172
Sony Ericsson X10
  • csaby14
    #52
    Hello, Valaki akinek van x10-e az nem tudna nekem írni róla hogy mia a hátrány előny milyen stb. stb. ?
  • azurrio
    #51
    és ki nyerte meg? Nem mintha meg akarnám látogatni egy tompa tárggyal de azért kíváncsi vagyok :)
  • Thaison
    #50
    Én lemaradtam erről a dologról. De annyira nem izgat mivel ahogy egy kicsit is olcsóbb lesz beruházok egyre. Mondjuk még lehet hogy várni fogok egy kicsit hogy milyen frissítések jönnek ki de igazából a jelenlegi tudása is bőven jó. Meg ahogy a tesztvideókon láttam nem akad semmit.
  • f4ember
    #49
    Nah végül elvitték a nyereményt, de még megy a livestream, mondjuk nem értem, hogy miért.
  • haraposlo
    #48
    Nem nekem szólt a kérdés, de azért válaszolok :), minden kódot többször raknak ki :)
  • Wattin
    #47
    Ezt úgy érted, hogy egy kódot többször is kiraknak, tehát amit először láttál az volt már kint azóta még egyszer?
  • trabiubi
    #46
    Szerintem lesz mlég kint a második kód is. Az elsőt is láttam még tegnap előtt, szóval annyira nem gáz. Biztos, hogy megadják az esélyt mindenkinek.
  • Wattin
    #45
    ÁÁ két kódot is láttatok már? Le se venném a szemem a helyedben a streamről. Asszem én ebben a versenyben már eléggé le vagyok maradva. :(
    Pedig szívesen megnyerném.
    Amúgy először azt hittem, csak valami imitált flash... De ez frankón élő! Tök durva.
  • morondor
    #44
    Ja nagy csata lesz biztos:) Dehát aki először veszi észre az meg is érdemli:)
  • trabiubi
    #43
    Már csak a harmadik kell, viszont azzal meg ugye versenyfutás lesz, mert aki beírja hamarabb a facebookra az nyer!
  • morondor
    #42
    Ki korán kell aranyat lel módon mi?:) Az is valami hogy jóreggelt kívánnak az is jó gesztus szerintem:)Most már smiley van kint:)
  • nagybek
    #41
    én nézegetem amikor épp ráérek, de ez nem túl sokszor van. Most pl annyi van csak kint, hogy good morning meg egy napocska... mondjuk jófejség tőlük meg minden de mégis várhatná a korán kelőket egy extra kód vagy valami :D
  • nagybek
    #40
    Ha egy kicsit ráért valaki és nézegette, ma beszerezhette az egyes meg kettes kódokat. Nekem is ma sikerült :)
  • mopsar
    #39
    Nekem már megvan 2 kódom is:P Már csak reménykedek hogy enyém lesz a telo:D kíváncsi vagyok mit kell majd a kódokkal csinállni. Azért el bírnám viselni ha én nyerném meg.
  • hantabb
    #38
    Huha akkor le kell rá csapni:) Jó mondjuk az esély elég kicsi de most semmibe nem telik egy kódot felírni:)
  • trabiubi
    #37
    Örülök, hogy végre rajtam kívül más is idetévedt :) Egyébként igen, én gyűjtögetem a kódokat. Most van kint az első kód, ahogy ezt írom, de nem tudom, hogy mennyi ideig marad ott.
  • nagybek
    #36
    Ez nagyon ott van! Jó ötlet ilyet csinálni, legalább látod, hogy működik a cucc. A játékkal ti próbálkoztok?
  • trabiubi
    #35
    Van egy kis érdekesség ezzel a telefonnal kapcsolatban, amit szerintem érdemes megnéznetek: Timescape teszt élőben.
  • trabiubi
    #34
    Megjegyzem anno a digit fényképezőkön még optika is volt, ami ezeken a telefonokon nincs
    Egyébként valakinek van infója arról, hogy az iGo-t hogyan tudom rápakolni, mert hallottam, hogy nem egyszerű Androidra...
  • Wattin
    #33
    Nekem egy ilyen kép már maximálisan kielégítené az igényeimet. Aki rendesen akar fotózni használjon egy normális gépet. Azokból az objektívekből amik ezeken a telefonokon vannak, már ezek a képek sem semmik. De amúgy sem semmi...
    Gondoljatok bele kezdetben milyenek voltak a digitális fényképezőgépek!! Egyesek magukhoz nyúltak volna néhány ilyen képtől... És ezt ma már mobilokkal csináljuk.
  • trabiubi
    #32
    Igen, egy csúcskategóriás géptől elvárom, hogy jó képet csináljon... Szerencsére nagyon jók a tesztképek :)
  • ribot
    #31
    1 ledes vaku van rajt.

