Kína nem fog lemondani az internetcenzúráról
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#9
Látszik, hogy nem nagyon érted a 'keleti ember' gondolkodásmódját.
Az elsöprõ töbség ott is (mint ahogy itt is) bízik az "igazságos világ - jóságos vezetõk" illúzióban és elhiszi ott is (mint ahogy itt is), hogy mindezen dolgok "az õ érdekében" vannak. Nincs tehát lázongás.
Kb. úgy lehetne érzékeltetni az ottani elfogadását a cenzúrának, mint itt a pedofil oldalak blokkolásának társadalmi elfogadottságát.
Az esgé fórumai is 'moderáltak': nem csak a trágárságot és a reklámokat törlik ki, hanem sokminden mást is (...), mindezek mellett sokan fórumoznak mégis itt...
Úgyhogy Kínában azon inkább azon izgulnak, hogy a gúglösök le ne késsék a Pekingbõl induló gépüket<#hehe>#hehe>
Az elsöprõ töbség ott is (mint ahogy itt is) bízik az "igazságos világ - jóságos vezetõk" illúzióban és elhiszi ott is (mint ahogy itt is), hogy mindezen dolgok "az õ érdekében" vannak. Nincs tehát lázongás.
Kb. úgy lehetne érzékeltetni az ottani elfogadását a cenzúrának, mint itt a pedofil oldalak blokkolásának társadalmi elfogadottságát.
Az esgé fórumai is 'moderáltak': nem csak a trágárságot és a reklámokat törlik ki, hanem sokminden mást is (...), mindezek mellett sokan fórumoznak mégis itt...
Úgyhogy Kínában azon inkább azon izgulnak, hogy a gúglösök le ne késsék a Pekingbõl induló gépüket<#hehe>#hehe>
iSS!
#8
Olyan dolog ez a cenzúra és internet szûrés, hogy ideig óráig meg lehet tenni, de elõbb utóbb ledönti a falakat az internet és annak a szabadsága. Ez számomra olyan mint mikor próbálkozunk egy járvány megfékezésével. Megy az egy darabig és minimálisra korlátozható a betegek száma, de végül úgyis betör.
Az atombomba a világ leghasznosabb találmánya, amióta van azóta nem is volt nagyobb háború (csak néhány kicsi de az is csak ritkán), persze ez azzal is jár hogy a rendszerek stabilizálódnak.
A
#6
Atomot kínának!! Bocsi, atomot kínára!!
Az élet értelme tautologikusan következik a hidraulika olaj elvezető stücni horony haránt honolásának a pszuedó kinetikus multi fázisú projekciójából a komplex számok testjére.
Végül is jobban járnak, ha cenzúrázva vannak, mert rájönnének, hogy a diktatúra és a demokrácia között csak annyi a különbség, hogy a diktatúrában nem tehetsz semmit és nem is beszélhetsz róla, a demokráciában dettó nem tehetsz semmit, csak beszélhetsz róla.
Másrészt érdemes elolvasni, hogy ezzel a húzással, hogy mosta magát tisztára a Google vezetése a kínai gyenge szereplés miatt.
Kitiltotta a Google-t a kínai kormányzat
Másrészt érdemes elolvasni, hogy ezzel a húzással, hogy mosta magát tisztára a Google vezetése a kínai gyenge szereplés miatt.
Kitiltotta a Google-t a kínai kormányzat
#3
Böhööööö öhöööö böhöööö, anya már megint nem vett csokiiit bõõõõõ :'(
LZ forever
#2
Nesze nektek "szabadságot a népnek" ez volt anno a szlogenje az internetnek.
És egyszercsak kiderül hogy ez nem egyedi eset, mármint hogy a szokásainkat figyelik és korlátozgatnak aztán már be is szüntetnek egy két elérést. 😞 Ez a szabadság is olyan mint a többi.
És egyszercsak kiderül hogy ez nem egyedi eset, mármint hogy a szokásainkat figyelik és korlátozgatnak aztán már be is szüntetnek egy két elérést. 😞 Ez a szabadság is olyan mint a többi.
#1
"A legtöbb kínai felhasználó már tudja, hogy cenzúrázzák a webes kapcsolataikat, vagyis ez a vita semmiképpen sem növeli a kormányba vetett bizalmat. Éppen ellenkezõleg" -nyeeehee. Nyerítve röhögtem: baromira mindegy itt is, de peláne kínában, hogy a lakosság mannyire "bízik" a kormányban, a kormányok jönnek-mennek, de a rendszer marad! Éppen ez a lényege a dolgoknak!
iSS!