114
www.handball-challenge.com
  • attika1979
    #114
    Hali,ha valaki még játszik vele akkor azt szeretném megkérdezni,hogy a IHF HC 12-ben hogyan tudok online játszani?
    Eredeti steames a játék és az edzőtáborban nem tudok online profilt létrehozni.Próbáltam a hivatalos honlapon is regisztrálni ott sem tudtam.
    Valami ötlet?Vagy már nem is működik ez?
    Köszönöm
  • Maximus4
    #113
    Sziasztok!

    El is felejtkeztem a játékról,de a napokban kipróbáltam a 2014-est.Hát,mit ne mondjak elég nagy csalódás.Nemhogy jobb lenne a 12-eshez képest,de inkább visszafejlődtek.Ráadásul sok hiba ami volt,ugyanúgy benne maradt.Ráadásul csak a válogatott van benne,klubcsapat sehol:(
    Most a karriert csinálom,de nem egy nagy durranás sajna.
  • Maximus4
    #112
    De jó lenne vasárnap is ilyen eredmény:)

  • kuzco007
    #111
    Van hozzá magyar bajnokság kiegészítő, foglalkozik vele valaki egyáltalán?
  • Maximus4
    #110
    A sípszó után egy kis ideig nyomod a nyilat amerre dobni akarsz,aztán a lövés gomb.
    Védeni is valamelyik gombbal kellene,de én elszoktam táncolni az egyik irányba,aztán vissza és nagy valószínűséggel oda fogja lőni ahol vagyok.
  • Firerock
    #109
    Hetest hogy kell dobni és védeni?
    Mert ő mindig kivédi én meg mindig kihagyom,illetve a kapussal nemtudom kivédeni:/
  • Maximus4
    #108
    Csináltam egy pár perces gameplay-t.
  • Maximus4
    #107
    Nem,csak a labda irányába kell mozogni és csak a nyilakkal kell védeni.
  • Firerock
    #106
    És kell valami gombot nyomni hogy védjen a kapus? Mert valamikor egymás után ötször védi a kapus utána meg ötször simán belövi
  • Maximus4
    #105
    Világbajnoki döntőhöz méltatlan volt:)



  • Maximus4
    #104
    Régen játszottam,de ha jól rémlik,akkor elég a nyilakkal mozogni a védéshez.
    Gondolom túl sokáig nyomod valamelyik nyilat a helyezéshez.
  • Firerock
    #103
    Azzal amelyikkel a sima mezőnyjátékost is irányítom?
    És miért lövök mindig kapufát?:/
  • Maximus4
    #102
    Nem,azt is neked kell irányítani,hogy merre mozduljon a lövésre.
  • Firerock
    #101
    A kapus az magától véd?
  • Maximus4
    #100
    Nyomogatni kell a block és a lökés gombot és mindíg elé kell menni a támadónak legalááb a szaggatottig.Bár én még előrébb szoktam és sokszor van olyan,hogy kapuskidobásnál megszerzem a labdát,mert letámadom a csávót.
  • Firerock
    #99
    Hogy tudsz te ezzel játszni?
    Én a Spanyolokkal is kikapok az Algír válogatott ellen.
    Hogy lehet benne védekezni?
  • Casillas
    #98
    hát meg alul a Mentésből is kimaradt egy n betű, ha jól látom, az aktuális meccsek is gyakori meccseknek van fordítva, és ez csak egy kép :) de persze biztos megszokható, ha a játék jó.
  • Maximus4
    #97
    Az ékezeteket nem szereti:)
  • Casillas
    #96
    elég érdekes azért a magyar nyelv, ahogy látom
  • Maximus4
    #95
    Kezdtem eggyet a német másodosztályban,nem túl izgalmas:)

  • Maximus4
    #94
    Hoppá:D


    #93:Próbáld meg újra telepíteni vagy esetleg ha van,egy másik verziót kipróbálni.
  • Smici1985
    #93
    Segítséget kérnék a játék leáll amikor már a stadiont meg a csapatokat töltené be. Simán kilép. Van valami megoldás rá?
  • [HUN]FaTaL
    #92
    Ja olvastam hogy csak spanyol meg német csapatok + 1-2 másik.

    Azért első verziónak nem rossz ez. Fifában sem volt 600 liga annó, sőt az első verzióban kamunevek meg kamu csapatok voltak. :D
  • Maximus4
    #91
    ISL-HUN 25-12 :P
  • Maximus4
    #90
    Lószar sincs benne.Csak spanyol és német csapatok + van egy két dán meg ilyenek.

