15
Belső nézetes \"click and point\" Detektív játékok
  • Gaborkik #15
    Sajnos még nem tudtam beszerezni, de már nagyon szeretném :D
  • Desiderata #14
    próbálta valaki a Trail Of The Twister-t?
  • kastil
    #13
    Csak sajnos többszöri végigjátszásnál már oda az izgalom.
    Régen egy Metal Gear Solid vagy Resident evil 2/3 móka volt többször is mert az időt figyeli az ember az unlockolható dolgok miatt. Itt nincs ilyen...
  • Gaborkik #12
    Nem ismerem de most olvastam pár bemutatót és azthiszem megfogadom a tanácsodat s kipróbálom ...

    Amúgy ezzel a játékkal én is így vagyok :D
    Másodszorra vagy harmadszorra pedig 2 nap alatt kényelmesen végig is lehet vinni
  • gyepesjoint
    #11
    azokat én is végignyögtem,mondjuk szenvedős a második rész :S
  • kastil
    #10
    Tipikus.
    Syberiat ismered? Ha nem, akkor feltétlen szerezd be mind a két részt.
    A mai napig imádom, csak sajnos már mindent fejből vágok :D
  • Gaborkik #9
    Hát igen ... technikailag nem nagy durranások de nekem bejönnek ...:D
  • Gaborkik #8
    Szerintem nagyon jó kis játékok eleinte egész könnyű aztán ahogy haladunk a vége felé kicsit bonyolódik ...Nyelvtanuláshoz is nagyon hasznos mert elég sokat kell olvasni benne ...A 21 részből 5-6-al játszottam az első pár darabon látszik hogy nem tegnap csinálták de az újabbak nekem nagyon bejönnek...
    Külömböző kis minijátékok is vannak beépítve hogy kicsit színezzék a játékmenetet ...
  • kastil
    #7
    Mondjuk ez már igencsak a csunyácska kategóriába tartozott 10 éve is.
  • kastil
    #6
    Szóval point and click :D.
    Ezt kérdeztem, régen szerettem az ilyen cuccokat, személyes tapasztalat/vélemény?
  • Gaborkik #5
    Ez azt takarja hogy ha valamit csinálni akarsz kattintani kell ...
    A legtöbbet hazsnált dolog a kurzor a billenytűzet elég keveset kell...
    Pl mozgáshoz is kattintani kell vagy hogy valamit megnézz pl újságot abban lapozgatni ...
    Így leírva elég furcsának hat ... Nemtudom érthetően magyaráztam-e...
  • kastil
    #4
    Szerencséd, hogy büntiben vagyok, ezért nem tudtam 1 percen belül 2 hsz-t írni, szimán beböfögtem vna h képt linkt.
    mi ez egész pontosan? point n click?
  • Gaborkik #3
    Több információt a hivatalos honlapon is találhattok :

    HerInteractive
  • Gaborkik #2
    Itt van pár kép is :





  • Gaborkik #1
    Üdv!
    Ezt a topikot mint a cím is mutatja eme játék sorozat bemutatására nyitottam.

    A főszereplő Nancy Drew aki több játékon át külömböző rejtélyek megoldásában vesz részt. A Herinteractive jóvoltából most a bőrébe bújhatunk. Évente 2 epiződ készül a sorozathoz mind-mind más történetet dolgozva fel. Jelenleg a 21. darabnál tartanak.