3809
10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • passatgt
    nem pont tábla, de olcsó:D

92$ postával együtt:)
  • Hegi90
  • Máté94
    És drága:)
  • Tikal #649
    Ez egy nagyon ötletes cucc, reméljük egyszer elkészül...
  • Andr0
    nekem nem jön be ez a dupla kijelzős megoldás, de el kell ismerni hogy nagy előnye a "laptoppá" való alakítás
  • Solten
    Ha igy sikerul megvalositaniuk, az elegge utos lesz...

• passatgt
    ha horationak van ipadje,tuti ez a háttere:D
  • GregSB
    Háttérkép :)

ideális haverok megtréfálására :)
  • passatgt
    aza baj, hogy a koncepcióban nem real world használat volt, mármint ilyeneket én pl soha nem csinálnék:D

de maga a forma és elrendezés sokmindenre jó lenne, lásd nintendo ds
  • GregSB
    Én is várom, a koncepció-videó nagyon tetszik :)
  • Hegi90
    mind1, én várom :p
  • GregSB
    Csak a Microsoft nem Apple, soha nem titkolóztak annyira (ezt az is bizonyatja hogy koncepció rendereket mutatnak a Courierről), és hidd el ha már lenne egy működőképes Courier prototípusuk, akkor nem a HP Slate (prototípusát) mutogatták volan a CES-en.

2011, de simán lehet átcsúszik 2012-re...
  • G_ArchAngel #640
    Ma Handras-sal egy feloran keresztul cseszegettuk az iPad-et XMS-ben...
    Hat eddig azt hittem, hogy az iPhone/iPod Touch erintesvezerelt kijelzoje a technologia csucsa, de az kb. Ford T-model vs. Bugatti Veyron:)
    Amig ezt a konkurencia nem tudja hozni ezt a multitouch feluletet, addig lehet benne akarmi, felhasznaloi elmenyben az iPad verhetetlen.
    Kurva jo a kijelzoje is, elmeny volt NYT-t olvasni rajta interaktiv ujsagkent...

Plants vs. Zombies is iszonyat feelinges rajta fejlesztett grafikaval:)
  • Hegi90
    mér, az ipadből mutattak prototípusokat, mielőtt kiadták? Ok, jobs mutatott, 1 hónappal előtte. De messze van még az idei karácsony, meg Ballmer amúgyis hülyén nézne ki kanapén elfeküdve
  • GregSB
    A Couriert? Álmodik a nyomor. Még csak egy prototípust se mutattak belőle, csak szép render koncepciókat. Örülj ha 2011-ben lesz belőle valami.
  • Hegi90
    elv 2010 második felében dobják piacra
  • passatgt
    sajna az már kb 1000 éves koncepció, de egyszer csak lesz belőle valami:)
  • desigo
    ennyi pénzért mondjuk ingyen van...
  • Hegi90
    szvsz elsők között lesz, azok közül akik elbuknak....
  • Solten
    Nah, itt az Androidos... :)

Archos 7 Home Tablet az FCC oldalán

Az ara "barati" 199 USD.
  • Hegi90
  • Solten
  • Hegi90
    Jaja, az kibaszott nagy lesz, félek is, hogy csalódni fogunk :D
  • Solten
    Jovore? (link)
  • Monoton
    Látottak alapján nekem még mindig a Microsoft Courier tetszik a legjobban.
  • Solten
    Jo lenne rola egy teszt. Atomos sajna, de az erosebb es ujabb Z530 van benne.

