43
  • Adr74
    #43
    Hát ehhez akkor már nem tudok mit hozzáfűzni.Én még a sima 1.0-ás verzióval játszottam online.De ahogy kijött az 1.66A-s javítás egyből abbahagytam, mert mondom olyan idők voltak hogy az hihetetlen.Még a sima verziónál jókat játszottunk az interneten + jó aukciók is voltak.
  • n3whous3
    #42
    Én figyeltem, hetekig volt 1-1 ember ugyanazzal az értékkel fent a millionaires challengen és nem törölték.
  • Adr74
    #41
    Ja hogy úgy 1-2 is volt.Ilyenkor hol vannak a moderátorok és a "figyelők"? Tudtommal nagyon sok bant kaptak a játékosok.És figyelik, akinek nem reális az ideje azt bannolják...Nem tudom hogy bírnak akkor még játszani, főleg a feltört játékukkal.Na látod erről beszélek akkor már az Atari nem is foglalkozik ezek szerint a csalókkal -.-
  • n3whous3
    #40
    "Ferrari Enzo-val hogy lehet 380 Km/h-val megtenni 200 Km-t kevesebb mint 20 perc alatt"

    ahogy 1 másodperc alatt is: csalással. Nem törlik sose már ezeket a statokat a rendszerből. Volt itt 1-2 sec is.
  • Adr74
    #39
    Egyetértek mindkettőtökkel, az úttal kapcsolatban.Kell egyenes is és kanyar is bele.De hát ez már amióta világ a világ ez így van... A Test Drive Unlimited igazából lézeres letapogatással készült, a Need For Speed meg nem.Bele lehetne mindkettőbe kötni, de felesleges, mert mindkettőnek megvannak az előnyei és hátrányai... Ha Test Drive-nál járunk akkor valahogy azt nem értettem soha, hogy a Ferrari Enzo-val hogy lehet 380 Km/h-val megtenni 200 Km-t kevesebb mint 20 perc alatt.Ott olyan 70-80%-ban az aszfalt, hogy gödrösek, így ide oda dobálnak.Tehát 380-al menni és megfogni egy olyan erős autót és úton tartani képtelenség.Így valószínűleg csaltak akik megtették annyi idő alatt.Én kipróbáltam billenytűzettel, gamepaddal és kormánnyal.Kormánnyal is szinte lehetetlen, mert úgy eldob a bukkanó, hogy beszállsz az erdőbe.Így értékes másodperceket veszítesz.Ami a végén az idődet nagyon befolyásolja.A Need For Speed Undergroundban meg azt bírtam amikor gyorsulás volt, és ugyan olyan autóm volt tuninggal egybekötve, de mégis elszáguldott mellettem úgy hogy csak néztem.Szerintem ez is csalás volt, mivel nem lehet olyan mértékben állítani a tuningot mint a Pro Street-ben.Ott egy 800 lóerős izomautót fel lehetett tornászni 1000 lóerősre és az már közelebb áll a valósághoz mint az Underground Online része :) Csalók akkor is voltak, vannak és lesznek is! Sajnos kár hogy nem kapnak egy szép bant, amivel elgondolkodnának ezeken!
  • Szefmester
    #38
    A tök egyenes utak azok a gyorsulási versenyek, de ha vannak kereszteződések akkor már is lesznek kanyarokra lehetőségek. ;) Gondolkozz mielőtt írsz valami hülyeséget.. Egy modern városban sok sok hosszú egyenes útszakasz van, de vannak kereszteződések kanyarok. Az eddig NFS részekben a városok úthálózata 90%ban ívekből volt, alig volt pár méternyi full egyenes rész..
  • n3whous3
    #37
