3818
10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • desigo
    #300
    most még van egy kis hype
    majd lecseng...
  • DanielT
    #299
    Na, csak figyeld a mai "csekély érdeklődést" a külföldi és a hazai médiában. Ma startol a gép, itteni idő szerint 3-kor.
  • G_ArchAngel #298
    Az Apple a Mac News becslése szerint 240 ezer ilyen eszközt biztosított az előrendelések teljesítésére, ám ezt két hét alatt előjegyezték. A Stanford C. Berstein piackutató cég arra számít, hogy most szombat-vasárnap 300-400 ezer darabot adnak el az újdonságból, amivel az iPad felülmúlhatja az iPhone okos telefon szintén óriási, 270 ezres első hétvégi értékesítését. A Fortune 2010 egészére 8-10 milliós eladással számol, szemben korábbi ötmilliós becslésével.

    sg.hu
  • Solten
    #297
    Lehet sikeres az iPad?

    "Az NPD Group kutatása szerint a vásárlók érdeklődése csekély, és a fejlesztőknek sem tetszik a rendszer teljesítménye.
    A fejlesztők sincsenek elragadtatva az iPadtől, és az iPhone további támogatása mellett inkább az Android operációs rendszerrel rendelkező gépek iránt érdeklődnek."
  • passatgt
    #296
    valszeg a videó szar, mert már az elején a gameloft logó is akad
  • Solten
    #295
    Na mind1, majd megnezem munkatarsam 3GS-en, ha visszajott a szervizbol (szoftver update-t kovetoen behalt).
  • Solten
    #294
    Akkor a videon miert darabos?
  • G_ArchAngel #293
    Nem, sem az iPhone-omon, sem az asszony iTacskojan...
  • Solten
    #292
    Ha jatszol vele nem darabos?
  • G_ArchAngel #291
    Mas nezni, meg mas jatszni vele - en pl. nem birtam letenni, mig nem vittem vegig...

    Persze hogyan ertene meg egy olyan ember, aki mar neten latott iPhone-t:DDD
  • Solten
    #290
    Uristen de darabos az iPhone-fele jatekmenet... :) Klassz a latvanyvilag de ez agyonvagja.

  • Andr0
    #289
    juuuj :D az azért kemény... amugymeg tényleg faszság ez az ünnep :D
  • passatgt
    #288
    Ettől függetlenül az ABC máris megjelentet egy alkalmazást, aminek segítségével iPad-en is nézhető lesz az ABC Player és a sok ABC-s sorozat. Ez igaz persze a CBS-re és az NBC-re is.

    mondjuk tuti csak usa only:)
  • DanielT
    #287
    Van élet a Flash-en túl.

  • VRSDM
    #286
    haveromat kidobta a csaja tegnap egy sms-ben
    persze mi sem "tartjuk" az "ünnepet" szóval nem is gondoltunk erre.

    rá 5percre jön mégegy, hogy bocsi ápr1
    :D
  • DanielT
    #285
    Agyon kéne mindenkit verni aki szerint ez az Ápr. 1. jó és vicces dolog.

    Ez a cucc pedig túl jó ahhoz, hogy ne legyen valami belőle :D
  • DanielT
    #284
    Túlgörcsölöd :)
  • Andr0
    #283
    aúúú :D
  • VRSDM
    #282
    akkor benéztem : )
    mindegy végülis én már tovább is fejlesztettem. szóval ennyi. :D
  • G_ArchAngel #281
    eredeti cikk... boldog aprilis elsejet!:)
  • VRSDM
    #280
    más kérdés hogy soha nem adnék ki pénzt azért hogy egy böhöm doboz foglaljon el ennyi helyet.
    ha játszani akarok ezekkel akkor behörrentem a C64-em ami még máig is tökéletesen működik.

    szóval jó kis cucc nem azt mondom, tényleg jópofa, meg innováció, meg extrémség, meg minden színes izé, csak valahogy nem látom hogy ebből el fognak-e adni egyáltalán párat...

    a doboz indokolatlanul nagy, a használata kényelmetlen egy idő után, az ipad mint mobilitás eszköz értelmét veszti vele, szóval azon kívül hogy képeken marhára bejön, nem látom értelmét.
  • DanielT
    #279
    Eszméletlen :D Na ilyen nem lesz soha a többihez, mert ezerféle hardver huzsonhatféle verziójára nem érdemes gyártani.
  • VRSDM
    #278
    érdekes kis kiegészítő az ipadhoz.
    vagy nem is olyan kicsi? :)




    "A kis iPadhoz való holmi nem más, mint egy játéktermi arcade játékgép lekicsinyített kerete, melybe magát a tabletet ültethetjük kijelzőként a beépített dokkoló segítségével, így a kis hardver az iCade applikációnak köszönhetően azonnal játékgéppé varázsolódik a szemünk láttára. Pont olyanná, mint amit kölökkorunkban láttunk a presszók és játéktermek sötét helyiségeiben.



    A gyönyörű retro stílust idéző hardver és applikáció (ez utóbbi április 3-ától elérhető az App Store kínálatában) olyan lehetőséget kínál, amit eddig még nem látott a nagyérdemű. Ifjúkorunk arcade játékait játszhatjuk általa, méghozzá olyan nevekkel, mint a Pac Man, Donkey Kong, Dig Dug, QBert, vagy hogy egy újdonságot is említsek, az Apple vezérigazgatójának főszereplésével elkészített Super Steve Bros, mely egy kicsit a Super Mario Bros-ra hajazva pontgyűjtögetős szórakozást ígér.



    Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon bejön ez a kis kiegészítő motyó, hiszen már attól, hogy nézegettem, rengeteg gyerekkori élmény jutott eszembe, tehát a nagyszerű játékok mellett nosztalgikus élménnyel is szolgál a kicsike. S, hogy a kedves nagyérdeműnek mennyibe fájna egy ilyen retro holmi? Nos, mindössze 150 dollár az ára, amit nem mondanék éppen egetverően drágának"

    forrás: tech.hu
  • G_ArchAngel #277




    (mindketto Gameloft...)
  • Solten
    #276
    A PCMAG eleg light szinvonalu tesztet nyomatott, nem mertek tobbek kozt akkuidoket (vagy nem tunt fel igy hajnalban :) ): link

    update: megtalaltam, szukszavuan annyit kozoltek hogy 9 h 25 min a "sajat tesztukkel".
  • GregSB
    #275
    Upsz, ezt tényleg benéztem.
  • GregSB
    #274
    Naja, az akksi az iPadban brutál. Apple ugye azt adta meg hogy 10 óra videólejátszást bír. NYT tesztelése alatt 12-t, WSJ-nél pedig 11,5 órát bírt. Ez utóbbi cikkírója konkrétan azt írta, hogy megnézett 4 mozifilmet, 4 sorozat epizódot, egy 90 perces házi videót, majd ezután belekezdett még egy sorozatba és eközben halt le az akksi. Ja és eközben végig fent volt Wifi hálózaton, és az email kliens folyamatosan szedte le a leveleket a háttérben.

    Ez a JooJoo meg mint írtam korábban eléggé szimpatikus, de én nem vásárolnék be belőle egyenlőre, vannak zűrök a forgalmazó céggel mostanában...
  • Solten
    #273
    Semmit? Nem ertem mirol beszelsz, az Android Market-en elerheto egy rakas EA es Gameloft jatek.
  • DanielT
    #272
    Joo Joo mini bemutató, videóval

    Egész használhatónak tűnik, bár a két ujjas scroll gáz és az érzékenysége sem Apple szintű.

    Viszont majdnem mindent tud amit az iPadból hiányol a nép, Flasht legalábbis biztosan.

    Ami mellett hajlamos elsőre elmenni az ember, az a fele akkuidő, a nagyobb súly, a 3d gyorsítás hiánya és az egyik legfontosabb: applikációk! Készülékre szabva, ötletesen, profin, tömegével.

  • GregSB
    #271
    Ezzel csak ez a baj:

    "Az asztali és mobil alkalmazások készítésére alkalmas szabad forráskódú platform, a Titanium készítője az Appcelerator 1028 fejlesztő megkérdezésével készített kutatásából kiderül"

    A nagyobb fejlesztőket is meg kéne megkérdezni. Pl hogy az EA és Gameloft miért fejleszt gőzerővel iPadra AAA-s játékokat, androidra meg semmit?
  • Tikal #270
    ? Erre gondoltam én is, prohardveren ez még elmegy vagy más komolyabb fórumon.... itt már kevésbé, de amint hallottad, felhasználói tapasztalatot lehet kérni tőle :)
    Ha valaki vesz egy 10millos autot és kiírja ide, na az villogás :)

    válts témát nyugodtan :)
  • MerlinW
    #269
    A legtöbben, ahogy én sem villogásból írjuk, pl a konfigunkat az aláírásba, hanem hogy megkönnyítsük egymás dolgát pl a játékos fórumban. Ha valaki vesz egy 10milliós autót és nem álcázza ladának, akkor az villog? Gondolkodjunk már... és ne magadból indulj ki:)

    Ha kiírnám a éves jövedelmemet, vagy a mulhollandi villám méreteit, no az már villogás:)

    Váltsúúúúnk téééémááááát...
  • Tikal #268
    bocs, de ilyet még nem hallottam, vicces :)
  • Solten
    #267
    Latom belemzugtal rendesen... Probalkozz meg azzal hogy a topikra koncentralsz, es ne offolj
  • Tikal #266
    lol, mégis milyen felhasználói tapasztalatod lehet, pláne ezen a gépen, semmi érdekes nincs rajta, gondolom egy windows vista vagy 7es... és?
  • DanielT
    #265
    Az összes iPhone alkalmazás fut iPadon is, szóval nem emiatt. Egyszerűen egy szar, ferdítő "felmérés".

    Semmi szükség ilyesmire. A számokat kell nézni, hisz vannak.

  • Solten
    #264
    Mert gondolom nem szukseges kulon tabletre fejleszteni a platform miatt.
  • Solten
    #263
    Ha erdekelne valakit felhasznaloi tapasztalat. Egyeb buta kerdes? :)
  • Tikal #262
    ja értem, acer 6530G klub?
    Mégis miért fordulnának hozzád? Esetleg szervizeled ezeket, vagy a forgalmazója vagy itthon vagy a mestere a tipusnak?
  • DanielT
    #261
    Bullshit.

    Az Androidot nem bontották külön tablet és smartphone részre, míg az iphone-t és az ipadot igen. Vagyis ezek alapján az Android Tabletre az érdeklődés valahol a nulla százaléknál van lecövekelve.