209
LotR :War in the North
  • JonasSandor
    #209
    köszi szépen.
  • Krusade
    #208
    http://magyaritasok.hu/magyaritasok/the-lord-of-the-rings-war-in-the-north/the-lord-of-the-rings-war-in-the-north/1404

    jó játékot.
  • JonasSandor
    #207
    Ma megvettem a játékot magyarítás van e hozzá?
  • trws
    #206
    Sziasztok, én ps3an játszok vele co-opba és a player 2-nek nem menti el a szinteket és a felszereléseket, szóval olyan mintha előröl kezdené. Player 2vel gondolom be kéne jelentkezni, de mikor menüre startot nyomok vele, akkor ez jön be: Select User - There are no users. Szóval gondolom át kéne nevezni a player2-t és akk elmentené, ezt hogy tudom megtenni? Választ előre is köszönöm.
  • lostprophet
    #205
    Ha valaki rendelkezik eredeti War in the North-tal, akár Steamen, akár máshogy, legyen szíves rámírni Pm-et! Köszönöm.
  • uscGhost
    #204
    Üdv, aki szeretne coopozni az írjon erre az emailre: [email protected]
    (nem szükséges eredeti játék)
  • Kheled
    #203
    sajnos nemlehet azokra menni, csak pár terület érhető el
  • unda
    #202
    Hali skacok XBOX 360-on játszottam ki a játékot.
    Az érdekelne,hogy a térképen ahol a helyszíneket
    lehet kijelölni sok az olyan ahol nincs küldetés
    ,azok csak dekorációk lennének ?
    Mondjuk a történet is csak az északi háborúkról
    szól!
    Előre is kösz a válaszokat.
  • Tower Guard
    #201
    Legalább randomlefagyás kilépés ellen lenne valami megoldás...
  • Tower Guard
    #200
    "karaktert"
  • Tower Guard
    #199
    Egyszerűen nem értem!
    Csak nálam van ez ha kerektert választok a többi visszaáll az alap arckinézetre ruhákra meg fegyverekre, (holott azok a szar cuccok már el is vannak adva)???????
  • sherlock1
    #198






  • Tower Guard
    #197
    Sajnos nem tartok még ott, nemtudom mi lehet a probléma :(
    Hát a kinézetet akkor meg nemigazán érdemes változtatni, hisz sajnos visszaáll eredetire úgyis.
  • Janoooo
    #196
    Én nem próbáltam kinézetet változtatni.
    Végig a törpével mentem. Csak 1 helyen váltottam az íjászra, volt egy rész a törpék városában amit nem tudtam megcsinálni és ezért.
    Amit lejjebb leírtam azt még mindig nem tudtam megcsinálni.
    Ha valakinek van ötlete írjon.
    Előre is köszi.
  • Tower Guard
    #195
    Ja meg felszerelést szeretnék javítani mindenkinél, de ha már átváltottam az előző karakternél csak akkor tudom megjavítani ha vége egy új szakasznak és visszaválthatok rá. :(
    Egyébként ha átváltok egy másik karakterre az előző úgy néz ki mint amikor alap volt nincsenek rajta a páncélok, meg a kinézete sem olyan ahogy én alakítottam. Ez mitől van???
    Valami bug vagy alapból ilyen???
    Plz help!!!!


    Amúgy nagyonjó a játék! Mindigis vártam egy ilyen LOTR gamet pc-re :)
  • Tower Guard
    #194
    Üdv!
    Játékmenet közben nem lehet váltani karaktert igaz? :(
    Én azt szerettem volna hogy pl. Breeben mind3 karakter kinézetét mindjárt átalakíthassam, de csak szakaszonként sikerült karaktert váltani sajnos
  • Janoooo
    #193
    Szerintem valami bug miatt mentette el nekem így.
    Nem lehet valahogy újrakezdeni a pályát?
    Én akárhogy próbáltam, nem tudom újrakezdeni. :(
    Valakinek ötlete?
  • Janoooo
    #192
    Igen, tudom.
    Amit mondasz ott az ajtó előtt azt mondja, hogy valami kapcsolót át kell kapcsolni, hogy kinyíljon. Az meg itt van a 2 ajtó mögött.
  • Kheled
    #191
    ha jól emlékszem nem erre kell menni. ha ezt a képet nézed akkor Dél-nyugat irányba(sarokban) ha közel mész ott egy ajtó arra kell menni
  • Janoooo
    #190
    Na, végre sikerült. :)
    Na itt akadtam el. Chapter 8 Part 4 -nél.
    Amikor először voltam itt és a kapuk előtti lényeket megöltem nyitva volt a kapu, bent van egy kar amit meg kell húzni hogy kinyíljon a tovább vezető út.
    Csak akkor rám támadtak és meghaltam. És amikor visszatöltöm akkor zárva vannak a kapuk.
    Mit kell csinálni hogy kinyíljon?
    Fönn van 2 varázsló, megölöm őket, de akkor se történik semmi.
    Segítsetek...
  • Janoooo
    #189
  • Janoooo
    #188
  • Janoooo
    #187
    http://www.myimg.de/?img=kapuk884c6.jpg
  • Ezio of Rivia
    #186
    Miért indul újra a gépem egy kis idő után?
    Lord of the ring war in the north-nál
    (radeon hd5450, core2duo e7600 3,006 GHz,3 Gb ram,) leg lowabbon játsszom telejesen stabilan fut aztán egyszsercsak beakad recseg kicsit és újraindul a gép, mitől lehet?
  • sherlock1
    #185