    Most kaptam ki a barcaval a potzdamtól 6 góllal:D
  • [HUN]FaTaL
    #89
    :( Azt hittem lehet BL-t játszani.
  • Maximus4
    #88
    Nincs benne magyar csapat csak a válogatott:(((((((((
  • Maximus4
    #87
    Én mindjárt telepítem:)
  • [HUN]FaTaL
    #86
    Megjelent? Nemhiszem el :)))
  • Maximus4
    #85
    Torrenten már fennt van!
  • Maximus4
    #84
    Elvileg ma jelent meg,szóval kell várni egy pár napot szerintem.
  • Kaszi
    #83
    Nem tudja valaki hogy nálunk hol lehet kapni, mert eddig nem találtam sehol az IHF HANDBALL CHALLENGE 12
  • [HUN]FaTaL
    #82
    Passz, azt már nem próbáltam.
  • Casillas
    #81
    büntetődobásra valami jótanács? egyszerűen képtelen vagyok ezüstnél jobbat elérni még a legelső feladatában is...
  • [HUN]FaTaL
    #80
    Remélem jó lesz. :) Bár az elsődleges mini gamek alapján rohadt nehéz lesz vele játszani. :)
  • Breki33
    #79
  • Breki33
    #78
    Hamarosan a boltokba kerül a várva várt 3D kézilabdás játék, az IHF HANDBALL CHALLENGE 12!



    (Kattints a bannerre, majd a lap alján a BUY gombra)

    A játékot olyan sztárok fémjelzik, mint Nikola Karabatic, Filip Jicha, és Dominik Klein.




    Eddig csak focival, vagy amerikai sportokkal játszhatott a sportrajongó, október végén viszont itt a várva várt kézilabdás játék - az IHF, az Asobal és a Bundesliga hivatalos licencével.

    A Neutron Games GMBH és a Kézilabda.com együttműködési megállapodásának köszönhetően a játékot honlapunkon keresztül is előrendelheted! Sőt, közös terveink szerint nemsokára indul a játék magyarítása!

    Már letölthető egy demo változat a játékból, amelyben kipróbálhatók a főbb mozgások, lövések.

    Ha most megrendeled, számos extrát kapsz ajándékba:

    - Nincs postaköltség
    - Premium account, +10.000 credit, amit a cég online shopjában tudsz elvásárolni
    - Egyéni karakter készítése. Készítsd el saját játékosod, többszáz különböző lehetőség a játékos formálására
    - és még sok egyéb

    A játék főbb jellemzői:

    - IHF világbajnokság mód. Játszd újra a 2011-es svédországi világbajnokságot, választott csapatoddal, köztük akár a magyarral is!
    - Bajnokság mód. Játsz komplett szezont a kedvenc csapatoddal, számos európai bajnokságban, köztük a Bubdesligában, és az Asobalban, hivatalos licenc-szel.
    - Saját bajnokság készítése

    Minimális gépigény:

    • Dual Core CPU with 2GHz
    • 1 GB RAM
    • Graphics card with ShaderModel 3.0 and 265 MB RAM
    • (We recommend: GeForce 7700 or ATI X1700 – at least DirectX 9.1)
    • Windows XP with SP3
    • Internet Explorer 8.0

    Ajánlott gépigény:

    • Quad Core CPU with 2.6GHz (or Dual Core CPU with same performance)
    • 2 GB RAM
    • Graphics card with ShaderModel 3.0 and 768 MB RAM (We recommend: GeForce GTX250 or ATI HD 4800 – at least DirectX 9.1)
    • Windows 7
    • Internet Explorer 8.0 Input devices
    • You can play Handball Challenge Training Camp with keyboard and controller.
    • We recommend the usage of a gamepad for a better game control

    Várható megjelenési dátum: 2011. október 28

    Ára: 39.99€ (kb. 11.000 Ft)
  • ricsa008
    #77
    Last week we already told you what will be part of our next update. We still need some time for that, but we let you know some of the features already. We added another trick shot to our mini-game series, the bounce shot, which has been highly requested. Another challenge was added as well, the Friend Challenge. You choose one of your friends for the challenge, then decide how much you want to bet (small, medium or high risk) and then you select the mini-game of your choice. You can win experience points if you beat your friend. The feature caused some kind of addiction in our office as everybody tries to beat the colleagues. Soon it will be your turn.

    ez kb mit takar? a köv update-ről szól
  • ricsa008
    #76
    kijött az új Update új minigammel!!!
  • bakkerman
    #75
    aztakurva,az nem kicsit messze van...nyárra jöhetne