37
Nem tudja vki, h lesz-e PC-re a Midnight Club LA?
  • n3whous3
    #37
    Elég közel áll egy xbox azért hardverileg a pc-hez, értelmes profi emberek natív kódhívásokat is átadnának a procinak stb, ahogy a jobb emuk, akkor lenne már ilyen emulátor, de hát ugye lelkes amatőrök készítik, mert ugye elvileg amúgy se nagyon legális (?). Mondjuk a hecc kedvéért és egy kis reputációért jó lenne, ha megerőltetné magát pár zseni :D
  • Maxtreme
    #36
    Igen, ez is sajnos játék függő. De azért manapság eljutottunk addig hogy nem 3 fps-el mennek :D
  • Maxtreme
    #35
    őő nem? Emulálás esetében mindig a Hw követelmény sokszorosát kell számolni.
    Remek példa erre a ps2 emulátorok. Ma kezdünk eljutni arra a szintre hogy szinte bármely ps2-es game futtatható egy bikább gépen. éés mi is van a ps2ben? (HW-ileg) Nincs több kérdésem :)
  • Totti5
    #34
    Veszel egy 360at 40ért... PS2, Xbox játékok hiba nélkül mennek? nem? akkor szerinted egy 100szor összetetebb platformot hogy fognak "emmulálni"?
  • n3whous3
    #33
    Erőforrás már meg lenne rá pedig
  • Maxtreme
    #32
    Erre a kérdésre térjünk vissza úgy 8-10 év múlva.
    thx.
  • theshark
    #31
    Cs még egy kérdés.
    Nincs X-Box 360 Emulator ?
  • theshark
    #30
    Ak nem lesz B+ (,biztos ).
    De azért Kössz !
  • kastil
    #29
    htxbai
  • arty
    #28
    mindenesetre további jó vergődést és nyálcsorgatást ... :/
  • arty
    #27
    "takarodj, ha valami bajod van, a "mi" bajunk, ha nem jön ki, addig lehetne kitárgyalni legalább PC-s keretek közt és nem olyan buzikkal, mint a konzoltopikos banda egyes tagjai "

    te tényleg ennyire ostoba vagy?
  • Apus
    #26
    vanmá' crack? kinek hány %-nál tart?
  • SZilaJMaGGoT
    #25
    Jah ok így már értem... :)
  • n3whous3
    #24
    okszia
  • SötétBarom
    #23
    Mert a pc az über alles, és lassan majd nyomjuk EMULÁTORRAL!!!4


  • SZilaJMaGGoT
    #22
    Akkor még is mit vársz rajta annyira? Ki jött már, ha annyira bejön vedd meg boxra vagy ps-re... Nem is értem mért nincs még zárva a topik.
  • kastil
    #21
    Ki a faszt érdekel? :D
  • Totti5
    #20
    Nem lesz pécére...
  • kastil
    #19
    Mondjuk nem tudom hogy ez az arcade cucc mennyire lesz kezelhető belső nézetben =/.

    viszont borulás közben baromira tetszik, hogy a camera követ egy adott pontot.
  • Totti5
    #18
    Semmit sem tudsz. Ez egy vérbeli árkéd játék és az NFS ellenfele, vagyis nem ellenfele mert fényéveket ver rá. Test Drivehoz semmi köze sincs az egy más stílus és kategória.
  • kastil
    #17
    Baszki, belső nézet, alíg várom, kurva jó lesz ez!
    Bár a motoros fizikája elég ratyika, de nembaj.
  • SZilaJMaGGoT
    #16
    Nana!
  • n3whous3
    #15
    Amúgy meg tudtommal Test Drive Unlimitedre akarta hajazni ez a játék is, NFS-nél tuti jobb a fizikája, csak a csattanásokat meg borulásokat nézd meg, sokkal hihetőbben néznek ki. Ha nem is szimulátor, de ...
  • n3whous3
    #14
    takarodj, ha valami bajod van, a "mi" bajunk, ha nem jön ki, addig lehetne kitárgyalni legalább PC-s keretek közt és nem olyan buzikkal, mint a konzoltopikos banda egyes tagjai
  • arty
    #13
    rühelltem az előző midnight clubokat, de ez a rész az egyik legjobb árkád autos, amivel valaha játszottam

    viszont mivel konzol exkluziv és a fejlesztő studio amugyis bezárt, a topik zárható
  • kastil
    #12
    jó lesz ez. pörgös aktív móka. szeressem.
  • n3whous3
    #11
    szerintem odabasz
  • akyyy
    #10
    LESZ!
  • tenkenorman
    #9
    nem dub edition?
  • RYO21
    #8
    Vegyél te nekem!
  • Totti5
    #7
    Nem lesz. Vagyél ilyet.

  • kastil
    #6
    szerintem a 2 ps1 vagy ps2on, nemtom mar, kurvajo volt. funoltam vele sokat.
    meg volt egy resz amit xboxon toltam, régi, ugy remlik h az is la volt. az is fun volt :D.
  • SötétBarom
    #5
    Videók alapján nem kár.
  • tenkenorman
    #4
    a képek alapján kár, bár az lőző midnight club okanak is hasonló volt a borítója aztán meg mienek voltak már.
  • Bulykin
    #3
    kizárólag PS3-ra és X360-ra
  • SötétBarom
    #2
    Nem.
    Zárható.
  • theshark
    #1
    Nem tudja valaki, hogy lesz-e PC-re a Midnight Club Los Angeles (vagy a Midnight Club LA South Central)