  • Kheled
    #184
    már megvolt a válasz.. tényleg amikor egy adott "hullám"nak az utolsó tagját megölöd akkor bellassul a mozgás és ütés.bezoomol a kamera és úgyvégzi ki. ha közbe jön másik hullám akkor értelem szerűen annak az utolsó tagján is elvégezhető. csata közbe is lehet kivégezni bárkit csak akkor nincs az a "hű de jól néz ki" effekt. ha sokan vannak és sárga nyil van vkin akkor vagy kivégzi(lassítás nélkül) vagy szimplán szétszedi a pajzsát,vagy legyengyiti.vagy tényleg szimplán leöli.
    noh de azóta már végig vittem én is a játékot.szóval kár erről vitázni.
    inkább újat kérdezek. ugye játék végén unlockolta a nehezebb fokozatot. és igymost muszáj előről kezdenem.vagy igy szimplán nemlehet visszamenni arra a területere amerre akarok?szóval muszáj újra végigvinni?
  • Sunrider924
    #183
    "ez a lassítós,kivégzős effekt "
    Egeszen pontosan idezem, tole. Vagy mas jatekot jatszunk, de nem ertem te mit lasitol egyebkent/hol? Ja es el szoktam olvasni...
  • MerlinW
    #182
    A lassítás volt a kérdés. A kivégzés animáció nem lassított, csak a finish bonus-os... Az troll hátára sem tudsz felszaladni, ha van még élő ellenfél a vele érkezett hullámból.
    Legalább olvasnád el a párbeszédet, mielőtt belekotyogsz.
  • Sunrider924
    #181
    Ezt a teves informaciot honnan vetted? Amikor a sarga haramszog megjelenik az ellenseg felett akkor a kovetkezo utesed kritikus sebzes lessz es megoli az ellnfeledet ezert van finisher animacio. Nem igaz hogy csak az adott hullam utolso tagjara adja be, egyazon hullamban 5-6ot is oltem meg, es nemcsak a jatekos altal csepelt ellenfelre adhatja, hanem AI karakter(csapattars) ellensegere is. Nemegyszer csinaltam, hogy odavetodtem es en vegeztem ki a Loremaster kari altal megjelolt ellenfelet. Ennek az volt az ertelme hogy a kivegzesert extra xp-t ad, volt hogy 3x volt hogy 5x annyit mint az egyebkent megolt mobokert. A sarga haromszog megjelenesi kriteriuma a rage szint, amit lehet talentbol es potionbol is serkenteni.
  • Kheled
    #180
    ahha köszönöm. kár hogy többször nemlehet:)
  • MerlinW
    #179
    Ha az adott hullám utolsó tagját kivégzed (jobb klikk mikor sárga háromszög van a feje felett)
  • Kheled
    #178
    ez a lassítós,kivégzős effekt mikor szokott bejönni? rangerrel megyek.de baromi ritkán jönbe kb ugy 15ellenfélből 1.nél.pl trolloknál sose láttam mikor felfut a hátukra aztá leszúrja
  • Musterd84
    #177
    Sziasztok van megoldás a szaggatásra? A választ előre is köszönöm!
  • Kheled
    #176
    felraktuk a tunngle-t .így már több ember is látni lehet.egyedül egymást nemlátjuk akivel játszani akarunk
  • Seth
    #175
    Jobbra fenn van egy robbanó nyílpuskalövő gépezet. El sem tudom képzelni anélkül hogy lehetne legyőzni azt a kb 10 trollt, bár nem egyszerre jönnek, de akkor is :)
  • Kheled
    #174
    megvan nekem is a játék, viszont ha multiplayer opció bármelyikére kattintok végtelenik csak searchöl, vki probálta már coop-ba? és ha igen hogy sikerült megoldani?
  • Ulthane
    #173
    LOTR WitN teszt (magyar)
  • ratgab
    #172
    Már a kapuban megsorozod őket nyílvesszőkkel és lehetőleg téged üssenek ahelyett, hogy haladnának. Jah meg nem árt egy kalap szerencse sem...
  • Ozzyazegyetlen
    #171
    Chapter 7 part 3nál a törpöknél jönnek a trollok és áttörik a főkaput? van vmi kiskapu h könnyebben meglehessen ölni a trollokat, mert nem tudom egyszerűen eléggé feltartani őket és az egyik biztos h beveri a kaput-.-"
  • Sunrider924
    #170
    Igen lehet, Rivendalebe van az arusnal retalent cuccos, eleg draga, vmi 16ezer penz.