883
  • Shep
    #883
    Ez még a felújítottban is benne van? Szomorú, hogy nem voltak képesek ezt a hibát kijavítani, mert ez már az 1.0-ás verzióban is benne volt.
  • endorphinz
    #882
    csak bug volt, újra kellett indítani
  • endorphinz
    #881
    a sima darksiderst kétszer is végigvittem, de a warmastered editionba elakadtam. a stygian pályán vagyok, ahol az első férget kell lőni fegyverrel a lóról de vagy örök élete van vagy nem sebez a fegyverem, de vagy 10 perce lövöm a pofáját és nem történik semmi.

    a lóra szállok, q-val célzó módba kapcsolok, a pisztollyal meg lövök (az egér középső gombjával), miközben boostolom a lovat, hogy ne kapjon el közben, de semmi. mi lehet a baj?
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2018.09.23. 03:17:01
  • Shep
    #880
    Ne akarjál még átjutni a jégfalakon, majd lesz hozzá megfelelő fegyver addig hiába is erőlködsz.
  • JethroHUN
    #879
    A jég falakon mivel lehet átjutni? Kipróbáltam az immolation képességet bekapcsolva kardozni de nem működött. Bomba nincs a közelben. Még az elején vagyok, Tinmanti (vagy mi) boss után.
  • IgH
    #878
    sőt, ahogy nézem, ez a kettő, amit betöltene a játékon belül, az nem is általam mentett dolgok, hanem valami nem létező cuccok a játék elejéről, ahol már az összes lifestone megvan. így még inkább nem értem.
  • IgH
    #877
    lehet azt tudni, hogy akkor mi a teendő, ha a játék nem találja a mentéseim, hanem vissza akar dobni az elejére? megnéztem a my games/darksiders mappában, ott szerepel a legújabb mentésem, ellenben a játék nem akarja valamiért felismerni.
  • gabeone
    #876
    ÁÁ, köszönöm szépen! Ezt írta az útmutató, mert nem emlékszem ilyesmire..
  • Shep
    #875
    Na csak a te kedvedért megnéztem, jól írtam alapból a Q-val lehet manuálisan célozni a SHIFT-el meg több célpontot rögzíteni
  • Shep
    #874
    Már segítettem, többet nem tudok tenni az érdekedben ,a program mindent leír én is leírtam ,hogy manuális célzást kell használni. Végig ne játsszam helyetted? :)
  • cikasz
    #873
    Valamit nyomva kell tartani, hogy több célpontot is kijelölj. Shift talán, de nem emléxem. ÉS akkor szépen végigmegy a kijelölés sorrendjén. Igy lehet meggyujtani a dobócsillagot.
  • gabeone
    #872
    Fordítsuk kicsit komolyabbra a szót. Ha nem hülyének nézel, talán még tudsz majd segíteni is. Céloztam a fákylára is, a sziklán lévő robbanó akármire is, de semmi eredmény. Arról nem tudok, hogy egyszerre több célpontot is meglehetne adni a pengének, egy amolyan pattogási irányt leírva.
  • Shep
    #871
    Hát angoltudásod nem nagyon van ha jól sejtem, mert mindent az ember szájába rág a program. Asszem Q vagy melyik a manuális célzás.
  • gabeone
    #870
    A következő akadály. Lassan már megbánom ezt a programot. Ennyi bénázást magam mögött tudnom egy játékban, külön élmény. 1:10-nél a lepattanó dobást sehogyan sem sikerül összehoznom. Bezzeg a videoban lazán megcsinálja. A pengém nem éri el a célt, de legalábbis nem robban fel. Köszi előre is a segítséget.
  • gabeone
    #869
    Megvan, a másik irányba el se mentem. :)
  • gabeone
    #868
    Áh, köszi. De milyen korongra gondolsz?
  • Shep
    #867
    Simán meg lehet dobni a koronggal és akkor is bekábul, úgy ahogy a videon mutatja nekem sem sikerült megcsinálni.
  • gabeone
    #866
    Tudtok segíteni?

    Youtube video: Itt akadtam el, az 5. percnél.

