1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Blacktom
    #349
    Vettem, lehet. Kicsit átvariálták a jobb oldali gombokat, de ugyanúgy mint bármilyen billentyűzeten. (leírom már, hátha valaki másnak is lesz ilyen dilemmája)
  • Blacktom
    #348
    Hali!
    Az lenne a kérdésem, hogy bluetooth-os billentyűzettel lehet magyar betűket írni? Akár hosszan tartva, akár bárhogy máshogy. Konkrétan olcsóbb, tokba épített bill érdekelne, most szeretnék venni.
    ebay
    youtube
  • xxxpaulxxx
    #347
    :P:D

    Köszi:)
  • franc0
    #346
    Tessék.
  • xxxpaulxxx
    #345
    Köszi:)

    Esetleg azt meg lehet valahogy nézni (doboz, papír és számla nélkül), hogy mikori a gép?
  • franc0
    #344
    Ha nincs még 1 éves a cucc (tehát élne a gar ha meglenne a papír), akkor simán.
  • xxxpaulxxx
    #343
    Érkezett az ipadem hírdetéséhez egy ilyen kérdés:


    Gyári szám alapján sem lehet véleményed szerint garanciát érvényesíteni? egy fórumban ezt olvastam.



    Azért kérdezte, mert a cucchoz nem tudok garanciát adni... szóval.. ez igaz lenne?:)
  • xxxpaulxxx
    #342
    Jaah! ok!:D
  • Xing
    #341
    Dehogy, erre a topikra értettem :)
  • xxxpaulxxx
    #340
    Mert? Szted drága?
  • Xing
    #339
    Legalább van hozzászólás
  • xxxpaulxxx
    #338
    Remélem nem baj, hogy hirdetem itt is:)
  • xxxpaulxxx
    #337
    32es:)
  • xxxpaulxxx
    #336
    Mennyiért lehetne eladni egy alig használt ipadet?
    És ismertek esetleg valakit, akinek kellene?:)
  • öregember
    #335
    ipad-ek a Parlamentben
  • GregSB
    #334
    Sony ki fog adni egy Honeycombos tabletet nyáron. Juhú.
  • xxxpaulxxx
    #333
    Sziasztok! Ti milyen stylus pent ajánlotok, ami kimondottan írásra/rajzolásra való?:)
  • Dzsega #332
    New iPad games sale! Now at $0.99/ 0.59£ / 0,79€ for a limited time:
    UNO™ HD
    Spider-Man: Total Mayhem HD
    Shrek Kart Ÿ HD
    The Settlers HD
    Real Golf 2011 HD
    Brothers In ArmsŸ 2: Global Front HD
    Iron Man 2 for iPad
    Dungeon Hunter HD
    Real Tennis HD
    Brain Challenge™ HD
    Star Battalion HD
    Prince of Persia: Warrior Within HD
  • Zoliz
    #331
    Kell a kutyának ilyen HIHHETETLEN áron! Ilyen olcsó csak gagyi lehet. Akkor inkább nyomom a 10 ezret érő Fujitsu PDA-mal.
  • franc0
    #330
    A 16:9-el kapcsolatban egyetértek.
    Azokat is fellógatnám, akik 15 col alatti laptopba ilyet tesznek. És sajnos ma már szinte CSAK ilyen van.
  • oneal1
    #329
  • pyrohun #328
    hagyjuk már ezt... 16:9-es kijelző? kell a francnak, hogy aztán eldöntve alig láss valamit egy weboldalból? baromság. felbontás váltás ugyanúgy baromság (maximum a duplájára lehetne, de azt meg valóban nem hajtja meg egyelőre semmilyen mobil-gpu, szóval...)
  • GregSB
    #327
    XMS levitte az iPad 1 árakat

