3818
10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • passatgt
    #661
    ez kb az összes táblára igaz, ugyanabból épül fel
  • passatgt
    #660
    szerintem több, mint 7 programot tud futtatni iphone is, de teljesen értelmetlen teszt:)
  • Solten
    #659
    Mennyibe kerülhet az iPad előállítása?

    "A termék legdrágább komponense az LG által gyártott kijelző, mely 65 dollárba kerül, de komoly tételként számolható fel a Wintek érintőképernyője is. A gépezet lelkeként számontartott A4-es processzort a Samsung gyártja, és a package-on-package (PoP) memóriával egyetemben kicsivel kevesebb, mint 27 dollárba kerül. A 16 GB-os NAND flash memória 29,5 dollár, ám ne feledjük, hogy az iPad nagyobb tárhellyel is elérhető, így az erősebb modelleknél az előállítási költség drágább."

    (Igen, az "ertelmisegiek" altal "dzsunkacegeknek" titualt gyartok (koreai, tajvani) a beszallitok... )
  • Solten
    #658
    Hoppa... Ez az iPhone OS-nak eleg fail. Btw, a keszuleket nem igen hatja meg a 62 process :) Samsung FTW.
  • VRSDM
    #657
    nem csak az iphonera korlátozva értendő hanem az ipadra iss...

    Ezt csináld utánam Iphone...

    Nagy hír hogy a legújabb iPhone oprendszer már 7 programot is tud egyszerre futtatni. Hát ez remek! Csakhogy van egy gép, ami ennek a 8,8571428571428571428571428571429 szorosát tudja!
  • Tikal #656
    Azt hiszem ezt sejthettuk hogy nem valtja meg a piacot egy windows 7el... nem ertik mit is kene, ez ugyanis egy laptop csak levagtak rola a billentyuzetet, ez nem egy celeszkoz, es amig nem lesz spec szoftver csak win7 addig ezek szarok is maradnak...
  • GregSB
    #655
    [URL=http://prohardver.hu/teszt/internettabla_mire_jo_ez/archos_9_mi_ez.html]Archos "Fail" 9[/URL]

    Ezt a vaskos, ablakos, multitaskos operációs rendszert nem ilyen képességű hardverhez szabták. Egyes műveletek között hatalmas megtorpanások voltak, Windows frissítés után az újraindulás nem perceket, hanem órákat(!) vett igénybe, akárcsak egy komolyabb alkalmazás telepítése. Reménytelen volt a facebookos alkalmazásokkal a játék, és bármilyen webes feladat, ami a minimálisnál több flash elemet tartalmazott.
  • Andr0
    #654
    elég homemade style:D
  • Hegi90
    #653
    szemem kifolyik, kösz nem :|
  • passatgt
    #652
    nem pont tábla, de olcsó:D



    92$ postával együtt:)
  • Hegi90
    #651
  • Máté94
    #650
    És drága:)
  • Tikal #649
    Ez egy nagyon ötletes cucc, reméljük egyszer elkészül...
  • Andr0
    #648
    nekem nem jön be ez a dupla kijelzős megoldás, de el kell ismerni hogy nagy előnye a "laptoppá" való alakítás
  • Solten
    #647
    Ha igy sikerul megvalositaniuk, az elegge utos lesz...

  • passatgt
    #646
    ha horationak van ipadje,tuti ez a háttere:D
  • GregSB
    #645
    Háttérkép :)

    ideális haverok megtréfálására :)
  • passatgt
    #644
    aza baj, hogy a koncepcióban nem real world használat volt, mármint ilyeneket én pl soha nem csinálnék:D

    de maga a forma és elrendezés sokmindenre jó lenne, lásd nintendo ds
  • GregSB
    #643
    Én is várom, a koncepció-videó nagyon tetszik :)
  • Hegi90
    #642
    mind1, én várom :p
  • GregSB
    #641
    Csak a Microsoft nem Apple, soha nem titkolóztak annyira (ezt az is bizonyatja hogy koncepció rendereket mutatnak a Courierről), és hidd el ha már lenne egy működőképes Courier prototípusuk, akkor nem a HP Slate (prototípusát) mutogatták volan a CES-en.