    A videóban bőven van ideje a játékosnak elérni az ajtót, mielőtt a növény újra támadóképes lesz, azonban engem a növény már bőszen vár, mire csak felmászok az emeletre. Steamen vettem a programot. Köszi előre is.
  • Seth
    #865
    Semmi köze a Prototypehoz, se játékmenetben se semmiben
  • hematit1976
    #864
    hy all
    elakadtam ott ahol azt kéri a csatornás pályán, a minijátékban , h blokkolás után kell megölni 5 ellenfelet adott időre. de melyik fajta támadással? mert én már végig probáltam mindet :S
  • IXEMGabeo
    #863
    :) köszi...prototype se jött be annyira, szval lehet nem szenvedek ezzel a game-el...13 GB amúgy is piszok sok az én maradék 40 Gigámhoz
  • ratgab
    #862
    5,75 (1100 Ft) dolcsiért megveszed a THQ Storeban( Most van épp akció, Steambe beregisztrálható a játék) és nem szenvedsz többet vele... pöccre indul.
  • IXEMGabeo
    #861
    nincs warez topik szval ideírom:

    kéri a serial kódot viszont egyiket se fogadja el, na ilyenkor mi a teendő? vagy én csinálok valamit rosszul a Steammel kapcsolatban? update-et előre feltettem mégse jó...
  • Hunter of Deer
    #860
    nem egyszerű elmagyarázni de youtube-on találsz végigjátszást..
  • zorrobomber
    #859
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez nekem is eszembe jutott, viszont mikor én felveszem a gömböt az pár másodperc múlva felrobban, és elég messze van ettől a helytől, falon is kell mászkálni.

  • wedge31
    #858
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hozzávághatnád a sziklát tartó csáphoz.
  • zorrobomber
    #857
    hi all,
    elakadtam a játéknak az elején, nem tudja valaki véletlenül itt mit kell csinálni merre kell menni? az a rész, ahol először kapok ilyen piros gömböt(?), amit ha felveszel felrobban, el tudod dobni.


    egy szinttel lejjebb:
  • dronkZero
    #856
    Ööö, az normális, hogy intró után megtámadnak azok a kis gyíkok, de a karakterem semmire nem reagál? Ahogy láttam, az options-ben semmi controls rész nincs, mivel kellene irányítani?

    Nem mintha nem feküdtem volna rá a billentyűzetre, meg gondolom vagy kurzorbillentyűk, vagy WASD, de hátha én vagyok a hülye...
  • wedge31
    #855
    Harmadik végigjátszásra csak összejött a full Abyssal Armor.

  • FSpofon
    #854
    5 dollár a game
  • Evin
    #853
    Aki megvette dobozos formában a játékot - tehát nem Steamen - az szóljon már rám PM-ben. Nem warez témájú a dolog.
    Köszönöm.
  • Xinjin
    #852
    Az Abyssal Armort megéri összeszedni, mert érezhetően kevesebb sebzést kapsz, bár leginkább normal és apokalipszis fokozaton van rá inkább szükség inkább.

    Mondjuk az is egy pozitív dolog, hogy jól is néz ki :).
  • Solid Snake
    #851
    Ez az, én is úgy akartam, de úgy nem ment
  • BoneDragon
    #850
    De hát azzal akarom tolni. :)
  • Solid Snake
    #849
    Húzd ki a kontrollert, és megjavul
  • BoneDragon
    #848
    Nekem lenne egy kis problémám a játékkal. Elkezdem a játékon, befejeződik az intro és készhez kapom a karaktert, de alulról látom csak a karaktert és a kamerát csak körbe tudom forgatni, felfelé nem. Erre valami megoldás? :S
  • lammaer
    #847
    Mondjuk előtte kijön a Prototype 2, ami stilusban elég hasonló. Azt valahogy elvegetálunk addig (igaz, én hirtelen felindulásból vettem 10kért egy PS2-t, hogy nyomhassam hasonló stílusú játékokkal - pl God of War).
  • Malakai
    #846
    Elméletben 2012.
  • lammaer
    #845
    Gondolom 2013 vagy ilyesmi... :(
  • cikasz
    #844
    A Halál a Darksiders II főszereplője
    2011. június 2. 14:40, Csütörtök - Ötvös Tibor
    A héten már beszámoltunk arról, hogy hamarosan bővebben is bemutatkozik a Darksiders folytatása és ma meg is jelentek az első információk a játékról.
    Az első és legfontosabb, hogy az első rész hőse, Háború most kicsit háttérbe vonul, bár a történetet tekintve továbbra is az őt ért "sérelmek" állnak a sztori középpontjában. A második részben azonban az Apokalipszis Négy Lovasa közül Halált irányítjuk majd és ez új játékmeneti élményt is ad majd.
    A folytatás jóval hosszabb és tartalmasabb lesz, mint elődje (pedig erre az első részben sem lehetett panasz) és megjelennek a fejleszthető fegyverek és páncélok is, melyeket teljesen szabadon alakíthatunk. Ezen felül új és nehezebben letudható dungeonök és keményebb főellenfelek várják a Halált.