    nézd meg a test drive unlimitedet, aztán mondd azt, hogy egy valósághű (vagy esetében egy az egyben lemásolt) térkép mennyire is unalmas...
  • AbyssLord
    #36
    Nem akarok senkit se lehülyézni, pusztán egy észrevétel/feltevés: ha tök egyensek lennének az utak, akkor mi lenne a játéban a kihívás? Ki tudja tovább nyomni a gyorsítás gombot? Nem véleteln, hogy ilyenre készítették a pályákat. A tök egyenes utakat hihetetlen gyorsan megunnák az emberek. Semmi kihívás nem lenne az egészben. Kb annyira lenne izgalmas, mint a clickclickclick.com... Igen, én 1354728-szor nyomtam meg az egér gombját...
  • Adr74
    #35
    Tudom, mert aztán kapcsoltam, csak siettem... Nem nem azt mondtam kötelező megvenni, de ahogy elnézegettem elég sok embernek vannak meg a cuccok.
  • n3whous3
    #34
    Szövegértelmezés látom nálad is gyenge. Én azt mondtam, hogy lehet, hogy játszani fogok bizonyos ingyenes cuccokkal, de úgy általában nem fogok venni benne biztos extrákat. Főleg ha ilyen szarok.
    Te ezzel szemben felhozod itt azt, hogy értelmetlen dolgokért KELL fizetni, sapka, kitüntenés nemtommi. Miért KELLENE? Nem mondta senki, wowba se kell megvenni minden szart, amit LEHET, de te meg úgy fogalmazol, mintha kötelező lenne.
  • Adr74
    #33
    Miért ne próbálnátok ki? Nem értem ezt a logikát.Ha valami ingyenes akkor az már rossz? Érdekes felfogás, na mindegy... Igen ilyen dolgokat lehet kapni benne + fegyvereket.Ami röhejes, mert úgy lő mint, ha valami Sci-Fi filmet néznék :D Hogy miért bukna meg nálam? Azért mert telis-tele lenne ilyen hülyeségekkel, a fegyverek helyett jó autók lennének.Még a 12 éves srác is olyan jól vezetne benne, bezzeg ha Race 07, GTR elé raknám akkor püfölné a gépet mert minden kanyarban kivágódna...És még sorolhatnám.Szóval ez felér nálam egy "csalással" úgymond.És így a játék élvezeti része átmegy idegeskedésbe és anyázásokba.Mindig is utáltam amikor megyek 250 felett az autómmal és valamelyik "majom" eszeveszettül elszáguld mellettem majdnem 400 Km/hr-val.Ez nagyon illúzióromboló a szemszögemből.Azért is mert a nehezen megszerzett 1,2 vagy harmadik hely hirtelen a semmibe vész el.Ez kérem szépen már nem játék csak hencegés!
  • Maniello
    #32
    Amugy nem tom h vagy vele, de a carbonban kozepen 1 egesz varoson vegighalado autopalya van, ami nekem eleg 1enesnek tunik -.-
  • DjDano
    #31
    Szerintd miért találták ki az online játékokat? Azért, hogy függővé válj és fizess mint a meszes! Ugyan az mint a cigi, pia, drog....
  • Szefmester
    #30
    Értem és az hogy nem kötelező fizetni csak ha akarsz, akkor az már egyenlő azzal hogy megveszed a progit Xezerért, majd még havonta perkálsz? Szerintem messze nem. Amúgy a D&DO-ban én még egy forintot nem fizettem senkinek és bannert sem bámultam, akkor most mégis fizettem valamit érte? Ha úgy vesszük akkor a lehetőség arra is adott hogy az ember felkösse magát de mégsem teszi..