    2011, de simán lehet átcsúszik 2012-re...
  • G_ArchAngel #640
    Ma Handras-sal egy feloran keresztul cseszegettuk az iPad-et XMS-ben...
    Hat eddig azt hittem, hogy az iPhone/iPod Touch erintesvezerelt kijelzoje a technologia csucsa, de az kb. Ford T-model vs. Bugatti Veyron:)
    Amig ezt a konkurencia nem tudja hozni ezt a multitouch feluletet, addig lehet benne akarmi, felhasznaloi elmenyben az iPad verhetetlen.
    Kurva jo a kijelzoje is, elmeny volt NYT-t olvasni rajta interaktiv ujsagkent...

    Plants vs. Zombies is iszonyat feelinges rajta fejlesztett grafikaval:)
  • Hegi90
    #639
    mér, az ipadből mutattak prototípusokat, mielőtt kiadták? Ok, jobs mutatott, 1 hónappal előtte. De messze van még az idei karácsony, meg Ballmer amúgyis hülyén nézne ki kanapén elfeküdve
  • GregSB
    #638
    A Couriert? Álmodik a nyomor. Még csak egy prototípust se mutattak belőle, csak szép render koncepciókat. Örülj ha 2011-ben lesz belőle valami.
  • Hegi90
    #637
    elv 2010 második felében dobják piacra
  • passatgt
    #636
    sajna az már kb 1000 éves koncepció, de egyszer csak lesz belőle valami:)
  • desigo
    #635
    ennyi pénzért mondjuk ingyen van...
  • Hegi90
    #634
    szvsz elsők között lesz, azok közül akik elbuknak....
  • Solten
    #633
    Nah, itt az Androidos... :)

    Archos 7 Home Tablet az FCC oldalán

    Az ara "barati" 199 USD.
  • Hegi90
    #632
  • Solten
    #631
  • Hegi90
    #630
    Jaja, az kibaszott nagy lesz, félek is, hogy csalódni fogunk :D
  • Solten
    #629
    Jovore? (link)
  • Monoton
    #628
    Látottak alapján nekem még mindig a Microsoft Courier tetszik a legjobban.
  • Solten
    #627
    Jo lenne rola egy teszt. Atomos sajna, de az erosebb es ujabb Z530 van benne.

  • Hegi90
    #626
    az aksi töltője már megvan
  • Hegi90
    #625
    Kiv leszek egyébként, hogy az ipad 2-t mikorra tervezik kiadni
  • VRSDM
    #624
    és ehhez hatszáztizenkilenc háesz kellett neked?
    a második (lehet harmadik nem néztem vissza) hsz-ben linkeltem a notionink-et.
    az mind tudja ugyan ezt és "csak" 350dollár körül lesz.

    ja hogy arról már láttunk videót hogy mégsem annyira tökéletes még
    mondjuk a fejlesztők is elismerték hogy ezt ők sem nevezik még véglegesnek csak egy bemutató darabnak hogy mégis hol tartanak most.

    lényeg a lényeg hogy a notion ink projekt jelenlegi termékét átnevezték " ADAM " -re. és mivel én ezt szemeltem ki már hónapok óta magamnak, és bízok még benne hogy megcsinálják pöpecre, és mivel a nevem is Ádám, így jobbat sem kívánhatnék :) csak hozzák össze (pray)
  • Solten
    #623
    Mivel mar linkeltem lejjebb hogy Augusztus... Bar az ararol asszem' nem volt info.
  • Hegi90
    #622
    Na, ha sikerül belerakni egy remek képernyőt, meg egy használható OS-t, akkor megemelem a kalapom :D