172
Sony Ericsson X10
  • CaptainJack
    #12
    Net csomag nélkül tényleg nem sok értelme van, folyamatosan azon lógnak ezek az új telefonok. Örülök, ha a telefondíjat kifizetem, nem a netet :D
  • monkeymajom
    #11
    Ezt a kérdésed vegyem komolyan? Egy 150k-s mobilról beszélünk. :D
    Amúgy lesz benne..wifi nélkül fél karú óriás lenne. De sztem lesz plusz netezős csomag amit a szolgáltató szab majd meg.
  • ssylic
    #10
    Nem figyeltem előfordul.
    De akkor ennyi netes cucc mellé akkor gondolom lesz wifi benne. Anélkül elég költséges szórakozás lenne.
  • ideoda
    #9
    jaja, timescape-n le tudod csekkolni hogy ki mit írt facebookon, meg twitteren, és meg lehet osztani rögtön képeket amit csinálsz neten. :)
  • monkeymajom
    #8
    a bal oldal fehér a jobb oldal fekete! Nem hittem,hogy egyszer egy ilyesmit kell magyaráznom:D
    NA erről a telóról már olvastam dolgokat. PL ez a timescape egy saját felület melyet a SE fejlesztett ki. Szóval ezzel máshol nem nagyon fogsz találkozni. Lényege az,hogy hozzá lehet csatolni a személyekhez különböző oldalon lévő accountjukat és egy kattintással elérhető és minden frissítés megnézhető. (facebook,twitter,gmail,picasa)
  • pxxl
    #7
    lehet hogy rendező :D és a rendezői jobb oldalt mondta xD
  • Narxis
    #6
    XD
  • spy803
    #5
    Vagy a jobb bal megtanulását. :D
  • Fresh Duke
    #4
    Szerintem egyik sem. Tudnám javasolni egy szemorvos felkeresését. :D
  • ssylic
    #3
    A jobb oldali fehér vagy inkább ezüst?
    A timescape-ről láttam videót, azon valami facebook-os programnak tűnt.
  • Narxis
    #2
    Nagyon zsírul néz ki, kéne 1.
  • trabiubi
    #1


    Sziasztok!

    Láttam, hogy még nincs topicja a sonyericsson új csúcsmodelljének. Vélemények, hírek, hasonlók jöhetnek ide.

    Kezdeném én, ha már felmerült. Ki mit tud a Timescape és Mediascape új funkciókról?