104
Spider-Man noir
  • emma200011
    #104
    Nekem Hobgoblin-al lenne gondom. Amikor másodszorra harcolsz vele, nem sikerül legyőznöm. Tudnátok segíteni, hogy kellene? Előre is köszönöm!!!:)
  • Broafka
    #103
    nice, amúgy azóta sikerült, bemountoltam a lemezt, lehethogy nincs köze hozzá, mindenesetre elég frusztráló :S
  • Qwerty4
    #102
    Természetesen az utolsó mentési ponttól!
  • Qwerty4
    #101
    Nálam is volt hasonló. Megoldás az, hogy addig indítod újra a játékot, míg nem hibázik a program...
  • Broafka
    #100
    hi
    nekem olyan hibát csinál, hogy amikor Dr. Octopus ellen harcolok a jövő pókemberrel az egyik ajtó nem nyílik ki (az induló oldalról, ahol "ki kell húzni" a dugókat az átellenes dugónál visszafelé az ajtó)
    újraindítottam a játékot, újrakezdtem, kikapcsoltam, újrakezdtem, semmi nem oldotta meg, ötlet?
  • Hellsing47
    #99
    igen, utólag ez nekem is bevált :)
  • Shiwo
    #98
    egyszer nekem is beragadt, és nem nyílt ki az átjáró, mikor közel mentem a bohóc fejhez...asszem valami előtte lévő autosave-et töltöttem vissza, és mikor másodszor mentem be, akkor már kinyílt
  • Hellsing47
    #97
    itt mi az istent kell csinálni? :D
  • Qwerty4
    #96
    Szerintem az baromi jól nézett ki.
  • Shiwo
    #95
    én csak a jövőbeli pókicát nem bírtam, ott is inkább a környezet miatt..valahogy zavart a túl nagy tér, számomra nem volt átlátható, hogy meddig lehet elmenni, meg a csillogó-villogó egybemosódó helyszínek
  • Seth
    #94
    Jóból is megárt a sok :)
    Tényleg talán a legjobb részei voltak a játéknak, de az is kicsit monotonná vált a végére
  • wedge31
    #93
    Jó lenne egy tisztán noir epizod.
  • grebber
    #92
    Készül a folytatás
  • Qwerty4
    #91
    Nekem is sikerült végigvinni, egynek jó volt. :)
    Vannak benne olyan pályák, amiért kár lett volna rögtön az elején abbahagyni...
  • Reg5
    #90
    A története alapvetően jó lenne, csak nem ebben a formában. Utálom az olyan sztorikat amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a főszereplő elb*sz valamit aztán nekünk kell helyre tenni a dolgokat, és a végére ott vagyunk ahonnan indultunk.


    A noiros nekem nagyon tetszett, csak kevés volt.
    A jövőbeli annyira nem jött be.
  • The Protector
    #89
    Nekem már az első pillanatban nagyon tetszett.A Noir világgal egy egész játékot is el tudnék képzelni.Adja magát egy splinter cell pókember.Az viszont nem tetszett h az amazinget túlerőltették.
  • Qwerty4
    #88
    Végülis én pozitívan csalódtam a játékban.
    Szerintem az első pálya volt visszataszító és bűnrossz (nem a training).
    A noir és a 2099-es pályákat kedvelem leginkább, de az a tengeri show is nagyon jó volt. :)
    A történet nem érdekel túlságosan, nem izgat.
    A script bugok nálam is megjelentek...sajnos. :(

    Még van nekem kb. 3 és fél pálya, azt ezen a hétvégén ki is játszom és vége.
    Azért örülök, hogy végül jobban megtetszett, mert az elején nagyon halvány volt.
  • davidka003
    #87
    Végigvittem, nem volt nagy szám. Bugos, volt, hogy pár ajtó nem nyílt ki, ekkor természetesen vissza kellett tölteni a mentést de mivel az is bugzik ezért jó régit töltött be. Igazából valahogy nem érzem összefüggőnek az egészet, össze-vissza kell váltogatni a pókemberek közt és csak követni kell a főellenséget minden pályán. Ellenségekről kb semmit nem is tudunk meg, rögtön harc.
    Humor végül is van 1-2 helyen.
    A Noir szerintem bűn rossz volt, Venom elmegy, az alap pókember meg a 2099-es egész jó.
    Tele van felesleges időrabló játékelemmel, például túszmentés.
    Gombokra lassan reagált erre megoldás volt a grafika lejjebb vétele.
    A speciális módot meg csomószor nem is akarta aktiválni pedig nyomtam a gombot és fel is volt töltve maxra a csík.
    A sok hülyeség miatt csak 6/10. Lehetett volna jobb de elcseszték szvsz.
  • davidka003
    #86
    A 3D résznél a Control Centerben nekem az volt beállítva az AA/AF-nél, hogy a játék állítja be. Most ráraktam kényszerítettre és így a Control Center állítja be nem a játék és így nem bugos a kép.
  • Shiwo
    #85
    mit kellett átállítani ? (hátha 1szer nekem is ilyen gondom lesz valami játékkal)
  • Qwerty4
    #84
    Mintha az Arkham Asylum lenne ez a rész. :)
    Onnan nyúlták le ezt a predatoros dolgot.
    De összjátékélményben még azért nagyon messze van a SD tőle.
  • davidka003
    #83
    Megoldottam, Catalyst Control Centerben kellett beállítani pár dolgot.
  • davidka003
    #82
    Na ilyen dolgokat csinál pár helyen:

  • Qwerty4
    #81
    A gyakorló pálya után következő őserdős az elég szar, gagyi lett.
    Az azután következő már sokkal jobb hangulatban és játékmenetben is.
  • Shiwo
    #80
    nekem ati-m van, de nem csinálta...esetleg frissíts vga-drivert
  • davidka003
    #79
    Miért van az, hogy pár helyen, főleg a távolban furcsán bekockásodik a játék? ATI hiba?
  • miilann04
    #78
    én is nem rég próbáltam ki, nekem nagyon bejött ez a viccelődős vonal, már az első félórában baromi sokat tudtam röhögni rajta :D
    bár nem sokat tudtam még játszani vele, szal lehet, hogy rálehet unni, de nekem eddig kimondottam bejött ez a része a dolognak. remélem azért majd a sztori/hangulat/játékélmény is leköt majd.
  • The Protector
    #77
    Hát..komolyabb hangulat a Noirban lesz,a többi tényleg viccelődős.
  • Qwerty4
    #76
    Most próbáltam ki, elég jónak tűnik így első pillantásra, de unhatónak is.
    Azért a hangulat komolyabb lehetne, nem ilyen viccelődős fajta. :)
  • Shiwo
    #75
    nah, végigtoltam a játékot normálba..el lehet szórakozni vele, bár néha picit gagyira vették a figurát benne...

    amúgy nem tud esetleg valaki egy savegame-et, amiben unlockolva van minden rucoi, art meg ilyesmi ? kiváncsi lennék rájuk, de nem szándékozom még1szer csak azért végigtolni, hogy minden centiméterét átkutassam a pályáknak.. gugliba próbálkoztam, de csak valami .duc kiterjesztéső savegame-et találtam, nálam meg a save mappában .fpop van
  • gfreak
    #74
    próbáld ki xpadder-el belőni, jobb ötletem nincs..a logitechemet simán használja (pedig minden, csak nem x360-as xD)
  • Shep
    #73
    Szerintem mindegyik Pókemberes játékban voltak poénok bőven.
  • The Protector
    #72
    Szerintem is nagyon jó kis game lett.
    Az első pókemberes game ahol spidey tényleg vicces és poénos figura.Nagyon jók lettek a poénok.
    Deadpoolnál meg fogtok halni:)Vicces lett nagyon az a rész,mondjuk a map első 2 része nagyon monoton.Eddig zseniálisan jó a game.Nagyon bejövős.
  • Novotsik
    #71
    nekem nagyon bejön a game mondjuk kicsit monoton h mindegyik pályán lényegébe az elejétől a végéig a bosst üldözöm de am jó xbox-os kontrollerrel az írányítás meg qrvajó :)
  • The Protector
    #70
    Én is egyből azzal próbálkoztam.
  • Sgtfathi
    #69
    Nem nyilra gondoltam először ,inkább hogy lefelé kell húzni az egeret...
  • grebber
    #68
    Azt írja ki.Milyen más lefele nyíl van még?
  • Sgtfathi
    #67
    Ok. közbe meglett tologattam az egeret,a fene gondolta hogy a rendes nyilakkal kell ...:()
  • Sgtfathi
    #66
    Sziasztok!
    Amikot Kraven ellen küzünk és a kardok elől kell elhajolni(ha jól gondolom)mivel még nem sikerült. Azt irja S + (le nyil)
    Hiába próbálom semmit nem csinál.
    valaki tudna segiteni?
  • Maxtreme
    #65
    Hát a robbanó tojáson kívül nem sok kombó van ellelünk:)