    Ha meg itt a reklámok miatt lesz ingyenes a cucc, és nem a pofámba dobják, csupán jól elhelyezett óriásplakátokon látod, vagy ha bemész egy autókereskedésbe és perkálsz hogy meglegyen a legdurvább járgány anélkül hogy a tapasztalat és a játékban összeharácsolható pénzért megvehetnéd szíved joga. Nem kényszerítenek, rá. Ismétlem.. CSAK lehetőség.. szóval amíg nem fizetsz tulajdonképpen ingyen van. ;) Elhiszem hogy nehéz egyeseknek ez a logika de gondolja bele..
  • RoyalPredator
    #29
    Merthogy autópályamatricára nemtellett neked?...
  • n3whous3
    #28
    ja de, a fő autópálya tűrhető, de a városok...
  • n3whous3
    #27
    Hát mit mondjak, azon kívül, hogy nagy pálya, nézd már meg ezt a szerencsétlen szar pályát is :



    Egyenest te itt nem látsz
  • modelcar
    #26
    Undercoverben tűrhető a pálya.Azt jól eltalálták.
  • n3whous3
    #25
    Már bocs, de ha alapból ingyenes az a játék, akkor nem is fogok én se meg más se foglalkozni feltétlen a pénzért vehető extrákkal, főleg nem ilyen faszságokkal, ha csak tényleg ezt lehet venni benne. Ez miért lenne bukás?
  • Adr74
    #24
    Hát én nem a két szép szememért szeretnék... A "láma" szó meg nem ide való! Az a láma aki nem tud olyan profiul játszani.Nem is olyan játékra vágyom ami csilivili és még meg is "szólal", de örülnék egy új ingyenesnek.Mint már mondtam nálam ezen a térten a Battlefield Heroes megbukott, mert nagyon sokat kell értelmetlen dolgokért fizetni.Például: sapka, kitüntetés a ruhádra.És még nem beszéltem a használható tárgyakról...Ha ugyan ilyen lesz a NFS World akkor úgy szintén megbukik.Azért ennél még a WoW is jobb, mivel ott nem hülyeségekre költöd el a pénzt, hanem használati tárgyra.
  • n3whous3
    #23
    Ja a másik hozzászólásra ment a válasz tényleg.

    A lámázás oka az az volt, hogy hogy is lehetsz akkor láma, hogy elvárod azt a világtól, hogy majd a segged alá tol ingyen egy tonna jó játékot? A különböző reklámozási formák kezdenek kimenni a divatból, nem vállnak be a modellek, nem fogsz te ingyen a két szép szemedért jó játékot kapni, legalábbis olyan szintűt nem, mint amire te vágysz. Ahogy itt valaki más is említette, ezen szavakkal.
  • Adr74
    #22
    Na álljon meg a menet! Először is ne tatázz! Másodsorban én nem a pályáról beszélek! Először is értelmezd amit írok és utána magyarázz! Én ezt kérdeztem: "te mekkora láma vagy komolyan..." Mivel nem írtam semmit és te csak úgy benyögtél valamit... Az önbizalmamat meg minek növeljem? Kész nagyon :D -.-
  • n3whous3
    #21
    Underground 2


    Most Wanted


    Carbon


  • n3whous3
    #20
    király képeket kihagyta ez a szar, na pillanat
  • n3whous3
    #19
    Nem azért nyögtem be valamit, mert az cool, te tata. Nézd meg miről beszélek:

    UNDERGROUND 2:


    MOST WANTED:


    CARBON:


    Most nézd meg jól a képeket, hogy miről beszélek, kacskaringós okádék pályák, semmi köze a valósághoz. Vagyis van, pl. Peking is ilyen fostalicska kialakítású, ha jól tudom, de az kb. az évezredes folyamatos épülés után vette fel azt a formát, ahogy most áll.

    Itt kettőnk közül te vagy az, aki azért köt bele a másikba, hogy saját önbizalmát és örömét ezzel növelje.
  • Ulquiorra
    #18
    Említenél párat akkor?
  • Adr74
    #17
    lammaer - Vannak olyan kalandjátékok amiben a büdös életben nem kell fizetni.Még szoktam is velük játszani a fiammal és elégedett vagyok vele :) Sőt itt-ott még jobb a játékmenete mint a 12E forintos játékoknak, az én szemszögemből.Én ilyenekre gondoltam.Tudod mostanában minden a pénz körül forog, ez viszont nagy hatással van a játékokra...

    n3whous3 - Hát fiam nem tudom mire gondoltál.Esetleg kifejtenéd bővebben? Az ilyen emberektől néha a gyomrom forog.Megjelenik egy hír és benyögnek valamit, mert az "cool" -.- Ne haragudj nem veszekedést akarok szítani, de ez tényleg igaz.
  • duke
    #16
    "Ém NFS 1-et látnám szivesen mai köntösben..."

    Ja az utolso jo nfs az elso resz volt.
  • passatgt
    #15
    levelr is kb ue
  • Komolytalan
    #14
    Te is csak felsoroltál egy csomó "fizetési" módot:
    - banner nézegetés
    - fizetsz az alapjátékért
    - fizetsz a játékban a karakter tuningért
    - fizetsz havidíjat.
    Ez már csak sales kérdése, hogy melyik cég melyiket alkalmazza. De ingyen egyik sincs.
  • n3whous3
    #13
    te mekkora láma vagy komolyan...
  • n3whous3
    #12
    NEM IGAZ NEM IGAZ MEGŐRÜLÖK BAZZZ, UNDORÍTÓ PÁLYASZERKEZET MÁR MEGINT! HOGY NEM TUDNAK NORMÁLIS VÁROST KITALÁLNI, CSUPA KACSKARINGÓS ÚT, NINCS EGY EGYENES 1-2 MÉRFÖLDES PÁLYA, NORMÁLIS NAGYVÁROSBAN SZINTE ALIG VAN ILYEN, ITT MEG A SZÖGLETESSÉG MAXIMUM AZ UNDORÍTÓ KOCSIK POLIGONILLESZTÉSEIRE IGAZ
  • Cat 02 #11
    Pedig igaza van. Ha béta még szép, hogy ingyenes. A másiknál meg épp te említetted, hogy lehet fizetni. De a legtöbb f2p, mivel ez is a neve, nem KELL fizetni, csak lehet.

