104
Spider-Man noir
  • Shep
    #64
    Közben már megoldottam de reméltem ,hogy van valami kombó amivel el lehet tőle szedni a pajzsot.
  • Maxtreme
    #63
    lassítsd le az időt, és kerülj a háta mögé.
  • Maxtreme
    #62
    hát ezzel a konfiggal mehet vagy 2 fps-el :)
  • Shep
    #61
    2099-es pókemberrel, hogy kell a pajzsos tagot elintézni, pontosabban a pajzsot, hogy lehet tőle elszedni? Próbáltam már mindent, de nem igazán sikerül anélkül meg ugye üthetem napestig.
  • Radian
    #60
    Szerintem nem túlságosan. Konzol porthoz képest egész jó.

    Windows(R) XP (with Service Pack 3) and DirectX(R) 9.0c or Windows Vista(R) (with Service Pack 2) or Windows(R) 7

    Video Card: 256 MB 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX(R) 9.0c with Shader Model 3 support
    All NVIDIA(R) GeForce(R) 7800 256 MB and better chipsets
    All ATI Radeon(TM) X1800 256 MB and better chipsets

    Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.6 GHz or AMD Athlon(TM) 64 X2 3800+ or better

    RAM: 1 GB of RAM for Windows(R) XP / 2 GB Windows Vista(R) or Windows(R) 7 systems

    Hard Drive Space: 14 GB of free hard drive space

    Sound Card: DirectX(R) 9.0 compliant sound card

    DVD-ROM: DVD-ROM Drive
  • Novotsik
    #59
    nagy géipgénye van?
  • Radian
    #58
    Nekem az a problémám, hogy a gamepadom-at nem szereti. Minden jó kivéve a kamera forgatása jobb joy-al. Balra-jobbra mozgatom akkor megy játékban fel-le.Ha fel-le mozgatom akkor mozog a kamera balra jobbra. És nem tudom átállítani a controlsban sem mert nem jegyzi meg egyszerűen. Nem engedi. Config fájlt pedig nem találok a játékhoz :S Jónak néz ki de laptopon billel nincs kedvem tolni :S
  • limperatore
    #57
    nekem semmi hang nincs, nem tudja vki mi lehet a probléma?
  • Shep
    #56
    Hmm. A keményfejű gyereket könnyebb volt legyőzni, mint Kravent ráadásul minden eredményem arany lett (ez is ritka nálam ilyen játékokban).
  • RETROB0Y
    #55
    Csak azért szeretném tudni mert akkor nem szedem le a RELOADED verziót is csak a cracket. Mert a P2P Clone tegnap óta megvan csak a crackre vártam
  • grebber
    #54
    Mint a legtöbb estben igen!
  • RETROB0Y
    #53
    Hi!

    Ennek a RELOADED releasenek a crackje jó a P2P Clone verzióhoz?
  • Maxtreme
    #52
    No vele szívtam 1 sort én is :)
  • Shep
    #51
    Köszi, utána már én is rájöttem, hogy csak bamba voltam. Most kalapácsfejet kellene végérvényesen legyűrni.
  • Nagyi06
    #50
    Spiderman Shattered Dimensions-RELOADED
  • Maxtreme
    #49
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mikor szorongatja az oszlopot, akkor kell nekiesni. Ha jól csinálod lepottyan, megbénul kis időre, és akkor ütheted :) )
  • Shep
    #48
    Kravent, hogy kell elintézni a 2. harc során, mert hiába ugrálok az oszlopokon és hiába hálózok rá mikor fennakad rajtuk nem sebződik.
  • Shep
    #47
    Hát beszarok, tegnap este megvertek Kravent a ketrecben kis is írta, hogy Checkpoint mentve, erre most visszalépek és kb. a pálya közepétől kell újra bohóckodnom. Hát ez fenomenális.
  • Maxtreme
    #46
    Pedig az az alacsony fps miatt szokott lenni
  • mucsácsó
    #45
    Nekem meg az irányítással van gondom...nem akad a játék, viszont az irányítás egyszerűen késik, de még a menüben is :D vagy nem is érzékeli hogyha lenyomok egy gombot, csakha ötödszörre kb... valaki nem találkozott még hasonlóval? nyilván megoldás nincs rá, de azért érdekes..
  • balee4
    #44
    Akkor nem értem, egyik oprendszeren sem megy...
  • darkstreet89
    #43
    Igen nekem az van Repack és semmibaja normálisan fut a játék !
  • Maxtreme
    #42
    hopp az első elbaxtam



  • Maxtreme
    #41
    img]http://noob.hu/2010/11/27/spn1.jpg[/img]









    Najó, elég :)
  • Maxtreme
    #40




  • balee4
    #39
    Vki leszedte a repackot? Bazz el sem indul. Kurva jó.
  • Shep
    #38
    PC-s gombokat írja ki ha billel nyomod. Végre nem egy igénytelen port.
  • Maxtreme
    #37
    utóbbi
  • Evin
    #36
    Pc-n is a konzolos gombok vannak, vagy csak nem billen nyomod?
  • Maxtreme
    #35
    Rálestem gyorsba én is. kb 40 perc játék után, azt kell mondanom jó ez.
    Soha nem voltam oda a spidermanes témáért, de ez baromi hanglatos :)

    lőttem 1-2 képet:













  • balee4
    #34
    geotorrents.com -sima reggelős oldal és gyors.
  • Shep
    #33
    Szerintem kár a WoS-hoz hasonlítani, mert az egy nyílt világos játék volt ez megy lineáris játékmenetet felvonultató produktum. Szerintem a maga nemében mindkettő nagyon jó igaz még nem sokat játszottam vele de eddig jópofa (Kravent vertem meg a ketrecben) van pár újítás is, mint pl. az elhajolás az ütések elől amit én már régóta hiányolok a Spidey játékokból. A múltas Pókemberrel való lopakodás is tök jópofa, kicsit ugyan a Batmanra hasonlít, de hát sebaj,
  • darkstreet89
    #32
    Itt a Crack ---> http://www.rlslog.net/spiderman-shattered-dimensions-crack-only-p2p/
  • darkstreet89
    #31
    Jó !! szép grafika jó optimizálás ultra grafon 16 x élsímítással 1440x 900 AMD AM3 Phenom II X2 555 Black Edition BOX 3,2 Ghz /Ram:2 GB Geforce / 9600Gt 1GB megse akad!Az írányítás is jó semmi gond nincs vele sőt még Spider-Man: Web of Shadows tol ezerszer könyebb irányítani! nálam leüti a Spider-Man: Web of Shadows -t játék menet is jó nekem bejött nem csalódtam benne :) Ki kel próbálni hisz én csak jót tok mondani nekem elnyerte tetszésemet de nem vagyunk egyformák:)
  • The Protector
    #30
    Nincs vkinek egy gyors torrentje?
  • wedge31
    #29
    Jöhetnek az infók milyen lett a pc-és port.
  • ricsa008
    #28


    crack
  • darkstreet89
    #27
    Már van működő verzió is !!!
  • grebber
    #26
    lol és tényleg kijött pc-re azt hittem elnézte az auchan ,ott írták pcre 7990 ft vagy mennyi!
  • ricsa008
    #25
    a fene nem találtam ezt a topicot de már másik sm topicba már hirt adtam róla és télleg
    Spider.Man.Shattered.Dimensions.CLONEDVD-P2P