3818
10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • desigo
    #3778
    köszi az infót
  • skinnyman
    #3777
    Amugy aki jo aron keres tabletet, refurb n7-eket nagyon szorjak most kifele:
    32gb lte
    Ma is az egyik legjobb kismeretu tablet a piacon.
  • Chris Lowe
    #3776
    Telepített alkalmazást emlékeim szerint android 4.1 óta nem lehet átpakolni.
    Utoljára szerkesztette: Chris Lowe, 2015.07.19. 13:30:16
  • Zsoxx
    #3775
    Sziasztok

    Asus Transformer Padon hogyan lehet átpakolni a telepített alkalmazásokat a 32 GB-os memóriakártyára? Nem tudok több appot feltenni, mert 300 MB hely maradt csak az alap memóriából.
  • Jani Hun
    #3774
    Vagy esetleg ha a mobilod képes internetet megosztani (amihez azért nemárt a korlátlan mert igencsak szivja le) akkor a tabbal rátudsz csatlakozni
  • grebber
    #3773
    Mobilon vagyok nem akarok nagyon böngészgetni ,de nyilván mint (szinte minden ) tabletből ebből is van 3G- s amibe csak belerakod a simkártyát és van neted.Ha nincs 3g akkor meg only wifi.
  • Deviome
    #3772
    Üdv mindenkinek!

    Venni szeretnék egy Tablet-et. Első lenne. Most szántam rá magam. :)
    Amit kinéztem egy Sony Z2-es tablet. Esetleg egy pár szót róla, ha van itt valakinek olyan.
    Illetve olyan kérdés, hogy miként lehet erre netet varázsolni? Arra kéne, hogy mikor utazgatok akkor is tudjam használni. Van itt is olyan, hogy veszek egy Mobil netet. Beledugom és kész? Vagy itt kicsit más a helyzet? :)
  • Scany01
    #3771
    Sziasztok van egy samsung galaxy tab 3 210-es és vettem hozzá billentyűzetet de nem ismeri fel(ez a billentyű usb és van hozzá átalakító is).
    Hallotam hogy kell letölteni valami alkalmazást és úgy jó lesz de nem tudom a nevét. Valaki tudja?
  • HUN BECSEHELY
    #3770
    Űdv.Esetleg ha valakit érdekel

    http://hardverapro.hu/apro/alcor_zest_q813is_tablagep_csere
  • Chris Lowe
    #3769
    41900 a refurbished asus memopad 10.1 az extreme digitalon. Igaz csak egy ev a gari,meg regi konstrukcio (asszem a 102a).
  • Jani Hun
    #3768
    Hali, ugyan ilyenem van csak fehérbe, gondolkozok rajta hhogy megválok tőle, irj pm-et ha érdekel :)
    Kiváló állapotba, amióta megvan fólia volt a kijelzőn, egy karc sincs rajta, plusz van hozzá egy viszonylag gagyi, de teljesen müködőképes angol blootooszos billzet
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2015.04.08. 10:39:01
  • GPx8
    #3767
    Sziasztok!
    Olcsó (40k körüi) 10"-os táblagépet tud valaki ajánlani?
  • CroftManor
    #3766
    Sziasztok!
    A múlt héten a telenornál hozzájutottam egy Alcatel One Touch Pop 7 tipusú tablethez, ( a dobozán: one touch P310X) és szeretnék hozzá venni egy flip tokot, de a neten nem találok ehhez a típushoz. Hol lehet hozzá kapni vajon?
  • grebber
    #3765
    Hamarosan érkezik a TegraX1 alapokra helyezett Shield Tablet

    Hm ezek szerint nem csak én pedzegetem annak az ötletét ,hogy az X1 köré már lehetne egy androidos konzolt építeni.De ha nem támogatja senki (mint eddig szinte senki sem) akkor nem csoda ,hogy nincs és nem is lesz :(
  • skinnyman
    #3764
    Eleg draga, es ahhoz kepest gyenge..
    A kijelzomeretek/felbontasok meg csak dafuq kategoria:

    - 7.9-inch 2048x1536 LCD
    - 12.3-inch 1600x1200 LCD

    Ettol fuggetlenul ha jol ossze van rakva, lehet h jo kis masina, csak nem egy ar/ertek bajnok. A kinezete amugy egy nagy htc one-ra hasonlit sztem, kb mint a tegra note.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.01.21. 11:21:51
  • GregSB
    #3763
    HP Pro Slate 8 és 12




  • Inquisitor
    #3762
    "Alcor-ok szarok, rengeteget vittek vissza gariba."
    Ez így nem egy valós infó, az Alcor az eDigital "saját márkája", a minősége attól függ éppen kitől és mit vásároltak be.
    Voltak nagyon jó és nagyon nem jó cuccaik is.
  • Inquisitor
    #3761
    A 4Gb-nak sok köze nincs a DDr4-hez, csupán most terjednek a 54 bites ARM procik, anélkül eléggé értelmetlen lenne ugye.
    Engem azért meglepett, hogy a kínaiak az android dömping után és mellett nagyon ráálltak a négy magos atomos W8.1 táblagépekre.
    Csak azokba meg a Windows liszenc okán nem lehet csak 1 vagy 2GB ram. Pedig annyival azért nem gyors. Másrészt nem tudom a direkt desktopra írt dolgok mennyire használhatóak 7-8"-on, szvsz 12" alatt halál a szemnek. Viszont egy ilyen gép elég klassz lehet Android/W8 dualboot megoldásban. :D
  • grebber
    #3760
    A Nokia N1-et viszik mint a cukrot
  • szucsy89
    #3759
    omg, vennék egyet... ha valaki kint él vagy tud szerezni szóljon már :)
  • skinnyman
    #3758
    Ha valaki tud kintrol szerezni, n7 2013-at most elegge durva arakon szorjak ki ($135) : link
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2014.12.30. 12:18:12
  • grebber
    #3757
    Intel procival jöhet a Xiaomi MiPad 2! 3775-öt vagy valami újabbat bele!
  • grebber
    #3756
    Táblákba is elkezdik gyártani a ddr4-et és jövőre már feltűnnek az első 4GB-os tablet/telefonok.

    Nekem az álmom egy inteles Lenovo Miix (akármennyi) 8" 4GB ram (3GB is elég lenne) win 10, 64-128GB tárhely , 3g modem és wifi 75 ezerér
  • szucsy89
    #3755
    Alapból kínai noname szarokat nem szabad venni, egy ASUS memopad sztem még jobb választás lett volna, az N7 2013 mégjobb, de az ugye nem fér bele a 30-as kategóriába, max használtan.
  • zsolesz92
    #3754
    Bár választ nem kaptam kérdésemre (30k, WIFI legyen, Facebook, email kell), leírom a tapasztalatomat, hátha jól jön valakinek!
    Első választásom, amit kb 1,5 óráig gyűrtem, egy Alcor Q787i.
    - IPS panel, de csúnya kép
    - fos első és hátsó kamera
    - hátul levő hangszórók, amik recsegnek
    - a fizikai gombok lötyögnek a készüléken.
    - ha a hátsó részét az előlap felé nyomtam akár 0 erővel, kétszer olyan fényes lett a kép (érintekezési hiba)

    Visszavittem E-digital-hoz, kérdezte a srác, hogy ilyet akarok-e megint, vagy jobbat? :D
    Alcor-ok szarok, rengeteget vittek vissza gariba.

    Helyette ez lett, gyönyörű kép, jó hang, tűrhető előlapi kamera:
    Acer Iconia Tab B1 721
    Nem IPS, viszont tényleg szép kép.
    Első hangszórók, és jól szól.
    Nem nagy szám, de az Alcor-on előre telepített programok = 0. Még egy nyomorult Chrome se. Youtube se. SEMMI.
    Az Acer-en Chrome, Youtube, Weather Forecast, Evernote és számos további dolog, ami segíti a mindennapjaid.

    (Ja Alcor Firmware frissítés után teljesen meghalt, használhatatlan lett, na akkor mondtam, hogy go vissza azonnal)

    Boldog karácsonyt mindenkinek!
    Utoljára szerkesztette: zsolesz92, 2014.12.24. 18:55:41
  • grebber
    #3753
    Az egy dolog hogy fos nekem se tetszik benne 2 dolog mégis azt használom.Netezni filmezni és arra a pár játékra tökéletes.Másra meg nem használom szóval tökéletes fos.
  • Blekk Síp
    #3752
    Én igazából fateromnak nézelődnék taxizáshoz egy nagy kijelzős GPS képes tabletet, amin filmezni is tud. 38e-ből teljes EU-s Sygic élettartam frissítéssel kijön a Wayteq 8Q ezért szimpatikus nekem.
  • franc0
    #3751
    Csak 2 Nexus tablet és 3 Wayteq tablet. Én is követhetek el hibákat.
    Kezdjük ott hogy az Android alapól fos.
    WinPhone+iPad az ideális, nem kérdés.
  • grebber
    #3750
    Mondja ez valszeg az akinek az életébe nem volt soha kínai tabletje / telefonja.