    @kismiki:
    Persze... nem profi fotózásra való, de sosem árt, ha előre haladunk, nem pedig vissza!
  • kismiki
    #30
    Ebben lehet igazság,de ilyenkor kell megemlíteni hogy a telefonok fényképezője nem normál fotózásra van hanem arra ha éppen el akarsz kapni egy pillanatot és nincs nálad a rendes géped. Szóval vannak pró és kontrák mind a különböző fényképezőgépes mobilok mind pedig a telefonok és rendes fényképezők között. A playNow-ról valaki valamit? Megnéztem a netezést rajta hogy miként is működik és nagyon jó felhasználó élményt nyújthat.
  • Wattin
    #29
    X10-en milyen vaku van?
  • trabiubi
    #28
    Nem nagyon láttam rajtuk semmilyen módosítást, azért mutattam meg! Szerintem is nagyon jó minőségűek a képek. Persze ehhez hozzá kell tenni azt, hogy jó fényviszonyok kellenek az ilyen képek létrehozásához. Mivel nincs rajta xenon vaku, ezért sötétben, vagy szürkébb időben a Satio a xenon vakuval jobb képeket kell csináljon.
  • kismiki
    #27
    Nem tudom mennyire megmunkált de ezek az imageshack-es fotók szerintem semmikép sem "restauráltak". A piros bogyós hát azt meg nem lehet tudni...! A playNow szolgáltatás amúgy itthon is elérhető?
  • Wattin
    #26
    Hűű ezek brutális képek! Nagyon durva!
    De amúgy a Vivaz eleve a videóra van optimalizálva. Az a fő "profilja".
    A piros bogyós képre kíváncsi lennék mennyire megmunkált.
  • kismiki
    #25
    Szerintem SE telefonokon belül fényképezésben nincs jobb. Bár ez relatív mert Vivaz nagyon jó videót csinál de a képei nem olyan élesek mint ezé. Azért mondom ezt mert láttam összehasonlításokat.
  • CaptainJack
    #24
    Szerintem telefonhoz képest számomra tökéletes lenne. Vagy van ennél jobb kamerás telefon a piacon??
  • Ronny
    #23
    Nem dobok tőlük hátast...
  • trabiubi
    #22
    Én ezt a képet a gyári fotók között találtam, szóval lehet, hogy retusált. Viszont találtam néhány képet, amit házilag csináltak. Belinkelem őket, aztán döntse el mindenki.
    http://img20.imageshack.us/i/dsc0017uh.jpg/
    http://img196.imageshack.us/i/dsc0038uh.jpg/
    http://img213.imageshack.us/i/dsc0037s.jpg/
    http://img62.imageshack.us/i/dsc0018nq.jpg/
  • monkeymajom
    #21
    ha ráklikkelsz és még egyszer ráklikkelsz akkor az eredeti képet látod!
    De ezt az izgatottság miatt elnézzük neked :D
  • johspeed
    #20
    Ez nem rossz,mondjuk eredeti méretben nézném meg. Az 100% hogy jobb képeket csinál mint az eddig SE-k!
  • CaptainJack
    #19
    Jól néz ki ez a kép és remélem ez nem csak valami előfotó kis retussal. De ezt kétlem, hogy bevállalnák :D
  • monkeymajom
    #18
    beszartok ha meglátjátok milyen képet csinál a telefon!!!!

  • johspeed
    #17
    Ma olvastam a cikket hogy a április 6-ától lehet majd kapni új előfizetéssel T-nél. 2 éves hűséggel lesz 119990 forint. A mobil az előfizetésre és a MédiaMánia XL díjcsomagra vállalt 2 éves hűségnyilatkozattal 29 900 forint kifizetése ellenében is kapható lesz szóval így a netezés problémája már meg is van oldva.



  • Robez84
    #16
    Jah nem ..félreértettél.. :D
    A x10-re kéne lecserélnem a T715-m et:D
  • ideoda
    #15
    ezt a mosolyt is felismerné, és rögtön kattan a fényképező is :)
    lehet majd részletre is biztos, de a kamera megéri, :P
  • ssylic
    #14
    Valamit elrontottál. Ez egy T715, nem X10.
    Lehet, hogy én nem tudom melyik a jobb oldali telefon, de legalább felismerem, hogy x10 :D
  • Robez84
    #13
    A picsába de jól néz ki!

    Cserélnem kéne...