    Ám Drift City az picit hasonló volt, azzal el is lehetett funolni, remélem ezzel is.
  • Szefmester
    #10
    Én jelenleg 2 ilyen full ingyenes MMO-t tolok bár az egyik még csak béta, de ha nagy nevet kérsz akkor tessék: Dungeons & Dragons Online.. jó jó.. ebben is ha fizetsz akkor lehet még két faj közül választani de az kit érdekel? minden más ingyé van, vagy az Anarchy Online, amiben ha nem akarsz valós reklámokat látni az óriásplakátokon, hanem a világhoz illő kitaláltakat akkor fizetsz, vagy ha a kiegekkel is akarod tolni, de önmagában az alapjáték is hosszú időre elszórakoztat.

    De ha nem akarsz annyit fizetni akkor hajrá, vedd meg a Guild Wars-t az onnantól ingyenes hogy megvetted..

    Egy haver régebben olyan MMO-t tolt amiben ha meghaltál akkor megnéztél egy reklámot, majd 90 másodpercig a feltámadás után a minimap helyén volt egy kis reklám.. ha meg nagyon akartál akkor vehettél több XP-t biztosító cuccot..

    Tájékozódj kispajtás mielőtt oltogatni szeretnél , meg kioktatni másokat. Vagy lehet ennyire sok embernek van két szép szeme? ;)
  • MacropusRufus
    #9
    figyu, régen is voltak gémek és online játékok és hinnéd, hogy nem kellett fizetni azért, hogy online játszál?
  • MrTressy
    #8
    Ém NFS 1-et látnám szivesen mai köntösben...
  • wsvap
    #7
    Várom! és simán kifizetnék havi 2 rugót (mint ahogy wow-ért is kifizetem a 3-at) egy jó mmo autóversenyzős játékért. Csak akkor tényleg legyen jó!
    (Aki meg ingyen akar játszani az előbb próbáljon meg egy napig pénz nélkül élni. Aztán ha majd este éhesen lefekszik az utca betonjára rá fog jönni, hogy a világ soha sem működött ingyen és egy nagy barom aki azt hiszi.)
  • reménytelen
    #6
    "az autók pedig pont úgy néznek ki, mintha egy teljes árú, hagyományos Need for Speed játékból léptek volna át ide"

    Valószínűleg onnan is léptek át
  • lammaer
    #5
    "Jöhetne egy normális játék amibe nem kell semmit sem fizetni."

    Ezt most hogy érted? Két szép szemedért senki sem fog fejleszteni, szervereket fenntartani, szoftvert karbantartani.

    Vagy fizetsz havidijat, vagy vannak ezek a "látszólag free de a végén többet pengetsz érte ha tényleg pró akarsz lenni" játékok, amelyek eddig főleg Koreából jöttek, de mostmár csinálnak nyugaton is (lásd Battleforge :), szintén EA ).
  • Adr74
    #4
    Na hát a Battlefield Heroesről csak annyit, hogy a képességednek megfelelően 1 szerverre dob be (választási lehetőség nincs).Ahogy fejlődsz úgy fog újabb szerverekre kerülni és ott már azért vért lehet izzadni...Még nem beszéltem az ottani "extrákról".Jó néhány dolgot lehet kapni pénzért, de hogy én több 10E forintot adjak ki egy irreálisan jó fegyverért az kizárt.Aki meg nem fizet az csak csodálkozik amikor fejlövést kap a Kar98-al a pálya másik szegletéről.Ilyen nem létezik a való életben.Szerintem ez az "online játszok és fizetek jobb autókért/fejlesztésekért" én leszek az istencsászár, már rég megbukott.Jöhetne egy normális játék amibe nem kell semmit sem fizetni.