27
  • hapcikapitany
    #27
    nekem is jöhet privátba egy meghívó :)
  • slickboy
    #26
    Szeretnék én is kérni egy meghívót valakitől, akinek van felesleges, privátba. Előre is köszönöm. :)
  • circa
    #25
    Akinek van meghívója, küldene nekem egy privát üzenetet, és válaszban megmondanám hova küldje, köszönöm szépen :)
  • Blacktom
    #24
    A wave nem közösségi oldal... de általában még a közösségi oldalakat se erre használják. Kivétel persze van.
    Nekem a wave-ben az nem tetszett, hogy lassú. Ha sokan használnák ismerőseim közül, biztos megbarátkoznék vele. A nagy cégek pedig eddig is megoldották a kommunikációt, akár saját platformmal.
    Buzz meg... hát nemtom minek már megint egy. Wave is teljesen új, legalább a gmail-el valamennyire egybe lenne építve. Persze, tudom, ez tök más dolog...
    Hát sztem így is elég cucc van neten (myspace, facebook, groups, fórumok, chatek, twitter...stb) minek mégtöbb? A mozillás dolog tetszik, hogy egyberakni mindent. Remélem az működni fog rendesen:)
    A googleben eddig is az tetszett, hogy minden egyben volt (gmail, docs, naptár)
    Ja igen, érdemes megnézni a docs-ot is, azzal is lehet multizni, táblázatban még vizuálisan is egész átlátható tud lenni, nem üzenetek sora minden, de van beépített chat is ha kell:)
  • duke
    #23
    Konkretan tenyleg nem neztem egyiket se,de nyilvan pont ugyanolyan faszsagok mint az osszes eddigi kozosegi oldal.Ahol az a lenyeg,hogy a 12 eves kiscsako kirakja pelojat nagytotalban,es masnap kurvara buszke magara a suliban.
  • Kerub
    #22
    Ha ismernéd (nem csak kipróbálni ----> MEGISMERNI!) a Wavet akkor most tudnád mekkora f@szságot mondtál.
  • kvp
    #21
    Ha a google wave-et mint egyszeru vallati chat klienst arulnak penzert, akkor nagyobb piaca lenne. Alapvetoen ugyanis project megbeszelesek (oletelesek) rogzitesere a legjobb. Aztan az, hogy e mellett lehet hasznalni magan celra, barati tarsasagban is, mar mas kerdes, de alapvetoen eredetileg nem arra talaltak ki.
  • duke
    #20
    "Hát pont ez a baj, "kimeríthetetlen" a kulcsszó. Az emberek nem szeretik azt, aminek nem tudnak a végére járni. Az embereknek nem kell egy 1 év után is misztikus valami."

    Ja nem tudom mi a fasz bajuk van az emailal,kurvara nem erdekelnek ezek divat buzisagok,buzz,wawe,twitter,zum.Ha valaki a segget akarja mutogatni napi 24 oraban,akkor csinaljon egy weblapot,minek ahhoz 50 uj platform.
  • Endrosz
    #19
    Kaptam két meghívót is, köszönöm! Többet ne küldjetek. :)
  • Andr0
    #18
    ez biztos a Google merénylete... lepusztítják a riválist :D
  • lordofchaos
    #17
    A LELKEDET akarják!
  • roliika
    #16
    Viszont az MSN meg döglik...
    http://www.hwsw.hu/hirek/44198/msn-live-messenger-windows-microsoft.html itt ni...
  • Endrosz
    #15
    A Wave-re én is kíváncsi vagyok. Tudna valaki dobni egy meghívót? Az ismerőseim közül nincs senki benne. Címem az itteni nickem gmail-en.
  • Kerub
    #14
    Én sajnálom a Wave körüli baljós felhőket. Kb 1 hónapja van meghívom és nagyon elégedett vagyok a vele.
    Az a baj, hogy az emberek egy közösségi portálokhoz hasonló vibráló, izgő-mozgó szociális bombát vártak amit nem kaptak meg, mivel a Wave nem más mint egy kib@szott jó platform közös munkára. Ha már a részeddé válik és használod 3-4 hónapja, akkor már felfedezhetsz olyan lehetőségeket amit egy baráti társaság is kihasználhat, de sajnos mindenki ezzel indított ezért okozott (többek között) csalódást.

    A keresőn és gmailen kívül egy google termék sem volt eddig szimpatikus számomra, de a Wave kifejezetten tetszik és talán ez lesz a 3. google termék amit használni fogok.

    Sokan csak ránéztek (vagy még azt se) és már csípőből fikázzák mert google, vagy mert hipe volt. A Wave egy igazán jó platform, csak türelem és szándék kell a felfedezéséhez.
  • Justil
    #13
    mit akar a Google? pff, ennél egyszerűbb kérdést keresve sem találhatnánk...

    mindent.
  • lordofchaos
    #12
    Hú, de okosat mondtál. Ha csak kicsit utánanéztél volna akkor rájöhettél volna hogy a Google legfőbb bevételforrása a Google AdWords/AdSense.
  • winnie
    #11
    "A Google egy dologból él mind a mai napig, ez maga a a Google kereső."

    igen. aki tájékozatlan, az csak ennyit lát az egészből.
  • circa
    #10
    Nyilván a kereső a cég "zászlóshajója" de azért letettek már pár más dolgot is az asztalra, ott van például az Android oprendszer telefonokra.
  • Rage47
    #9
    vagy jobban értik, mint mi, és készülnek valamire
  • lokko
    #8
    én azt látom hogy a google önmaga intelligenciájának, kompetenciájának, és rugalmasságának határaiba ütközött ...
    a minden web koncepció technikailag erőltetett
    míg a közösségi hálózatok lényegét egyszerűen nem érti a google vezetősége
  • opeca
    #7
    A Google egy dologból él mind a mai napig, ez maga a a Google kereső.

    Enélkül a Google sehol sem lenne. Képzeljük el ha a Google bejelentené a keresője leállítását. A részvényei olyan irdatlan mértékben elkezdenének zuhanni, hogy becsődölne a cég.

    A Google kereső az maga a cég, és a cégm az maga a Google kereső.
  • opeca
    #6
    LOL, azért emlékszem, amikor az sg.hu itt tapsikolt a Wave-nek...

    Most a Buzz-nak tapsikol, de ez sem fog sokáig élni, már a Wave-nél is megmondtam, hogy értelmetlen...

    Mindent le akartak vele fedni és semmit sem sikerült igazán. Kijött egy átláthatatlan katymasz.

    "teljesen uj kommunikacios platform kimerithetetlenul sok lehetoseggel"

    Hát pont ez a baj, "kimeríthetetlen" a kulcsszó. Az emberek nem szeretik azt, aminek nem tudnak a végére járni. Az embereknek nem kell egy 1 év után is misztikus valami.

    Az emberek az egyszerű és gyorsan, könnyen használható véges dolgokban hisznek.
  • passatgt
    #5
  • A1274815
    #4
    Mint ismeretes az a tény, hogy a pénzből soha sincs elég s mivel a Google számára az információ pénzt jelent ezért nekik információból (rólad) soha sincs elég!
  • 5c0rp330n
    #3
    a 2 cuccnak gyakorlatilag semmi koze egymashoz, a buzz gyakorlatilag egy pofonegyszeru felturbozott twitter, a wave pedig egy teljesen uj kommunikacios platform kimerithetetlenul sok lehetoseggel. nem ertem mi ertelme hasonlitgatni oket egymashoz..
  • Dark Angel 666
    #2
    a Chrome már így is elég sok adatot megszerzett , mit akarnak még ?
  • Lost Lont
    #1
    "...egyre többen teszik fel a kérdést: tulajdonképpen mit is akar a Google?" Információt! Mint az közismert. :D