát , legalább valami rF2 szinten, élvezetesre.Kipróbáltam ez egy rémálom.

    Korrekt fizikával, javított grafikával teljesen rendben lenne nálam a vásárlós tartalom, de így kapásból felejtős .

    Azért Simbin GTR2-vel nagyot csinált akkoriban, Race is jó volt a maga korában, ez most kifejezetten szégyen tőlük, hiába akarnak nyitni a lazább autós játékok felé....


    Mondjuk lassan minden nagy cím elvérzik, CARS -ban én már nem bízom, lehet tévedek de csak a szokásos reklám duma a jó fizika (majd, ezután, később, hamarosan ...stb ...), tuti a grafikára hajtanak, konzolos tömegnek annyi elég .Simbin ezek szerint megint kuka, rF2 jó de nem igen akar pörögni, van két jó autó meg 3 db jó pálya...Lassan tényleg csak az AC marad :))))
  • Alexease
    #250
    Raz, csorog, csattog es huz jobbra-balra, kb. ennyi;) Az Race/RR2 jo volt, legalabbis elvezheto, hasznalhato, ennel valahogy belekerult a korabban konzol/kontroller jatekra jellemzo betegseg, az hogy kozepen hintazik az FFB (gamepadra optimalizalt foss;P).

    Probaltam atirogatnia controller file-t, de igy mar regen rossz;) Amugy meg mindig ugyanaz mint a Race, pontosabban mint az rF1 volt;)
    De nem a kontroller beallitassal van a gond, hanem a kontroler kezelesssel.
  • Timbu
    #249
    Nekem nem nagyon (vagy inkább nagyon nem?) tetszik a RR:RE FFB-je. Ennél néhol talán még a CARS is jobb. Összesen annyit tud, hogy húzza a kanyar irányába a kormányt, mint a bolond. Ha megfordítom az erőt, akkor meg középállásba.
  • GPx8
    #248
    Azért ez 2012-ben nem sok...
  • Alexease
    #247
    Nem rossz, ejjel beletoltam 2 orat, ugy is mar regen autoztam;)
    Csak kar erte, hogy igy hianyosan, felkeszen, korlatozottan adtak ki (nem mukodik minden beallitas, nem teljes a HUD) es foleg hogy csak az amator driving modelt engedelyeztek. Ez igazabol a szimeseknel lehet rossz pont, mert sokan vartak mar a SimBin-tol valami ujat, folyamatosan a GTR3-at es a a vWTCC-t, ami elmult;)

    Hangzatosak az uj engine elnevezesek (hang, fizika, grafika, jatekmenet), de latszik hogy maradtak az alapoknal, csak a szokasos uton tovabb fejlesztgettek a dolgokat. Mindenbol eppen csak annyi, hogy nem kellett atirni a lelket;)

    De a palyavalasztassal sem vagyok teljesen kibekulve, bar bizonyos szempontbol biztos jobb, mint egy „unalomig” ismert, tucatszor volt palya;) De azert egy valodi palya hozzatett volna a GetReal erzeshez:) Bar ez a teaser verzio egyelore nem a Real reszrol szol;)
    Erzesre kicsit olyan, mint egy Hermann Tilke palya, erosen konzolositva: tettek bele sok szintkulonbseget, szerpentin-szeru alagutas reszt, bazi szeles bukoterek szep szines-szeles kerekvetokkel, batarnagy szines elojelzo nyilakkal stb.;)
  • lac coo
    #245
    Csodáltam is , hogy először kipróbáltad nem túrtad szét :)))
  • Alexease
    #244
    Amugy LOL, Flash-ben van a nagyresze;) Mar turkalok:P
    Latszik, hogy az alapok megmaradtak, de azert a biztonsaggal, uj kodolassal, online-tartalommal foglalkoztak – ne nagyon legyen modolas es tartalom lopkodas;)
  • lac coo
    #243
    Már késő :)))

    RACE-re meg maúgy sem vágyom most.

    Én is valami ütősre számítottam videók alapján, de ha azt mondod ez nem az akkor elhiszem .

    Ha valami elnéztél, akkor majd kiderül és nekiugrok holnap újból .
  • Alexease
    #242
    Azert ne szakitsd meg, valszeg valamit elneztem, nem allitottam be vagy hasonlo;)
    De gyanus, mert eddig a SimBin-nel nem volt ilyen hinta, az utolso RACE verziok nagyon jok.
    Azert teszteld le;)
  • lac coo
    #241
    Azt a hintázást szeretem :)))

    Én azt hittem azért legalább annyit javítottak a fizikán FFB-n mint az ISI, sőt illene nekik még jobbra csinálni ....

    akkor megszakítom a letöltést :(