107
Battlefield Bad Company 2
  • The Protector
    #107
    Én sem láttam eddig egyet sem sajnos.
  • Paranoiac #106
    Én is pont ugyanebben a cipőben járok, csak nem nagyon találkozok magyarokkal :/
  • The Protector
    #105
    Szia.Én eddig pc-n játszottam,most ps3-on is tolom.
  • Paranoiac #104
    Már senki nem játszik BC2vel? :) 2010 december az kicsit extrém :)
  • kastil
    #103
    nekem megoldodott!

    gépről regeltem eare egy accountot és azzal beengedett.
  • Landor
    #102
    xbox topikban kérdezzétek meg, sztem azt többen olvassák.. :)
  • szabszo96
    #101
    Heló, nem tudjátok, hogy hol lehet venni vip kódot, ha használtam vettem a játékot? És ha valahol lehet, akkor az mennyibe fájna?
  • kastil
    #100
    Hali!

    360-as gondunk lenne, próbálunk bfBC2ben accountot csinálni, de folyamatosan azt írja, hogy failed, mi lehet a baj? Más emailre azt irja, hogy invalid email...

    Megőrülünk -.-
  • Ic3 m4n
    #99
    legalább írni tanulj már meg
  • nagyizsak
    #98
    te meg egy kis sznob gyermek,akinek anyuka apuka mindent megvesz.meik a jobb?
  • Landor
    #97
    te egy nagyon rossz vicc vagy
  • nagyizsak
    #96
    kijavitom magam 600000 hejett 'csak' 400000ft volt.Landor hol elsz bazmeg?:) szerintem en jobban tudom,h itt mi mennyibe kerul:)latom ,neked is jo kis rendszered van.biztos anyuci es apuci megvette neked,mert ojan jo kisfiu/kislany voltal.penzben sokkal jobban megeri sztem kifizetni a DoboZ-t,mint egy qrva PC-t.
  • Landor
    #95
    te egy rossz vicc vagy
  • nagyizsak
    #94
    UI:az emberek tobbsege sztem mostmar vagy slimet vesz,vagy ha arra nem futja ,akkor arcadot
    slim ara:1300-1600lej(nalunk)
    arcade ara:850-1000 lej kozott mozog(ezis nalunk)
  • nagyizsak
    #93
    sokan mondjak,h konzolon igy meg ugy levannak butitva az fps-ek.NA kEREM SZEPEN,egy PC-s uljon le egyszer egy XdoboZ ele,s jacodjon BC2-t.s utana nyavajogjon,h itt konzolon minden mien konnyu..+paran itt probaljak bizonygatni,h annyi penzert,amennyiert XdoboZ-t veszel,siman veszel egy gepet is.eeeh...nalunk itt Erdelyben lejben egy EliT DoboZ 1300-1000 lej kozott mozog9attol fugg,hol veszed),s egy jobbacska gep,amin csak futna(minoseg nelkul) a GTA 4 2000 lejnel kezdodik.egyik ismerosom tavaj vett gepet kb 6000 lejert(ezt atszamitom:600000ft),s aztmondja,par ev mulva mehet a kukaba.sztem az XdoboZ-t nem fenyegeti ien problema.hacsak...ha nem dobjak ki a 720-ast,s hirtelen abbahagyjak a 360-asra gyartani a gameket,s minden 720-ra lesz gyartva(>.<).osszegzeskepp:a PC-sek FOGJAK BE A POFAJUKAT,ES HUZZANAK EL A KONZOLOS FORUMROL
  • nagyizsak
    #92
    hm..asszem eltevedtem,vki mutasson egy bad company2-s szobat >.<
  • Landor
    #91
    a mellőzés azért mert valszleg az ottani olvasók többsege pc-s, a konzolosok meg pusztán előítéletből nem mennek már be egy "pc-s" topikba..
  • ktomi22
    #90
    hat pedig sajnos ha ott felteszi valaki a kerdeset, altalaban mellozik, vagy lemondjak a kozolokat..
  • Landor
    #89
    A már meglévő BC2 topik nem csak a PCseknek szól.
    Nem azért nem nyílt még konzolos topik a játéknak, mert nem gondoltunk rá, hanem az elmúlt hónapok során nem láttuk értelmét.
    Nem egy és nem két konzol vs pc flémet folytottam már el a topikban, de egyáltalán nem jellemző a Battlefieldes közösségre az a nagy konzol útálat.
  • Csirke4
    #88
    Valóban elkanyarodtunk a BC2-től. :D
    De egyébként ha a BC2-őt nézzük, ahhoz egy olyan proci kell ami ma kb 30ezer forint. (Jó vidikarival (40kHuf) a lehető legfullosabb grafikán megy. :O)
  • fishBNS
    #87
    Ha lehet,akkor én témába vágót kérdeznék. Olyan problémám van,hogy a BF BC 2 szerver ledob,de folyamatosan. Előfordul,hogy játszom 2 órát és semmi gond,majd 2 percenként "connection lost". A neten több helyen olvastam,hogy az EA dolgozik a problémán,de mást nem találtam. Valakinek esetleg hasonló gond,esetleg megoldás? Ja a platform XboX Live. Köszi
  • arty
    #86
    nagyon szépen fut a srácnál, aláírom, de:
    - mennyi volt egy Q6600/Q9xxx a játék megjelenésekor - még egy phenom2 X4 is 30k körül van manapság :/
    - miért vegyek négymagost, ha a gta4-en kívül sehol nem használnám ki? ne, ez kérlek a lehúzás :) (de aláírom, hogy egyre több játék használja)