    Nincs velük gond a kinti nagy brandekből kell válogatni és semmi gond nem lesz vele.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.12.16. 22:09:48
  • franc0
    #3749
    Felejtsétek már el ezeket a szarokat. Csak a bosszankodás lesz belőle.
    Akinek nehézséget okoz egy ipad mini kifizetése, az ne vegyen tabletet. Ennyi.
  • zsolesz92
    #3748
    Az Alcor-kal van tapasztalatotok?
    Megbízhatók?

    ezt néztem
  • grebber
    #3747
    Ezt nézegetem elég jóféle. Bár 64GB-osba jobb volna. De idővel biztos lesz egy továbbfejlesztése.
    Teclast X98 Air Win8.1 / Android Dual OS

  • Blekk Síp
    #3746
    Én is ebben a kategóriában keresgélek, eddig a WayteQ xTAB-8Q GPS tabletig jutottam. Igaz nekem az is szempont, hogy navigálásra is lehessen használni.
  • zsolesz92
    #3745
    Sziasztok!

    Látom érkeztek kérések már Karácsonyra, én is hasonlót szeretnék :)
    7-8 colos tabletet szeretnék ajándékozni, facebookozni, emailezni használnák, WIFI-ről, így nincs feltétlen szükség mobil internetkapcsolatra.
    Filmezni max youtube.
    20-30k közötti összeget szánnék rá!
    Lehetőleg ne lassuljon be a droid fél év múlva a használhatatlanságig, ennyi a kritérium kb :)

    Köszönöm előre is!
  • grebber
    #3744
    Én majd akkor veszek táblát (Win 10-es vagy a magasságos tudja csak,hogy sok év múlva hányas lesz) ha legalább egy GTX 650 ereje lesz benne 256GB tárhellyel 4gb rammal. 70 ezerért.

    És akkor most villanhat fel a tábla hogy üdvözöljük 2025-ben
  • skinnyman
    #3743
    The best cheap tablet you can buy
    Nem egeszen tudom hogy ezt pontosan minek szantak, talan egy kis korrekcio a sima legjobb tablet neven futo nyilt ipad reklamjuk (ahol objektivitasnak meg csak jele sem volt) utan. Ez is verzik nehany helyen (pl. shield tablet szamukra tovabbra sem letezik emlites szintjen sem, meg ahogy kiemeli, hogy ezek nem munkara vannak - lol), de amiket alapvetoen ajanl, azok tenyleg jo cuccok.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2014.12.14. 17:17:54
  • Dante73
    #3742
    Sziasztok! kellene egy kis segítség. Vettem ma egy használt tabletet. Android 4.0.4 van rajta, Az a gondom, hogy ha skype-olok, akkor zöld képet lát a partnerem, míg nekem normálban mutatja. (magamat) Mi lehet a gond?
  • S8DJ
    #3741
    Sziasztok!

    Adott egy Navon Raptor 7 táblagép. Bekapcsolásnál nem lép tovább a boot képernyőtől és a recovery menü sem jön be. Mit lehet ilyenkor kezdeni vele?

    Ha flashelni kell, akkor mivel tudom flashelni win8 alatt?
    Utoljára szerkesztette: S8DJ, 2014.12.03. 14:16:32
  • joebacsi
    #3740
    Ez megy viber-el is, akármiről :)

    (Gépről, tábláról telefonállni vezetéknélküli sztereó headset-el tényleg valós alternatíva. Amióta megy a Vállalati lync-ről a telefonhívás én pl. eléggé rászoktam. Közben persze osztom a firkálásokat is a szörfészen :))
  • GregSB
    #3739
    Sőt én már nem egyszer skypeoltam / videotelefonáltam táblagépről, egyáltlaán nem hülyeség, pláne ha közben jegyzetelni / valami mást is akarsz csinálni. Sokkal kényelmesebb mint telefonon.
    Utoljára szerkesztette: GregSB, 2014.11.25. 16:05:36