• Hegi90
    az aksi töltője már megvan
  • Hegi90
    Kiv leszek egyébként, hogy az ipad 2-t mikorra tervezik kiadni
  • VRSDM
    és ehhez hatszáztizenkilenc háesz kellett neked?
    a második (lehet harmadik nem néztem vissza) hsz-ben linkeltem a notionink-et.
    az mind tudja ugyan ezt és "csak" 350dollár körül lesz.

ja hogy arról már láttunk videót hogy mégsem annyira tökéletes még
    mondjuk a fejlesztők is elismerték hogy ezt ők sem nevezik még véglegesnek csak egy bemutató darabnak hogy mégis hol tartanak most.

lényeg a lényeg hogy a notion ink projekt jelenlegi termékét átnevezték " ADAM " -re. és mivel én ezt szemeltem ki már hónapok óta magamnak, és bízok még benne hogy megcsinálják pöpecre, és mivel a nevem is Ádám, így jobbat sem kívánhatnék :) csak hozzák össze (pray)
  • Solten
    Mivel mar linkeltem lejjebb hogy Augusztus... Bar az ararol asszem' nem volt info.
  • Hegi90
    Na, ha sikerül belerakni egy remek képernyőt, meg egy használható OS-t, akkor megemelem a kalapom :D
  • passatgt
    tényleg zsír, nagyon kíváncsi leszek rá:)

amúgy ezt kifelejtetted:
    Az az egy baj van csupán a Geminivel, hogy míg a rivális gépek már kaphatók, ennek sem a megjelenésének időpontja, sem az ára nem derült ki, de reméljük, hamarosan erről is beszámol az ICD.
    :D
  • desigo
    HP Slateről vélemény?

• Solten
    Elképesztő felszereltségű tablet jön az ICD-től

"Az ARM-alapú Gemini Tegra 2 processzorral rendelkezik, amely 1 GHz-es órajelen üzemel, memóriából pedig 512 MB DDR RAM került bele, amit 4 GB flash háttértár egészít ki. Ez utóbbi az SD kártyaolvasóján keresztül akár 32 GB-os memóriakártyával is kibővíthető. Az androidos készülék kicsivel méretesebb az iPadnél, 300 x 191 x 16 mm-es, így képernyőként is nagyobbat tudtak alkalmazni, egy 11,2”-os, 16:9-es képarányú megjelenítőt kapott 1366x768 pixeles felbontással. Ez már sokkal megfelelőbb például filmezésre, főleg, mivel az 1080p-s HD videók és a Flash formátumú tartalmak megnyitására is képes.
    A megjelenítő természetesen multi-touchos érintőképernyő, amely igény szerint kapacitív és rezisztív elvű is lehet. Nem hagyták ki a kapcsolattartáshoz elengedhetetlen eszközöket, a 802.11b/g/n-es Wi-Fi kártyát, a Bluetooth adaptert (v2.1+EDR), a 3G modemet, webkamerából pedig kettőt is raktak rá, egy 2 megapixeles fix fókuszút az előlapra és egy 5 megapixeles autofókuszost a hátlapra. Továbbá felszerelték GPS-szel, IR-vevővel, FM rádióval, sztereó hangszórókkal is. A tablet helyzetét egy öttengelyes gyorsulásmérő határozza meg, de digitális iránytűje is van. Mindezt a cserélhető, 40 Wh-s akkumulátor látja el energiával. Csatlakozókból jack aljzatok, HDMI és microUSB port jutott rá. Az asztali használatot megkönnyítendő egy dokkolóállvány is jár hozzá."

Na ez mar FELSZERELTSEG... :D
  • Solten
    Na, megsem lesz mese... :(

:)
  • Máté94
    Többség dönt, egység nyal.
  • DanielT
    Na, -fav, olyan sok itt az okos, hogy kisebbségi komplexusom lett :(
  • Hegi90
    Na, csak gondoltam érzékeltetem, hogy ugyanígy mennyire volt triviális az OS 4 multitaskja.

mer ő nem tutta azé
  • Solten
    Es az Android? Melyik vonalba sorolnad?
  • Tikal #613
    Ehhez nem kell nagy jós tehetség hogy megmondjuk, lesz az apple vonal és lesz a Pc vonal, azaz nyomjunk bele minél több mindent, meg egy windowst :) Hogy melyik éli túl? Mindkettő, ugyanis valakinek ez kell, valakinek meg amaz, ennyi, nem kell ezen háboruzni melyik a jobb, igények vannak, ezeket kell kielégíteni, ugyhogy lesz hely mindkettőnek...