    Alap Wifis 110-ért már vihető :)
  • Dzsega #326
    nem azt mondtam, hogy praktikus lenne... :D
    Jó lehet tényleg nagy lenne de azért egy kicsit növelhettek volna rajta, bár az megint sok macera. Lehet ez volt a leglogikusabb lépés.
    Azért számomra csalódás, hogy maradt ekkora a kijelző és a felbontás.
  • GregSB
    #325
    Hogyne, ekkora képernyőnél tudod mekkora felbontás lenne a Retina display (arányosan felnövelve, hogy a régi appok is működjenek)? Mint a legnagyobb, 27-es iMacnak van. Nincs olyan mobil GPU, ami ezt a felbontást meghajtaná neked elfogadható akksi-időtartam mellett + jóval drágább is lenne.
  • Dzsega #324
    azért egy retinát belerakhattak volna...
  • GregSB
    #323
  • GregSB
    #322
    Nem minden szempontból jobb, csak filmnézés szempontjából. Az iPad viszont nem egy hordozható TV, sok minden másra is használható.
  • precision
    #321
    ez elég szomorú

    sokan azt mondták hogy az iMac -ek sem lesznek soha 16:9 -esek, aztán tessék... :)

    sokkal jobb felbontás minden szempontból a 16:9 a 4:3 -nál, de hát az apple tudja...
  • GregSB
    #320
    Nem lesz 16:9, nem fognak aspect ratiot váltani, hogy az addigra 100+ ezer Appot át kelljen rá írni.

    Maradni fog a 4:3.
  • precision
    #319
    minek? csak :)
    nem mondtam, hogy a mostani kijelző rossz, de láttam róla videókat, hogy 16:9 -es filmeknél nagyon-nagyon-nagyon hiányzó dolog a rendes widescreen felbontás
    4:3 -as felbontásnál ugye vagy "szélesvászon effekt" vagy erőltett zoom, ami a film két széléből képadatokat vág le (nem látszik)

    majd meglátod, hogy az ipad 3 már 16:9 lesz és akkor azt fogod mondani, hogy na igen, ez tényleg fasza, ilyen kellett volna már a kezdetektől
  • GregSB
    #318
    Minek? A mostani kijelző is bőven elégséges.
  • precision
    #317
    ugyanaz a 4:3 -as kijelző mint az iPad 1 -ben... :)

    ja hát igaz, kell fícsör jövőre is... :P

    ez a mágneses cucc annyira nem volt fontos, inkább raktak volna bele 16:9 v. 16:10 -es kijelzőt, neadjisten super amoled -et
  • pyrohun #316
    Ha érdekel valakit egy karcmentes 64GB-os iPad Wi-Fi + 3G (az első generáció) + AppleCase, dobozzal, tartozékokkal 180 körül, akkor írjon :)
  • GregSB
    #315
    Márc 25-től itthon is kapható!

  • GregSB
    #314
    Megjelent a DHVG heti magazin.
  • GregSB
    #313
  • precision
    #312
    láttam már mediamarktban iPad -et
    thx, majd utánanézek :)
  • Dzsega #311
    MediaMarkt-ban szokott lenni olyan, hogy 10 egyenlő részlet plusz a 11. a "kamat". Én ha veszek valamit részletre azt így szoktam. Bár azt nemtom van-e egyáltalán nekik.
  • precision
    #310
    help! :)

    megváltam a laptopomtól (nem szándékosan... feltörték a lakásunkat és azt is elvitték a G*CIK!)
    így azon gondolkodom, ha már muszáj vennem vmit (és ha fizet a biztosító) akkor egy iPad -et fogok venni

    info kéne, hogy hol érdemes megvenni, részletre szeretném, a 3G -s modellek közül vmelyiket, valszeg a 16 gigás is bőven elég lesz

    van olyan üzlet ahol tényleg kamatmentes részletre odaadják? vagy max vmi nagyon alacsony kamattal... sajna nincs más választásom, egyben nem tudom kifizetni, a használt árak meg nem annyival olcsóbbak, hogy megérje úgy venni

    a március 2 -át szerintem megvárom, hátha az ipad 2 lejjebbviszi a az ipad 1 árát, de azért jöhetnek tippek, hogy hol érdemes megvenni a fentiek tekintetében :)

    köszi!