3818
10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • VRSDM
    #942
  • Máté94
    #941
    Titeket is Tv-ben kellene mutogatni:)
  • Solten
    #940
    Toled eleg szokatlan egy ilyen infantilis komment... Na mind1, tudsz ha akarsz...
  • G_ArchAngel #939
    Keso van, anyu uzeni, hogy menj fekudni, mert holnap nem kapod meg az uj balettcipos Barbiet...:)
    Fogmosast ne felejtsd!
  • Solten
    #938
    Osszezavar hogy sok aki nem gondolkodik...
  • G_ArchAngel #937
    Sok az aki gondolkodik, ez az ami osszezavar, hugi?
  • Solten
    #936
    Sok az Apple fangirl, egyenlotlen a harc :)
  • G_ArchAngel #935
    Te viszont a masik oldal erveit vagy keptelen...

    Valojaban sokan vagyunk egy oldalon es egy valaki a masikon, akkor ki is a troll? (koltoi kerdes, ne faraszd magad...)

    Olvasnivalo: Steve Jobs gondolatai a Flashrol...
  • Solten
    #934
    "Akinek full oprendszeres tablet kell az vegyen azt, akinek meg elég egy Androidos / iPhoneOS-es / WenOS-es az meg azt."

    Ennyi. Sajnos valami okbol kifolyolag ezt keptelen felfogni ez a ket troll :)
  • DanielT
    #933
    "Dehát ha neki az kell akkor vegyen azt."

    Na pont ez a lényeg... hamarabb lesz nekem win7-es és linuxos tablet gyűjteményem, mint neki bármilye, ismerem ezt a "fajtát", csak át kell nézni a többi hardveres topikba.
  • GregSB
    #932
    Figy, én se tudnám elképzelni hogy egy full OS-es tabletet használjak a laptopom mellett, én is abba a vásárlókörbe tartozom akiknek egy mobil OS-es tablet lehet egy olyan kiegészítő eszköz (a laptop és okostelefon mellé), amiért még pénz is hajlandó lennnék kiadni.

    Dehát ha neki az kell akkor vegyen azt. Az meg hogy nem érti meg hogy valakinek pont hogy az az előny hogy mobil OS van rajta, pont nem érdekel...
  • DanielT
    #931
    Én nem személyes preferenciákról "veszekszem", pont ez a lényege a mondandómnak, hanem trendekről. Illetve ezekről próbálok átfogóbban gondolkodni mint egy külső vinyó.

    A szakértő kolléga nem tud elszakadni a pécéhekker szemléletétől és ezt próbálja ráerőltetni mindenre.
  • DanielT
    #930
    JA! Most jut eszembe! Milyen gáz az összes Androidos tablet, hisz csak egy gagyi mobiltelefon os fut rajtuk! Fujj!

    Előre Win7-es, Linuxos "tabletek" a népnek ez kell! Meg a külső vinyó!
  • GregSB
    #929
    Nem unjátok még? Akinek full oprendszeres tablet kell az vegyen azt, akinek meg elég egy Androidos / iPhoneOS-es / WenOS-es az meg azt.

    Minek veszekedtek még 900+ hsz után is szemlyés, szubjektív preferenciákról?
  • DanielT
    #928
    Tudnék rá még ezen kívül pár jelzőt aggatni, de valóban ez az egyik legkifejezőbb :)
  • Tikal #927
    reménytelen :)
  • DanielT
    #926
    Rendben, Mr. "ha nincsen külső vinyó, már használhatatlan" szakértő úr.
  • Solten
    #925
    Plz, ne farassz meg mindig az ostobasagaiddal...
  • DanielT
    #924
    Nem tudod értelmezni még mindig, ahogy látom.

  • Solten
    #923
    "Full op.rendszer" pedig sokak szamara elonyosebb lehet egy mobiltelefon op.rendszernel. Annal egy "hangyaf@sznyit" multifunkciosabb... Nem az a lenyeg hogy Buga Jakabnak nem jon be a Windoz'/Linux/OSX/stb egy ilyen eszkozon hanem hogy mekkora lesz ra a piaci kereslet.
  • Solten
    #922
    Es? Tablet csak 10" teglalap lehet?
  • DanielT
    #921
    Full oprendszerrel? Semmi, zéró, nulla.