    egy jó pécén természetesen szebb a játék, ez nem kérdés, de azért amikor 2008 nyarán megláttam a játékot boxon, hááát, az odavágott rendesen :)

    nagyon messze járunk már a topik témájától :)))

    #84: te beszélsz "faszságokat", nagy kár volt idehozni az egész konzol vs pécét ... a bad company konzoljáték, amit kihoztak pécére is (a korábban már beígért bf3 helyett - na, az PC játéknak készült (volna?)). ha ott megy a rinya, h nincs fekvés, mért konzolosították (szerencsésebb szóval: mért kommercializálták, árkádositották), még valahol megérteném ...
  • arty
    #85
    nem vagyok szent, bár a gta4-et megvettem boxra, aztán az első kieget is, aztán a lemezes tónist is, amit viszont eladtam a francba, nem bírta a lelkem, hogy a motoros kieg 2x van meg... buktam rajta egy kemény ezrest :)

    konzolon nagyonis élénk használtpiaci kereskedelem folyik a játékokkal, pécén egy mai játékot megveszel, aktiválod egy steam/live accountra és pápá, eladni kb lehetetlen.. használt, szériaszámos játékot venni szintén necces, azok sem "pörögnek"

    (a +7-8 ezer a konzolos játékért pedig tulzás, egy bfbc2 pl 2 ezressel volt drágább, az átlag olyan +10font, azaz 3ezer ft)
  • Csirke4
    #84
    De fasságokat beszél. :C
    Egyébként meg egy xbox360 is még édeskevés...

  • n3whous3
    #83
    jó de most ne legyünk annyira erős pcsek, egy proci édeskevés. De egy kisebb igényű proci még mindig kijön olcsón és már 4 mag és még vehetsz pár hardvert.
  • Csirke4
    #82
    Egy xbox 360 árából kérlek szépen ha jól látom egy olyan jókis Core2Quad, Q9550, LGA775, 45nm, 12MB, 2,83GHz, 1333MHz -ot lehet venni. Namost a jutubon ittegy vidi:
    Ebben egy olyan proci van ami már kifutóban van és olcsóbb mint egy xbox360... Mellesleg egészen véletlenül nem szaggat sőt, az az igazság, hogy mivel veszi folyamatosan FRAPS-al... gondolom ki tudod majd találni hogy dehogymerhogy igazából a fraps gyorsítja a játékot meg ígenvaze hogyde izébigyó ésatöbbi...



    MÁS:


    Szerinted itt az XBOX grafikája mennyivel jobb a PC-sénél?
  • n3whous3
    #81
    Amúgy csak tegyük fel, hogy nem warezosok vagytok a konzolon. Ha így van, akkor kapásból játékonként +7-8 ezret kifizethetsz, mint PC-s verziókra. Ha minden 2 hónapban veszel egy játékot, az 48 ezer forint kiadás is lehet. 2 év eltelik és vehetsz ebből procit, memóriát, esetleg, ha kell alaplapot. Meg VGA-t, ha épp az kell. Na hol is van akkor az a bizonyos konzolos előny, hogy X évig jó lesz a géped rá és "nem kell újítani gépet"?
  • arty
    #80
    tehát egy xbox árán inkább egy négymagos core quadot kellett volna vennem?

    _engem_ ne nézzenek _teljesen_ hülyének ... (mert azért hülyének vagyok nézve, hiszen magam is konzumálok pécéhardvert - bár le tudnék állni. ha az ms nem lenne ekkora geci konzolfronton, sikerült is volna...)
  • Csirke4
    #79
    "de ez még mindig jobb, mint amit a pécémen tapasztaltam ... "
    Egyéni probléma, tudod a PC és PC között nagyobb különbség van mint konzol és konzol között.
    Ámde mi számít átlagPCnek ma?
  • arty
    #78
    ne tereljek ??? :D a játék topikjában?! te is és én is végig erről a játékról dumáltunk ... egy korábban konzolexkluziv cím folytatásáról, amit konzolra alakitottak, majd valamiért a folytatást kidobták a pécéseknek is, mire ők (ti? :D ) fel vagytok háborodva, h konzolos ....

    röhej
  • Csirke4
    #77
    Nem a Bad companyről beszélek ne tereld arra a szót.
    A Battlefielről beszélek mint játékról.
  • Csirke4
    #76
    És ezt honnan szedte?
  • arty
    #75
    Ember te hülye vagy?
    BF: Bad company = BF1942?
    BF: Bad company2 minek a folytatása? a pécés bf42-nek?
  • arty
    #74
    hátpedig terepen akkor is 30fps körül megy a gta4, ha te nem hiszed el vagy nem érzed, hogy annyival ment volna nálad :) (az extrém eseteket kivéve, amiből azért akadt bőven, szoszo)

    de ez még mindig jobb, mint amit a pécémen tapasztaltam ... meg amit géjtóni közben tapasztaltam volna :)
  • Csirke4
    #73
    Ember te hülye vagy?
    Mondom "Jah, BF mint konzoljáték."
    A BF kurvára nem a Bad companyval kezdődött hanem a Battlefield 1942-vel, tudom azis konzoljáték volt... -.-
  • gyuri12
    #72
    Nekem hiába mondod, azt tudom,hogy nálam szaggatott,elég rendesen.:)
    "Hiszem ha látom!"
  • MerlinW
    #71
    A konzolos eladások mindig sokkal magasabbak voltak, mint a PC-sek.
  • ktomi22
    #70
    25-30fps van xboxon hidd csak el :) ;)
  • gyuri12
    #69
    Csuda egy Xboxod lehetett,ha 25-30 FPsed volt. Nekem annyi volt,ha épületben álltam és néztem a falat.
    És ne az átlag PC-t nézd,hanem hogy Csirkének milyen van. Vele beszélsz,hozzá igazodj, ne máshoz.(Aztán lehet,hogy Csirkének is átlag PC-je van,akkor meg bocs)
  • arty
    #68
    cod6 eladások

    4% pc...