31
  • Doktor Kotász
    #31
    Szerintem meg csak elég lenne az árú terjesztőjét megfogni.
    Ezt a sok áltudományos baromságot valahogy eljuttatják a fogyasztóhoz, és pénzmozgás is történik.

    Ha csomagküldők, akkor van feladó, ha konkrét üzletben lehet kapni, akkor meg ugye még símább a dolog.
  • Doktor Kotász
    #30
    Djambi megriasztottál.
    Komolyan mondod, hogy vannak akik ezt a sok sületlenséget beveszik?
    Ez botrány. Ezeket az idiótákat a fogyasztó megkárosítása és megtévesztése miatt szenes lapáttal kellene úgy fejbe baszni, hogy azt higgyék, hogy a végbelükön keresztül folytogatják őket.
  • djhambi
    #29
    Én azt mondom, hogy adott esetben a cenzúra sértheti a szólásszabadságot, de egetértek, azzal, hogy a leghaékonyabb, illetve talán az egyetlen módja a szemét terjedésénekmegakdályozására. Talán a másik az lenne, ha megreformálnák a közoktatást, és az emberek nem dőlnének be. Persze ez túl utopisztikus gondolat...
  • philcsy
    #28
    A net jelenleg anonim szabályozatlan kereskedési felület. Nem tudod a kereskedelmet szabályozni ha nem szabályzod a hálózatot.
  • Epikurosz
    #27
    Nem a netet kell cenzúrázni, hanem szigorúan szabályozni a kereskedelmi forgalomban kapható termékeket. Az étrendkiegészítőket is.
  • djhambi
    #26
    Hogy lehet, hogy a világ O2 aránya 10%-kal csökkent 20%-ra úgy, hogy a CO2 aránya 0.5% alatti? :D
  • philcsy
    #25
    Tudom hogy ez is off de találtam két egy gyöngyszemet:

    oxigénes víz
    Részletek:
    "Tudta, hogy közel felére csökkent az elmúlt évszázadokban a légköroxigéntartalma? ... A múlt század közepén elsősorban a széntüzelés következtében kb. 30%-ra csökkent a légkör oxigéntartalma. A XX. század derekán mindössze 23%-ról szóltak a jelentések. A jelenlegi világátlag már csak 19-21%..."

    "A szájon keresztüli oxigénes víz bevitellel 10-szer gyorsabban lehet a szervezetet oxigenizálni mint tüdőn keresztül."

    "1 liter vízhez 2000 mg orvosi tisztaságú oxigént juttatunk." Ez a normálisan oldódó 200x-a!


    Itt pedig azt javasolják többek között hogy igyunk desztillált vizet!!! Ez szerintem bőven kimeríti az öngyilkosságra való felbújtást.


    Remélem eljön végre az az idő amikor a netet nálunk is cenzúrázzák.
  • philcsy
    #24
    Jó ez az aura, főleg az aurafényképezés. Mert ugye az is van. Szóval a spektroszkópusok eddig valahogy átsiklottak rajta. Szólni kellene nekik.
  • djhambi
    #23
    "AURA = emberi szemmel láthatatlan burok, kisugárzás melynek színe és alakja jellemző, s az elme-, vagy az érzelmi állapotoknak megfelelően változik."

    Akkor hogyan látják az aurá, ha a szemnek láthatatlan? És miért van színe? XD

    "A víz dipol szerkezetéből adódóan remekül vezeti és tárolja a környezete által kibocsájtott energiát. A víz energiarendszere és így szerkezete a környezeti hatásoknak kitéve sérülhet, amelyen nem csak a fizikai behatásokat hanem az emberiség gondolati és érzelmi hatásait is értjük. [...] A víz energetikai tulajdonságát felhasználhatjuk más az Univerzum magas szintű rezgéseinek befogadására azaz a víz programozására."

    Ezt bleifrei kollégának kellene értékelnie. :) Pl. elmondhatná, hogy itt mi rezeg. És milyen véletlen, itt is összemossák az energiát a dipólussal, az univerzummal, a programozással és az érzemekkel. :D Bocsánat, nem hozom ide át a másik topicot.
  • Legend Killer
    #22
    én tegnap a Holdon fürödtem, jó vót.
  • philcsy
    #21
    Nem. Pont tegnap volt egy vízkezelés és vizgazdálkodás előadás és éppen ezek voltak témán.
  • Epikurosz
    #20
    Láttam beleolvastál a régebbi fórumokba.
  • philcsy
    #19
    És ide tartozik a csökkentett deutériumtartalmú víz is. Ami bár nem teljes őrültség, de a gyakorlatban ezzel nem lehet lecsökkenteni a deutériumszintet az emberben.
  • philcsy
    #18
    Mielőtt bárki azt mondaná hogy ez hülyeség olvassa el ezeket:
    Pi-víz
    inoizált víz
    De ez a legjobb: radol azaz rádiumos víz de ez utóbbit sajnos már betiltották.
    Nincs is jobb üzlet mint eladni 1 liter vizet >1000Ft-ért. Olyan ez mint az "Indul a bakterház"-ban a szenteltvíz.
  • philcsy
    #17
    Szerintem holdvízkoncentrátum is kapható, így gazdaságosabb. Az instant holdvízpor pedig klinikai tesztek alatt van.
    Ezt a vízet közvetlenül a nap energetizálja. Sokkal jobb mint ez.
    ez
  • darkhill
    #16
    Sracok ne egyunk mar meg minden sz@rt... mar reg kinn vagyunk a holdon csak top secret az egesz :D
    Amerika mar epiti a rakete vedelmi rendszeret oda is nehogy mas nemzet is fel tudja tolni oda a hatsojat.. Ki nem fizetne 10 milliot egy liter hold vizert ami termeszetesen fogyaszto hatasu, 10 kg leadhat az ember akar mar fel litertol is... Most akciosan hozzajuthat!!! telefonaljon most! :D
  • NEXUS6
    #15
    Afrikában meg szomjaznak!
  • amitriptilin
    #14
    és már kezdődne is az interplanetáris háború...
  • MaXiMkA
    #13
    Fiúk, ha olajat találnának, akkor az arabok átvennék a hatalmat s kiköltöznének a Holdra. xD Ott legalább nincs annyi szemét pénzéhes zsidó, aki ki akarná nyírni őket...
  • a_n_d_r_e_w
    #12
    A nehogy is erdekes anyag lehet, de en jobban felek, hogy unobtaniumot talalnak, es akkor a benszulott kek szamarembereknek veguk lenne :(
  • Dark Angel 666
    #11
    olajat XD
  • Dark Angel 666
    #10
    csak nehogyat találjanak , mert akkor szét is szednék
  • johnnie_walker
    #9
    Ja. Balatonban háromszor ennyi van. :D
  • djhambi
    #8
    Ez jó ötlet, csak nehogy a territoristák kezére kerüljön. :P
  • Epikurosz
    #7
    Indiai szonda. Na, tessék!

    Magyar radarosok voltak, akik a Holdat először megpingelték, most meg sehol sem vagyunk. Tönkre tettek minket...ezek.
  • neoG
    #6
    a nap melege begyújtja a Zoksziként, és mimmeghalunk.az egész univerzum
  • Talgi
    #5
    És ki tudja, mennyi van a felszín alatt. (Ha egyáltalán van jelentős mennyiség, ezt még nem tudhatjuk)
  • Banano
    #4
    Engedjétek ki az oxigént a világűrbe,
    És az égés megszűnik! SA:D:SAD:AS
  • noland
    #3
    "...amit a Nap tevékenysége fejt ki, vékony jégréteget létrehozva a teljes felszínen."

    A jövő asztronautái most majd vihetnek magukkal korcsolyát... és forralt bor készítő automatát.. huhuhu..:D
  • mujahedin
    #2
    de most holdi viszonylatról van szó :D
  • tenkenorman
    #1
    szerintem ez földi viszonylatban kevés víz.