    A plusz alkalmazásoktól lesz valami tablet, nem csak egy Pc más formába öltve.
  • G_ArchAngel #920
    ennek mi ertelme?
    akkora mint egy laptop...
  • VRSDM
    #919
    jópofa
    csak ez nem tablet hanem lapos inkább... hiába tapis.
  • Solten
    #918
  • Tikal #917
    Persze:) De attól még ha betörnek a gépemre az adatokat ellophatják, és hiába van meg backupon, nem örülnék neki ha másnál is meglenne :)
  • Solten
    #916
    MSI Android, Windows 7 tablets launching in June, dualscreen delayed until Q4

  • DanielT
    #915
    A külső vinyó tudod miért fontos még...
  • Tikal #914
    Aham, tartsam a szekrényben, ott mégis hogy veszem hasznát? :)
    Ha van olyan router ami tud két hálózatot sugározni, és mondjuk az egyiket lezárhatom, akkor tőlem mehetne a dolog, nem a netet sajnálom az épp arra járóktól :)
  • DanielT
    #913
    Tedd külső vinyóra!
  • Tikal #912
    Igen van. Képzeld személyes dolgokat tárolok a gépemen, fotók, videók, dokumentumok, pénzügyek, jelszavak stb...plusz dolgozom is a gépen, nekem fontos a biztonsága...
  • VRSDM
    #911
    az fél akinek van félnivalója
  • Tikal #910
    Persze, rögtön törje is fel a gépemet, nem? :)
    Fejlesszék a 3G-t inkább...
  • VRSDM
    #909
    szerintem idővel annyi egyéni wifi lesz mindenkinél otthon (lévén a megannyi előnye miatt) hogy senkinek nem áll érdekében majd jelszóval védeni.
    ha minden lakás saját otthoni wifijét nyiltá tenné
    akkor minden utcában (ahol net van) lehetne ingyen netezni.
    értelemszerűen bizonyos fokú szűrést alkalmazni ajánlatos lenne. pl. x kbit feletti adatforgalom esetén lekorlátozz a külső felhasználok stb.
    mégse az én netemmel torrentezzen :D de ha csak a házunk előtt szeretne böngészni hát tegye. észre úgy sem veszem a böngészésem közben, és aletöltésem okán sem leszek rá mérges ha 5mp-el később ér így le az adott tartalom / töltődik be egy tube film.

    szóval ez az én véleményem.
    persze ehhez kell még pár év. meg némi szemléletmódváltás
    de működőképes lenne (szerintem)
  • G_ArchAngel #908
    Mar csak rendes erintesvezerles kellene, es olyan hardver ami nem csak eros, de rendesen is mukodik egyutt az OS-sel...
    Addig ez csak olyan, mint boyracer kezeben az Impreza:)

    Mas:
    Amit egyebkent sokan elfelejtenek a nagy Apple/HTC/Android/WebOS/akarmi istenites kozben: a mobilszolgaltatok nagyon nincsenek felnove ezen uj telefonok adatehsegenek kiszolgalasahoz...
    Szanalmas, mikor ezek a keszulekek vergodnek az Edge vagy semmilyen halozatokon.
    Londonban ingyenes es korlatlan a 3G net, de ha nincs rendes lefedettseg, akkor minek? MP3 player-nek es telefonnak jo ilyenkor az osszes 'okostelefon'...
    Otthon es WiFi hotspotoknal persze mukodnek, de akkor mar inkabb a notebookot hasznalom, ha fix ponthoz vagyok kotve...
  • Solten
    #907
    Bar ezek utan lehet hogy meggondoljak magukat: link.
  • Solten
    #906
    Zsir, a WebOS-t nagyon dicserik mobilos berkekben. Arrol szoltak a pletykak hogy a HTC veszi meg oket, de ok is sajat OS-al kacerkodnak.
  • passatgt
    #905
    naggyon fasza palm ftw:)
  • GregSB
    #904
  • GregSB
    #903
    A HP megvette a Palmot!

    Ááá ezaz! Tegyenek WebOS-t a Slate-re (mint a lenti mockupon) és meg fog születni a tökéletes iPad konkurens! Mindig is a WebOS-t tartottam az iPhone OS legjobb konkurensének, ízlésesebb / elegánsabb az Androidnál az UI-ja, és baromi jó megoldások vannak benne... sokkal jobbnak tartom mint az Androidot (felhasználói szemszögből). Kár hogy egy haldokló cég állt eddig mögötte (Palm).



    Itt egy UI demo a 2009-es CESről: